Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23595) Chris0321 válasza emre (#23594) üzenetére


Chris0321
addikt

Megnéztem kétszer a videót, simán látszik kék a csatában. Először nekiment egy másik tanknak majd megint koccant és rá akart lőni az egyik csapattársára mivel kiírta a chat-en a safe shoot. Ezek után kezdett rá lőni a csapattársa, lehet én nem lőttem volna bele de az biztos figyeltem volna ha kell ki tudjam iktatni mielőtt megint csapattársat sebez.

Simi37: Igen, akárki büntetés nélkül sebezhet. Mivel ezt a büntetésmódot csak olyan játékosok kapják akik csapattársat sebeznek így ők is érezhetik milyen az ágyú másik oldalán állni. Én mentem 20,682 csatát és egyszer kékültem be, akkor is egy olyan lövés miatt ami mellé ment és eltalálta az egyik csapattársamat a bázisunkon ami azonnali kéküléssel jár. Én is kerültem már össze idióta csapattársakkal, sebeztek már belém és blokkoltak is már nem is egyszer mégis igyekszem megállni, hogy csapattársba lőjek. Egy kezemen meg tudnám számolni hányszor fordult elő szándékosan, sajnos az én türelmem is véges de jó egy éve átgondoltam a játékhoz való hozzáállásom és azóta nem idegesítem magam feleslegesen rajta sem a csapattársaim viselkedésén. Max. reportolom őket nem érik meg azt, hogy pazaroljam rájuk a lövedéket.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.