Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23551) Diarmand válasza mcwolf79 (#23546) üzenetére


Diarmand
senior tag

Csak nem az agyhalottak számára ;)

Tudod az agyhalott játékos az az, akinek halvány lila fogalma sincs arról, mit kéne tenni a pályán és az egyik távoli sarokban várja a végzetét, akár top heavyben ülve (há mer jaú tank a zis7, mer' ugyan nem sebzek, de nehezebben is szednek ki A1-ben a bokorból, mint a hulladék tájgerben, yeah!). Vagy azok, akik ész nélkül rohannak előre és hullanak el, mikor a többiek még csak a tornyukat mozgatják a kezdőkörben. És ezek alfajai... na ŐK az agyhalottak és nekik lehetne 400 milis átütésű aranylőszerük, rajtuk az sem segítene. Az átlagos játékos (sárga-zöld), na az ő dolgukat viszont tényleg megkönnyíti.
De azért azt állítani, hogy a fent említett barmok dolgát jelentősen megkönnyíti, erős túlzás.

(#23552) Simi37


Simi37
őstag

Ezt a gyújtást csak nem akarja beadni :O Direkt a motortérrecélzok és ez előző körben is centi 1el lőttem 5 narancs motor meg 3 narancs benzintartályt (volt h a 2t egyszerre) de csak nem akartak kigyulladni :(

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#23553) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Ti mit tesztek olyankor, amikor egy saját csapat szakaszának tagjai elétek és mögétek állnak, hogy ne tudj semerre mozdulni? Az előbb egy cseh szakasz Cromwell-je és M5A1-e "szórakozott" ezzel. Jagdtiger 8.8-amat blokkolták a kezdőn, nekem jöttek, hogy sebződjenek, belémlőtt az A1, hogy sárguljon a lánc a többi pattant.

Ilyenkor persze, ha beléjük lövök engem büntet a rendszer BAN-nal stb. Csak így a nullás kör dühít!!!!! :W :W :W :W :W :W

Mit tehetek ilyenkor?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#23554) h1mpi válasza Simi37 (#23552) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem az nagyon nehezen ment, de egyszer csak kigyulladt

(#23553) sebijani1982: Sajnos vannak agyhalottak, túl kell lenni rajta... Ma egy másik med lőtt ki, mert lehet, hogy tényleg belemozogtam a lövésébe, de ezért is semmi nem szóltam.. erre kilő. Repült is a bann :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23555) Diarmand válasza sebijani1982 (#23553) üzenetére


Diarmand
senior tag

Semmit. Feljelented őket egyenként és ennyi. Sablonszöveg, de az egy dolog amit tehetsz, hogy megpróbálod figyelmen kívül hagyni őket és úgy érvényesülni valamennyire vagy nem mozdulni, hátha megunják és lelépnek abban a hitben, hogy kiléptél. Kár ezen idegeskedni.

(#23556) Stigma.HC válasza sebijani1982 (#23553) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Most vagy tegnap vagy két napja volt, franc se tudja már,de elc-vel próbáltam egy küldit megcsinálni. Egyik sárga T37 a csapatban folyamatosan mögém állt és kitolt a bokorból. Fisherman's Bay pálya volt.
Fogtam magam, berohantam középre , szegény pára követett és szépen bevezettem az ellenfelek közé, én lövés nélkül megúsztam de szerencsétlen tudása eddig tartott, ott füstölgött el. Az a fránya pályaismeret hiánya :DDD

Patrik elméletileg ott volt, akkor szerintem tegnap volt, pihenni kellene

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#23557) Chris0321 válasza Simi37 (#23552) üzenetére


Chris0321
addikt

Lehetőleg olyan ellenfelet keress ami szeret kigyulladni, pl. IS-t. Szerencse is kell hozzá, de idővel biztos sikerülni fog.

(#23558) rlazol válasza xAttilax (#23545) üzenetére


rlazol
addikt

sebijani1982 - ha beléd jönnek, az a bűnös, aki gyorsabban ment. ergp, ha látod, h erre készül, lassíts le. Amúgy Diarmand+1

xAttilax - :R +1

az arany segít bizonyos szituban, de nem csodaszer. Aki kitermel annyit, amennyit használ, az megérdemli, aki meg pénzért veszi, annak köszönje meg minden ingyen játszó, h fenntartja a játékot.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#23559) Szepi1979 válasza mcwolf79 (#23543) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én az aranylőszer sebzését a normál páncéltörő sebzésének 2/3-ában határoznám meg.

“ nem kell mindig nyerni “

(#23560) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#23556) üzenetére


Tomi0703
őstag

Replayt! ;] :DDD

(#23561) h1mpi válasza rlazol (#23558) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Goldért még én se vettem soha lőszert, kreditért is simán ki lehet termelni. Főleg, ha csak körönként 5 db-o lősz el.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23562) zozyk


zozyk
addikt

Az utolsó 3 köröm 0dmg-es,talán ki kéne lépnem,ehhez ma fáradt vagyok... :DDD

(#23563) rlazol


rlazol
addikt

ez történt ma

és így el is voltak a játék végéig....

egyébként nyertünk, bár engem 20 mp alatt one shotolt egy arty, de fradi81 kitett magáért.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#23564) fradi81


fradi81
veterán

Meg ez. Nyert-e az ellenfél foglalással a végén? igen. Kell-e piros szín a hülyeséghez? nem.

moto g72, Ninebot d28e

(#23565) galervin93


galervin93
őstag

Eddig tök jól ment a játék, tán egy-két meccs volt, hogy nem az első 5-ben szerepeltem dmg alapján (wn8 2000+), de sajnos leért a borocska (vizsga utáni "ünneplés" címszó alatt :-D), és az utóbbi 4 meccsen összesen nem sebeztem annyit, mint előtte egy meccsen. :-) Csak azért írom, mert sokak szerint nem tud ennyit romlani a teljesítmény egyik napról a másikra... Nos, van hogy pár perc alatt megtörténik ez. :-) És ehhez nem kell inni sem, tegnap például vizsgára készülés közben benyomtam egy kicsit a játékot, 0/3 wr, kb. 2-3 penetráló lövésem volt összesen - ennyit jelent, ha az ember valami miatt (akkor én spec vizsga miatt) felfokozottabb izgalmi állapotban van. Egyszerűen nem ment a játék, pedig direkt azért akartam kicsit játszani, hogy kikapcsolódjak, de tudat alatt valószínűleg izgultam a vizsga miatt és így nem ment. De ugyanez van ha izgulok valami esemény miatt (jegybeírás, randi, meg még fenetudja mi :-D), szóval igen, rettentő kevésen múlik. Persze az igazán király júzerek valószínűleg mérsékelni tudják/ki tudják ezeket zárni, de a legtöbbünknél ilyen nüanszok is tudnak dönteni. A "vesztes mm" mellett érdemes ezeket is figyelembe venni, amikor "nem megy".
Ki is léptem inkább, megyek megnézek egy filmet, aztán meglátjuk a továbbiakat. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#23566) hfrici


hfrici
aktív tag

Most kicsit mérges vagyok. Próbáljon játszani az ember:

Ferdinándunk úgy döntött, hogy ő lesz az igazságosztó.

(#23567) emre


emre
veterán

Napi bölcsesség rovatunk következik:

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23568) h1mpi válasza emre (#23567) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van EU3 is vagy mi? Én sose látok ilyen bölcsességeket :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23569) #21346560 válasza h1mpi (#23568) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én sem, igaz a csetem ki van kapcsolva ;]

(#23570) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Továbbra is azt állítom, hogy a Cromwell egy iszonyat jó tank. :))

Kár, hogy a Comet nem feküdt ennyire jól..

magyarsrac

(#23571) KaLeun válasza rlazol (#23563) üzenetére


KaLeun
senior tag

Gondolom az előző csatában bántották piciny kis halálcsillagocskáját az gonosz artyk és akkor most ő itten elégtételt vett.

Cila

(#23572) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nekem tegnap volt egy jó élményem is a csapattal. szakaszban toltuk 50-100-al havy küldit csináltam foglalnom kellett . Csata végén én beálltam foglalni és kértem a csapatot , hogy a maradék két ellent ne lőjék márki míg foglalok . Visszaírtak , hogy semmi gond és otthagyták őket jöttek segíteni befoglalni . Na ilyen is ritkán van . Pedig mind a három sárga játékos volt !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23573) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Újabb ász ezzel a szörnyeteggel. :))

magyarsrac

(#23574) Szepi1979 válasza rlazol (#23563) üzenetére


Szepi1979
senior tag

úgy látszik fradi a ph hivatalos szakaszt vállaló játékosa, bármikor rendelkezésre áll. :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#23575) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Ma kivételesen a 30% alattii win rate sem zavar. A Hetzer-el, kis túlzással, egy csata egy küldetés.
Még a végén meglesz ma a Stug III Ausf G is. :)

Bazinga!

(#23576) Tomi0703 válasza [HUN]Dani (#23573) üzenetére


Tomi0703
őstag

Fasza. :C
Ahogy néznem neked már a 2. tank is megvan... :DDD

(#23577) Angel1981 válasza [HUN]Dani (#23570) üzenetére


Angel1981
veterán

Csatlakozom! :)

Továbbra is magabiztosan fenntartom, hogy a szintjén a Cromwell jelentősen jobb, mint a Comet - bár utóbbi sem rossz.

(#23578) emre


emre
veterán

Csinálom a hangulatot. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23579) Tomi0703 válasza emre (#23578) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ez kurvajó! :C

(#23580) szallasi007 válasza emre (#23578) üzenetére


szallasi007
őstag

és má megint piás vagy? mi van rájöttek hogy mégse vagy olyan hülye? ;)

(#23581) emre válasza szallasi007 (#23580) üzenetére


emre
veterán

nem piálok, összekeverhetsz valakivel :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23582) Enzolord válasza emre (#23578) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát azért a második accal könnyű... :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23583) szallasi007 válasza emre (#23581) üzenetére


szallasi007
őstag

ZWACK = piás? :) egy időre ha jól értettem kiraktak, ezen a képen meg megint PIÁS=ZWACK vagy.

Kápish?;)

(#23584) emre válasza szallasi007 (#23583) üzenetére


emre
veterán

Mire ezt elmesélném.... ráadásul egy csomó olyan ember is olvassa akinek semmi köze hozzá.
Szóval inkább hagyjuk a témát. ;) (de dióhéjban: egyszer tévedésből tettek ki, és kétszer pedig én léptem ki)
Az a lényeg hogy jól be van járatva a rendszer. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23585) emre


emre
veterán

Végre valami jó dolog. :))

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23586) Simi37


Simi37
őstag

Ez mégis mi a fene volt? :Y :W
Belementem véletlen nem figyeltem 23hp-t sebződött. Erre ez az idióta elkezd lőni és jó 6-7et lő belém, ÉS NEM KÉKÜLT BE!! W T F Miért nem kékült be ez a retard :Y ha a társam nem lövi ki, ki is nyír ez az agyszakadék -.- Neki köszönhetően 1et tudtam lőni -.- az 1. lövés kinyírt amit kaptam...az ellenség feljött mellettem...komolyan ezzel a nyomival kellett foglalkozzak ... lehetett volna 1 jó köröm mert az MM nem volt szar erre... az ilyen idiótáknak nem való ez a játék... (lehet még nem tudja a különbséget az szövi és az ellen közt de azért feltűnhetett volna neki a zöld sziluett) na viccet félre téve oké ott volt a thx retards de belassítottam a replayt és az ékesszólásom és a kapott lövés pont 1 időben volt tehát az se lehetett h ez volt a reakciója... Istenem miért? :O :O

Azért volt kék a tankom mert hétfőn eldurrant az agyam és azóta nem sokat játszottam tehát nem múlt a kékség el de csak a garázsban vagyok kék.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#23587) h1mpi válasza Simi37 (#23586) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha kék vagy nem csak ott vagy kék, azért nem dobta ki.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23588) sith7 válasza emre (#23585) üzenetére


sith7
nagyúr

ez melyik mission ? :F

(#23589) Stigma.HC válasza emre (#23585) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát én cumizok vele most rendesen, artyt meggátolnak a teljesítésében :DDD

3550 dmg most éppen, óóóó ha nem lövik ki előlem a wte100-at akkor sikerült volna megint kitáraznia rám és kész is lett volna :D

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#23590) h1mpi válasza sith7 (#23588) üzenetére


h1mpi
nagyúr

gondolom stronghold

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23591) emre válasza sith7 (#23588) üzenetére


emre
veterán

Jól mondják, stronkhold. Szóval megéri olyan klánhoz csatlakozni akinek van egy elfogadható sh csapata.

(#23589) Stigma.HC

VaZo-val és E100-al csináltam. Ketten voltunk egy E100, JT, WTE100, egy CgC, és egy M12 arty ellen Karelián hátul. Tudtuk, ha túléljük meg is lesz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23592) sith7 válasza emre (#23591) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok

(#23593) Simi37 válasza h1mpi (#23587) üzenetére


Simi37
őstag

Tehát engem bárki mármikor bünti nélkül kilőhet amíg ingarage kék vagyok?! Ez milyen kibaszás már!?

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#23594) emre válasza Simi37 (#23586) üzenetére


emre
veterán

Szerintem ez egy bot volt, ami automatikusan tüzelni kezd arra ami megsebzi.
Azért nem kékült be mert eddig elég keveset sebzett csapattársba, itt egy arányt néz a rendszer.
Ha csak a garázsban vagy kék azt más nem látja, és 1-2 nap alatt normál játék mellett lekerül rólad a jelzés.

(#23587) h1mpi

Figyelmeztetésképp először csak a garázsban vagy kék, ha ezt nem veszed komolyan és továbbra is sebzel csapattársat utána vált át a rendszer, és más is láthatja.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23595) Chris0321 válasza emre (#23594) üzenetére


Chris0321
addikt

Megnéztem kétszer a videót, simán látszik kék a csatában. Először nekiment egy másik tanknak majd megint koccant és rá akart lőni az egyik csapattársára mivel kiírta a chat-en a safe shoot. Ezek után kezdett rá lőni a csapattársa, lehet én nem lőttem volna bele de az biztos figyeltem volna ha kell ki tudjam iktatni mielőtt megint csapattársat sebez.

Simi37: Igen, akárki büntetés nélkül sebezhet. Mivel ezt a büntetésmódot csak olyan játékosok kapják akik csapattársat sebeznek így ők is érezhetik milyen az ágyú másik oldalán állni. Én mentem 20,682 csatát és egyszer kékültem be, akkor is egy olyan lövés miatt ami mellé ment és eltalálta az egyik csapattársamat a bázisunkon ami azonnali kéküléssel jár. Én is kerültem már össze idióta csapattársakkal, sebeztek már belém és blokkoltak is már nem is egyszer mégis igyekszem megállni, hogy csapattársba lőjek. Egy kezemen meg tudnám számolni hányszor fordult elő szándékosan, sajnos az én türelmem is véges de jó egy éve átgondoltam a játékhoz való hozzáállásom és azóta nem idegesítem magam feleslegesen rajta sem a csapattársaim viselkedésén. Max. reportolom őket nem érik meg azt, hogy pazaroljam rájuk a lövedéket.

[ Szerkesztve ]

(#23596) emre válasza Chris0321 (#23595) üzenetére


emre
veterán

Lehet neked van igazad.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23597) bluyoo válasza Simi37 (#23593) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Engem ma egy KV-2 szedett ki. Hátulról belém lőtt (azonnal bekékült) be is felezte a TOG II-m. Megjegyzem semmi előzménye nem volt, közvetlen a csata kezdetekor történt.
Elküldtem melegebb éghajlatra, de nem lőttem (nem szokásom, és kékülni sem akartam).
Viszont újra rám fordította a tornyát, egyértelmű volt a szándéka. A csapatársaim azonnal kapcsoltak és elkezdték csipegetni. De kilőtt .... :W
Szívesen találkoznék személyesen az ilyen játékosokkal. ;]
Annyira felszívtam magam, hogy a következő csatában a KV-85 -el összelőttem egy Pool medált! :DD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#23598) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Light küldik ölik a wn8-at rendesen.... Ezzel a szar T50-el mire hármat belesebzek 3 másik tankba lemegy a WN8-am 500-ra...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23599) Pete55555 válasza h1mpi (#23598) üzenetére


Pete55555
addikt

Segítek: akkor megy fel 500-ra, ha sebzel 3-at.

...Szeretem leracsniztatni...

(#23600) h1mpi válasza Pete55555 (#23599) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Látom megértetted a lényegét a mondandómnak... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.