Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#4501) Hunbeast87 válasza .LnB (#4498) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A Rhino nagyon jó tank karakter az Iron Shield képességgel. 3 sec-ig sérthetetlen castolás után és az akkor bekapott sebzést az Iron Shieldhez adja. Plusz maga a képesség is ad shieldet.
A buff magáért beszél,főleg ha csapatban vagytok, a Stomp pedig elég jó crowd control, mindenkit megölhetsz míg a levegőben vannak. Nekem csak az első képessége nem tetszik nagyon, de a többi bőven elég. :D

PoE nekem csak az előtte levő területen csinálja ezt, mikor mennék be a pályára, akkor van, hogy megáll a kép.

(#4500) .LnB : Bizonyos területen belül ad a csapattársaknak, ha használod.

(#4499) vaakuum: Q-t nyomsz és Set up shop.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4502) Źşë' válasza Hunbeast87 (#4501) üzenetére


Źşë'
addikt

az nálam is, de olyan mintha bufferelne ramba, túl hamar beenged a pályára még miközben töltés van szerintem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4503) vaakuum


vaakuum
addikt

Ha látok a földön egy fénylő gömböt, és az a neve, hogy cephalon fragment, azzal mit lehet kezdeni?
Raktam be az egyik slotba scannert, de nem működik :(

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4504) Golden9 válasza vaakuum (#4503) üzenetére


Golden9
addikt

Csak a fragment-et nem olvassa be, vagy mást sem? A scanner gombját pár másodpercig nyomva kell tartani, míg nem végez a beolvasással.

[ Szeretkezve ]

(#4505) vaakuum válasza Golden9 (#4504) üzenetére


vaakuum
addikt

létezhet, hogy többfajta scanner van a játékban? Én EZT raktam, amit lehet venni is. Da azt írta, hogy 0 darab van nálam. Pedig beraktam az első slotba, nincs is nálam semmi más.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4506) Dreadstar válasza vaakuum (#4505) üzenetére


Dreadstar
csendes újonc

Relayen a Simarisnál tudsz venni speciális szkennert. Van egy olyan kiegészítő is hozzá, hogy végtelen mennyiségben tudsz szkennelni. Hátránya, hogy a Helios nem szkennel vele, legalábbis úgy vettem észre. Valaki megtudná mondani, hogy a melee fegyvereknél hol írja a range-t? Vagy ezt nem is írja? Illetve mi ez a disposition a fegyver statnál?

[ Szerkesztve ]

(#4507) drachoHUN válasza Dreadstar (#4506) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Helios Prime nekem gond nélkül scannelget vele.

Melee fegyvereknél nem igazán van a range feltüntetve in-game.

Minél erősebb egy fegyver dispositionje, annál erősebb statokat adhat a hozzávaló riven mod. Elvileg a nép által kevésbé használt fegyverek kapják a jobb diszpozíciót.
Bocs ha hülyén fogalmaztam, de fáradt vagyok...:)

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4508) Dreadstar válasza drachoHUN (#4507) üzenetére


Dreadstar
csendes újonc

Érdekes, majd ha felkeltem letesztelem a Helios-t meg a végtelen szkennert. Csak ugye lehet növelni a range-t, de sehol nem mutatja mekkora is az számszerűsítve...ami szerintem egy ilyen volumenű játéknál nem kis hiba. Azt olvastam, hogy az orthos primenak van a legnagyobb range, ez mennyire igaz? A prime time 190-ben Steve azt mutatta be, hogy milyen lesz menni a stalkerrel, nem vagyok perfect angolos így nem értettem mindent, szóval az lenne a kérdésem, hogy ezt hogy képzeltek el?

(#4509) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Helios csak a sima Codex Scanner-rel működik. A másik scanner ami reput is ad (vagy mit) azzal nem jó.

(#4505) vaakuum
És ha játékban hosszan nyomod a Q-t akkor se látod, hogy lenne nálad Codex Scanner? Mert ha a menübe beraktad az equipment-ek közé akkor ott kell lennie.

Én most x10-esével veszem a Codex Scanner-eket mert a Helios olyan gyorsan scanel, hogy nem győzöm venni őket. :D

Más téma:

Tegnap ráfeküdtem jobban a Rhino-ra, de még nincs meg lvl30. Bár annyira még mindig nem jön be nekem.
Viszont elkezdett egyedül nehézkessé válni a játék. Egyre erősebbek az ellenfelek. Tegnap is (Limbo quest) egy Excavation mission-nal sokáig szenvedtem. Pedig a legjobb fegyvereimmel és framemmel (Frost Prime) mentem be a küldire. De már bombardok jöttek.

Europa bolygónál tartok. Addig az összes bolygó teljesen kész. Van még hátra nem is kevés bolygó. És tegnap meglett a Mastery lvl6.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4510) Rickeffe válasza .LnB (#4498) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Mindegyik másra jó.
A legtöbb frame csapatban működik jól, kevés frame onemanarmy.
Rhinon az iron shield nagyon hasznos főleg magasabb szinteken amikor 1-2 bekapott találattól megpusztulnál egyébként. Pl. Kényelmesebben tudod gyógyítani a társaidat mert közben nem gond ha lőnek.
Iron shielden nem megy át a méreg sem ha jól emlékszek. Vannak okyan pákyák ahol a levegőbenérges gáz van nagy darabon, na akkor is pl. elég jól tud jönni.
Stomp nem rossz de többet zabál az iron shieldtől és szerintem a pajzs hasznosabb lehet. Egyébként meg stíluafüggő.

Rickeffe

(#4511) vaakuum


vaakuum
addikt

help pls!

Elkészült az inkubátorom. Benne van a kubrow tojás. elvileg indíthatnám a folyamatot random módon imprintek nélkül, de gondoltam ránézek mik is ezek az imprintek. A játék azt írja, hogy jelenleg nincs egy sem, de a "Genetic tools" submenüben tudok csinálni. Na ezt a submenüt nem találom én sehol.
Az inkubatorban nekem csak a kubrow breeding és a STASIS van, ahol slotot lehet nekik venni. Foundryban sem találok ilyen opciót :(

szerk: Mondjuk wiki azt írja, hogy ez csak a kinézetét befolyásolja, lehet akkor nem kínlódok, indítok egy randomot... :U

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4512) Rickeffe válasza Hunbeast87 (#4501) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Tegnap beugrottam a luára egy defre. Excallal (12es parissal / 10es furaxszal / meg egy fullos synoid gammacorral - az első kettő szintezés miatt a gammacor meg hogy ne dögöljek meg meg a bosszúállók miatt :D)
Nem megszokott egérrel meg már fogalmam nincs milyen kiosztással játszottam, elég érdekesen alakult a dolog :D. Kedvesen bennhagytak egyedül a 3. 5ös waveben. No hát ott már esélyem nem volt így :D
Bár k. jó volt egyet hentelni már :D

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#4513) .LnB válasza vaakuum (#4511) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

videó: [link]

(#4510) Rickeffe Az tiszta sor, hogy mindegyik más játékstílust igényel. De eddig annyira nem tetszik nekem a Rhino. Ennyi. A Shield képességének meg utána fogok jobban olvasni, mert nem teljesen értem, hogy működik.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4514) vaakuum válasza .LnB (#4513) üzenetére


vaakuum
addikt

Ha jól értem itt azt írják, hogy jobbra a kubrow nevétől...de nekem nincs még semmi, csak egy tojás, és annak nincs neve. Azt hiszem, random lesz ... :K

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4515) .LnB válasza vaakuum (#4514) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én se tudom pontosabban, én csak tegnap kezdtem el "kikölteni" az elsőt. Én nem is néztem ezeket az imprinteket, annyira nem tetszik (külsőre) ez a pet, elindítottam aztán lesz ami lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4516) drachoHUN válasza vaakuum (#4514) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Imprintet jelenleg max venni tudsz más játékostól. Ha lesz kubrowd, akkor utána tudsz belőle imprintet csinálni, hogy lehessen még egy ugyanolyan kubrow-d, vagy eladhasd platért, bár arra nem hinném, hogy nagy a kereslet. Max Smeeta kavatra, de attól még odébb vagy.

.Lnb: A sima Helios tényleg nem működik a Simaris scannerrel? Én a Prime verziót használom és teszi a dolgát, a végtelen töltettel. Talán annyi, hogy Simaris standinget nem ad, de az elhanyagolható mivel a célpontokat úgyis manuálisan kell scannelni, szóval ott meg is van a standing is.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4517) .LnB válasza drachoHUN (#4516) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Streamben hallottam kétszer, azért állítottam ilyen határozottan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4518) .LnB válasza drachoHUN (#4516) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"As of Update 18.0, Helios can use a player's Synthesis Scanner (if one is in your gear) to scan targets if no Codex Scanner is available. If only the Synthesis Scanner is equipped, the Helios' scans do not count towards Simaris reputation."

Szóval mindkettővel működik.

Szerintem én meg régi videót néztem. Tanulás miatt sok videót néztem az elmúlt hetekben, lehet a 18-as update előttről való videóban hallottam. :) Bocsi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4519) vaakuum


vaakuum
addikt

Nyugtassatok meg, hogy a sima inventoryhoz nem kell slotokat venni, és nem tud betelni sem ... vagy igen? :Y

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4520) Golden9 válasza vaakuum (#4519) üzenetére


Golden9
addikt

Nem kell. Az folyamatosan bővíti magát.

[ Szeretkezve ]

(#4521) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Help pls!

Van ez a quest ami a képen van. [link]

Én azon a küldetésen egyetlen Elit-et se találok. Már vagy 5x nyomtam le. Mi a trükk?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4522) xFreex válasza .LnB (#4521) üzenetére


xFreex
aktív tag

Cephalon Simaris-nál kell venned Synthesis Scanner és ajánlott még Kinetic Siphon Trap is...
Mindkettőt beteszed Gear-be és amikor a küldetésre mész előveszed a Synthesis scannert és azon keresztül nézve egy energianyalábot követve eljutsz a célponthoz...
hogy a célpont ne mozogjon használj Kinetic siphon Trap-et ami kis időre kiköti azt ... ilyenkor van időd a célponton található 4 pontot scennelni synthesis scannerrel...

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#4523) Golden9 válasza .LnB (#4521) üzenetére


Golden9
addikt

Én is ennél a queat-nél tartottam mikor utoljára játszottam. Nincs mindig Elite a pályán, ha van is, akkor is csak egy. Nekem eddig kettő volt meg azt hiszem, ez ilyen játékos szívatós quest, addig kell ismételni míg meg nem lesz a három. Remélem nem tévedek. Mindig van a pályán Elite? :F

[ Szeretkezve ]

(#4524) vaakuum


vaakuum
addikt

A relic finomításhoz szükséges fizetőeszközt/alapanyagot honnan lehet szerezni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4525) Hunbeast87 válasza vaakuum (#4524) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Void Fissure küldetés alatt kapod, mikor összeszedted a 10db reactantot. A nyersanyag duplázó booster kifejti rá a hatását. Ha olyan küldetésen vagy, ahol többször is használhatsz relicet (pl. survival vagy interception), akkor ugyanúgy esik a második (vagy sokadik) adag 10-es reactant összeszedése után.

Sikerült szép magyarosan megfogalmaznom, de remélem, hogy sikerült megérteni.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4526) Rickeffe válasza Hunbeast87 (#4525) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Kezdem úgy érezni sokáig voltam távol... :D

Rickeffe

(#4527) vaakuum válasza Hunbeast87 (#4525) üzenetére


vaakuum
addikt

Ott elvesztettem a fonalat, hogy küldetésen relicet használhatok. :O

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4528) Golden9 válasza vaakuum (#4527) üzenetére


Golden9
addikt

Ezen az oldalon le van írva a "küldetés menete" alatt.

[ Szeretkezve ]

(#4529) .LnB válasza Golden9 (#4523) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na nem szívatós ez, csak megvan a trükkje. Igazából már (#4522) xFreex leírta, csak nem értettem/értettük.
Szóval, én úgy csináltam, hogy átállítottam "magamat" solo-ra, hogy csak egyedül menjek a küldetésre. Ilyenkor megjelenik egy üzenet is a pálya elején, hogy van olyan ellenfél amit le kell scannelnünk. Nem tudom, hogy mindig e, de nekem 2/2 volt. Ez után vedd elő a Synthesis Scanner-t, és nézz körül. Az enemy "nyomokat" hagy, ilyen kis kockákat a pályán. Azokat kell követni, aztán mikor megtaláltad tényleg érdemes használni a Kinetic Siphon Trap-pot, amivel mozdulatlanná lehet tenni. Amíg a csapdában van a testrészeit kell scannelni (kis golyó formákként mutatja a játék). Ha megvan mind és jól csináltad akkor eltűnik az enemy.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4530) Hunbeast87 válasza Golden9 (#4528) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Jaj...űrhasadások...befed egy repedést az űrben.
Ez a magyar fordítás ismét csodálatos. :D

Nekem marad Void fissure és társai, nem is értem az ilyenek mi a fenének fordítják le... :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4531) Golden9 válasza .LnB (#4529) üzenetére


Golden9
addikt

Köszönöm az infót :R , (#4522) xFreex-nek is :R . Nem vetem észre hogy a Scanner nyomkövetésre is jó, de a többit én is úgy szoktam csinálni ahogy leírtátok.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#4532) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintetek ha stealth-es framet akarok, akkor Ash prime vagy Loki prime? És miért?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4533) pulffy válasza .LnB (#4532) üzenetére


pulffy
őstag

Ha stealth akkor Loki vagy Ivara ! Loki gyors es jo buildel sokaig rajta van a lathatalansag, Ivaranak van augment modja amivel attmehet a lezereken, erzekelokon nem riaszt be, viszont ha porog ,bukfencezik akkor lejon rola lathatatlansag. Nekem Loki a kedvencem :)

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#4534) drachoHUN válasza pulffy (#4533) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ivara a kedvencem erre. Lokival nem szeretem, hogy figyelgetni kell, hogy mikor jár le a láthatatlanság. Persze, Loki mobilisabb ebben a formában mint Ivara. Az viszont nem igaz, hogy bukfenccel megszűnik. Úgy szoktam haladni, ha éppen gyorsabban akarok mozogni láthatatlanul.

Forza JUVE!!!

(#4535) .LnB válasza pulffy (#4533) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Loki lett, mert Ivara-ra mire kiszedném a modot.. :)
600p volt. Ennyi az ára.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4536) drachoHUN válasza .LnB (#4535) üzenetére


drachoHUN
senior tag

10 platért simán meg lehet venni azt a modot. De teljes mértékben egyéni preferencia kérdése, hogy ki melyik framet használja, szereti stealthre, spyra. Loki is tökéletes,

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4537) .LnB válasza drachoHUN (#4536) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

na ez mondjuk eszembe sem jutott, hogy modot is lehet venni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4538) Rickeffe válasza Hunbeast87 (#4530) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Nekem vannak még kulcsaim. Azok jók még valamire vagy a hajamra kenhetem?

Rickeffe

(#4539) Źşë' válasza Rickeffe (#4538) üzenetére


Źşë'
addikt

mármint tower kulcsaid? csak azért mert azok átalakultak relicekké, az összes :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4540) vaakuum


vaakuum
addikt

Tegnap a gyerekkel eljutottunk addig, hogy Marro bazárjában már tudunk találkozni. Gondoltam adok neki az inkubátorhoz alapanyagot, mert semmilye nincs hozzá. De nem találtam meg, hogy hogyan/hol lehet alapanyagot boltolni vagy cserélni (inyeneket, mit a circuit, rubedo, stb ...), de azt sem, hogyan tudnám neki odadani azokat frameket illetve fegyvereket, amiket én már kipróbáltam, és nem igazán kell amúgy sem., mert csak a helyet foglalja.
Egyszerűen egy csomó menüpontnál csak üres lapot mutat, üres itemkereteket.

És arra sem sikerült rájönni, hogy miért van az, ha egy modot berakok a trade "hirdetésbe", akkor a karakter ugyan felemeli a kezét, de a feje fölött nem írja, hogy mi az eladó cucc, és képet sem mutat.
:R Mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4541) Źşë' válasza vaakuum (#4540) üzenetére


Źşë'
addikt

elvileg csak dojoban tudsz csereberélni, meg ahol el tudsz adni dolgokat, ill. az alapanyagokat ill frameket nem tudod cserélgetni

spéci (wraith, vandal jelzővel ellátottakat) fegyvereket tudsz cserélgetni/eladni, ill prime frame, prime fegyver komponenseit

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4542) Rickeffe válasza Źşë' (#4539) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Hát. Mintha én konkrétan láttam volna múltkor belépve az inventorymban.
Az alakjuk is a régi.

Rickeffe

(#4543) drachoHUN válasza vaakuum (#4540) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Alapanyagot, sima framet és fegyvert nem tudsz átadni más játékosnak. Max segítesz neki farmolni... Maroonál való tradelést sose használtam. Max akkor látom értelmét ha két klán nélküli ember odamegy cserélni.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4544) Rickeffe válasza Źşë' (#4539) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Ránéztem megint. Valamit rútul benézhettem. Darelict meg Dragon key van. :D

Rickeffe

(#4545) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lex Prime pisztoly milyen? Kifarmoltam unalmamban. :) Most készül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4546) Hunbeast87 válasza .LnB (#4545) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Magas crit. chance és status, illetve nagyon jó puncture sebzése van. Cserébe viszont lassan lő és kicsi a tár. Néhány formázás után korrekt kis fegyver lesz belőle. ;)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4547) vaakuum válasza Hunbeast87 (#4546) üzenetére


vaakuum
addikt

Nekem sima formázott lexem van, ezek szerint abból is létezik prime már. Szóval ha új fegyvert akarok, akkor a régit a sima kék lóvéért lehet csak eladni, hogy felszabaduljon a slot, illetve akkor alapanyagot nem tudok adni a gyereknek, csak printet meg fegyverdarabokat... hát, az is valami.

A relices részt elolvastam, de még mindig nem igazán értem, mire való, vagy hogy kell használni.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4548) Chabe89 válasza .LnB (#4545) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha értelmes pisztoly kell akkor Akstiletto, Euphona Prime vagy Vaykor Marelok. :)

(#4549) Rickeffe válasza Chabe89 (#4548) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Synoid? :D

Rickeffe

(#4550) Hunbeast87 válasza Chabe89 (#4548) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Lehetne ajánlani neki normális másodlagos fegyvereket, mint pl. a Sonicor vagy Sonicor, vagy pl. a Sonicor! ;]
Sok jó fegyver van (többek közt azok is, amiket írtál), ráadásul már egy jó kis riven moddal együtt változik, hogy mi számít jónak egy-egy játékos számára.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.