Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#4751) .LnB válasza Hunbeast87 (#4750) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4752) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Óó de jó, hogy átrakták az unvaulted relic-eket uncommon dropnak a Bountykban... :W

Forza JUVE!!!

(#4753) Źşë'


Źşë'
addikt

A zenedoboz :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4754) Rickeffe válasza Źşë' (#4753) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#4755) Prof01 válasza drachoHUN (#4752) üzenetére


Prof01
veterán

Nekem tetszik ez az újítás. Így most van értelme a Plains-re menni. Annyit változtathatnának rajta, hogy egyszerre szerepeljen mindkét Meso, Neo és Axi relic a saját bounty-jában, ne pedig 2 óránként cserélődjenek. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4756) drachoHUN válasza Prof01 (#4755) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Első nap Common dropok voltak. Aztán átrakták Uncommonnak. Én erre gondoltam. Amúgy elfér a Bountykban.

Forza JUVE!!!

(#4757) ForestFox


ForestFox
csendes tag

Üdv! Nemrég akadtam rá a játékra, és lenne pár kérdésem, amire nem tudtam rájönni (az igazat megvallva alig tudok valamit azonkívül, hogy megyek, és lövök mindenre, ami mozog......).

Szóóóóóval. A scan-elésnek van valami értelme, ha már mindent be lehet olvasni vele? Random nyomogattam a mobokra, meg ládákra, stb. Kereskedni hol lehet pontosan játékosokkal? Vagy ez csak fizetős opció? A nano spore-t (meg az argon crystal-t, meg a control module-t hol találhatom meg? Korlátozott egy adott warframe fegyvereinek száma, vagy bármennyi lehet neki talonban? Most hirtelen ennyi jutott eszembe... :O Köszi előre is. :)

(#4758) wjbhbdux válasza ForestFox (#4757) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Amit scannelsz az bekerül a hajódon lévő Codexbe, ez a kis háttértörténeten kívül pl ahhoz hasznos (ha nem akarod az egyszerűbben kereshető warframe wiki weboldalt használni), hogy a hiányzó modoknál látod hogy melyik ellenfél vagy pálya dobja.
A virágok pl. scannelés után kerülnek hozzád. Meg van pár quest amiben scannelni kell dolgokat és lesznek naponta célpontok is amiket scannelni kell ha eljutsz Simaris-hoz egy relayen.

Kereskedni egy clan dojo-ban lévő trade kiosknál lehet, ezért is érdemes klánba lépni vagy alapítani és megépíteni, de amíg nincs a cserepartner is meghívhat a sajátjába.

Arra hogy mit hol találsz, a legegyszerűbb a wikin rákeresni, valószínüleg további bolygókat kell felfedezned ha még nem találkoztál ezekkel.

Minden Warframe tud minden fegyvert használni, korlátozás csak a 3 típus amit egyszerre magadon viselsz.

/s

(#4759) vaakuum


vaakuum
addikt

a tennonál akarom nyitogatni ki a képességeket, de valami oylasmit mond, hogy "seek out the Quills..."
Ezek hol vannak? Cetuson már bolyongok egy ideje, de semmi értelmeset nem találok.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4760) Chabe89 válasza drachoHUN (#4752) üzenetére


Chabe89
addikt

Gyorsabb volt valóban, de hamarabb bele is untam ebbe a ki-be rohangálásba. Ma meg csak pislogtam mikor volt egy ilyen sorozat. :)

(#4761) drachoHUN válasza vaakuum (#4759) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Konzu (Bountykat adja) mögött kell elmenni és lesz ott egy ajtó. Csak operátorként lehet bemenni!

Forza JUVE!!!

(#4762) .LnB válasza vaakuum (#4759) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fúú te... :D Ezt már 3x leírtuk neked. Megcsináltad már a Saya's Vigil questet a Cetus-on? Konzu-t keresd nála lehet elkezdeni a questet: [link]. És ha végeztél a quest-tel akkor lesz az amit drachoHUN ír. 5-össel kijössz a Warframe-ből, és Konzu mögött lesz egy kis út, annak a végén egy ajtó ott kell bemenni. De van videó a YT-on a questről.

(#4757) ForestFox

Hello. Ezek közül az Argon Crystal a legmacerásabb, csak a Void-ban lehet farmolni (és Alert-eken). Azt én a Void/Teshub pályán szoktam farmolni. Menj Solo-ba, ne public-ba. Egyedül járd be az egész pálya minden eldugott zugát. Törj szét mindent, nyiss ki mindent. Úgy lehet könnyen találni. Viszont lutri, van mikor egyet se dob, de van mikor dob rendesen. Nekem eddig ez a rekord: [link].

Warframe-ed, és fegyvered bármennyi lehet. Csak ugye a hely ahol tárolod őket, azt csak platinumért lehet venni. Ezért egy kicsit becsapós az egész "free2play". Mert új játékosként plat-ot nehéz szerezni. Szóval vagy sokáig egy Warframe-mel játszol, míg nem tudsz magadnak platot tradelni, vagy fizetsz pénzzel és veszel platot. Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Én vettem már platot nem keveset, az 50 és 70%-os kuponok után. Viszont egy jó darabig nem is fogok többet.

Jó tanácsok:

-unlockold folyamatosan a bolygókat. Az legyen az elsődleges dolgod.
-Alerteket csináld. Főleg ami Argon-t, Formát, Nitain-t ad. :)

Ha bármi kérdésed van tedd fel nyugodtan, én is nemrég óta nyomom és sok dolognak utánajártam. Ha tudok segítek. Hány órád van a játékban?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4763) ForestFox válasza wjbhbdux (#4758) üzenetére


ForestFox
csendes tag

Köszi az infókat. :R Bár az angolom erősen gyenge, de azért megpróbálok valamit kihámozni az oldalból. :)

(#4762) .LnB

Köszi, igyekszem az unlockolással. Eddig 42 óra, van egy maxos Voltom (lvl3 Mastery Rank-on), meg eddig sikerült egy meele fegyvert összeraknom (bár elnézve a többiek haladását, ez kissé szegényes felhozatalnak tűnik. :D )

[ Szerkesztve ]

(#4764) .LnB válasza ForestFox (#4763) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az elég szegényes igen. :) A mastery-t pont azzal tudod fejleszteni, hogy minél több dolgot csinálsz meg. Fegyvereket, Warframeket.. stb.

Szerintem kezdj el Warframe-eket farmolni. Például Rhino-t a Venus, Fossa küldetésen. Sima Assassination quest. Jackal a Boss. Bemész, leölöd annyiszor, hogy dobja a BP-t, Chassis, Neuroptics, System részeket, és már csak le kell gyártani. Oda mindig járnak emberek, sose leszel egyedül.

Aztán ott van Hydroid. Earth, Oro küldetés Councilor Vay Hek-et kell leverni párszor.

És így tovább. Általában minden bolygón van egy boss. És a bossok általában Warframe alkatrészeket dobnak.
De vannak olyan Warframe-ek is amiket például sztori küldetések dobnak, azokat is érdemes csinálni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4765) pulffy válasza .LnB (#4764) üzenetére


pulffy
őstag

Jo sokaig fog kelleni varni arra Rhinora ha a BP-t is ott akarod szegennyel kifarmolni :DD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#4766) .LnB válasza pulffy (#4765) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahh tényleg.. :U

BP-t jobb ha a Market-ben veszi meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4767) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fun egy frame ez az Octavia :D

[link] 1080p-s a videó, majd ha feldolgozza a yt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4768) pulffy válasza drachoHUN (#4752) üzenetére


pulffy
őstag

Es amugy ezeket az unvaulted reliceket csak a bauntybol lehet farmolni, vagy eshetnek a szokasos relic farm helyeken is ? Mert nekem ott meg nem estek ezek a relicek... :(

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#4769) vaakuum válasza .LnB (#4767) üzenetére


vaakuum
addikt

Én is pont tegnap szedtem ki a még hiányzó neuropticsot a derelict survivorból. Talán ma el tudom kezdeni összerakni. Még a nekrópríma lóg a levegőben, de ahhoz kell egy rakás nitain, ami meg nincs :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4770) .LnB válasza pulffy (#4768) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak bounty, vagy relic pack-ok. De 120k-t költöttem relic pack-ra és egy darab olyan relic esett ami kellett. :U
Itt egy kis help/tanács:

(#4769) vaakuum
Pont Nekros Prime-ot húztam fel az Octavia előtt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4771) pulffy válasza .LnB (#4770) üzenetére


pulffy
őstag

A kocsogmindeniket ! :((
Es meddig lesznek bent?

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#4772) .LnB válasza pulffy (#4771) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Április 6.-ig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4773) Chabe89 válasza .LnB (#4770) üzenetére


Chabe89
addikt

Ez már egy elavult táblázat, mivel ahogy korábban itt is említették át lettek rakva uncommon dropba.

(#4774) .LnB válasza Chabe89 (#4773) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudtam. És az mit jelent számszerűen?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4775) Chabe89 válasza .LnB (#4774) üzenetére


Chabe89
addikt

Táblázatom ugyan nincs, de nyílván nem éri meg kiugrálni stage 1 után. Tapasztalataim alapján stage 3/4 szokta a legtöbbet dobálni, de ha meg már elmegyek addig akkor végigcsinálom.

(#4776) .LnB válasza Chabe89 (#4775) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bocsi, hogy néha hülyeséget írok. Próbálok segíteni de mivel még én sem értem el a 200 órát se, ezért tapasztalatlanságomból kifolyólag néha benézek dolgokat, vagy elírok dolgokat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4777) Chabe89 válasza .LnB (#4776) üzenetére


Chabe89
addikt

Én sem tartom magam über pronak, csak gondoltam szólok mielőtt órákat pazarolsz el feleslegesen a ki-be ugrálással. :)

(#4778) drachoHUN válasza .LnB (#4774) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem szabad félbe hagyni a Bountykat, az első stage nem dob már unvaulted relicet, viszont az utolsó még dobhat. Ennyit jelent nagyjából betűkkel, számok helyett. :)

Forza JUVE!!!

(#4779) vaakuum


vaakuum
addikt

Valami hotfix van folyamatban...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4780) vaakuum


vaakuum
addikt

Tegnap meglett végre a maradék nitain a necrohoz, gyártás folyamatban. :C Mondjuk elég troll karakter az is, amikor összeszed vagy 8-10 mobot, a tömegben én pl. nem látom, ki az igazi ellenség, és sokszor a resurrectes mobokat lövöm ész nélkül. Végül is pont olyan az alakjuk, mint az eneminek :K :O Mire meg jön egy nagyobb csapat igazi ellen, lehet tárazni. Tudom sokat segít, hogy most már energiavonalakkal hozzá vannak kötve a nekróhoz, de egy folyosón vagy kisebb teremben ebből könkrétan semmi nem látszik, amikor mindenki mindenhonnan szórja az áldást :U

Meg rengeteg crioticot (na azért annyira nem sokat) sikerült farmolni a Hieraconon. Volt olyan csapat, akikkel a 2700-at simán összeszedtük, bár ekkor már 110+ mobok jöttek erősen. Meg persze olyan is volt, hogy 200 után húztak kifelé az emberek.
Még oxiumot kell valahonnan nagyobb mennyiségben szereznem, mert most meg az a szűk keresztmetszet.
Mondjuk a hieracon előnye, hogy volt kör, ahonnan 7-8 reliccel jöttem ki. Arra is kell szánni megint egy délutánt, hogy azokat nyitogassam. Talán majd a hétvégén a gyerekkel nekiugrunk.

Apropó, az a kézikütyü, amit a tennó kap, az mire való?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4781) drachoHUN válasza vaakuum (#4780) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ölni, Teralystre vadászni. Ha eléggé feltornászod a Quills Standinget, akkor tudsz összerakni jobbat, az alap elég meh.

Forza JUVE!!!

(#4782) vaakuum


vaakuum
addikt

Most meg a grineer sealabot nem találjuk. A gyereknek kellene valami drónokat scannelni ott, és már az egész Uranust végigvertük vagy 3-szor, de nincs meg. Valami hasznos tanácsot tudnátok adni? Én nem emlékszem, hogy nekem hogyan és mikor lett meg :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4783) wjbhbdux válasza vaakuum (#4782) üzenetére


wjbhbdux
veterán

minél többet játszik ott, annál nagyobb esélyyel jelennek meg, külön hanghatással mint a stalker érkezésénél, de azonnal le kell kapni egyet a scannerrel, mert lelépnek. csak az uranus víz alatti részeket tartalmazó pályáin pl. Ariel.

[ Szerkesztve ]

/s

(#4784) vaakuum


vaakuum
addikt

Erről a focusról még adjatok már infót, pls!

(Talán a second dream végén volt? :F ) Választottam egy iskolát. Beraktam egy olyan lencsét az egyik framebe, szépen gyűlik a focuspont. Kinyitottam a két passive skillt, meg feltoltam 12-re a pool-t (asszem ez az egyszerre használható skillek száma). Ha egy fegyóba teszek egy másik fajt lencsét, és ott is kinyitom a passive skilleket, akkor az mindig élni fog a karakteren? Vagy csak akkor, ha valahogy átállok abba az iskolába? Vagy csak akkor, ha tennóként rohangálok a frameből kilépve? Vagy hogy van ez? :U
:R

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4785) drachoHUN válasza vaakuum (#4784) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Remélem el is olvasod: :U :B

Egyszerre egy iskola lehet csak aktív. Most már semmit nem kell csinálni a küldetésekben, hogy aktivizálja magát. Minden iskolában van két way-bound skill. Ezek Unbound-olhatóak. Az Unbound drága: 1.000.000 FOcus pont+1 Brilliant Eidolon Shard. De onnantól kezdve, használhatóak minden iskolánál.

Példa: Ha unboundolsz egy skillt a Naramon iskolában, akkor azt használhatod a Zenurik iskolában.
Zenurik az aktív iskolám, de már két jó erős hónapja Focus Farmolok, hogy az összes többi iskola Way-Bound skilljeit megszerezzem. Már csak egy iskola két skillje van hátra.

A Pool: ugyebár minden skill több szintig fejleszthető, és természetesen annál több pool kell neki. Van olyan skill, aminek kimaxolva kapásból nem elég a 12.

Tanács: Válaszd ki melyik az a skill amit mindenképpen kell, és csak arra gyúrj rá, hogy max szintig elvidd. Egyszerre csak egy iskolával foglalkozz. Ha kell sok energia akkor Zenurik a legjobb a választás.
Van egy napi limit, amit a Mastery Rank határoz meg. Max ennyi focus pontot lehet összeszedni egy nap. Mastery 24-en ez: 250.000.

A küldetésekben spawnolnak majd Convergence Orbok. Amikor azokat felkapod, kb. 40 másodpercig kell sokat ölni, mert akkor lehet sok focus pontot szerezni.

Nem mind1, melyik frame-be, fegyverbe teszel lencsét. Olyat válassz, amivel sokat ölsz.

Vannak jól bevált módszerek Focus farmra, érdemes youtube-on keresni, ha aktívan akarod csinálni.

Affinity Boosterrel gyorsítható a folyamat, DE CSAK AKKOR ÉRDEMES, ha aktívan, napi szinten farmolod a focust. Itt most természetesen nem egy 3 napos boosterről van szó.

Ha csak passzívan gyűjtögeted a Focust, akkor elég lassan fog jönni. Így, hogy aktívan dolgozom rajta, így is rengeteg pont kell még. Zenurik sincs kimaxolva, csak a fontos skillek, más iskolákból a két unboundolható skill lesz meg mondjuk 1 hét múlva(ha minden jól megy). De még a pool miatt, kell egy 4-5 nap mire mindnek lesz helyem is.
És mindezt csak azért, hogy az operátort kicsit boostolgassam. Hülye vagyok, de már lassan a végére érek, úgyhogy már nem hagyom abba. :D

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4786) vaakuum válasza drachoHUN (#4785) üzenetére


vaakuum
addikt

:R
Persze hogy elolvasom :K ...akkor ezek szerint a way-bound skilleket kell kinyitni legelőször mindenhol, mert azok folyamatosan aktívak/használhatóak.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4787) drachoHUN válasza vaakuum (#4786) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Először válassz egy iskolát, ami a legjobban tetszik, és a fő skilleket maxold ki. Ha ez megvan, akkor van egy jó alapod. Utána érdemes lehet a way-bound skilleket megszerezni, DE ezek csak az operátort buffolják, tehát nem feltétlenül olyan hasznosak, mint az egyéb skillek.
Még annyit, hogy : rohadt sok idő és erőfeszítés, szóval csak okosan. Ne ez legyen a prioritásod a játékban, ha még nem vagy mastery 25-ön. Mondjuk bizonyos szintig lehet priorizálni, hiszen vannak olyan skillek, amik rohadt hasznosak, de ezek semmi esetre sem a way-boundoltak.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#4788) ForestFox válasza .LnB (#4764) üzenetére


ForestFox
csendes tag

Köszi a tanácsot, igyekszem. Egyenlőre mindenből van egy pici, de kitartó vagyok. Csak már kezdem unni az áramos nindzsoid-ot. :D

(#4789) vaakuum válasza wjbhbdux (#4783) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem tudom mit keresünk, de eddig kétszer volt olyan, hogy a grinerek mintha sentientekkel ([ezekkel] a hagyományos formájúakkal) harcoltak volna, amik néhány másodperc után a plafonon keresztül távoztak.
Ezeket kellett volna scannelnie? Mivel gyakorlatilag mindig én megyek elől, még csak nem is látta őket, tényleg eltűntek 3-4 másodperc után. aaz én heliosom viszont scannelt, de ő ezt feltehetően nem kapja meg, hiába vagyunk partyban.
Az a gáz, hogy nem is emlékszem, nekem hogyan lett meg :(

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4790) xFreex válasza vaakuum (#4789) üzenetére


xFreex
aktív tag

Igen őket kell keresnetek. Amikor jön a kék villogás megjelentek a pályán, ha észrevesznek egy tenno-t, vagy az rájuk lő elhagyják a terepet.... Ha jól emlékszem én a Capture küldetésen 90%-ban beléjük futottam.
Maradjatok együtt, neki kell scannelni szóval ő folyamatosan a scannellel haladjon te meg fedezd őt és meg lesz

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#4791) vaakuum válasza xFreex (#4790) üzenetére


vaakuum
addikt

Én meg végig grineer drónokat kerestem, amik a spy küldiknél is beriasztanak..... ÁÁÁÁ :W

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4792) vaakuum


vaakuum
addikt

Nem tudom mi van ma a játékkal, de vagy 6-szor fagyott ki... korábban soha nem jártam így.
Volt hogy merevre fagyott a kép és nuku hang, volt, hogy beadta a warframe automata hibabejelentőjét.
Csak nálam van gáz, vagy más is tapasztalt hasonló instabilitást?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4793) Źşë' válasza vaakuum (#4792) üzenetére


Źşë'
addikt

nálam nincs semmi ilyesmi, nem lehet h valami drivered sz*rta össze magát? vga, hangkari? esetleg nézd meg a wines eseménynaplót, vagy h mi telepítettél utoljára

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4794) vaakuum


vaakuum
addikt

Két fajta hibatípust találtam tegnapra. Sajnos nekem egyik sem mond semmi okosat.

A rendszerhibák ilyenekből állnak (tegnapra vanilyen vagy 20 db):
A(z) alkalmazásspecifikus engedélybeállítások nem biztosítanak a(z) Helyi számára Aktiválás engedélyt a COM-kiszolgálóalkalmazáshoz. CLSID:
{6B3B8D23-FA8D-40B9-8DBD-B950333E2C52}
, APPID:
{4839DDB7-58C2-48F5-8283-E1D1807D0D7D}
, felhasználó: NT AUTHORITY\HELYI SZOLGÁLTATÁS, SID: S-1-5-19, cím: LocalHost (helyi állomás, LRPC használatával), futtatási alkalmazástároló: Nem érhető el, SID: Nem érhető el. Ez a biztonsági engedély a Komponensszolgáltatások felügyeleti eszközzel módosítható.

Az alkalmazáshibák meg ilyenből (összesen 2 db volt tegnap, három hetet tekertem vissza, nincs semmi más):
A hibát okozó alkalmazás neve: Warframe.x64.exe, verzió: 2018.2.16.13, időbélyeg: 0x5a872946
A hibát okozó modul neve: Warframe.x64.exe, verzió: 2018.2.16.13, időbélyeg: 0x5a872946
Kivételkód: 0xc0000005
Hiba pozíciója: 0x00000000000af851
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x1a10
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01d3a7e75eb4c1a8
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Steam\steamapps\common\Warframe\Warframe.x64.exe
A hibát okozó modul elérési útja: C:\Steam\steamapps\common\Warframe\Warframe.x64.exe
Jelentés azonosítója: a7b23889-004b-4952-9f4c-0b7125406289
A hibát okozó csomag teljes neve:
A hibát okozó csomag relatív alkalmazásazonosítója:

Telepítésnél csak sima jelentések vannak, a biztonságnál meg sikeres naplózások.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4795) vaakuum


vaakuum
addikt

két gyors játék kérdés:

- A necrónál a drop chance növelő 3-as skill az aura, ami elég egyszer bekapcsolni, és amíg villog a job alsó sarokban a skill jele, addig működik?

-Az orviusnál a throw és a charged throw között mi a különbség? nekem a másodlagos támadással semmit nem csinál, az elsődleges röviden pedig vág, hosszan pedig vág+tölt+dob.
A leírás szerint viszont 3 külön funkciója van. Hogyan lehet használni mindhármat?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4796) Hunbeast87 válasza vaakuum (#4795) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

1: Igen, pontosan így működik.
Saját véleményem szerint a Desecrate egy Despoil moddal még jobb.Nálam nagy efficiency és range modokkal kevés HP-t fogyaszt és nagy körben hat. HP-t meg kapok vissza a közelben meghalt ellenfelekből és sűrűn esik health orb is belőlük.

2: Miután eldobtad a bal egérgombbal elvileg fel tudod robbantani. Erre gondoltál?

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4797) vaakuum válasza Hunbeast87 (#4796) üzenetére


vaakuum
addikt

Én a throw részről azt gondoltam, hogy mondjuk a másodlagossal eldobja egyenesen, a másodlagost hosszan nyomva meg chargeolja, és utána dobja. sima bal klikkel meg vág a hagyományos módon maga körül.
Szóval hogy van 3 jól elkülöníthető üzemmódja. Erre következtettem abból, hogy amikor modolom, három különböző támadásfajtára ír sebzésértékeket. Csakhogy most a sima dobást nem találom. :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4798) Źşë'


Źşë'
addikt

Warframe vidi, még csak most láttam, nem rossz szvsz

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4799) vaakuum


vaakuum
addikt

Tolja valaki az új eventet? asszem még vagy 2 napig él. Elvileg már van 4 kulcsom, ma szerintem majd rápróbálok, mi is ez valójában...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4800) .LnB válasza vaakuum (#4799) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Milyen új event? :F A héten még nem is játszottam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.