Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#4693) vaakuum


vaakuum
addikt

Én most elég gondban vagyok, a költséghatékony cuccokat kitoltam, a többihez már cifra/sok alapanyagok kellenének. Ellenben meglett a 15-ös mastery, és beraktam a tenorába a modját, kapott krumplit és már második formával húzom. A soma prime azt hiszem leváltásra kerül így már.
Tegnap nekiálltam bontogatni relikeket is, (készülök a vásárra, legyen sok eladnivalóm, ha meg sikerül valamit összerakni, az is jó) így pl. egy fragor prime mára elkészül. Aztán lefekvés előtt gondoltam megnézem az eidolonon a bounty missionoket is, amire tegnap kaptam jaaslatot. Ott egy próbát mentem, de el is buktam a 3-ik rész utolsó ládáját :(
De ahogy látom, ott meg a gara framet lehet összeszedni, úgyhogy majd ma folytatom tovább.

Egyébként teljesen megkedveltem az első számú suicide-wepont, a kulstart. Sima alapfegyó, nincs benne még katalist sem, meg formát sem tettem bele, de most is nagyon poén vele menni. Kedvencem a void, ahol a nagy teremekben mászkálva hatalmas lelki nyugalommal lövöldözök oldalazás közben, és felugrik előttem a padló :W
Indexen is próbálgattam tegnap, nyilván van jobb fegyver, de ez akkor is Poén, így nagybatűvel.
De azt gondolom a fejlesztők is érzik, hogy ez azért egy elég combos cucc, valszeg ezért sem megy bele több 3 lőszernél és belimitálták a készletét is 30 darabra. Mondjuk a legmeglepőbb, hogy ezzel még így sem fogytam ki soha ;] :DD . bár egy dupla tárkapacitást tudnék értékelni.

Ja, és luán meglett a 3 titkos szobás küldi, randomokkal, úgyhogy a sednán is tudtam junctiont nyitni, abba az irányba is mehetek tovább küldivel :C
(régen volt már, hogy egy játék ennyire megfogott, hogy másfél hónap múlva is úgy pörgeti az agyam, mint ez...)

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.