Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3431) daninet


daninet
veterán

ezt ma kaptam spam-ben, megtetszett a címe ígyhát nem töröltem.. nagyon jókat nevettem rajta... az OK hogy higgyünk a télapóban, de ha fizetünk (és mint írják ez a legegyszerűbb mivel nincs tömeg a bevásárló Kp-ban) felhívja az !Igazi! télapó a kölköt...
Ha amerikában kicsit is tanulnának az emberek mindenki tudná hogy ez az egész télapósdi egy író kitalációja ugy 30éve és a Coca-Cola nyomta fel a dolgot... Karácsony szelleme stb. mennyi film szólt már erről és odáig jutottunk hogy kínában is tartanak karácsonyt (!!) mert megéri nekik a sok gagyi integető éneklő télapófigura gyártása miatt, közben pedig amerikában azt se tugya az emberek fele ki miatt is van ez az egész és miért (hiába vallásos vagy nem valaki, én pl egyáltalán nem)
Nem sírvaröhögős, de amerika számomra bebízonyította hogy ismételten csak egy Vicc. :W

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.