Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6988) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6987) üzenetére


ViZion
félisten

Láttam, h MR 20 vagy már, gratula!

Acceltra sem egyszerű, de Harrow-ot rengetegen megvették inkább, egyszerűen a kuva spy pálya hatalmas, sok idő, Rot C és lóf*nyi % esély. Itt bitosan jobb, ha relicet nyitogat az ember. Nekem a szindikátus modokat viszik nagyon, pár napra le kellett vennem, mert nem tudtam annyit venni, amennyit kértek. Pedig steel+red szinte naponta limitig van húzva.

Még Vor kardja, meg a thumper fegyó dropok nincsenek meg. Meg Stalker is csak nyilat dob, szét szívatom a corpust invasionban, de eddig csak egyszer jöttek a "bosszúállók", kb. 3 hét alatt. Ebből se lesz Detron...

Tegnap jó volt, event aff boosterre dobott 14h aff boostert... minden nyűgös vackot maxoltam. Pislogtak, h SO-n Mote amppal henteltem bohóckodtam... :D

Terry megy solo már, Volt kellett, meg az az info, h ha van aktív képesség, akkor a warframe op módban is sebezhető... Csapattal jobb azért, nekem kicsit unalmas, de kell a standing arcane-okra.

Steel path is megy, de nem sokat... Nyitogatok, de ha van jó arbi vagy relic, akkor inkább arra megyek. A legtöbb steel pálya nem kihívás, de ha lenne jó csapat, akkor survit kipróbálnék itt is. Azt mondták, h derelictet kiveszik, csináljuk meg előtte. Nekiláttam, solo minden, csak lepa maradt. Nem kaptam rá semmi XP-t. Most vagy akkor adja, amikor minden node kész, vagy vki vmit benézett és erre nem ad. Ma majd próbálom solo ezt is.

Vénuszon új dolgokat találtam... Hatalmas pókok, meg ilyesmi -volt eddig is, de jöttek nagyobbak, vmi lila pajzsa volt, meg jött bursa, jackal, baCCós nagy pajzsal. Egy új konfigot próbáltam, mielőtt beléptem. Vki hívott, h ott segítsek, de kiderült, h az neki solo, én meg OV-n álltam egyedül. Mondom OK, Corpus ellen is nézzük. Kétszer leöltek, mire leesett, h steel-en maradt...
...a nagy pókok ellen a láthatatlanság kevés. Mások is mennek a zajra, de csak néznek bután. Viszont ezek random támadtak is. Meg ugye a null-fiúk. Levették az abbikat, lehenteltek, putty. Végül megoldottam, maxolt mindent, mire kimentem :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.