Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#4351) Źşë'


Źşë'
addikt

az szép, azt hittem hogy másnapra ha nem lépek be megszakad a dolog

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4352) woker válasza Źşë' (#4351) üzenetére


woker
aktív tag

Még csak az hiányozna, hogy pl. a 500 napos bónuszt elbukd mert a 499. nap után nem sikerült belépni :DDD

Amúgy azóta ilyen amióta átalakították a login bónusz rendszerét (azaz több mint 1 éve).

(#4353) Źşë' válasza woker (#4352) üzenetére


Źşë'
addikt

próbáltam minden nap belépni, és hát sikerült is ezidáig, csak evett a kíváncsiság hogy mivan akkor ha :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4354) maross


maross
veterán

Aki tenne egy probat egy valoszinuleg lejart "Warframe Booster Pack"-kel, irjon ram, ksozi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4355) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, ma ki akartam próbálni a játékot, steamen letöltöttem, de nem enged regisztálni, sőt a hivatalos oldalra sem enged fel.

Fórumokon rá kerestem, sokan jártak így, de megoldást senki nem írt róla sajnos:(

(#4356) MichaelSD válasza Dreadloord (#4355) üzenetére


MichaelSD
őstag

Szerintem idővel megoldódik. Ilyenkor a szervereik nem elérhetőek.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4357) Źşë' válasza Dreadloord (#4355) üzenetére


Źşë'
addikt

ez olyan mintha banolták volna az ipdet, esetleg ha tudsz próbálkozz regisztrációval egy másik gépről pl haverodtól (bár ha tényleg bant kaptál akkor gondolom loginnál sem fogsz tudni belépni), esetleg másik böngészőből sem árt megpróbálni a regisztrációt
esetleg írj a supportnak egy mailt

állítólag egy automata rendszer kirakhat azért is mert nem érvényes promo kódokat próbálgat az ember, ez mondjuk nem tudom mennyire lehet legit "Access denied to website after using promocode"

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4358) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

Nemrég kezdtem a játékot (50 órám van benne Steamen) és érdekel minden egyes részlet.
Nagyon szeretném megtanulni a Modolást. Sok videót néztem, de nem igazán mondják el, hogy mit miért és mikor érdemes cserélni stb.

Itt egy album a jelenleg használt főbb modokról, de valamiért néha még mindig úgy érzem, hogy gyenge vagyok az ellenfelekhez képest.

Jeleneg a Phobos bolygón vagyok, lehet rossz sorrendet választottam és ott már erősebbek? Erről sem találtam semmi infot, hogy hogyan érdemes haladni.

Valaki tudna segíteni?

Előre is köszönöm. ;)

(#4359) MichaelSD válasza #81999360 (#4358) üzenetére


MichaelSD
őstag

Szerbusz!

PCn vagyok, de most éppen szüneteltem mert nincs mit csinálni... :)

Angol wikia nagyon jó ha megy az angol.

Az elején olyan nagy választék nincs. Fegyvereknél van a standard sebzés és multishot ami szinte mindig alap.
Elsődleges fegyvernek a Braton Prime-ot ajánlom. Könnyen megszerezhető és jó fegyver és érdemes formákat ölni bele.

Amit még nagyon javaslok, az Ignis Wraith. Küldetésből lehetett megkapni, de klánoknak van BPje. Sokan ingyen is adnak egyet, ha látják hogy nincs neked. warframe.market-en keress rá.

Frameket egyénileg kell modolni, attól függően mire használod az adott framet.

Fegyverek, ha nem valami nagyon speciális (pl. Destreza), akkor vagy sima sebzésre, kritikus sebzésre vagy elementál sebzésre modolsz. Típusra nem éri meg (vágó, tompa, stb.), csak speciális esetekben. Általában a elementál sebzés a legjobb, mert mindenre hat a +%-a.

Corrupted modok fontosak lesznek, amiket az Orokin Vaultokból lehet szerezni. (Derelict küldetéseket kell csinálni Dragon kulcsokkal),

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4360) Źşë' válasza #81999360 (#4358) üzenetére


Źşë'
addikt

ahogy előttem is írták érdemes formákat raknod a fegyverre, ilyenkor polaritást (minden modnak megvan a saját polaritása - a mod jobb felső sarkában a helyigény után) tudsz megadni, ill cserélni már meglévőt - ettől lesz fele annyi a mod igény adott slotban ahogy láthatod az általad linkelt képen "Flow" modnál, 4 helyet foglal, holott duplája kellene neki (persze ha 9es indexű akkor nem 4et visz el adott formázott slot hanem 5-öt)

továbbá érdemes Catalystot rakni adott fegyverre vagy Warframe-re (fegyverre Orokin Catalyst, Warframer/sentinelre meg Orokin Reactor kell, ugyan az a szerepük, csak más eszközön) - ezek megduplázzák ad adott eszközön lévő helykapacitást - tehát alapból nem 30 lesz egy kimaxolt cuccon hanem 60, így sokkal több modot be tudsz rakni, értelem szerűen minél több modod van adott eszközön, annál erősebb a cuccod

továbbá vannak ellenség típusok, típustól függően mindegyiknek más és más a gyengéje, Warframeben van egy úgynevezett damage 2.0 sebzési rendszer, melyet itt találsz - elemental sebzések eredője, ill. ellenfelekre gyakorolt hatásaival

én speciel nagyon szeretem az ignist, ezt toltam fel formákkal és catalysttal, a wrait verzió és alap között am nincs sok különbség

Magazine Size 150 vs 200
Max Ammo 750 vs 800
Total Damage Heat 27 vs 25
Crit Chance 5% vs 12%
Crit Multiplier 2.0x vs 2.0x
Status Chance 25% per second vs 30%
Punch Through 2.0 m vs 2.0 m

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4361) MichaelSD válasza Źşë' (#4360) üzenetére


MichaelSD
őstag

Az Ignis Wraithnek jobb a kritikus esélye és az elemental statusz esélye. A tár és maximum töltény mennyiség is magasabb, így kevesebbet kell tölteni és nagyobb az átlag sebzés. Ignishez azért kell a Heavy Caliber mod, ami corrupted mod.
Mivel ingyen megszerezhető jó lelkektől, érdemes a Wraith verziót kifejleszteni.

Az elején nem érdemes sok fegyvert fejleszteni. Catalyst, Reactor elég ritka. Mivel rang kell, minél gyorsabban kell 30ra fejleszteni frameket és fegyvereket. Ma napig a Braton Prime-ot használom, ha nem az Ember/Ignis kombóval megyek.

Ember frammel, bár törékeny, gyorsan lehet kipucolni az ellenfelet, ami sok xpt ad.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4362) Źşë' válasza MichaelSD (#4361) üzenetére


Źşë'
addikt

a kritbuild tényleg jobb, de a statuszos nem sokkal, elemental modokkal hamar elérni a magasabb százalékot
én ignisre inkább javasolnám a státuszbuildet, eleve a tűzsebzés és magasabb státusz esély végett, nekem sok idő mire elpumpálom azt a 150 lőszert is, mert lassan fogy, és nem rakok rá Speed Triggert, nekem nem érte meg formázni a wraithet, mert a sima is kellően gyilkológép - még ez a Total Damage Heat 27 vs 25 sem indokolja nálam (igen elenyésző különbség) ill. a 750 vs 800 ammo se egy számottevő dolog, még survival modban is nagyon ritka az hogy elfogy belőle a lőszer, úgy hogy nincs Vacuum mod a sentinelemen, ill. nem használok ammomutation modot sem.

Caralystokat azért említettem mert akár meg is lehet venni 20 platért, ha nekiáll picit tradelgetni, hamar tud szerezni platot, amiből hamar meg lehet venni őket, de ez mellett még a riasztások is adnak igaz ritkábban, de nagyobb frissítésekkor, hétvégenként egészen biztos hogy be lehet húzni belőlük akár mindkettőt

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4363) MichaelSD válasza Źşë' (#4362) üzenetére


MichaelSD
őstag

Valóban nem nagy a különbség. Gyakorlatilag 3 mod.

Ignis esetében Serration, Heavy Caliber és Split Chamber nélkül nem hagyjuk el a házat. Marad 5 slot.

Status buildhez, mivel a sima Ignis criticalja alacsony crit buildhez, vagy 2 elementalts vagy 2 status chance + elementalt választunk. Ignis Wraithnél vérmérséklet kérdése ki melyiket teszi fel. Marad 3 slot.

Sima Ignisen a másik kettő jön 2 elementalts vagy 2 status chance + elemental, amelyik még nincs. Ignis Wraithnél critcal damage és chance mod. Marad 1 slot.

Utolsó slotba mindenki azt teszi ami szeret.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4364) #81999360


#81999360
törölt tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, úgy gondolom már van némi fogalmam a dolgokról. :DDD

Más: Most gyártottam le Loki-t és nem igazán tudom, hogy milyen Primary fegyvert válasszak neki.
Kérdeztem chaten és azt mondták hogy a Stalkerből eshet egy Dread nevű bow, de én még nem találkoztam vele, ezért kellene valami alternatív megoldás. Mindenképpen stealth játékról lenne szó, tehát a szegény 30-as Boltor-omat le kell cserélnem.

Melee fegyvernek jelenleg az Ether Daggers van betéve.

Esetleg tudnátok tanácsolni valamit ideiglenesen amíg a Stalkert nem tudom "farmolni" és nem lesz meg a Dread?

Előre is köszönöm.

(#4365) MichaelSD válasza #81999360 (#4364) üzenetére


MichaelSD
őstag

Attól függ hanyas rangod van. Dread, Rakta Cernos (Red Veil szindikátus fegyver, Paris Prime mind jó fegyver, ha meg tudod szerezni őket.

Ha stealth játékhoz sima dagger ajánlott Covert Lethality moddal (ami nagyon ritka, de erre van kitalálva).

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4366) #81999360 válasza MichaelSD (#4365) üzenetére


#81999360
törölt tag

Pár perce lett meg a Mastery 4.

Syndicate az Steel Meridian, tehát akkor gondolom a Paris Prime egyelőre?
A Blueprint megvan, az alkatrészek kellenének, de ha elég szerencsés vagyok, nem kellene hogy sokáig tartson.

Köszi. :K

(#4367) MichaelSD válasza #81999360 (#4366) üzenetére


MichaelSD
őstag

Rekta Cernos rank 12-es fegyver, úgyhogy az nem jó neked még. Sok sikert!

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4368) #81999360 válasza MichaelSD (#4367) üzenetére


#81999360
törölt tag

Közben eszembe jutott még valami; Nem leszek nagyon hátrányban a bow miatt? Ugye mert az csak single target, a legtöbben meg "darálják" az ellenfelet. Azért egy defense alatt nem lenne baj, ha lenne egy kis AoE... :F

(#4369) pulffy válasza #81999360 (#4368) üzenetére


pulffy
őstag

Ezt neked kell kitapasztalnod... Én speciel nem szeretem bow-okat , somat probaltad , vagy a sonicort? nekem mai napig az van bent secondarinak , abba siman mehet a catalyst, be se riaszt...

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#4370) #81999360 válasza pulffy (#4369) üzenetére


#81999360
törölt tag

be se riaszt...

Hogy-hogy? Azt írja, hogy alarming.

(#4371) MichaelSD válasza #81999360 (#4368) üzenetére


MichaelSD
őstag

Hááát, ez nehéz kérdés.

Igazából Ember World of Fire-rel közepes szintig mindent ledarál. Utána már képességek kombinációja kell. De mivel pathok és arcanok is komoly képességeket adnak (magasbb szinten), a kombok sok félék lehetnek.

A bow valóban magasabb szintre van, vagy spy küldetésekre.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4372) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Olvasó üzemmódban voltam csak itt eddig. Szépen lassan próbálok haladni és kiismerni a játékot.
Aki írta, hogy ingyen osztogatják az Ignis Wraith-et annak köszi. Párszor beírtam Trade chatbe, hogy akarok venni és záporoztak a 20p, 50p féle "nagylelkű" ajánlatok, de aztán jött egy valóban rendes csávó, aki ingyen adta.

Forza JUVE!!!

(#4373) MichaelSD válasza drachoHUN (#4372) üzenetére


MichaelSD
őstag

www.warframe.market -en kellett volna megnénzni. ;)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4374) drachoHUN válasza MichaelSD (#4373) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nézegettem már, most ismerkedem a tradeléssel. Persze ha több cuccom lenne, amivel érdemes kereskedni, akkor könnyebb lenne, de majd lesz. Írtam ott is pár embernek, de ott választ nem kaptam. Viszont a trade chaten tényleg 2-3 kísérlet után is meg lett. Amúgy is kíváncsi voltam, hogy mennyiért próbálják majd rám sózni. Az 50 platinás ajánlat nagyon tetszett...:D

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4375) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

Mi értelme van a mastery rankot 14 fölé húzni? Ha jól látom, 14 fölött már nincs Mastery Lockos dolog. :F

(#4376) xFreex válasza #81999360 (#4375) üzenetére


xFreex
aktív tag

Láttam már MR 18-as riven modot is marketen.
Minden mastery ranggal nő a napi elérhető extra standing syndicate-oknál,
+1 szabad mod capacity
minden páros MR rang ad egy + lodout slot-ot is.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#4377) Źşë'


Źşë'
addikt

a riven modok kipörgetése sztem irtó förtelmes a játékban... az hogy még az ember kínlódja ki adott dolgok, csellendzsek elvégzésével, engem igencsak frusztrál... és akkor még limitet is kap az inventoryban :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4378) #81999360


#81999360
törölt tag

Most kicsit elbizonytalanodtam. Mitől is nő pontosan a Mastery rankom? Ha minden igaz, minden szintlépéskor +100? De mi ad még?

(#4379) xFreex válasza #81999360 (#4378) üzenetére


xFreex
aktív tag

Minden fegyver első felhúzása ad 3000-et, szintenként 100-at. Ha formázod a fegyvert, max rangon eladod majd újat szerzel/csinálsz belőle már nem.
Ha eladtad pl 12-es szinten a fegyvert és csinálsz belőle egy másikat amit elkezdesz felhúzni akkor az a 13. szinttől fogva fogja adni a maradék xp-t mastery-hoz.
Warframe-k, Archwingek és companionok 6000 xp-t adnak 200-at szintenként

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#4380) savior


savior
őstag

Helló.
Van ebben a játékban csapatkereső, vagy csak úgy lehet csapatban menni, ha egy barátot invitezek?
És ha van, akkor hol találom?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#4381) MichaelSD válasza savior (#4380) üzenetére


MichaelSD
őstag

Csapat kereső chat van. A tab a kis nagyítóval. Ott LF-elnek H(osting)-álnak.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4382) savior


savior
őstag

Magyar klánt keresek... van esetleg?
saviorka a nevem a játékban.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#4383) savior


savior
őstag

Azt olvastam, hogy pénteken jön a játékhoz egy open world patch. Ezt mindenki megkapja, vagy külön meg kell venni pénzért?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#4384) savior válasza savior (#4383) üzenetére


savior
őstag

Most látom, hogy pénteken nem is a megjelenés lesz, hanem valami bemutató.
Mondjuk arra még mindig kíváncsi vagyok, hogy ingyenes lesz e?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#4385) Hunbeast87 válasza savior (#4384) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

100%, hogy ingyenes lesz.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4386) -Alvin- válasza Źşë' (#4377) üzenetére


-Alvin-
tag

Azért vannak fegyverek amelyeknél igen sokat ér, pl az Amprex:
[link]

Crit buildre csinálja az ember akkor crit riven kell hozzá és jöhet a piros crit áradat...

Azt aláírom h pörgeti a rivent az ember mázli kell és marha unalmas kuvat farmolni :))

God riven pl:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4387) Źşë' válasza -Alvin- (#4386) üzenetére


Źşë'
addikt

tudom hogy nagyon sokat ér, csak a mód hogy ki kell még pörgetned valami idióta csellendzsel az baromira szánalmas, úgy volt hogy nem lesz grind, akkor ez mi ha nem az :F rosszul vannak összerakva a fejlesztők picit

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4388) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Warframe - 22 Minutes of NEW Plains of Eidolon Gameplay

[link]

Live-Die-Respawn

(#4389) Źşë' válasza oriic (#4388) üzenetére


Źşë'
addikt

csak már jelenne meg :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4390) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Annyira nem kell sietni. Várják meg míg végzek az összes node-al és quest-tel. ;]

Forza JUVE!!!

(#4391) #81999360 válasza drachoHUN (#4390) üzenetére


#81999360
törölt tag

Azt lehet már tudni, hogy hogyan lesz megoldva ez az "open world" téma?
Megszűnnek a node-ok és helyette így "leszállhatunk" majd a bolygókra, vagy lesz 1-1 külön ilyen terep?

Annyira nem követtem a streameket, így nem sokat tudok róla. :DDD

(#4392) wjbhbdux válasza #81999360 (#4391) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem szűnik meg semmi, ez egy új hely lesz a Földön, később más bolygókon is új területekkel meg más tartalommal, már a következőn is dolgoznak az Umbra quest mellett. A kezdő karakterek is kimehetnek majd a kapuhoz közelebbi részre, a nagyoknak meg az éjszaka fog kihívást nyújtani.

/s

(#4393) Ch0b


Ch0b
tag

Jövőhéten mehetünk is a szabadba! :D

Trailer

Gara/Glass Preview

(#4394) -Alvin- válasza Ch0b (#4393) üzenetére


-Alvin-
tag

Halat fogni meg a World Boss-t ölni mi :D

(#4395) pulffy válasza Ch0b (#4393) üzenetére


pulffy
őstag

Konzolon is ?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#4396) drachoHUN válasza pulffy (#4395) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Konzolon később jön. Talán novemberben. Talán.

Forza JUVE!!!

(#4397) MichaelSD válasza Ch0b (#4393) üzenetére


MichaelSD
őstag

Hát, ismerve őket lesz bug. Meg van benne Archwing, ez már nem sok jót sejtett.;)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4398) BladePocok


BladePocok
tag

(#4399) Źşë'


Źşë'
addikt

meg is jött, tölthető :Y :C

3,4gb ~

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4400) Źşë' válasza Źşë' (#4399) üzenetére


Źşë'
addikt

frankó lett ez a Cetus, kimentem éjszaka, tényleg másabb a környezet, meg kinn voltunk egy squaddal és szó szerint ránk sötétedett, más enemyk vannak éjszaka, meg a feelingje is másabb - sztem állatul megcsinálták nagyon, és ha még lesznek ilyen területek, wáá cant wait!!!

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.