Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#4901) vaakuum


vaakuum
addikt

Ezmiez? NEm mindenkinek érhető el Baro kiteer?
Ez most egyszeri alkalom, vagy így marad?

ráadásul sima launda relaybe menet is belefagyott a töltésbe :(

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4902) Chabe89 válasza vaakuum (#4901) üzenetére


Chabe89
addikt

Pedig nem sokat kellet volna visszaolvasni. :U

(#4903) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#4904) vaakuum válasza Chabe89 (#4902) üzenetére


vaakuum
addikt

Van új peccs, meg valamit lehetett venni 20 dolcsiért. Ebből kellene látnom a jövőt? :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4905) Chabe89 válasza vaakuum (#4904) üzenetére


Chabe89
addikt

Feletted írta a kolléga, hogy ha nincs jegy, nincs Baro. Sőt, ha valaki behív úgy, hogy te nem voltál rá jogosult akkor még permabant is kaphatsz. Legközelebb már sima Baro lesz, ez most azoknak volt akik vettek jegyet TennoConra. Évente egyszer van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#4906) drachoHUN válasza vaakuum (#4904) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ez csak egy speckó Baro megjelenés, azoknak akik megvették a virtuális jegyet. Mindent hozott magával, amit eddig árult. Későbbi megjelenéseit semmiben se befolyásolja.

Forza JUVE!!!

(#4908) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

rhino és nyx prime unvaulted. Lehet farmolni ezerrel! :C

(#4909) #81999360 válasza bobalazs (#4908) üzenetére


#81999360
törölt tag

Nyx érdekel, Rhino annyira nem :DDD

(#4910) Lokids


Lokids
addikt

Sziasztok!

Most kezdtem a játékot.
A legelején amikor az Arsenalt először lehet használni és upgradelni, nem engedi betenni, mert a capacity 0/0.
Itt mit lehet csinálni? A story e nélkül nem halad tovább...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4911) wjbhbdux válasza Lokids (#4910) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Minden warframe/fegyver szintlépés után 1-1 ponttal több kéne hogy felhasználható legyen.

/s

(#4912) Lokids válasza wjbhbdux (#4911) üzenetére


Lokids
addikt

Kilép/belép megoldotta. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4913) Reno7


Reno7
senior tag

Új promo glyphek.

LABOROFLOVE

BURNBXX

WANDERBOTS

Lazy links:

https://warframe.com/en/promocode?code=LABOROFLOVE

https://warframe.com/en/promocode?code=BURNBXX

https://warframe.com/en/promocode?code=WANDERBOTS

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#4914) duvi válasza Reno7 (#4913) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi szépen! :R

(#4915) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jövő héten jönnek újra a stalker acolyte és lehetőség lesz megszerezni az acolyte modokat.

(#4916) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Devstream-ben mutattak némi akciót a Melee 3.0-ból. Eddig nekem tetszik.

Forza JUVE!!!

(#4917) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Párommal keresnénk magyar klánt (PC), ha valaki be tudna hívni PM pls, köszi!

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#4918) vaakuum


vaakuum
addikt

A chatben régebben volt egy fül, amin a magyarok beszélgettek. Ez most nincs, és nagyon hiányolom. Vissza lehet valahogyan varázsolni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4919) wjbhbdux válasza vaakuum (#4918) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Valoszinuleg tagja voltal egy magyar clannak, azon kivul kulon letrehozhato chat szobak nincsenek.

/s

(#4920) vaakuum válasza wjbhbdux (#4919) üzenetére


vaakuum
addikt

Ohh, valóban... és már valamiért nem vagyok klántag sem én, sem a fiam...valszeg megszűnt, vagy kiraktak.. de ha kiraktak, akkor nem értem, mert szinte csak mi ketten játszottunk a klánból. Lehet hogy törlölte a vezér?? :F Bár minek törölné, nem kér enni... akkor valszeg kiraktak minket.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4921) Dendytv


Dendytv
senior tag

Üdv :)
Vannak aktív játékosok ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#4922) #81999360 válasza Dendytv (#4921) üzenetére


#81999360
törölt tag

Igen.

(#4923) remete73


remete73
csendes tag

Sziasztok mesterek, én láma vagyok a játékhoz, de a fiam xbox-on nyomja. Ha én PC-re telepítem akkor tudok vele együtt játszani? Microsoft fiókunk van, azon vagyunk bejelentkezve. Köszi ha válaszoltok

(#4924) wjbhbdux válasza remete73 (#4923) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem tudnak a platformok egyutt jatszani, a PC valtozat altalaban elorebb jar a frissitesekkel mint a konzolok.

/s

(#4925) Dendytv


Dendytv
senior tag

Én most keztem el játszani! Engem eddig nagyon! Beszípantott! Mennyire aktív a topic?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#4926) #81999360 válasza Dendytv (#4925) üzenetére


#81999360
törölt tag

Általában semennyire. De gondolom sokaknak ott van a kedvencek között, látják ha új üzenet van. :)

(#4927) remete73 válasza wjbhbdux (#4924) üzenetére


remete73
csendes tag

Köszi, sajnálom.

(#4928) banana_joe


banana_joe
tag

szebusztok,
új vagyok most "szereztem" meg az operatort hogy tudom szintezni? semmit se tudok unlockolni neki

PSN: bananosjoe84

(#4929) wjbhbdux válasza banana_joe (#4928) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az 5 Tenno iranyzathoz tartozo kulonbozo Focus lens-t kell betenni vagy fegyverbe vagy warframebe (arsenal upgrade/actions lent), egyet kaptal ahhoz amit valasztottal, Plains of Eidolon bountykkal lehet farmolni a tobbit.

Hasonloan az alap XP/affinityhez oszlik el amennyit kap, szoval olyasmibe tedd amivel olni tudsz, ne egy Trinitybe. Van sima, Greater es Eidolon valtozatuk, amik hatekonyabbak.

Ez egy endgame rendszer amit nem lehet egyik naprol a masikra kifejleszteni, youtubeon talalsz videokat a hatekony focus farmolasrol ha mozgat amugy eltarthat par evig is amig jatszol es csopognek a pontok ;)

/s

(#4930) banana_joe válasza wjbhbdux (#4929) üzenetére


banana_joe
tag

ahh értem akkor ezt elegedem még :) zenurik-et választottam.
és csak egy warframeba tudom betenni? most frost prime, trinity prime, rhino ami 30as, pár nap mulva kész limbo,ember,valkyr ezek közül melyikbe ajánlott? (rhino nem jött be pedig azt olvastam h az jó kezdő kari)

PSN: bananosjoe84

(#4931) Reno7 válasza banana_joe (#4930) üzenetére


Reno7
senior tag

Saryn (Prime) és Volt (Prime). De ha nincs eidolon szintű lensed meg affinity boostered nem érdemes vele foglalkozni szerintem.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#4932) wjbhbdux válasza banana_joe (#4930) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezek kozul mondjuk Ember vagy Valkyr amivel sokat tudsz olni az jobb hozza, de fegyverbe is teheted. Kivenni nem lehet, csak ujat tehetsz masokba majd ha szerzel.

Ha valamiben van 1 akkor majd megjelenik idonkent a palyan egy sarga villogo gomb, ha azt felveszed akkor kapsz csak igazan sok focus pontot 45 masodpercig, alapjaraton csak minimalisan szivarog.

Rhinot azert ajanljak az elejen, mert a 2-es skill panceljaval sokat kibir es vegig lehet verni vele a nehezebb bolygokat is anelkul hogy tulelest segito modokat szinteznel.

[ Szerkesztve ]

/s

(#4933) banana_joe


banana_joe
tag

köszi a segítséget, most látom volt megvan a Volt is a kezdő karim csak nem próbáltam :)

PSN: bananosjoe84

(#4934) drachoHUN válasza banana_joe (#4928) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Haladj tovább a star charton, haladj tovább a questekkel. Ez a legjobb amit tehetsz szerintem. Nem igazán érdemes még a Focus-szal foglalkoznod.

Forza JUVE!!!

(#4935) vaakuum válasza Reno7 (#4931) üzenetére


vaakuum
addikt

Vagy úgy kell, hogy belerakod egy arca plasmorba, aztán mivel azzal elég jól el lehet lenni minden küldin, amikor éppen nem szintezel primary fegyót, akkor azzal mész...és szép lassan gyűlik. De szerintem ha pl. szereted a defenset, akkor akár a frost-prime is jó lehet.
Én külön nem foglalkoztam ennek a farmolásával, csak raktam ebbe-abba. Talán az egyik iskolából még nincs kinyitva 3, a többi mind open. Mondjuk én kaptam két lencsét barátoktól, egyet meg vettem.
Ember + emberprime, sarynprime, akstiletto és arca plasmorban van nekem. Ami az emberben van, az gyűlik kevésbé, mert amint lett belőle prime, azt használtam... kicsit lehet még elő kell venni.

Amúgy fogalmam sincs, mire való, vagy hogy kell használni ezt az iskolásdi dolgot, csak kimaxolódott lassan. Mire rájövök, hogy mire kell, legalább nem kell a farmolással foglalkozni. :DDD

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4936) drachoHUN válasza vaakuum (#4935) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Dobjál már pár képet ezekről a "kimaxolt" iskolákról, mert nagyon kíváncsivá tettél, hogy mit gondolsz te annak. De már most jelzem, hogy tévedsz...:)

Forza JUVE!!!

(#4937) Dendytv


Dendytv
senior tag

Exclaibur vagyok s meg vettem a Karakot! Hogyan épitsem azt ki magamnak ? Milyen modokra?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#4938) vaakuum válasza drachoHUN (#4936) üzenetére


vaakuum
addikt

[ezt gondolnám még a nem késznek]
[ezt meg maxosnak]

de simán lehet, hogy van még benne valami csavar, csak még nem jöttem rá, hogy mi az.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4939) Reno7 válasza vaakuum (#4938) üzenetére


Reno7
senior tag

Ez semennyire sem max. Ha jobban megnézed ilyen kis karikák vannak a képességek alatt, azok mutatják hogy hányas szinten van az adott képesség, a tiéd szerintem mind 1es szintű, a passzív képességek elmennek egészen 6ig is, és akkor 1 millió focusért+ 1 eidolon shardért a többi focus tree-ben(képen baloldalt) is aktiválhatod, ugyanis egyszerre csak az egyik fa lehet aktív, emiatt jobb ha 1 max. 2 fára koncentrál az ember. A legtöbb képesség amúgy sem ér semmit szvsz.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#4940) drachoHUN válasza vaakuum (#4938) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Sejtettem, hogy erről van szó. Nagyon-nagyon nagyon messze vannak még a maxtól. De ez természetes. Mastery 25-ön, ahol legmagasabb a daily focus limit is cirka 150 nap AKTÍV focus farm mellett talán ki lehet maxolni az összes iskolát.

Forza JUVE!!!

(#4941) vaakuum


vaakuum
addikt

Azokat a kis karikákat hogyan lehet elkezdeni feltölteni? Lehet akkor elkezdeném azokba is tolni, ha már úgyis gyűlik. Mint írtam, tényleg nem tudom, mire van, de szerintem akkor is egy csomó időt meg lehet spórolni azzal, hogy passzívan gyűjöm a kezdetektől, miközben relikezek, vagy egyéb cuccot farmolok.

Más: excal umbra 4-es skilljeként előhívható kardnál az attak speedet mivel lehet fentebb tolni? A sima Fury/Berserker moddal, vagy a framebe rakható casting speed növelő Natural Talent-tel?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4942) banana_joe


banana_joe
tag

ezt a moslékot hogy lehet leverni? :) Councilor Vay Hek elfogy a lőszerem és még csak az első fázisban vagyok

PSN: bananosjoe84

(#4943) wjbhbdux válasza vaakuum (#4941) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Van mellettuk egy Focus gomb amit lennyomva kell tartani es tolti bele a pontokat.

Natural Talent csak a kard elovetelenek animaciojat gyorsitja.

banana_joe: arra figyelj hogy csak akkor es oda loj ra amikor sebezheto (nyitott fej es a hatan ha villog). Vagy jatssz coop es egyszerubb lesz mint a legtobb tartalom.

/s

(#4944) banana_joe válasza wjbhbdux (#4943) üzenetére


banana_joe
tag

senki se tolta ahova be tudtam volna csatlakozni mikor néztem de várok akkor hátha 1x

PSN: bananosjoe84

(#4945) vaakuum válasza wjbhbdux (#4943) üzenetére


vaakuum
addikt

thx :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4946) Dendytv válasza Dendytv (#4937) üzenetére


Dendytv
senior tag

Valaki?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#4947) bobalazs válasza Dendytv (#4946) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#4948) Dendytv válasza bobalazs (#4947) üzenetére


Dendytv
senior tag

:R
De ezzel sajnos nem lettem előrébb még mindig nem tudom, hogy egy Exclaibur-nak akkor mégis mire érdemes jobban építenem a Karakot ! Hogy inkább többet sebezzen ! Vagy A Ch-ja legyen több vagy a fire rate :(

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#4949) bobalazs válasza Dendytv (#4948) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mert nem látod a buildeket? Mi a probléma?

(#4950) Dendytv válasza bobalazs (#4949) üzenetére


Dendytv
senior tag


Ennyit amit látok !

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.