Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#4551) Chabe89 válasza Hunbeast87 (#4550) üzenetére


Chabe89
addikt

Ez így van. Akstiletto Prime hamarosan megy a vaultba, így érdemes még most beszerezni akinek nincs. :)

(#4552) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma rengeteget haladtam. Szinte egy teljes mastery szintet. 6-ról 7re.elkezdtem egy szindikátus reput is a frost modok miatt.

Köszi a fegyver tippeket, megnézem melyiket tudom kiszedni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4553) drachoHUN válasza Chabe89 (#4548) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ebből az jön le, hogy a Lex Prime nem jó, pedig de. :)
Mondjuk én is Akstilettóval, Panderóval, Euphonával futkozom mostanában, de a Lex-et is nagyon szeretem.

Forza JUVE!!!

(#4554) Chabe89 válasza drachoHUN (#4553) üzenetére


Chabe89
addikt

Sokáig használtam én is. Nem azt mondom, hogy rossz, de van nála jobb. :)

(#4555) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Belehúztam a hétvégén. Már készül Ember, Oberon, Limbo, Loki (prime). Közben meg elkezdtem szintezni a Mag-et.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4556) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valaki elmondaná nekem, hogy mik azok a primed modok? Honnan szerezhetőek? Ma hallottam róluk először.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4557) Dreadstar válasza .LnB (#4556) üzenetére


Dreadstar
csendes újonc

Void trader alias Baro Ki’Teer bácsi árulja. Ducatért és pár 100k kreditért adja. Legendás modnak számítanak és jóval
erősebbek mint a sima változatok.

[ Szerkesztve ]

(#4558) .LnB válasza Dreadstar (#4557) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tyűű arról a bácsiról még csak annyit hallottam, hogy időnként jelenik meg (jelenleg majd 11 nap múlva).

De akkor nekem ezzel még nem nagyon kell foglalkoznom, mert se +100k creditem nincs, se Ducat-om. Azért még nem igazán van leadható prime cuccom így az elején, de lehet majd megnézem azért.

Azt szokta jelezni egyébként a játék ha megjelenik Baro Ki’Teer?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4559) Chabe89 válasza .LnB (#4558) üzenetére


Chabe89
addikt

Kapsz egy üzenetet tőle, mikor megérkezik.

(#4560) Hunbeast87 válasza .LnB (#4558) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Még annyi pluszban, hogy ezek a modok is cserélhetőek, de a trade tax 1 millió kredit.
Három darab Baro-tól sem szerezhető meg, azokat csak a Daily Tribute után kaphatod meg, ezek:
- Primed Fury: 200 nap
- Primed Vigor : 400 nap
- Primed Shred : 600 nap

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4561) Dreadstar válasza .LnB (#4558) üzenetére


Dreadstar
csendes újonc

200-300k kredit nem sok, pár kör Akkadon. Booster nélkül 5 wave 25k , boosterrel 50, ez kb max 10 perc, jó csapattal 5. 15 wavere meg kb 100k boosterrel. 5 fragor prime bp 325 ducat ami kb 25 plat, de 2 hét alatt simán össze szedek 2-3 ezer ducatot és ebben nincs benne az amit eladok platért.

(#4562) .LnB válasza Dreadstar (#4561) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó de én még csak 40 órája tolom. Akkad-ot még nem is csináltam. Persze hasznos tanács majd észben tartom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4563) vaakuum


vaakuum
addikt

Elég gáz, hogy nem is értem miről beszélgettek, pedig tudom, hogy nekem is nagyon hasznos lenne ... :O

Nincs véletlenül valami discord lehetőség, ahol élőben lehetne beszélgetni a hozzáértőkkel? Esetleg néhány küldiben segítség is elkelne, hogy értsem mit miért kell benne csinálni, vagy miért ott, addig, annyit stb...
Mert a gyerekkel ugyan jól elszöszmötölünk, hogy az első két három bolygóján meglegyenek a küldetések, de már ott is felakadtunk, hogy neki is kellene az archwing valami küldihez, de fogalmam sincs, honnan lesz meg. :(

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4564) .LnB válasza vaakuum (#4563) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te mennyi óránál tartasz? És hányas Mastery szinten?

Ja most visszaolvastam, te kezdted el a fiaddal nemrég (újra).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4565) Dreadstar válasza vaakuum (#4563) üzenetére


Dreadstar
csendes újonc

Ing.: maverik1990, ha fent vagyok és pont nincs dolgom akkor tudok segíteni. Ha kell klán azt is tudok adni, nincs kötelező kvóta, ts stb. és majdnem minden kivan fejlesztve.

(#4566) drachoHUN válasza vaakuum (#4563) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ha az angol megy, akkor a google+warframe wiki verhetetlen. Van magyar wiki is, bár az nem tudom mennyire részletes, nem használom.

Illetve ha megy az angol, akkor van hivatalos Warframe Discord is.

Forza JUVE!!!

(#4567) Prof01 válasza drachoHUN (#4566) üzenetére


Prof01
veterán

Sziasztok!

PS4-es klánunkba keresünk játékosokat.
Akit érdekelne a dolog, vegyen fel! PSN ID: Prof_HUN

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4568) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Helios olyan dolgot is scannel ami már teljesen be van scanelve?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4569) Hunbeast87 válasza .LnB (#4568) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Olyat elvileg nem szkennel, ami már teljesen kész van a Codexben.
"Helios will not scan an enemy if its codex entry is complete." Ez gondolom ugyanúgy vonatkozik a tárgyakra is.

Más: Egy kevés információ a Damage 2.5-ről

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4570) vaakuum


vaakuum
addikt

NEkem még régről három sentinelem van. A Wrym, a Shade és a deathcube.
Most a deathcube tud már olyat, hogy lootol helyettem, ami tök jó. Viszont nem tudom, ez a scannelősdi mire való, eddig kézzel szkenneltem vagy 20 dolgot, de nembejövős. Kérdésem, hogy ezt csak egyfajta sentinel tudja csinálni, vagy bármelyiket be lehe fogni iylen feladatra? Érdemes őrizgetnem még a wrym-et meg a shade-t, vagy nyugodan megszabadulhatok tőlük, és csinálhatok helyettük valami mást? A kutya annyira nem jött be, hiányzott a lootoló képesség.

Más: Maroo bazárbann kiraktam egy frost prime rész-setet (chassis blueprint hiányzik) erre csávó odajött, hogy ad 200 platot a full setért. Ez reális, vagy szívatott? nyilán nem lett trade, mert nem volt meg a chassis, de meglepődtem, hogy ennyit ér egy frostprime set?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4571) drachoHUN válasza vaakuum (#4570) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Az a baj, hogy sokan megszerezték már Twitch Prime-al és jelenleg is beszerezhető vele. Aki nem tud róla, vagy nem akarja/tudja megoldani ezzel, az megveszi platért, akár többért is mint 200.

Forza JUVE!!!

(#4572) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy kis infó kellene megint.

Van valami, hogy a voidból lehet kiszedni jó modokat, valami dragon kulcsokkal amik a dojo-ban szerezhetőek meg. Ezek milyen vault runok pontosan? Hogy van ez? (egy youtube videóban hallottam, de nem volt kifejtve)

(közben elkezdek utána nézni én is) :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4573) vaakuum


vaakuum
addikt

Esetleg arról van valami tanácsotok, hogy melyik szindikátushoz érdemes csatlakozni? Valamelyik semlegessel kellene kezdeni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4574) .LnB válasza vaakuum (#4573) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én megnéztem, hogy melyik milyen modokat ad, és azt válaszottam ami több olyan karakterhez ad modot amit használok, vagy tervezek használni a későbbiekben. Ez alapján lett nekem az első a Steel Meridian. Elsősorban a Frost Chilling Globe augment mod miatt, de Ember, Excalibur, Rhino, Oberon framem is van, és azokhoz is adnak modokat. Ezzel nyerem most a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4575) vaakuum


vaakuum
addikt

És ugye a relikeket csak finomítva érdemes nyitogatni?
Mert van vagy 80 darab, a hajam elmegy, mire mindhez összefarmolom a 100-as finomítási összeget...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4576) Dreadstar válasza vaakuum (#4573) üzenetére


Dreadstar
csendes újonc

3 szindikátust tudsz kimaxolni. Az, hogy mit nyersz vele másodlagos, mert tudsz cserélgetni is. Meg persze nem 2 nap kifarmolni a pontokat hozzá. A vault run pedig corrupted modokat ad. A derelict mappokon egy random ajtó vaultá alakul, ehhez kell egy kulcs a 4-ből, ami szintén random, hogy melyiket kéri. 4-en 4 féle kulccsal érdemes bemenni. Jó plat szerzési lehetőség.

(#4577) Hunbeast87 válasza vaakuum (#4575) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Így is csak nagyobb lesz az esélyed, hogy a ritkább dolgot dob a kaphatóak közül. Én általában csak az Axi és Neo relikeket szoktam felturbózni.

(#4573) vaakuum: Nézd meg a beszerezhető modok és fegyverek listáját, amelyik legjobban kell, kezdj el annál repuzni. Esetleg ha valami nagyon kell, akkor tudsz majd cserélni is olyannal, akinek attól a szindikátustól kell mod, amiben vagy. Szerintem itt a fórumon levő játékosok is tudnak segíteni.

(#4572) .LnB: A vaultban úgynevezett corrupted modok szerezhetőek meg ezekből a vaultokból. 4 fajta kulcsot lehet gyártani hozzájuk és egyszerre csak egy lehet nálad, ezért szoktak négyen menni modot farmolni.
A Dragon Key különböző tulajdonságokat gyengít: pajzsot, életerőt, sebzést vagy sebességet. Ezek pedig a Corrupted modok.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4578) vaakuum


vaakuum
addikt

Azt jól látom, hogy shop-ba csak a prime blueprinteket lehet kirakni?

A nem prime sapikat és egyéb frame alkotókat akkor semmilyen módon nem tudom elszórni, csak kreditért? Vagy direktben lehet cserélni, csak a boltba nem lehet kitenni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4579) Hunbeast87 válasza vaakuum (#4578) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ha Maroo Bazarra gondolsz, akkor nem lehet tradelni őket. A sima (nem prime) frame-ek részeit csak kreditért tudod eladni, az alertek alatt szerzett vagy marketról vett sapikat szintén.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4580) vaakuum válasza Hunbeast87 (#4579) üzenetére


vaakuum
addikt

:R köszönöm!
Jó tudni, így nem erőltetem ezeket az alertes sapkákat...
Ja még annyi, hogy a frost sapi az jó a frost primera is? Mert akkor azokat megtartom...

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4581) .LnB válasza Hunbeast87 (#4577) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nekem kicsit probléma akkor, mert leginkább egyedül nyomom, vagy randomokkal. És mivel csak egy fajta kulcsot lehet vinni, ezt a küldi elindítása előtt le kellene tisztázni, hogy ki mit hoz gondolom. Pedig nagyon kellenének azok a modok is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4582) Hunbeast87 válasza .LnB (#4581) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Pénteken vagy szombaton benne lennék egy-két körben (ha PC-n játszol, most emlékszem rá), ha gondolod. Az úgy már kettő lenne. Talán egyik barátomat is rá tudom venni, akkor már hárman vagyunk.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4583) .LnB válasza Hunbeast87 (#4582) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem véletlen játszok egyedül. Pont azért mert sose tudom mikor tudok játszani. De egyébként pc-n tolom. Lehet figyelem majd a guild chatet hátha írja valaki valamikor. Az a szerencsém, hogy azért bőven van még mást is csinálni. :) Köszi a felajánlást, majd meglátjuk. Péntek tuti nem jó. Szombat meg nálunk már karácsony. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4584) Hunbeast87 válasza .LnB (#4583) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Természetesen nem ezt a két napot ajánlom csak fel, szívesen segítek akár majd máskor is. ;)
Egy-egy ilyen vault run pár perc csupán, ha ügyesen csináljuk, szóval elég sokat le lehet tolni rövid idő alatt.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4585) .LnB válasza Hunbeast87 (#4584) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor addig nem ártana kulcsokat is csinálnom még.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4586) Dreadstar válasza .LnB (#4581) üzenetére


Dreadstar
csendes újonc

Recruit chat “H Vault”, lesz jelentkező bőven. Kb fél perc alatt le lehet tisztázni ki milyen kulcsot visz. Általában több a pro vaulton, szóval gyorsak a menetek. Ehhez nem kell időpont egyeztetés, sok player vaultozik és mindig van jelentkező, ha pedig jó vagy angolból akár tippeket is tudnak adni a csapattagok.

[ Szerkesztve ]

(#4587) .LnB válasza Dreadstar (#4586) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez vicces volt tegnap: :)

Volt egy kis időm. Néztem a recruit chatet. Láttam, hogy valaki hírdet ods-t. Kérdeztem tőle, hogy Orokin Derelict Survival? Invelt is a srác, majd kérdezem tőlük, hogy milyen kulcsot vigyek? Írják, hogy hát ide nem kell kulcs. Uhh mondom ez ciki, na akkor inkább csöndben maradok. Összekaptam a prime cuccaimat aztán mentem. De azt se tudtam mi lesz, csak, hogy survival. Bent voltunk 40 percig, ott kezdtünk el hullani, fagyasztottam nekik, bubiztam aztán ők öltek. Volt egy Trinity, eszméletlen az a frame, volt 1600+ armorom. Igazából ahogy néztem modokat nem kaptam túl jókat, viszont pár relic-et összeszedtem.

Legközelebb jobban odafigyelek és H Vault felhívást fogok keresni. De tapasztalatszerzésnek ez jó volt. És 40 percig se nyomtam még a survival-t soha, nekem eddig ez a rekord.

Tegnap kifarmoltam még Trinity-t, készül is, de lassan elfogy a platom slotokra. Jöhetne valami napi reward, 50-75%-os. A héten meg kiszedem a dojo-ból Wukong-ot is.

Jelenleg az Uranus-on szenvedek, az már kicsit kemény egyedül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4588) Dreadstar válasza .LnB (#4587) üzenetére


Dreadstar
csendes újonc

A H vault H mint Host, de ezt te is beírhatod chatbe. Tudod floodolni is, ha Host vault aztán H vault. Kiválasztod a kulcsodat a többiek pedig igazodnak hozzád. Pl.: egy H Eidolon cap felhívásra sokszor 20-an is írnak, hogy inveljem. Az ods kb mutagen sample farm vagy xpzni jó, szerintem. A vault meg általában capture mission.

(#4589) .LnB válasza Dreadstar (#4588) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó a H nem volt tiszta. Általában a LFM és LFG-hez voltak szokva. :) De a vault a lényeg.
Tegnap megcsináltam az összes Dragon Key-t, és Orokin Derelict-tet. Hogy legyen nálam mindegyikből.

HM csapatból nincs itt esetleg valaki?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4590) vaakuum


vaakuum
addikt

A gyereknek 3-as szintű mastery rankja van, de nem kínálja fel neki, hogy folytathatja tovább. Ez miért van? Nekem 24 óránként lehet próbálkozni, neki meg nincs ott az a menüsor.
:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4591) .LnB válasza vaakuum (#4590) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem villog neki balra fent a profiljánál? :F Most arra érted, hogy a Mastery Challange-et nem tudja megcsinálni?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4592) Hunbeast87 válasza Dreadstar (#4588) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Valamelyik újabb frame-nek is ott is esik egy része, ha jól tudom, méghozzá C rotation alatt.

(#4590) vaakuum: Felszintezett elég fegyvert és frame-et hozzá? Be van telve az az XP csík a neve alatt?

(#4589) .LnB: Csak esetleg vagyok. :DDD Miért kérded?

(#4593) Dreadstar: Én pihenőt tartottam néhány hónapig, most csak a legújabb Prime Frame-ek meg fegyverek nincsenek meg. Sőt, minden fegyveremnek vettem slotot inkább, csak azokat töröltem, amiből van Vandal, Wraith vagy Prisma, Prime verzió.. :))

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4593) Dreadstar válasza .LnB (#4589) üzenetére


Dreadstar
csendes újonc

Elég sokminden van még akkor hátra neked a játékból. Az end game részét viszem casual szinten, de olyan sose volt még, hogy ne legyen mit csinálni, pedig az összes frame megvan. Sőt, úgy a legjobb, ha megvan minden páncél, akkor nem lesz kihívás a csatákban, csak élvezet. :D

[ Szerkesztve ]

(#4594) .LnB válasza Hunbeast87 (#4592) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak mert oda akarok menni majd. De még kell min. 5 óra ingame idő. Majd ha meglesz az 50 órám akkor jelentkezek. Fuji szimpatikus a videói alapján. Meg a többiek is. Sajna live-ot nézni nincs időm, de sok videóját megnéztem. Meg úgy vettem ki ott az átlag életkor is valamivel magasabb. Én is 30 vagyok már.

Ha kilépek egy guildből akkor rögtön át tudok egy másikba lépni? Vagy van valami penalty?

(#4593) Dreadstar Peeersze van! Nekem még rengeteg. De nem baj, ez a jó, van mit csinálni, leköt, tetszik. Szedem össze folyamatosan a frameket, fegyvereket. Mindig figyelek arra, hogy ha egyet szintezek akkor legyen +1 tartalék mindig mindenből. Azért, hogy a Mastery-vel is folyamatosan haladjak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4595) Hunbeast87 válasza .LnB (#4594) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Vicceltem természetesen.
Ott vagyok náluk klántag néhány hónapja, előtte egy másik nagy magyar klánban voltam vezető beosztásban, de ott önmagamtól visszaléptem és ki is léptem a klánból, akkor kb. másik 3-4 vezetővel együtt. :DDD
Fuji szokott streamelni, onnan ismertem meg először, míg a volt vezetőmmel TS-en beszélgettem néha. Ég és föld a különbség Fuji javára. Én pont videókat nem nézek, gondolom azokat meg is vágja valamilyen szinten.
Itt is vannak fiatalok a klánban természetesen.

Guildből kilépve egyből tudsz csatlakozni, a penalty csupán annyi, hogy a clan keyt kell újra legyártanod.

Platinum: inkább várd meg azt a 75%-os akciót. Valahogy 50%-osban sosem vennék már. Vagy cserélj el néhány Prime cuccot esetleg...

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4596) vaakuum


vaakuum
addikt

A riven dispositionnál mik azok a pöttyök? Egyáltalán mit jelent ez a riven disposition a orthosnál meg az orthos primenál?

Valszeg a szintezés lesz a gond, de most elkészült neki az orthos prime, meg valami másodlagost is gyárt éppen.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4597) vaakuum


vaakuum
addikt

Apropó, ha formázás miatt újra kell húzni egy fegyvert vagy framet, az is új szintezésnek számít?

Nyomorult hunter persze akkor jön, amikor a formázás miatt nullás fegyóval megyek egyedül játszani ... :W

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4598) Hunbeast87 válasza vaakuum (#4597) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem, amiatt már nem fogsz kapni a masteryhez affinityt.
Mastery

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4599) drachoHUN válasza vaakuum (#4596) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Minél erősebb egy fegyver dispositionje, annál erősebb statokat adhat a hozzávaló riven mod. Elvileg a nép által kevésbé használt fegyverek kapják a jobb diszpozíciót.

Viszont a Riven modok, az későbbi tartalom a játékban. Sortie reward. RNG RNG hátán.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4600) Rickeffe válasza vaakuum (#4597) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Az egyik Pityu mindig legyen fullos.

Rickeffe

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.