Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#4801) vaakuum válasza .LnB (#4800) üzenetére


vaakuum
addikt

Fejből most meg nem mondom... valami chiphereket kell gyártani hozzá.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4802) .LnB válasza vaakuum (#4801) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja a Razorback Cipher. Tegnap beléptem volt valami üzenet róla. De csak a daily rewardért indítgattam el a héten. Majd talán ma.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4803) ForestFox


ForestFox
csendes tag

Üdv, megint összejött pár kérdésem.... nagyon nem látok át pár dolgot (vagy csak öreg vagyok ehhez) :)
Szóval: a cephalon fragment-ek mire jók? Beszkenneltem párat, volt ahol az adott bolygó "készlete" meg is van, de nem tudom, mi változott ettől. Aztán... bizonyos warframe-eknek vannak külön ajánlott fegyvereik, vagy mindegy mit használok alapon megy? Ha eladok egy fegyvert, akkor a rajta lévő modok elvesznek, vagy visszakerülnek a többi közé? Ha egy fegyvert felhúztam a maximumra és eladom, de később kapok hozzá bp-t, és legyártom újra, akkor az megint 0-ás szintű lesz? Egyenlőre ennyi. o.O

(#4804) drachoHUN válasza ForestFox (#4803) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Cephalon Fragment csak a Codexhez ad bejegyzéseket, képeket. Nem lényeges őszintén szólva.

Persze, vannak jól működő fegyver+warframe kombók, de a játék elején vagy. Ezzel nem érdemes foglalkoznod jelenleg. Fegyvert, framet csak akkor adj el, ha mindenképp kell a slot, és nincs rá platinád semmilyen körülmények között. Bár a játék elején, könnyen beszerezhető fegyverek(főleg, az mk1-es verziók) igazából nyugodtan eladhatóak. A modok külön állnak a fegyverektől, framektől nem rögzíted le őket, egy fegyverhez, ha rárakod. Szóval nem, nem adod el a fegyverrel.
Igen, ha eladsz valamit, de újból legyártod 0-ás lesz. De majd később rájössz, hogy nem tart sokáig felhúzni egy fegyvert 30-ig.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4805) ForestFox válasza drachoHUN (#4804) üzenetére


ForestFox
csendes tag

:R

(#4806) vaakuum


vaakuum
addikt

800+ mega letöltésre vár...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4807) ForestFox válasza vaakuum (#4806) üzenetére


ForestFox
csendes tag

Én már túl vagyok azon.... de szinte csak rage quit-ből áll az egész. Lua-n szenvedek nagyon ezekkel a fejtörőkkel... :W

(#4808) vaakuum válasza ForestFox (#4807) üzenetére


vaakuum
addikt

Azokat érdemes egyszer megnézni youtubon és csak utána próbálgatni

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4809) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Március 20-án jön az új Prime: Zephyr.

Vauban, a Fragor és az Akstiletto kerülnek a Vaultba.

Forza JUVE!!!

(#4810) vaakuum válasza drachoHUN (#4809) üzenetére


vaakuum
addikt

Francba, még egy akstiletto receiver hiányzik... :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4811) drachoHUN válasza vaakuum (#4810) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Szerezd be! Az egyik legjobb secondary a játékban.

Forza JUVE!!!

(#4812) Źşë'


Źşë'
addikt

ránéztem a mastered cuccaimra erre látom hogy az összes ZAW és prism - operator fegyó unranked... ffs?!
mi a tökömet csinálnak a DE-nél? másodszor járok így... ott virít a 30as mastered fegyver unranked felirattal... :W

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4813) drachoHUN válasza Źşë' (#4812) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Guildelni kell, csak utána keresel velük masteryt.

Forza JUVE!!!

(#4814) Źşë' válasza drachoHUN (#4813) üzenetére


Źşë'
addikt

ez pontosan mit takar? fel vannak tolva lvl 30ra, a fura h ez előtt még kiírta hogy mastered profil oldalon, most meg mind szürke

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4815) vaakuum


vaakuum
addikt

Van két lila modom arca plasmorhoz, és le akarnám tesztelni, hogy összességében melyik mit tud, de fogalmam sincs, hogy lehet a tesztmapra bejutni...
Ugye nem kell hozzá minden küldit megcsinálni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4816) Chabe89 válasza Źşë' (#4814) üzenetére


Chabe89
addikt

Először felhúzod lvl30-ra, majd guildeled és csak azután kapsz rá masteryt. 2x kell felhúzni lvl30-ra.

vaakuum: A relay-ken Simarisnál tudsz kulcsot venni hozzá (50K). Azt nem tudom, hogy küldi kell-e hozzá.

(#4817) drachoHUN válasza Źşë' (#4814) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Így, ahogy a kolléga írja. Hoknál és a Quills-nél lehet guildelni. Standing és Cetus Wisp, az ára, ha jól tévedek.

Forza JUVE!!!

(#4818) Źşë'


Źşë'
addikt

köszi az infót, még jó hogy mérgemben nem töröltem a fenébe mindet... rohadt logikátlan amit csinálnak...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4819) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Már rég játszottam, de valóban k... Idegesítő (volt), hogy elég sok dolgot valahonnan a netről/wikiről kell kikeresni. Egy ideig szórakoztató...

Rickeffe

(#4820) saelin


saelin
veterán

Pár napja elkezdtem komolyabban játszani a játékkal. Eddig nagyon tetszik (ps4 verza), de néha olyan zavaró hülyeségekbe futok bele hogy az ihaj.
Most a Marson csináltam excavationt és mindig amikor felvettem volna az akkukak akkor véletlen felugrottam a kábelre... de vagy egymás után 20x... :DDD
A talaj alá spawnó ellenfelek is idegesítőek, de szerencsére ritka az olyan.

No, de nehogy csak sírjak, mert az elég vacak bemutatkozásnak. Eddig van a játékban 16 órám Mag-el, most épül a Boltor hogy a kezdő íjjat lecseréljem. Elértem arra a pontra amikor érzem hogy gyenge vagyok. Vannak olyan mission-ök ahol 4-5 HEADSHOT kell hogy megöljek valamit. Pár tipp?
A másik amit nem értek, hogy miért zöld, kék vagy piros aurás egyik-másik ellenség? Sokkal erősebbek mint a többi azt látom én is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4821) vaakuum válasza saelin (#4820) üzenetére


vaakuum
addikt

Ahogy haladsz a játékban, rá fog jönni, hogy vannak olyan felszerelés-kombinációk, frame és fegyver setupok, amik alapvetően azért erősebbek, mint egy random jónak tűnő. + jön hozzá a csapat ereje és koordinációja is.
Mind a fegyvereket, mind a frameket lehet fejleszteni, aminek köszönhetően nem csak 30 pontnyi modot tudsz beléjük rakni, hanem 60-at, és a formázással ezen még lehet kicsiket növelni. Javaslat: játssz ! :K
Szép lassan megismered a játékot, és megtalálod, hogy neked mik jönnek be. A bolygókon a pályák felnyitására meg úgyis szükség van, hogy bármilyen küldetésre mehess később.
Az aurás dögök meg előferdülnek néha, szokott néha a gép bedobni ilyen npc-ket vagy npc csoportokat, hogy egy kicsit izgalmasabb legyen a játék. Nyilván megvan az oka, hogy miért éppen azokat, de majd idővel ez is természetes lesz!

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4822) saelin válasza vaakuum (#4821) üzenetére


saelin
veterán

Igen, a mappot unlockolgatom ahogy tudom, mert többször fordult elő hogy valami questhez kellett volna.

Egy picit túl sok amúgy a játék. Millió infó zúdul egyszerre a playerre. Pl ez a plains of eidolon, Archwing, a scenneres "bounty hunt"... Hirtelen azt sem tudom mit csináljak. :D

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4823) Chabe89 válasza saelin (#4822) üzenetére


Chabe89
addikt

Szerintem a plains részét még nyugodtan hanyagolhatod. Csinálj meg egy bounty-t, hogy tovább tudj menni és majd később mikor már lesz értelmes cuccod viszzamész. Hiába a reklám, nem lesz sok sikerélményed ott kezdőként.

(#4824) Hege1234


Hege1234
addikt

iskolát akarok váltani
csak én még régebben kezdtem..
akkoriban sorthy-n lehetett szerválni
lencséket (zenurik)
4 kicsi lencse kell a nagyhoz
ezeket most hol tudom beszerezni?

vagy most már csak plat-ért lehet?
vagy tradelni?

illetve mit jelent az eidolon lens ?

(#4825) wjbhbdux válasza Hege1234 (#4824) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Cetus/PoE bounty jutalmak közt megtalálod az összeset.

/s

(#4826) drachoHUN válasza Hege1234 (#4824) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Bounty rewardok. Eidolon Lens pedig egy fokkal jobb, mint a Greater Lens. 1,75% helyett 2,25% focust adnak.
Eidolon Lenshez egyébként elég 1 Greater Lens a megfelelő iskolából. Nem kell négy, szóval azt javaslom.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4827) saelin


saelin
veterán

Hol lehet megnézni hogy mennyi Warframe és fegyver slottom van? Most láttam hogy platért lehet venni ilyet, de azt sehol nem látom hogy most mennyi van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4828) drachoHUN válasza saelin (#4827) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Esc-Equipment-Inventory. Ott átváltasz a framek-re, illetve a fegyverekre, és láthatod hány open slotod van.

Forza JUVE!!!

(#4829) saelin válasza drachoHUN (#4828) üzenetére


saelin
veterán

Oh, köszi. Sosem voltam még ebben a menüben... :D

Más:
Ugyan azt a modot használhatom több fegyverben is vagy ha átakarom rakni egy másikba, akkor előbb ki kell venni az előzőből?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4830) wjbhbdux válasza saelin (#4829) üzenetére


wjbhbdux
veterán

akárhány fegyverben vagy frameben benne lehet 1-1 mod, az egyetlen megkötés hogy ha Sentinel fegyverébe raksz 1 modot, akkor nem használhatod ugyanazt egyszerre a saját fegyvereden is.

/s

(#4831) saelin


saelin
veterán

Most úgy elakadtam egy Archwing küldetésnél mint a dög. Borzasztó rossz ennek a gépnek az irányítása.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4832) Hege1234


Hege1234
addikt

wjbhbdux
drachoHUN

:R

(#4833) Hege1234


Hege1234
addikt

most kaptam eidolon lens-t bounty- ként
viszont greater zenurik lens bounty-t nem ad sehol

amúgy kell fegyverbe is és a frame-be is eidolon lencse?

(#4834) drachoHUN válasza Hege1234 (#4833) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Greater Lens bounty nem is lesz. Azt össze kell raknod, aztán lehet belőle eidolon lenst csinálni.
Kelleni nem kell, csak lehet. De igen fegyverbe és framebe.

Forza JUVE!!!

(#4835) saelin


saelin
veterán

Mik ezek a Prime Vaultok? Az ezekben lévő frameket ingame már nem lehet összeszedni?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4836) Chabe89 válasza saelin (#4835) üzenetére


Chabe89
addikt

Időközönként lehet őket csak megszerezni. Évente 2-3 alkalommal van azt hiszem.

(#4837) wjbhbdux válasza saelin (#4835) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Negyed évente minden új Prime access megjelenésnél 1 régit kivesznek abban a sorban ahogy kiadták őket, hogy ne legyen átláthatatlan mennyiségű relic a játékban + a platinum se értéktelenedik így el. Ezekből tér vissza 1-2-3 csomag egyszerre a prime vault keretein belül.

/s

(#4838) saelin


saelin
veterán

Aham, köszi az infót. :R

Eddig nagyon tetszik a játék. Kicsit olyan mint egy Sci-Fi diablo, csak más fejlődési rendszerrel. Most eléggé belassultak a dolgok, kicsi a dmg-em és nehezen jutok előre. Upgradeltem a legjobb fegyvereimet (boltor és valami dual pistol, ja és a kezdő mk íjjat), de hiába fejlesztettem fel a dmg %-ot növelő modokat még így is bajosak a lvl 18-30 közötti missziók. Lehetne még hova húzni őket, de már nincs több endom, se creditem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4839) vaakuum válasza saelin (#4838) üzenetére


vaakuum
addikt

Ilyenkor a publik, mint opció csodákat tesz :DDD
ha azzal indítod a neked szükséges pályanyitogató küldiket, elég hamar jön egy csapat, ahol az őrültek pikk-pakk végigtolják a pályát, és máris mehetsz tovább, neked csak lootolni kell. Aztán lehet venni másik fegyót is előbb-utóbb. Az MK-s cuccokat nagyon nem éri meg fejleszteni, gyakorlatilag érdemes folymatosan gyártani foundryban az új fegyókat, és frameket, és amint egyet kihúztál lvl30-ra (főleg az mk-sakat), eladni, és kezdeni egy másikkal. Aztán majd meglátod, neked melyik jön be. Ez azért fontos, mert a jobb fegyverek Mastery ranghoz kötöttek, az meg csak azzal jön, hogy minél több framet, fegyvert, sentinelt és sentinel fegyvert (meg az archwingeket kihúzod)
Én személy szerint nem javaslom, hogy az alap fegyókat és frameket krumplizd, ha nem fizetősben tolod, mert egyrészt (a krumplik sem potyognak olyan sűrűn) másrészt úgyis elég hamar kifutsz a slotokból, és ott állsz majd, hogy fejlődni kellene, de nincs fegyó vagy frame slotod az újabb dolgokhoz, a fejlesztett cuccot meg már nem szívesen adja el az ember.
persze ha vettél vagy 1000 platot 75%-os kedvezménnyel, akkor könnyebb tanácsot adni.
Szerintem ez egyébként is megfeontolandó, ha tényleg tetszik a játék. Meg akár kevesebbel is lehet próbálkozni, már 300-400-al is rengeteg slotot lehet venni, onnan meg már tényleg csak a gyártásra és fejlesztésre kell koncentrálni.
(dobj priviben egy nevet, felveszlek friendlistre... bár a héten elég keveset tudok játszani, lehet benézek, és meglátjuk, mim van raktáron, ami neked jó lehet :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4840) saelin válasza vaakuum (#4839) üzenetére


saelin
veterán

Gyártok én mindenféle fegyvert... :DDD
Most a Hek-kel próbálkozom és nem tűnik rossznak. Gyakorlatilag pucéran, úgy hogy semmi mod nincs benne majdnem minden 1-2 shot, akkor majd mi lesz ha bele tudom tenni a 100%-os Serration-t, hell's chamber-t stb...
Fegyver slottom az most van 14 vagy mennyi, frame slottom meg 4-5. PS Store-ban volt egy PS+ free csomag, ami adott egy fegyvert és 100 platot.

A fegyvert hogy érted hogy ajánlott eladni és csak azokat meghagyni ami tetszik? Játékosoknak vagy csak úgy inventory-ból adjam el? Vannak még sötét dolgaim a játékkal kapcsolatban, de úgy ahogy haladok előre.
Épül az első framem is Rhino személyében, utána jön Valkyre, csak hozzá kell még plastids, hogy a system-ét meg tudjam csinálni. Benne vagyok egy klánban is és nagyon segítőkészek. Volt hogy elakadtam az egyik küldetésnél, pont az egyik junction előtt és jött az egyik emberke segíteni egyből. :)

Nevet adhatok, de mint említettem már Playstation 4-en játszom. Szóval ha te is ezen a platformon vagy akkor ok.

Szerk.:
Egyébként tervezem megvenni az Ember & Loki prime vaultot. Az ad 1200 platot, 2 framet, fegyvereket meg ilyenek. Kickstartnak jó lesz.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4841) vaakuum válasza saelin (#4840) üzenetére


vaakuum
addikt

Vannak fegyverek és framek, amiknek van prime verziója...nyilván a simát nem érdemes megtartani, ha ott a prime is belőle (Szerintem, aztán lehet megköveződök érte).
Én legalábbis eladom az alapot, ha van belőle prime. Ingame, sima kreditért, hogy ne foglalja a slotokat. Talán kicsit áttekinthetőbb is lesz így a készlet, ha nincsenek benne az ilyenek.

Kezdő szinten az arca plasmor az nagyon jó ksi tömegpusztító, az egyszerűbb farmolós helyeken simán használható lvl40 mobokig szinte minden csapat 1 lövés, ha jól van modolva. Ez egy olyan fegyver, amit én is megkrumpliztam, bár nem prime. Sőt, építettem egy másikat is, hátha egyszer focusfarmra majd egy másik lencsével is zseretnék nyomulni (csak nem hívtam le a foundryból, így nem foglal helyet).

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4842) saelin válasza vaakuum (#4841) üzenetére


saelin
veterán

Prime dolgokat csak void relic-ből lehet szerezni ugye? Nekem lett egy Valkyre Prime BP-em az egyikből. Meg is örültem hogy milyen mázlim van, erre látom hogy prime részek kellenek hozzá... ami csak relic-ből jön. Gondolom ua a helyzet fegyóknál.
Eléggé endgame szagú ez a voidozás.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4843) drachoHUN válasza saelin (#4842) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Semmiképp sem end game a relic nyitogatás, de még ráérsz a Prime cuccokkal később foglalkozni. Először nyiss fel minden node-ot a Star Chart-on. Ha tényleg beruházol az Unvaultra, akkor nem igen lesz gondod Lokival és Emberrel.

Forza JUVE!!!

(#4844) saelin válasza drachoHUN (#4843) üzenetére


saelin
veterán

Tegnap behúztam a loki & ember vaultot. Rhino is megépült és mindjárt Valkyre is elindul... Ennyi framet az életben nem fejlesztés fel. :D

Kaptam egy repülő kukacot is. Ezeket a "drónokat" milyen irányba éri meg fejleszteni? Support, utility, dps? Lehet nézek majd róluk egy guide-ot.

Ember-t elkezdtem fejleszteni, de nagyon gyenge vagyok még. Melyek azok a missziók ahol lehet jól xpt farmolni? Mondjuk az sem segít, hogy minden cuccom szívja az xpt. Este lehet csak a hek-et fogom vinni és a close combat fegyverem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4845) Chabe89 válasza saelin (#4844) üzenetére


Chabe89
addikt

Sedna/Hydron puggal vagy Berehynia szervezett csapattal.

(#4846) drachoHUN válasza saelin (#4844) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Jupiter/ Io, vagy Saturn/Helene defense is megteszi, ha még nem tartasz Sednánál.
Ha frame-t rankolsz, a képességeket használd elsősorban. Fegyvernek meg az a leggyorsabb, ha a többiek ölnek. :)

Forza JUVE!!!

(#4847) Hege1234


Hege1234
addikt

összeraktam a 2 zenurik eidolon-t
az operátor részt nem szoktam használni...
melyik ágakat érdemes húzni ?
ha jól néztem akkor más nem is kell csak ez a kettő
amit maxra kell raknom
energy pulse és a energizing dash

olyat lehet hogy a madurai-ból van
4.500.000 pontom azt nem tudom átköltöztetni a
zenurik iskolába ?

vagy esetleg olyat hogy resetleni a skilltree-t pontok megtartásával?

(#4848) drachoHUN válasza Hege1234 (#4847) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Resetelték a focus rework-ök során. Te nem tudod, ha jól tudom. Átköltöztetni sem. Ha a Zenurikot akarod aktívként használni annyit tehetsz, hogy Maduraiból használod az Inner Gaze és Eternal Gaze cuccosokat, persze unbind után.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4849) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
1 hete kezdtem el a játékot, eléggé megtetszett, a jövőben szerintem komolyabban fogom tolni.
Van-e esetleg valamilyen klán amiben szívesen fogadnak kezdőket?
:R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4850) saelin válasza Lmh (#4849) üzenetére


saelin
veterán

Amúgy jó retardált vagyok. Nekem eszembe sem jutott itt megkérdezni hogy van e ps4-re magyar klán...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.