Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23565) galervin93


galervin93
őstag

Eddig tök jól ment a játék, tán egy-két meccs volt, hogy nem az első 5-ben szerepeltem dmg alapján (wn8 2000+), de sajnos leért a borocska (vizsga utáni "ünneplés" címszó alatt :-D), és az utóbbi 4 meccsen összesen nem sebeztem annyit, mint előtte egy meccsen. :-) Csak azért írom, mert sokak szerint nem tud ennyit romlani a teljesítmény egyik napról a másikra... Nos, van hogy pár perc alatt megtörténik ez. :-) És ehhez nem kell inni sem, tegnap például vizsgára készülés közben benyomtam egy kicsit a játékot, 0/3 wr, kb. 2-3 penetráló lövésem volt összesen - ennyit jelent, ha az ember valami miatt (akkor én spec vizsga miatt) felfokozottabb izgalmi állapotban van. Egyszerűen nem ment a játék, pedig direkt azért akartam kicsit játszani, hogy kikapcsolódjak, de tudat alatt valószínűleg izgultam a vizsga miatt és így nem ment. De ugyanez van ha izgulok valami esemény miatt (jegybeírás, randi, meg még fenetudja mi :-D), szóval igen, rettentő kevésen múlik. Persze az igazán király júzerek valószínűleg mérsékelni tudják/ki tudják ezeket zárni, de a legtöbbünknél ilyen nüanszok is tudnak dönteni. A "vesztes mm" mellett érdemes ezeket is figyelembe venni, amikor "nem megy".
Ki is léptem inkább, megyek megnézek egy filmet, aztán meglátjuk a továbbiakat. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.