Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#4651) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sima Euphona honnan szerezhető be? Sajna a Prime-hoz MR14 kell, az nekem még messze van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4652) Prof01 válasza .LnB (#4651) üzenetére


Prof01
veterán

Nincs Euphona-ból sima, csak Prime. Ilyenek még a Reaper Prime és Dakra Prime fegyverek is.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4653) .LnB válasza Prof01 (#4652) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyira éreztem. :( Gyanús volt, hogy nem találtam róla semmi infót.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4654) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

No február eleji unvault: Ember, Loki, Frost. Engem mondjuk inkább a fegyverek érdekelnek, és talán Wyrm is jön... A frameket is kéne farmolni mondjuk platina okán, de majd kiderül mennyi időm lesz...

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4655) .LnB válasza drachoHUN (#4654) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ember Prime? Most húzom a simát, ez már kis szinten is b*szó. Kimaxolva biztos iszonyat framet lehet belőle faragni. A Loki Prime-ot meg most hétvégén szinteztem ki, az sok platomba fájt megvenni. De már mindegy. :) Ahhoz kellenének duration modok, de nincsenek még jók nekem. Spy küldikre szánnám jó hosszú stealth-el.

De most elég erős pénzügyi krízisben vagyok. :D HM fb oldalán is segítenek a srácok, hogy hogyan farmoljak creditet. 500k kellene csak a sindycate exalted ranghoz. Mellette meg van jó pár fegyó amit Fuji ajánlott, azokat is le akarom gyártani.. Úgyhogy a heti program már megvan. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4656) vaakuum válasza drachoHUN (#4654) üzenetére


vaakuum
addikt

A loki prime-nak a fiam nagyon fog örülni, most kezdte húzni a simát, mert épp befejezte a nyx-et. Csak majd össze kellene szednünk valahogy a darabjait. A radial disarm skillje így első gondolatra eléggé passzol a limbóhoz, mert a lövöldözőseket is arra kényszeríti, hogy bejöjjenek a buborékba. kivétel az ancient healer, meg azok a robotok, amik a fejükből lövöldöznek. Azok biztos minden körülmények között távolsági mobok maradnak. :U

A limbo meg eléggé bejövős lett nekem végül, bár még mindig nem reaktoroztam meg.
Azon agyalok, hogy shade sentinellel lehetne-e totálban tolni vele survivor küldit kill nélkül. Elvileg a másik dimenzióban tudna rohangálni úgy, hogy nem tudják sebezni, de mivel látják, követik. A life-support-kiosknál meg vissz kell jönnie, ha be akarja indítani, akkor viszont ott tömörül minden, tehát gyakorlatilag 1-hitelik.
Shade láthatatlanná tudná tenni úgy a másik dimenzióban, hogy láthatatlan marad a tömegben amikor visszajön?

Embert én is szeretném összeszedni, de nem akarózik sikerülni... :( :O
A prime változatát meg meg is tartanám, ha majd sikerülne :U

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4657) .LnB válasza vaakuum (#4656) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig a sima Ember kifarmolása egy vicc. General Sargas Ruk dobja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4658) vaakuum válasza .LnB (#4657) üzenetére


vaakuum
addikt

Már akinek dobja :DDD :O :O :O :W
A chromát már rég összeszedtem (estére talán pont kész is lesz, pedig ahhoz kicsit több cucc kell...), meg az equinoxot is, pedig az sem volt piskóta, meg még a vukongot is legyártottam már kínomban.

De nyilván próbálkozok tovább, előbb-utóbb majdcsak :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4659) .LnB válasza vaakuum (#4658) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Chroma-hoz meg pont kell Ember Neuro BP. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4660) vaakuum válasza .LnB (#4659) üzenetére


vaakuum
addikt

Elhiheted, hogy abból a darabjából pont nem egyet szedtem össze :O
Most hirtelen nem is tudom, melyik hiányzik, de az nagyon ...
Lehet végén úgy járok, hogy mikor kidobja a hiányzót, akkor is már megszokásból rányomok, hogy ismételje a küldit, mert annyira benne lesz a kezemben a mozdulat. :Y

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4661) .LnB válasza vaakuum (#4660) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te egyedül nyomod azt a küldit? Vagy hogy érted, hogy a repeat-re nyomsz rögtön?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4662) Chabe89 válasza vaakuum (#4658) üzenetére


Chabe89
addikt

Nidus farmnál nincs gusztustalanabb szerintem. Infested Salvage rotation C. :U Chassis hiányzik már csak, de beleőszülök mire kidobja.

(#4663) vaakuum válasza .LnB (#4661) üzenetére


vaakuum
addikt

Publikban toljuk a gyerekkel. De ritka, hogy csak ketten vagyunk, általában mindig 4-en vagyunk mire neki is betölti a laptop. Vagy minket rak be valakikhez, vagy jönnek mellénk elég hamar.

Általában a dropot látva már indítom újra a küldit, mire neki betölti az előző kör eredményét, akkorra letelik a számláló, és az enyém már félig betöltött. Ilyenkor várakozok a kezdőponton vagy fél-egy percet, és a gyerek is megjelenik. A többiek meg vagy jönnek, vagy nem, de szinte mindig fullos team van a pályán.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4664) .LnB válasza vaakuum (#4663) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, úgy a legjobb. Én konkrétan emlékszem, hogy mikor farmoltam Ember-t akkor bejött egy srác, és one shotolta a boss-t. Szóval elég gyorsan ment. :D

(#4662) Chabe89: Ivara-t akarom majd legközelebb összeszedni. Spy-ozni kell. Attól én a hajamat kitépem. :U Lehet ez lesz a Loki prime-om első "feladata". :)

Hétvégén meg "véletlen" összeszedtem a Nekros Prime-ot. Néztem foundry-ban, hogy a fő BP-n kívül megvan minden. Aztán kérdeztem guild chaten, hogy valaki nem ad e el Nekros Prime BP-t. Akartam fizetni érte, de nem fogadták el.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4665) vaakuum válasza .LnB (#4664) üzenetére


vaakuum
addikt

Én a mirage Prime-al vagyok így...minden darabja megvan, már csak az összeszerelő bp kellene. De az sem akaródzik ... :W

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4666) Prof01 válasza vaakuum (#4665) üzenetére


Prof01
veterán

Az a legritkább darabja. Ne csodálkozz rajta! :)
Ajánlom, hogy Radiant only küldetéseket hostolj, hogy maximalizáld az esélyed!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4667) vaakuum válasza Prof01 (#4666) üzenetére


vaakuum
addikt

"hogy Radiant only küldetéseket hostolj"
Ez konkrétan mit jelent? Hogy lehet ilyet csinálni?

(egyébkéntközben meglett, már készül. Ez lesz a második prime framem, hamarabb lesz meg, mint a normál változata.)

Apropó: Equinoxnál az első skill csak a nappali és éjjeli mód között változtat, és csak azt határozza meg, hogy a 2-3-4-es skill melyik üzemmódban legyen?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4668) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap végre megtapasztaltam milyen jó is csapattal játszani ezt a játékot. :) Végre felmerészkedtem TS-re (jó persze nem merészségen múlt, hanem nem zavartam a családot a dumával), és összejöttünk páran.
Rengeteget tanultam, sok mindent végre meg tudtam kérdezni ami éppen az eszembe jutott. Rengeteg dolgot kaptam. Basszus dumáltunk, hogy épp mit akarok farmolni és rögtön mondták, hogy ne farmoljál adok, van felesleg. Én meg csak pislogtam zavaromban, hogy azta. Nagyon örültem nekik. Például én most a Chlling Globe mod miatt húztam a sindycate-et. Egy ideje dolgoztam már rajta, tegnap meg puff odaadták a modot. :D De aminek a legjobban örültem az az Ignis Wraith. Pont meg akartam csinálni a sima Ignis-t. Meg kaptam még pár dolgot, pedig eszembe sem volt kéregetni. Egyszerűen a többieknek ez teljesen természetes. Nagyon hálás is voltam/vagyok nekik.

Aztán voltam raidelni is. Be voltam tojva. Sok év WoW után azt hittem itt is durva dolog a raid. És egyáltalán nem az, a nagyját már elsőre megértettem, hogy mit - miért csinálunk. Mondjuk testközelből most láttam először lvl80-as Bombard-ot meg ilyenek. :D

Végül tegnap olyan 2 órát játszottam (nagyon max 3 órát). És végül több mint 600k creditet szedtem össze (Credit Boost-tal). Ami nagyon kellett most nekem.

Az Ember eszméletlen frame! Még semmi értelmes build, nem is maxos, de nagyon tudok vele írtani. Amint visszakerül az Ember Prime az lesz az első dolgom, hogy kifarmoljam. Már most látom, hogy a kedvenc framejeim között lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4669) Źşë' válasza .LnB (#4668) üzenetére


Źşë'
addikt

ha kedveled az Embert akkor a Saryn-t és Ash-t mennyire kedvelted volna nerf előtt, azok voltak ám a csúcsframek :DDD de persze ugyan úgy nem magas szintre, tehát nem is értem a nerf lényegét, rohadtul elb*szták őket, még mesa-n lepődök meg hogy nem kapott nerfet, picit nagyon op az a frame

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4670) .LnB válasza Źşë' (#4669) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen tegnap írtam, hogy Ivara-t akarom kifarolni, de közben Mesa-ra gondoltam. Csak balfék vagyok és összekevertem őket. Láttam Mesa-t, eszméletlen, áll középen aztán csak szórja az áldást.
Neki is fogok állni hamarosan kifarmolni, mert a quest már megvan.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4671) drachoHUN válasza .LnB (#4670) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Írtad, hogy Ivarat akarod kifarmolni, és azt is, hogy spykodni kell hozzá. Szóval azért talán Ivarat is ki akarod, mert Mesahoz, nem spy missionök kellenek.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4672) .LnB válasza drachoHUN (#4671) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A fenét. Akkor néztem meg hol kell farmolni Ivara-t. Összecseréltem a neveket. Spy-ra van Loki prime-om.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4673) drachoHUN válasza .LnB (#4672) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Azért szedd össze Ivarát is. :) Én jobban szeretem, mint Lokit. Mondjuk a többség gondolom nem.

Forza JUVE!!!

(#4674) Prof01 válasza vaakuum (#4667) üzenetére


Prof01
veterán

Beírod a csapatkereső chatbe, hogy pl. "Hosting Axi B2 Radiant only". Ez annyit jelent, hogy olyan játékosokkal akarsz menni Relic-et nyitni, akik szintén Radiant-olt Axi B2 relic-et használnak, így tudjátok maximalizálni az esélyét a ritka loot-nak.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4675) vaakuum válasza Prof01 (#4674) üzenetére


vaakuum
addikt

ok, köszi!

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4676) .LnB válasza drachoHUN (#4673) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Előbb - utóbb mindent össze fogok szedni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4677) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Sziasztok!

Cirka négy év kihagyás után térek most vissza a játékba. Durván sokat változott azóta. :Y
Tudnátok ajánlani egy aktív klánt, ahova tudnék csatlakozni?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#4678) vaakuum


vaakuum
addikt

Amit iskolát választottam, ahhoz hol lehet szintezni, hogy a passzív skilljeit fel tudjam oldani?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4679) .LnB válasza vaakuum (#4678) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Focus?
Ahhoz bizony focus lencse kell.

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4680) Źşë' válasza vaakuum (#4678) üzenetére


Źşë'
addikt

cetuson lehet az operátort fejlesztgetni (és ez kell majd ahhoz is hogy feloldjad magát az első "fát"), én is csak most kezdtem eidolon hunt-okkal, de kiba lassan megy az egész... azt ígérték kevesebb lesz a grind, ennek ellenére piszkos sok lett...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4681) wjbhbdux válasza Źşë' (#4680) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az 1. eidolon killem kb. 80 percig tartott (bugos volt és ott maradt nappalra is) mert fogalmunk se volt hogy mit csinálunk :DDD Most már általában 10 alatt megvan egy kevéssé kompetens csapattal is, 2 eidolon lure -> 5500-6k Quills rep / kill, és 3-4 lemegy egy éjszaka alatt ha csipkedik magukat az emberek cetus oda-vissza úton, szervezett csapattal több is.

Talán a Cetus Wisp grind a legrosszabb - főleg login reward resource booster után ajánlom, de ha csak az MR-t akarod kiszedni a plains-ből a 6/8 Zaw + 3 Amp-el, akkor azért annyira nem vészes, ha már a sok rank10 arcane enchant is kell akkor eltarthat egy ideig. Nagyon jól tette aki sok wispet meg gemet kifarmolt az előző operation alatt.

[ Szerkesztve ]

/s

(#4682) vaakuum


vaakuum
addikt

A Stalkert hogyan lehet leharcolni? Állandóan elnyom valami piros golyót, és végem van gyakorlatilag azonnal...ellenben rá mintha semmi nem hatna :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4683) Rickeffe válasza vaakuum (#4682) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

1 maxolt erős fegyver mindig legyen nálad a másikat húzhatod.
Vagy elrohansz előle egy idő múlva nem követ.
Vagy körbe körbe rohangálva lelövöd.
Vagy durva fegyverrel esel neki. Mondjuk egy synoid gammacorral. Instant halál.

Rickeffe

(#4684) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén elég mozgalmasan alakult számomra a Warframe. (Beteg voltam és sok időm volt játszani)
Lement a LaW raid többször is. Lement a LaW HC raid is. Jordas raid is, bár ebből semmit nem sikerült felfognom.
Voltam egy 55perces survival-on is randomokkal, számomra ez is nagy szó még. Farmoltam is 7db formát.
Ezek mellett szereztem egy rakat frame-t. Ash, Nekros prime, Trinity Prime, Banshee Prime. És legyártottam egy rakat fegyvert is.
Pénteken lettem MR10, 80 iganem óra után.
Felunlockoltam az összes bolygón, szinte az összes küldetést. Sedna-n maradt meg az lvl85-ös Arena quest. Eris-en meg az Assassination mert oda NAV-ot kell majd gyűjtenem.
Megcsináltam a Quills questet, hogy a Tennomnak meglegyen az Amp. Az nélkül a focus pontokat nem tudtam szétosztani.
Kimaxoltam az első sindikátusomat, most farmolom a repu pontokat már csak.

Ami kicsit unalmas volt, hogy kell és kelleni is fog még Argont farmolnom. Teshub solo keresgélés az egész. :D
Na meg kellene cirka 4500 Cryotic-ot farmolnom a Trinity Prime-hoz. De azt 1000 kifarmolása után feladtam. Az borzalom. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4685) vaakuum válasza .LnB (#4684) üzenetére


vaakuum
addikt

Mr 14 vagyok, és a nagy részét nem értem annak, amit írsz... De kell a 15, mert kaptam egy tenora modot, amihez kell a 15-ös MR, hogy bele tudjam rakni. :O
A LaW raid nekem semmit nem mond, Jordas sem.
NAV-ot sem tudom, micsoda?

Qiulls quest, Amp... ezek biztosan valami űrkinai nindzsarövidítések :DDD
Én a Pluton akarom a sedna junctiont megcsinálni, de a luán kell valami kincskeresős küldiket tolni hozzá, ami t még nem igazán értek. A luán egyébként az utolsó spy küldit is megpróbáltam egyszer, de belebuktam... A gyerek kitalálta, hogymenjünk együtt, de ő meg nem tart ott még. De lehet ha ott tartana, akkor is csak singleben lehetne megcsinálni valami miatt?

Az összes többi része a játéknak elég homály, a számomra valahogy nem triviális ez az egész "szindikátus" és "iskola" téma :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4686) drachoHUN válasza .LnB (#4684) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Van olyan melee fegyver, amihez 30k Cryotic kell...:D

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4687) .LnB válasza vaakuum (#4685) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A LaW (LoR) raid az egy naaagy max 8 fős "küldetés": [link] Három részre oszlik, és csapatmunkát igényel. Én fostam tőle mert nagyon sokat raideltem, aztán ott 2-4 órákat jártunk egy raidbe. Na itt ez kb 20 perc. :) A HC az a Hardcore változata. Ez nehezebb. Nem sokkal, de azért oda kell figyelni. Én a 2. alkalommal már értettem mikor mit kell csinálni ezeken a The Law of Retribution raideken, nem nehéz. Kell egy jó csapat és ennyi.

A másik raid neve The Jordas Verdict. Ez a Jordas raid. Hát nem szépítem, ez egy igazi fos. Kezdve ott, hogy 80%-ban Archwinges a raid, röpködni kell össze -vissza. Hosszabb is mint a másik, átláthatatlanabb is elsőre. Untam mint a franc.

De a lényeg. A sima LoR 225,700 Creditet, a HC változat 275,700 Creditet, a Jordas pedig 329,300 Creditet ad.
Én meg Credit Boosterrel toltam a hétvégét. Szóva 451erzer + 550ezer + 658ezer Crediteket kaptam, és mondom a simát egy párszor letoltuk. :D Jelenleg is van kb. 2milla Creditem, és milliókat költöttem még így is a napokban. Csak a Sindycate repuhoz kellett 500k credit.

A NAV az ez: [link] Ilyen van neked is. Ebből vannak spécik is, és néha azokat kell farmolni. Pl Nekem most az Mutalist Alad V Assassinate-hez kell majd, Mutalist Nav Coordinate. Amiket az Orokin Derelict Def, Survival questeken tudom farmolni. Nem nagy cucc.

Na a Quills:

Most figyeljél ám, mert ez neked is fontos. Csináld meg a Saya's Vigil küldit a Cetus-on!! Pofon egyszerű quest. A végén megkapod az új Tenno fegyvert! Ez azért fontos mert a focus pontjaidat csak ez után tudod majd elosztani különböző focus képességekre. Erről neked már Źşë' linkelt korábban egy videót. [link] Ez fontos! Aztán majd később lesz még ezzel dolgunk, nem is kevés. De legyen meg!

Ja a Pluto-n van egy "Collect any 3 mods from the Orokin Principle challenge rooms on Lua" feladat a Junkction-on. Na az nagyon nem egyszerű. Ezeket a szobákat kell megcsinálni: [link] A végén ad egy modot, ha megtaláltad, akkor van kész. Sok szobát egyedül nem is lehet megcsinálni. Minden pályán 100%-ra van kettő ilyen szoba. Csak meg kell őket találni. Én azt ajánlom a Lua/Plato questen csináld. Ha randomokkal mész sokszor már az elején írják, hogy ők is Secret Room-ok miatt vannak ott. De mák is kell hozzá, nem kicsi.

Na azt hiszem mindet megpróbáltam megválaszolni. :D

(#4686) drachoHUN 30k!? :D Jóvanakkó'Jó'van. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4688) .LnB válasza .LnB (#4687) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerk.:

"Én fostam tőle mert nagyon sokat raideltem World of Warcraft-ban"

Ez lemaradt az előbb.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4689) .LnB válasza vaakuum (#4685) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na f*sza három komment egymás után, bocsi. De elfelejtettem még valamit.

Az a mod amihez Mr15 kell, az gondolom Riven mod. Nos szerintem a Riven modokat te még hagyd a francba. Az az endgame. Azzal ráérsz majd akkor szüttyögni ha kb. minden más megvan. Persze abból lehet jó pénzeket csinálni, egyik ismerősöm is tegnap vett egy Riven modot 950 platért. De szerintem ha ennyi dolgot nem ismersz a játékban, akkor felesleges még a Riveneket gyűjteni, unlockolni. Szóval ne rushold csak azért az MR 15-öt, hogy az meglegyen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4690) vaakuum válasza .LnB (#4689) üzenetére


vaakuum
addikt

Köszi, ez tényleg jó sok infó... Már nem rusholok, ma meg tudom szerintem csinálni a 15-öt, aztán catalist a tenorába, bele a mod, és lehet kialakítani egy jó fegyót a soma prime helyett :B

Nekem a The index küldit mondták credit farmra, egy kör 75k a legalapabb szinten, persze azért nyerni kell az arénában az npc csapat ellen. szerintem 6-7 perc egy ilyen kör. Mondjuk combos fegyó kell hozzá, ahhoz majd a tigris prime-ot próbálom összerakni, de egyébként eddig még randomokkal is mindig működött, Így lett tegnap egy csomó pénzem nekem is.

Ma akkor nekiugrok a Saya's vigilnek.

Apropó, Promo kóddal (FN6B-8RML-MLH6-GM2N) lehetett tegnap még szerezni Vectis-t, gyárilag benne volt egy katalist.
Gondoltam hátha érdekel valakit. CSak a léyneg, hogy wboldalon kellett aktiválni.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4691) .LnB válasza vaakuum (#4690) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja a The Index is tervben van. Már kész is oda az Opticor. Kiszintezem, modolom és majd megnézem.
A raid azért is jó mert ott van TS-en 7-8 ember. És sírok a röhögéstől végig. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4692) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Gyártsatok annyi framet, fegyvert és formát amennyit tudtok a napokban, erre a hónapra ígérték, szóval a héten várható egy dupla affinity (xp) hétvége, emellé ha vesztek 3 napos affinity boostert négyszeresére növeli a szerzett pontokat, lehet lépkedni az MR szinteket.
Ha teljes lvl0 frame/fegyverek/companion settel mész el a jobb XP farm helyekre mint a Hydron vagy Bere, el lehet szórni jó sok formát pillanatok alatt, nekem 90 felett volt a rekordom egy ilyen alkalommal, most csak 50 van kész :O

/s

(#4693) vaakuum


vaakuum
addikt

Én most elég gondban vagyok, a költséghatékony cuccokat kitoltam, a többihez már cifra/sok alapanyagok kellenének. Ellenben meglett a 15-ös mastery, és beraktam a tenorába a modját, kapott krumplit és már második formával húzom. A soma prime azt hiszem leváltásra kerül így már.
Tegnap nekiálltam bontogatni relikeket is, (készülök a vásárra, legyen sok eladnivalóm, ha meg sikerül valamit összerakni, az is jó) így pl. egy fragor prime mára elkészül. Aztán lefekvés előtt gondoltam megnézem az eidolonon a bounty missionoket is, amire tegnap kaptam jaaslatot. Ott egy próbát mentem, de el is buktam a 3-ik rész utolsó ládáját :(
De ahogy látom, ott meg a gara framet lehet összeszedni, úgyhogy majd ma folytatom tovább.

Egyébként teljesen megkedveltem az első számú suicide-wepont, a kulstart. Sima alapfegyó, nincs benne még katalist sem, meg formát sem tettem bele, de most is nagyon poén vele menni. Kedvencem a void, ahol a nagy teremekben mászkálva hatalmas lelki nyugalommal lövöldözök oldalazás közben, és felugrik előttem a padló :W
Indexen is próbálgattam tegnap, nyilván van jobb fegyver, de ez akkor is Poén, így nagybatűvel.
De azt gondolom a fejlesztők is érzik, hogy ez azért egy elég combos cucc, valszeg ezért sem megy bele több 3 lőszernél és belimitálták a készletét is 30 darabra. Mondjuk a legmeglepőbb, hogy ezzel még így sem fogytam ki soha ;] :DD . bár egy dupla tárkapacitást tudnék értékelni.

Ja, és luán meglett a 3 titkos szobás küldi, randomokkal, úgyhogy a sednán is tudtam junctiont nyitni, abba az irányba is mehetek tovább küldivel :C
(régen volt már, hogy egy játék ennyire megfogott, hogy másfél hónap múlva is úgy pörgeti az agyam, mint ez...)

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4694) .LnB válasza vaakuum (#4693) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tegnap pihentem, nem is ültem le a gép elé.

De még így is nagyon beleszerettem ebbe a Saryn Napellus skinbe. [link]
Persze nem mondom, hogy megveszem. Csak baromi jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4695) drachoHUN válasza .LnB (#4694) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nekem ez tetszik, és félek, hogy meg fogom venni...:D Bár előtte azért in-game is megnézem milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4696) .LnB válasza drachoHUN (#4695) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Frankó ez is, de ez honnan van? Kövi Tennogen-be lesz benne?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4697) drachoHUN válasza .LnB (#4696) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Tennogen 11 része ez is, mint a Saryn skin amit mutattál, csak 3 adagban jön. Szóval nemsokára érkezik a többi is talán.

Forza JUVE!!!

(#4698) .LnB válasza drachoHUN (#4697) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja értem. Jó nekem még ez új dolog. Nem tudtam, hogy több részből áll.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4699) wjbhbdux válasza .LnB (#4698) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Eddig mindig egyben jött az adott határidőre elkészített skinekből kiválogatott csomag, de most 3 felé szedték, egyrészt a mennyiség miatt, + januárban mindig kicsit visszavett tempóval jönnek az év végi szabadság után a frissítések, így van free update amíg ők valami nagyobbon dolgoznak. A macskás öregasszony frame + 2 féle eidolon boss volt beígérve a közeljövőben.

ha követni akarod a fejlesztést, akkor a fórumon Patch notes, Dev postok, devstream 2 hetente péntek este 8kor (itt olyan dolgokat is mutatnak ami nagyon sokára vagy sose kerül be a játékba), + twitteren @rebbford @moitoi a 2 community manager, @sj_sinclair elvétve leakel valami újdonságot amin dolgozik, @pablopoon az interface felelős

[ Szerkesztve ]

/s

(#4700) .LnB válasza wjbhbdux (#4699) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja vágom ezeket a dolgokat. Csak alig játszok még 1 hónapja. És mostanában egy elmaradt dev stream volt csak ez idő alatt.
De a Patch notes-okat követem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.