Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#4451) Golden9 válasza xFreex (#4449) üzenetére


Golden9
addikt

Lehet hogy még nem jártam olyan riasztáson ahol ilyent lehet kapni, mert "iskolás lencséket, fókuszokat" " és Legendary Core-t sem kaptam még.

[ Szeretkezve ]

(#4452) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most csinálok Extrakrorokat. Azok mennyi ideig bányásszák a cuccokat a bolygókról? Mindig kell majd belőlük újat gyártani? Plastids-ért melyik bolygóra érdemes leküldeni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4453) Golden9 válasza .LnB (#4452) üzenetére


Golden9
addikt

Addig dolgoznak míg le nem vadásszák őket, vagy meg nem telnek, akkor ki kell üríteni őket. Plastids-et a Szaturnuszon, Uránuszon, Plútón, Erisen, és Phoboson találsz.

[ Szeretkezve ]

(#4454) drachoHUN válasza .LnB (#4452) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Az alsó extractor ikonnál látod, hogy melyik bolygón mit lehet kinyerni. De, csak oda tudsz extractor küldeni, ahol már minden missiont megcsináltál legalább egyszer.

Forza JUVE!!!

(#4455) .LnB válasza drachoHUN (#4454) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi a segítséget. Az világos, hogy csak oda tudok ahol már megcsináltam mindent. Holnap Jupiteren elvileg meglesz az Europa Junction. Az fog adni végre két Questet is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4456) vaakuum válasza Chabe89 (#4440) üzenetére


vaakuum
addikt

Az én accountom nem új, van rajta egy 60 pontos rhino, egy 30-as vauban, nix meg asszem egy mag is.
Fegyverből egy 62 pontos lex (tudom, valamiért több van benne, nem is merek hozzányúlni, a kijelző szerint -2/60 pontos).
Rhino prime létezik még a játékban? Mert az eléggé tetszik, lehet vele jól közelharcolni.
+ Azért kellene a plat, hogy tudjak még frame és fegyó helyet venni, mert most a snipetron is hiába készült el, nem tudom hová lehívni... :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4457) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Aki tud az Excallal is tud :D

Rickeffe

(#4458) xFreex válasza Golden9 (#4451) üzenetére


xFreex
aktív tag

Riasztáson se fogsz találni mert mint mondtam csak sortin kapható. Lencséket pedig már kivették sorti rewardból Eidolon megjelenése óta. Az ottani Bountie jutalmak közé kerültek a lencsék.
Legendary core meg ritka mint a fehér holló. Több mint egy éve sortizok de eddig csak 1 esett

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#4459) pulffy válasza vaakuum (#4456) üzenetére


pulffy
őstag

Akkor vegyel platot ! Ez egy free game , gondolni kell a szegemy fejlesztokre akik nap mint nap kemeny munkaval biztositsak nekunk ezt a gyonyoru , bugmentes jatekot ;]

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#4460) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg, el is felejtettem kérdezni.

Hétvégén megjelent a Stalker. Meg is ölt miközben hackeltem egy console-t. Egy random sráccal voltam bent épp küldibe, ő meg le volt maradva. Szóval esélyesem sem volt.
Megjelenhet még máskor is? És mennyire nehéz leölni? És mit kapok ha sikerül megölni?

szerk.: Na jó átolvastam ezt. [link] :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4461) drachoHUN válasza vaakuum (#4456) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Talán így juthatsz a legkönnyebben platinához:

Csinálgass endless (pl.: Defense, Survival, Excavation) missionöket. Így juthatsz Relic-ekhez. Ezeket a relic-eket Fissure missionökben nyithatod ki. Így hozzájutsz Prime part-okhoz, amiket el tudsz adni.
El tudod adni őket creditért, de ezt sose tedd. El tudod adni őket Ducatért, amivel Barótól tudsz vásárolgatni. Ehhez sok kell. Illetve el tudod adni platináért más játékosoknak. Itt jön képbe a Trade Chat, ahol keresned kell egy vevőt a prime cuccaidra. Természetesen változó, hogy mit, kinek mennyiért tudsz eladni. 2-3 common cucc eladásából simán kijön a 12-15 platina, ami két weapon slotra elég, de ha szerencséd van a relic nyitásnál, akkor jóval több platinát is szerezhetsz.

Ez csak egy nagyon elnagyolt leírás a relic-ekről, de google a barátod, ha részletesebbet akarsz, mert igen sok minden tartozik még ide.

Forza JUVE!!!

(#4462) Hunbeast87 válasza .LnB (#4460) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ahogy olvastad: ha bossokat ölsz a játékban, akkor újra megfenyeget téged emailben. :DDD Ezután újra van esélyed arra, hogy megjelenjen. Ha többen vagytok egy pályán, akkor akár más embernek is megjelenhet. Van olyan fegyver, aminek a tervrajzát csak ő dobhatja, kivéve ha megveszed azt platért a marketen.

Közben meg azt nézem, hogy annyira feléledt a topik, nekem is kedvem támad lassan játszani. :D

(#4461) drachoHUN: Emellett a corrupted modokra is ugyanúgy van még kereslet, esetleg egy-egy riven is szép összegeket hozhat. Ha pedig egy keresett és jó statokkal rendelkező rivent szerez, akkor simán 1000 platot is szerezhet vele.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4463) Chabe89 válasza drachoHUN (#4461) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát azért a Trade Chat elég nagy káosz szerintem. Warframe Market sokkal használhatóbb és nem is kell állandóan fent lenni a játékban.

(#4464) .LnB válasza Chabe89 (#4463) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy-hogy nem kell online lenni? A csere nem úgy történik, hogy beléptek mindketten? Vagy automatizált?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4465) drachoHUN válasza Chabe89 (#4463) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Igen, az apróságokat én is felteszem oda, ha kell a plat, de 10-20 platina felett már nem teszem ki .marketre, mert drágábban el lehet adni Trade Chatben.

Egyébként ez is plat keresési módszer, én elég sokat össze is kereskedtem:
.marketről olcsón beszereztem cuccokat, és drágábban adtam el. Mondjuk ehhez sem kell .market, Trade Chatben is lehet csinálni. Persze ehhez kell kezdőtőke, türelem és idő.

@LnB: De játékban kell lenni, hogy tudjatok üzletet kötni. Viszont arra jó, hogy nem kell folyamatosan trade chatbe írkálnod, másolgatnod az eladni kívánt árud, elég .marketre feltenni, és majd keresnek téged ha meg akarják venni.

@Hunbeast : Persze, de akinél felmerül a kérdés, hogy hogyan szerezzen platinát, az még nem tart ott a játékban, hogy rutinosabb segítsége nélkül sortie-kat vagy vault run-okat csináljon.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4466) Chabe89 válasza .LnB (#4464) üzenetére


Chabe89
addikt

Elég, ha az oldalon online vagy. Természetesen, ha jön egy komoly érdeklődő akkor be kell lépni, hogy lebonyolítsátok az üzletet.

drachoHUN: Ez szép és jó, de nekem nincs türelmem a Trade Chat-hez. :)

(#4467) vaakuum


vaakuum
addikt

Na akkor újabb láma kérdések:
1) Friendlistre hogy tudom a fiamat meghívni? Mert valahogy összerakott minket a múltkor, és azóta abból a listából invelem, akikkel nemrég játszottam. De a barátlistára felvételt sehogy nem találom. :(

2) Ha ő csinál egy küldit, egy olyan bolygón,a hol nekem még nincs meg, akkor én is megkapom?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4468) vaakuum


vaakuum
addikt

Furax kesztyűt és egy volt framet el lehet adni platinumért?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4469) Rickeffe válasza .LnB (#4460) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Gyors erős fegyverrel körbe körbe rohangálsz a stalker körül.
Ha 1 csapást nem bírsz akkor elég ügyesen kell kerülnöd.
Illetve el lehet rohanni előle.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#4470) Chabe89 válasza vaakuum (#4468) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem prime cuccokat esélytelen.

(#4471) Źşë' válasza xFreex (#4458) üzenetére


Źşë'
addikt

én mióta van sortie gyakorlatilag minden nap megcsinálom, még csak az árnyékát sem láttam :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4472) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akinek van kedve, leírhatnátok, hogy melyik a kedvenc frametek. Érdekelne pár észrevétel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4473) Źşë' válasza .LnB (#4472) üzenetére


Źşë'
addikt

Utóbbi időben én csak pár framet használok (elsősorban fókusz lencsék miatt), Frost Prime, Loki Prime, Nova Prime, Garát most viszonylag sokat, mert feltoltam és próbálgattam a lehetőségeit. Trinity Prime-ot szoktam még sortikra, Nekrost P. farmhoz, bár abból most már annyira nem is kell a farm szerencsére mert van mindenből dögivel, kivétel új nyersanyagok... Mesa még mindig OP, kiv vok mikor nyúlnak hozzá, gyakorlatilag az egyetlen frame ami bedarál mindent, úgy mint régen a Saryn meg Ash... és akkor sem voltak ennyire OP-k mint a Mesa

apropó farm, akartam Murkray halat fogni, erre nem működik a Lumino cucc, aminek a segítségével látni a vízben a halakat... mióta lebeg a víz felszínén cseszik kijelezni, vagyis néha működik, de inkább nem... common bug, amit még nem javítottak ki... ffs

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4474) drachoHUN válasza .LnB (#4472) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ember, Ivara, Nova, Equinox. Volt-ot és Rhino-t is viszonylag gyakran használom. De még jó pár frame van amit alig használtam. Chroma, Mesa például elég esélyesek kedvencekké válni, ha egyszer eljutok a formázásukig, és használatukig. :)

Forza JUVE!!!

(#4475) drachoHUN válasza drachoHUN (#4474) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ooops. Szerkesztésből kicsúsztam, de Mag kimaradt a kedvencek felsorolásából.

Forza JUVE!!!

(#4476) Źşë' válasza drachoHUN (#4474) üzenetére


Źşë'
addikt

tényleg, nekem is még Ember P., meg Mag P. is, néha néha Volt P. nagyritkán

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4477) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jól van, lassan felsoroljátok mindet. :) Erre nem számítottam, max fejenként 1-2 frame-re.
Tegnap napi reward-om 50% plat off volt. Azt hiszem nem kell ecsetelnem, hogy mi lett a vége. :D

Ma kész lesz Rhino, kíváncsi leszek rá. Aztán farmolnom kell egy kis plastids-ot és Valkyr is készülhet. Utóbbira még inkább kíváncsi vagyok mert úgy tudom nagyon jó kari. Szép lassan haladok. Prime frame-ek még kicsit odébb vannak, azokat még farmolni sem tudom.

Kíváncsi vagyok mikor jön majd el a pillanat mikor rendes buildeket kell csinálnom a frameknek, mert most még nem tudom őket specifikusan modolni így az elején.

Én amit szeretnék majd hamar megszerezni, az a Trinity, szeretem a support karikat más játékokban is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4478) vaakuum


vaakuum
addikt

Rhinoból létezik prime még a játékban? mert a wiki-n hiába keresem, nem írják, hogy hol lehet érdemes farmolni a darabjait.
Nekem jelenleg 4 darab 30-as frame van, egyik sem prime. A rhino van feljavítva 60 pontig, és azzal is tudok a legjobban érvényesülni, azért gondoltam, hogy ha lenne prime variánsa, lehet rápróbálnék.
A vaubanom is tetszik, de akkor már inkább abból is a prime kellene nyilván.
Volt annyira nekem nem jön be, meg a trinity-t sem tudom szerintem úgy használni, ahogy kellene.

Viszont Frost primehoz már csak egyetlen darabom hiányzik, ha jól rémlik, régen egy defense körben a frost aurája alap volt, mindig ott állt a cyropodon, és pakolta a jégbúráját. Lehet a voltot eladnám, ha meglenne a frostP utolsó darabja.

Egyébként vehetnék platinumot is kis csomagban akár mindkettőnknek, 10 dolcsi végül is nem a világvége egy ingyenes játékban, de mivel nem látom, hogy egy frame vagy fegyó slot önmagában mibe kerül, Meg nem is ír semmit, hogy mennyim van, csak szól, hogy nincs slotom...
Így nem igazán látom megalapozottnak, hogy a kiadott pénzért mit kapok.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4479) Hunbeast87 válasza vaakuum (#4478) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

75%-os plat discountra kell várni, úgy már megéri azért. Ez neked is szól (#4477) .LnB.

Rhino Prime létezik, de vaultban van már, szóval csak cserével lehet megszerezni.
Szintén mindkettőtöknek: Twitch Prime 7 napos trial és tiétek lehet egy-egy ingyenes Frost Prime, Soma Prime és Scindo Prime: https://www.warframe.com/freeprime. Van már bennük reactor vagy catalyst, így már eleve 60 slotosak lesznek 30-as szinten.
Ahogy megszerzitek a Prime Lootot, már le is lehet mondani a Twitch Prime Trialt.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4480) .LnB válasza Hunbeast87 (#4479) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én mielőtt elkezdtem volna a játékot, de már olvasgattam/nézegettem videókat róla, már akkor a Frost-tot néztem ki magamnak. Aztán mikor elkezdtem, láttam a Twitch access-t, és ki is váltottam. Azóta felhúztam mindhármat 30-ra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4481) Hunbeast87 válasza .LnB (#4477) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Visszatérve a kérdésedre, kedvenc frame: Excalibur. A nerf óta kezdtem csak el mást használni aktívan és láss csodát, mindegyik nagyon jól használható. (igaz, azóta is több mint 40%-os arányban használtam azt :DDD )
Ezen kívül még az Ember lett nagy kedvencem és amit talán senki sem említett, az Oberon és a Nidus.
Ahogy írom a felsorolást, belekerülne még a listába a Nekros, Banshee, Mag, Loki, Mesa stb. és lehetne folytatni tovább. :DDD Minden játékstílusra és küldetésre találsz magadnak kedvedre valót majd.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4482) .LnB válasza Hunbeast87 (#4481) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is mostanában az Excalibur-t használom inkább. Jó lenne Radial Javelin-re modolni, de ott még nem tartok. Van némi sebzés, distance mod rajta, de semmi komoly még. Nagyon alap modok vannak még itt az elején.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4483) drachoHUN válasza vaakuum (#4478) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Rhino Prime és Frost Prime: Mindkettő vaultban van. Vagyis jelenleg nem megszerezhetőek azok a relic-ek, amelyekben az ő partjaik vannak. Ez azt jelenti, hogy a partokat csak más játékosoktól tudod megvenni platináért.
Ahogy előttem írták Frost Prime könnyen megszerezhető Twitchen.

A kiadott pénzért platinát kapsz. Elég egyértelmű. 12 plat=2 weapon slot, 20 plat=1 warframe slot.
Elég sokszor dobja napi rewardnak a 75%-os plat akciót, akkor érdemes venni, ha venni akar az ember.

Forza JUVE!!!

(#4484) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lenne két apró kérdésem:

-A Helios-hoz kapok alapból Investigator modot? Vagy farmolni kell? Jó lenne ha gyorsabban scanelne a cucc.

-Az Extractor ha sérül akkor érdemes "visszahívni" rögtön? Vagy meg kell várni végig. Mert utána tudom, hogy automatikusan töltődik vissza az élete, de ha látom, hogy lövik akkor hívjam vissza?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4485) Hunbeast87 válasza .LnB (#4484) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Első kérdésre a válasz: igen. (magyar wikiat nem szeretem, az angol pontosabb)
"Helios is a Corpus support Sentinel pre-equipped with the Glaive-esque Deconstructor as its default weapon and the Investigator precept to assist the player with Codex scans."

A másodikban sajnos nem tudok segíteni. :/

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4486) vaakuum válasza Hunbeast87 (#4479) üzenetére


vaakuum
addikt

:R Köszönöm, akkor estére a gyerekkel együtt regisztrálunk. Az akciót meg figyelem majd, jó lenne még némi fegyver slot.
két kérdés:
1) Az, hogy Vaultban van, az egyébként mit jelent?
2) A gyerek karakterénél honnan tud(6)om, hogy mennyi frame és fegyó slotja van gyárilag?

bónusz kérdés, a twitch primekhoz mindhez ad slotot?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4487) drachoHUN válasza vaakuum (#4486) üzenetére


drachoHUN
senior tag

1, előző hsz-emben megválaszoltam
2, esc/equipment/inventory ha fejből jól emlékszem, itt láthatod, hogy mennyi slotod van.
3, Igen, ha warframe-t vagy fegyvert ad, akkor ahhoz slot is van.

Forza JUVE!!!

(#4488) Rickeffe válasza Hunbeast87 (#4481) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Már megint mit nerfeltek rajta?
Meg mikor. Kb. 1,5 2 éve nem játszottam :D

Rickeffe

(#4489) vaakuum válasza drachoHUN (#4487) üzenetére


vaakuum
addikt

Jó, akkor a vault ezek szerint nem egy map vagy valami épület :B

Ha több fegyverbe is szeretném berakni ugyan azt a modot, akkor annyi példányban kell felhúzni a modot, vagy elég egy darab magas szintű, azt be tudom rakni minden fegyóba? (ugyis csak egy fegyvert használ egyszerre)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4490) Hunbeast87 válasza Rickeffe (#4488) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Pontosan arra gondoltam, nekem addig csak az Excalibur létezett, bár utána is még egy ideig. Azóta a Chromatic Blade kissé meglágyította a szívemet és néha előveszem használatra az Excaliburt.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4491) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sikerült leölni a Stalkert többed magammal. Alert mission alatt jött. De nem történt utána semmi, dobott egy modot és annyi. Még achi se jár érte? Vagy azért mert nem nekem jelent meg? Számít ez? Vagy ez így ennyi?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4492) Hunbeast87 válasza .LnB (#4491) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Arra nem emlékszem, hogy jár-e érte achievement, de ne aggódj, fog még jönni. Legközelebb remélhetőleg majd fegyver bp-t dob. ;)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4493) Chabe89 válasza Hunbeast87 (#4492) üzenetére


Chabe89
addikt

A 20. Dread után már kicsit unalmas. :D

(#4494) Golden9 válasza vaakuum (#4489) üzenetére


Golden9
addikt

Vannak módok melyeket be lehet tenni a fegyveredbe és a sentinel fegyverébe is, ha mindkettőt egyszerre akarod használni, csak akkor van értelme azonos módból két egyforma szintre felhúzottat csinálni.

[ Szeretkezve ]

(#4495) drachoHUN válasza .LnB (#4491) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem olyan nagy dolog, szóval jah ez ennyi. Dob pár hasznos dolgot, de a rohadt mocsok a Despair BP-ét még egyszer sem pökte ki nekem...:D

Forza JUVE!!!

(#4496) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Találtam egy friss tesztet/bemutatót a játékról. Teljesen így érzek én is a játékkal kapcsolatban most, így 37 óra játék után. [link] magyar nyelvű.

És tegnap bukkantam rá az androidos alkalmazásra is, ami nagyon jól működik. Szinte teljes értékű app, egyedül játszani nem lehet vele. Jelzi az alerteket, lehet kezelni a Foundry-t stb stb.

Tegnap elkezdtem a Limbo questet, közben meg ma majd már készül a Valkyr és Mag framem is. Tudom, hogy számotokra vicces, hogy ezeknek örülök mert ezek még nem prime-ok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4497) Hunbeast87 válasza .LnB (#4496) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Szerintem abszolút nem vicces, hiszen mi is voltunk még kezdők a játékban. Jómagam ugyanúgy annak vallom magam 1700 órával.

Az androidos alkalmazást kipróbáltam régebben, akkor nekem bugos volt, de remélem javították. Visszateszem én is és rálesek.

A cikkben vannak eléggé kisarkított tények. Azt például kétlem, hogy a PoE miatt lett a Warframe jó játék. Nekem a PoE nem tetszik például: számomra túl üres, Cetuson olyan framedroppok vannak nálam, hogy azt hiszem néha befagyott a játék, eleinte WH-ztak az ellenfelek és a hegy másik oldaláról lőttek már, mikor nem is láthattak. :D Az új focus rendszer nem jön be annyira, jó volt régen több órás survivalt tolni például. :D

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4498) .LnB válasza Hunbeast87 (#4497) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A PoE-ről nincs tapasztalatom. Egyszer néztem csak meg a területet. Akkor framedrop nem volt, bár ne is legyen.

Reggel el is felejtettem említeni, hogy játszok a Rhino-val, de nekem a Frost és az Excalibur után nem jön be. Tudom, hogy minden frame különböző, más-más játékstílust kell velük játszani. De ezzel mit? :) A képességeit se tartom hasznosnak. Persze még nincsenek modolva, de van shiels, dmg buff, meg ugye a stomp. Nem teljesen értem még mit kezdjek ezzel a fram-mel. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4499) vaakuum válasza .LnB (#4498) üzenetére


vaakuum
addikt

Azt hiszem, régen egy def kör a következők karikból állt jellemzően: Frost a hógömb miatt, egy rhino a buff miatt meg ha jól emlékszem egy nova, ami antianyag robbanást tudott csinálni. Na azt a rhino nagyon tudta buffolni.

Apropó Marroo bazárban vannak emberek, akik felemelt kézzel állnak, és a fejük fölött ajánlatok vannak. Hogyan működik ez az egész? Hogy kezd el árusítani egy karakter?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4500) .LnB válasza vaakuum (#4499) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja értem, a Roar az a csapatnak is ad dmg buffot. Ezt nem is figyeltem, azt hittem csak "nekem".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.