Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#4201) Kareszovics válasza Tnil (#4200) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nekem még meg kéne szerezni, de egyszerűen lusta vagyok hozzá. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4202) Prof01


Prof01
veterán

Ha esetleg erre tévedne PS4-es Warframe játékos, vegyen fel nyugodtan, tagokat keresünk a klánunkba. :R
PSN ID: Prof_HUN

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4203) Źşë'


Źşë'
addikt

Nekros Prime Prime Accesben :)) valahogy számítottam rá hogy ő lesz a kövi prime frame.. prime drop table-n még nem látni egyenlőre

// ahogy nézem már annyira nem is új a dolog

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4204) Kareszovics válasza Źşë' (#4203) üzenetére


Kareszovics
addikt

Itt kb megint prémiumot fognak osztani, mint a Nova Prime idején. Tetszik az összeállítás. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4205) Prof01


Prof01
veterán

Kaptam PC-n 48 órás 75%-os Platinum kupon-t. Valahogy nem tudnám odaadni annak, akinek szüksége lenne rá? Leginkább PS4-en játszok.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4206) Kareszovics válasza Prof01 (#4205) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az tudtommal személyre szabott napi bonus, tehát nem.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4207) Prof01 válasza Kareszovics (#4206) üzenetére


Prof01
veterán

Értem, köszi.
Sajnálom, hogy PS4-en nincs ilyen lehetőség, csak azokat a jelentéktelen Market-en belüli leárazásokat kapjuk mindig, Platinumra soha. Gondolom a Sony-val nehéz egyezkedniük. :(((

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4208) Źşë' válasza Prof01 (#4207) üzenetére


Źşë'
addikt

durva a 200$os platinum csomag, enyhén túlárazott amúgy is... vettem egyet még régebben 75%offal, de simán elkölthető :DDD

// a piacot is megcsinálnák már normálisan, lehessen adni venni platért, vagy akár €ért steam marketen dolgokat, nem értem miért nem csinálják meg, simán beérné a cs:go-t sztem

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4209) Prof01 válasza Źşë' (#4208) üzenetére


Prof01
veterán

Konzolon nekünk még steam-es cuccok sincsenek. Jól le vagyunk maradva! :D
Mindenképp szeretném őket egy pakkal támogatni, mert az eddigi 200+ órát nagyon élveztem és biztosan játszani fogok egy jó ideig, de PS4-en a legjobb ár/érték arányú Platinum csomag, az a Prime Access. :D

Egyetértek, ez a chat-es trade eléggé kényelmetlen és időrabló is, folyton beírogatni. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4210) wjbhbdux válasza Prof01 (#4207) üzenetére


wjbhbdux
veterán

időnként szokott plat leárazás lenni PS4-en is, pont pár hete volt legutóbb [link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#4211) Prof01 válasza wjbhbdux (#4210) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, de ez is csak 50% és nagyon ritkán van. :(

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4212) Źşë'


Źşë'
addikt

nem vagyok nagy trader, mikor eladok valamit akkor a cseréért fizetendő összeg az egészen pontosan hova kerül?! klánba vagy az éterbe?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4213) Prof01 válasza Źşë' (#4212) üzenetére


Prof01
veterán

Az éterbe, de bizonyos százalékát megkaphatja a trade-et biztosító klán. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4214) Oderator89 válasza Prof01 (#4209) üzenetére


Oderator89
újonc

Csetes trade helyett: ez

(#4215) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

Hol lehet mostanság eredményesen Orokin Cell-t farmolni ?

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#4216) Prof01 válasza Oderator89 (#4214) üzenetére


Prof01
veterán

Ja, ismerem, semmit nem ér. Konzolosok alig használják.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4217) Fortian válasza Prof01 (#4202) üzenetére


Fortian
tag

Hello!
Anno destiny miatt vettelek fel barátnak ps4-en, de csapatot nem találtam és meguntam a játékot a kieget meg minek vegyem meg ha nincs kivel tolni (zárt meccsekbe nem tudok bemenni) átjöttem warframezni.
Valami random ezer fős klán behívott ott vagyok de jobb lenne honfitársakkal tolni. Ki lehet lépni a klánból valahogy? Jönnék a klánotokba amennyiben van hely. Jelenleg pár bolygóm van meg még csak de a warframem maxos szintügyileg meg a fegyverek nagy része is. Modokat gyűjtöm. Mag warframem van még csak de rino lesz a köv ha találok hozzá végre 2 alkatrészt mert megvan a tervrajza :)

(#4218) Prof01 válasza Fortian (#4217) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

Ha fent leszek, küldök meghívót a klánba. Vagyunk páran, szívesen segítünk! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4219) Fortian


Fortian
tag

Klánból való kilépésről tud valaki valamit? ps4-en hogy megy? Azonnali vagy letilt míg másikhoz csatlakozhatok? Új kulcsot kell gyártani?
Thx

(#4220) káen válasza Prof01 (#4218) üzenetére


káen
tag

Szia! Küldjél nekem is légyszíves!

Psn: ladista77

Amúgy tényleg nem lehet kilépni klánból? Én nem tálaltam ilyen opciót.

(#4221) Fortian válasza káen (#4220) üzenetére


Fortian
tag

Este átnéztem és sehol nem találom. Kicsit megnyugodtam nem vagyok agyhalott :DDD

(#4222) káen válasza Fortian (#4221) üzenetére


káen
tag

...aztán kiderül, hogy végig ott volt az orrunk előtt... :D

(#4223) Fortian válasza káen (#4222) üzenetére


Fortian
tag

Már az sem érdekelne. Most már tényleg kíváncsi lennék mit néztünk el :)
Vegyél fel : Fortian néven vagyok. Én csak késő este 21-22h körül tudok játszani.

(#4224) Prof01 válasza Fortian (#4219) üzenetére


Prof01
veterán

Automatikusan kilépsz, amikor egy másikba belépsz. Kell új kulcs. Küldök invet!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4225) Fortian válasza Prof01 (#4224) üzenetére


Fortian
tag

Nem láttam az invet sehol, mondjuk nem is kerestem. Este ránézek. Köszi.

(#4226) Prof01 válasza Fortian (#4225) üzenetére


Prof01
veterán

Rosszul tudtam, bocsi! Ki kell lépnetek, mert addig nem enged küldeni. A Communication/Clan-on belül rámentek a saját nevetekre és ott van egy olyan lehetőség, hogy Leave Clan.
Írjatok rám PS-en, ha megvagytok vele! (PSN ID: Prof_HUN)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4227) káen válasza Prof01 (#4226) üzenetére


káen
tag

Basszus, tényleg... :D

Részemről done.

(#4228) mihaly95


mihaly95
újonc

hello mindenkinek . kb 2 hete kezdtem a játékot pc én . És magyar klánt keresek .
mihaly95 névvel akinek vann klánja meghivhatna. kicsit még kezdö vagyok .

(#4229) Fortian válasza Prof01 (#4226) üzenetére


Fortian
tag

Ennél logikátlanabb már nem lehetne :DDD
Köszöntem, mindet rendben megoldódott.

(#4230) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Most a drop rendszer, hogy is működik akkor? Nem úgy mint régen, hogy T4 Def/Surv és szépen farmol? Van erről valahol valami komplett írás? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4231) Źşë' válasza Micsurin (#4230) üzenetére


Źşë'
addikt

a kulcsokat felváltották a relikviák, ezeket ugyanúgy lehet farmolni ahogy eddig, ill. szindikátusoktól lehet venni

több fajta lett/lesz belőle hogy nagyobb legyen a drop table, ezeket a void / derelict tower játékokat felváltotta az ún. fissure küldetés amiben random megjelennek void hasadások (mint a bioshock infiniteben :D), ez valahogy megváltoztatja az ellenfeleket, amint meghalnak, valamekkora eséllyel dobnak reaktánsokat, amiből elég ha összeszedsz 10et és felhasad a relikviád, amint vége a küldetésnek random dropot kapsz, ill. ha vannak társaid akkor ők szintén, viszont választhatjátok egymás rewardjait, de ugye értelem szerűen csak mindenki 1et kaphat, amit választ

ez előtt volt egy olyan változata hogy küldetés alatt spawnolt random egy hasadás, amit te vagy a társaid nyitottak meg, azt hiszem valami két és fél talán 3 perced volt arra hogy a hasadásból előbukkanó ellenfelek után felvett reaktánsokból kellett 10et belerakni a hasadásba hogy felhasadjon a relikvia, ezt változtatták meg arra amit az elején leírtam, gondolom sok volt a void fissure ásvány farmolása :))

relikviák random dropját meg tudod változtatni, mármint a ritkább dolgok nagyobb eséllyel esnek, amik nagy eséllyel estek (trash partok :D) azokat meg lecsökkenti - ezt úgy tudod elérni hogy küldetések végén random kapsz void fissure ásványt - Lotus mondja is hogy ez a folyamat mellékterméke, amely értékes (utóbbi frissítésektől kezdve nem famolható, csak random dropként jön) - ezen ásvány segítségével tudod "finomítani" a relikviádat meghatározott szintűre, de csak akkor ha van a hajódon olyan szegmens, azt hiszem hogy a föld / mars junction-on lehet rewardként megkapni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4232) BlackfireXIX


BlackfireXIX
csendes tag

Üdv!

Valahogy lehet gyűjteni azt amiből karaktereket és egyéb dolgokat lehet venni? (Elnézést nemtudom minek hívja a játék)
Vagy csak pénzért lehet itt olyat szerezni? :F

^9Dentaltechs

(#4233) Źşë' válasza BlackfireXIX (#4232) üzenetére


Źşë'
addikt

játékon belüli fizetőeszköz a Credit - ezt tudod küldetések alatt és küldetés rewardként gyűjteni magadnak (sok mindent meg lehet belőle venni (rengeteg tervrajzot legyen az akár fegyver akár warframe) ill. sok common cuccot), ill. van még a Platina (sok az olyan dolog amit csak ezért lehet megvenni, pl. több fegyver/warframe slotját hogy tárolni tudd ill. összes teljesen kész fegyver / warframe / kozmetikai cuccok / egyéb felszerelések), ezt pénzért vásárolhatod meg a játék a fejlesztőjétől ill. ha sikerül void fissure küldetés során (ehhez relikvia szükséges) jobb minőségű Prime cuccot szerezned, azt el tudod adni Platináért cserébe

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4234) Micsurin válasza Źşë' (#4231) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm! :R Izzítom Ash és Loki P-t! :DDD :DDD Vajon meddig marad meg megint a lelkesedés a játék iránt.... :F :D

Azért ahogy olvasom rendesen oldalba rúgták a drop rendszert ami teljesen a Voidra volt építve! :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4235) Źşë' válasza Micsurin (#4234) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, ez nekem sem tetszik, eléggé egyhangú lett, unalmas az új fissure megoldás

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4236) xkoti


xkoti
senior tag

Üdv :)
Kérdésem lenne a nagy urakhoz :D
No van egy kis problémám meg kellene ölnöm a Sednán lévő boss-t .
No már most a probléma hogy megfelelő fegyverem nincs értem ez alatt ami arra a boss-ra nem jó .
(synoid simulor) ugye kicsi a range .
Van egy soma prime de azt én gyengének mondanám .
Nekrokrim az ignist ajánlotta de az a baj maga az a fegyver nekem nem tetszik és most azért hogy catalystot kapjon meg egy jó pár formát egy boss-ért nekem az a fegyver nem éri meg .
Így hát mit tudnátok ajánlani ? :R

KO

(#4237) Źşë' válasza xkoti (#4236) üzenetére


Źşë'
addikt

recruiting channelen tudsz kerni segítséget, biztos akad aki segít majd 24/7ben

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4238) xkoti válasza Źşë' (#4237) üzenetére


xkoti
senior tag

Köszi igaz :R
Már fegyver tippem is van tanácsot kaptam .

KO

(#4239) Balancee


Balancee
aktív tag

Sziasztok! Egy kis segitséget kérnék egy számomra érthetettlen dologra.
Dark sectorba szeretnék átjutni. Orokin lab teljessen kész. 950fös klánban vagyok,de akik onlin-ok szoktak lenni nekik is fogalmuk sincs. Egyszerűen a portál nyitó panelnél semmi nem történik. Vagy minden eggyes portál myitás 500k kredit aztán megszűnik? Wiki és youtube videokkal semmire nem jutottam.
90napja játszom(xbox one)
Nagy segitség lenne, ha valamelyik játékostárs egyértelműen leirná a nyitássi folyamatott.(angolom elég rossz, rengeteget szotárazzom igy is, hogy haladjak)
Választ és segitséget előre is köszönöm.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#4240) Źşë' válasza Balancee (#4239) üzenetére


Źşë'
addikt

ha jól értem akkor te egy solar rail segítségével akarsz dark sektort uralni - létrehozni?! személy szerint én még nem gondolkoztam el rajta hogy megcsinálom e, meg sztem valószínűleg nem is fogom, mert a dojot egymagam építettem, építgetem (mivel érdekel ez a része is, így kipróbáltam), de hogy nekimenjek egy dark sectornak az nekem úgy érzem picit nagy falat :)) lehet itt lesz némi help, bár nem tudom

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4241) wjbhbdux válasza Balancee (#4239) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az első PVP módnak használt Dark Sectorok nagyon rég ki lettek véve a játékból, a The War Within után később várható hogy átdolgozott formában visszakerülnek majd. Most a Conclave keretein belül van lehetőség PVP-re több módban, a múlt héten épp az opticor Instagib variáció került be.

/s

(#4242) Balancee válasza Źşë' (#4240) üzenetére


Balancee
aktív tag

A solar rail research megvan. De nem tudom az utazást hogy kezdemémyezzem. Nem a pvp része érdekel, hanem a Excavation és defense. Napalm mobot farmolnám Rage modért. Ugy tudom ott dobjatja, mert normál szektorba még 60 as napalmból sem sikerült kiütnöm.[link]

[ Szerkesztve ]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#4243) wjbhbdux válasza Balancee (#4242) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az ott felsorolt dark sectorok egyszerűen a bolygók mellett helyezkednek el, a solar railes dolog nem aktív már.

/s

(#4244) Balancee válasza wjbhbdux (#4243) üzenetére


Balancee
aktív tag

Akkor a listában felsorólt küldetésekre ramegyek az a dark sector? Eddig is elég zavaros volt, de most aztán mégjobban :)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#4245) wjbhbdux válasza Balancee (#4244) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezeket a pályákat korábban a klánok uralták, és ők állították be hogy mennyi adót szednek az azokon játszó játékosoktól, és időnként újra meg lehetett támadni őket, akkor egy ideig átváltott egy egyedi PVP pályára, a battlefield féle Rush játékmódhoz volt hasonló, a védelembe lehetett specter botokat tenni. Ez a rendszer már nem aktív.

Most pedig csak sima pályák a táblázatban felsorolt % xp bónuszokkal, ha jól tudom mindenhol infestation az ellenfél, így itt nem tudsz Rage modot farmolni.

Annak az esélye hogy egy Napalm modot dob 3%, és a modjai közt 2.01% esélyyel fogja a Raget dobni. Nem szint függő.

/s

(#4246) Balancee válasza wjbhbdux (#4245) üzenetére


Balancee
aktív tag

Igy világos. Köszöm. Rengeteget segitettél. :R

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#4247) Źşë'


Źşë'
addikt

megjött a War Within új frissítése a játéknak, most szipkázza le nekem, ~3,4giga kb

"Claim your free Glyph with promo code WARWITHIN until Nov 18 at 2pm ET!"

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4248) MichaelSD válasza Źşë' (#4247) üzenetére


MichaelSD
őstag

És mit tud? Most egy ideje már nem játszottam vele....

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4249) Źşë' válasza MichaelSD (#4248) üzenetére


Źşë'
addikt

amolyan pontot tesz a főbb sztori szál végére, két grineer királynő története a főbb téma, nekem tetszett

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4250) MichaelSD válasza Źşë' (#4249) üzenetére


MichaelSD
őstag

Köszi.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.