Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

A Szaratov hűtőgépgyár sztahanovistája nyugdíjba megy és ebből az alkalomból a TASSZ riportere interjút készít vele:
- Mondja elvtárs, van magának hűtőszekrénye?
- Nem, nekem nincs.
- De ember, maga harminc évig egy hűtőgépgyárban dolgozott, nem próbált meg ennyi idő alatt egyet darabokban hazavinni?
- Én hazavittem hármat is, de akárhogy raktam össze, mindig tank jött ki belőle.

(#13002) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Két mókus találkozik az erdőben, a nagyobbiknak ökölbe van szorítva a keze.
- Mi van a kezedben? - kérdi a kicsi. - Diócska?
- Nem.
- Mogyorócska?
- Nem.
- Hát akkor?
- Görcsöcske.

A tanár felelteti Mórickát:
- Móricka honnan jön az áram?
- Az őserdőből.
- Ezt miből gondolod?
- Mert amikor a múltkor elment az áram, apa azt mondta már megint lekapcsolták az áramot ezek a majmok.

Mi lesz a lovas ólomkatonából, ha átmegy rajta az úthenger?- ???- Lemez lovas.

- Móricka! Mondj öt afrikai állatot!
- Két tigris és 3 elefánt.

- Mit mond a rasszista taxis, ha meglát a zebrán egy kínait?
- Na, ezen a sárgán még átmegyek!

(#13003) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

A bankrablás után kiderül, hogy másfél millió hiányzik a pénztárból.
- Írják azt, hogy a rabló ötmilliót vitt el! - mondja a bankfiók igazgatója az újságíróknak. - Így legalább jól ellátja majd a felesége a baját, hogy csak másfél milliót tett le otthon az asztalra...

(#13004) ThodEE


ThodEE
őstag

Veet szőrtelenítő krém férfiaknak

Vásárlói vélemény

Miután közölték velem, hogy a golyóim úgy néztek ki, mint egy öregedő rasztafári feje, elhatároztam, hogy fejest ugrok a dolgok közepébe és veszek egy ilyen krémet, mivel a korábbi borotválási próbálkozásaim csak csekély sikerrel jártak és majdnem elroppant a gerincem, amikor megpróbáltam elérni a problémásabb részeket. Mivel kissé romantikus vagyok, úgy gondoltam, a tettet az asszony szülinapjára időzítem, hogy érezze a törődést. Jóval előtte megrendeltem a terméket, és mivel az Északi-tengeren dolgozok, úgy gondoltam, keményebb vagyok, mint az előző vélemények írói, akiket puhány irodai alakoknak tartottam… Ó, társaim a fájdalomban, micsoda tévedés volt!
Megvártam, míg az asszony az ágyba bújt, és miután homályos utalásokat tettem neki valami különleges meglepetésről, lementem a fürdőszobába. Kezdetben minden jól ment, felkentem a krémet és vártam, hogy valami történjen. Nem kellett sokáig várnom.
Először kellemes melegséget éreztem, melyet pillanatokon belül olyan intenzív, égető érzés váltott fel, amit csak úgy tudok leírni, minta ketten húzták volna a szögesdrótból készült alsógatyámat a farpofáim közé, azzal a feltett szándékkal, hogy a fejemmel kiüssem a plafont. Addig az éjszakáig a vallás nem játszott nagy szerepet az életemben, de akkor készséggel híve lettem volna bármelyik vallásnak, amelyik megszünteti azt a kegyetlen égető érzést a hátsó kijárat körül, amely pusztulással fenyegette a koronaékszereket is. Miközben azért küzdöttem, hogy ne harapjam át a fájdalomtól az alsó ajkamat, megpróbáltam lemosni a krémet, amivel csak annyit értem el, hogy egy szőrcsomó eldugította a lefolyót. Könnyektől elhomályosult szemmel támolyogtam ki a hallon keresztül a konyhába, és - mivel járni nem nagyon voltam képes - az utolsó métert kúszva tettem meg a hűtőszekrényig valami hűsítő fájdalomcsillapító reményében. Feltéptem a hűtőgép ajtaját, megláttam egy doboz jégkrémet, aminek letéptem a tetejét és magam alá helyeztem. A megkönnyebbülés fantasztikus, de csak időleges volt, mivel a jégkrém meglehetősen gyorsan elolvadt és az égető érzés hamar visszatért. A jégkrémes doboz kialakítása miatt ráadásul a kipufogót nem tudtam hűsíteni, ezért körbetapogattam a mélyhűtőfiókot valami más után kutatva, mivel biztos voltam benne, hogy a látásomat meglehetősen hamar újra el fogom veszíteni. Megragadtam egy zacskót, amiről később kiderült, hogy fagyasztott kelbimbó volt, kiszakítottam, és közben próbáltam olyan csendben maradni, amennyire csak tudtam. Fogtam egy marék kelbimbót és megkíséreltem párat beszorítani a farpofáim közé, de hiába. Azért nem működött a dolog, mert egy kevés krémnek sikerült feljutnia a végbelembe, ami olyan érzést okozott, mintha egy rakétahajtómű dolgozott volna bennem odalent. Kétségkívül – és egyben remélhetőleg is – ez volt az egyetlen pillanat az életemben, amikor arra vágytam, bárcsak megjelenne egy homokos hóember a konyhában, amiből látható, milyen mélyre lettem volna képes süllyedni a fájdalom csillapítása érdekében. Fájdalomtól elgyötört elmém csak azt az ötletet volt képes kiszenvedni magából, hogy egy kelbimbót óvatosan felhelyeztem oda, ahol még előtte semmi sem járt.
Balszerencsémre a konyhából kihallatszó furcsa nyögésekre felriadt asszony ezt a pillanatot választotta ki, hogy utána járjon a zajok forrásának, akit az a látvány fogadott, hogy a seggem az égnek mered, golyóimról epres jégkrém csöpög, és éppen egy szem kelbimbót tolok a lyukamba, miközben azt nyöszörgöm: Hú, de jó érzés…
Érthető módon megrázta a látvány és felsikított, és mivel nem láttam az érkezését, a hangtól önkéntelenül összerándultam, ami miatt a kelbimbó meglehetős sebességgel kilövődött belőlem éppen az ő irányába. Megértem, hogy nem éppen arra a különleges meglepetésre vágyott, hogy éjjel 11 órakor egy kifingott kelbimbóval lábon lőjék a konyhában, és az sem segített rajtam, hogy másnap a gyerekeknek meg kellett magyarázni a jégkrémben látható furcsa lenyomat keletkezésének körülményeit. Szóval, összességében a Veet eltávolítja a szőrt, a méltóságot és az önbecsülést…

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#13013) bugizozi


bugizozi
őstag

Az emberek 95% százaléka meglepődik ha a mondatok nem úgy végződnek ahogy ők azt krumplifőzelék.

:W :C

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#13015) scope2007


scope2007
addikt

" - mit jelent a why?
- miért
- csak kérdem "

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#13016) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Székelybácsi nagy kínlódás közepette borotválkozik. A gyerek:
- Mi a baj, édesapám?
- Életlen a beretva. Nem viszi a szakállamat!
- Ne mongya mán' édesapám, hogy keményebb a szakálla, mint az a konzervdoboz, amit most nyitottam ki vele!

:DD

(#13017) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Mit kér az informatikus a McDonald's-ban? Egy McAddress menüt!

- Mit hall a vonaton utazó webmester?
- <td>.....</td> <td>.....</td> <td>.....</td> <td>.....</td>

(#13018) bugizozi


bugizozi
őstag

Egy öreg ember horgászik, elsétál mellette két srác. Megkérdezik:
- Öregapám fogott valamit?
Az öreg nem válaszol, hát elmennek mellette. Jönnek visszafelé, megint megkérdezik:
- Öregapám fogott valamit?
Az öreg nem válaszol. Biztos süket, gondolják. Látnak mellette egy darab szalonnát elkezdik enni, mikor megeszik megkérdezik:
- Öregapám, nem eszik egy kis szalonnát?
- Nem, édös fiaim, nem enni hoztam én, hanem ha elülöm a seggem bekenyem vele.
Megszólal az egyik srác:
- Nem mustár volt rajta, megmondtam.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#13019) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

- Mit mond a bibliai hangosbemondó?
- Jónást várják a halban!

:C :W

(#13020) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Parasztbácsi hazamegy a kocsmából és egy fejszével szétveri a kutyaházat. A nagy zajra kiront a felesége és elkezd ordítani:
-Mit csinálsz te részeg állat!
-Most hallottam a kocsmában, hogy milyen veszélyes az ebóla! ;]

(#13021) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Egyik nap az iskolában egy fényképész csoportképet készített az osztályról. A tanító néni megpróbálja rávenni a gyerekeket, mindenki vegyen a képből.
- Képzeljétek el, milyen jó lesz, ha majd felnőttek lesztek, előveszitek a képet és azt mondjátok, itt van Judit,ő orvos. Ez meg Gábor, ő autószerelő..
Hátulról egy vékonyka hang:
- És itt a tanárnő, ő meg halott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13022) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

- Móricka! Mondj öt afrikai állatot!
- Két tigris és 3 elefánt.

(#13025) Armahun


Armahun
addikt

- Mit főztél drágám?

- Semmit.

- Be ne hozd, mert rád borítom!

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#13026) HKorn


HKorn
addikt

micsoda szigorú ez a totyik, moderálták a tetszést nyilvánító hsz-eimet :DDD

nade akkor legyen egy vicc is:

- Móricka, mondd meg,
mi történt 1802-ben?
- Akkor született Kossuth Lajos.
- Nagyon jó. És 1805-ben?
- Akkor lett hároméves.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#13027) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Felszáll egy buszra az öreg székely, majd útközben fingik egy nagyon nagyot. Erre felpattan egy öreg néni, így szól:
- Ez hallatlan.
Erre azt mondja a székely:
- De szaga van.
Utána felpattan egy öreg bácsi és így szól:
- Kikérjük magunknak!
- Már kint van!
Erre felpattan egy néni, ő így szól:
- No de kérem, itt többen is vagyunk.
A székely így válaszol:
- Hát osszák el egymás között!

(#13028) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Műszaki ellenőrzést tart a rendőr az országúton. Rábök egy alkatrészre:
- Ez mi?
- Gyertya.
- És ez?
- Gyertya.
- Hát ez?
- Gyertya.
- Mi a franc ez autó, vagy betlehemes kocsi?

Oroszlán: Csináljunk bulit!
Béka: Igeeen! Lesz buliiii!
Krokodil: Hozok kaját!
Béka: Yesss! Lesz buliii, lesz kajaaa!
Oroszlán: Hozok piát!
Béka: Micsoda party! Lesz kaja, pia!!
Krokodil: Hozok nőket!
Béka: Yess! Lesz buli, kaja, pia, és nők!
Oroszlán: Ezt a kis zöld bunkót meg itt hagyjuk!
Béka: És nem jön a krokodil!!!!!! Yesssssss!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#13029) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Egy alapos vizsgálat után így szól a nőgyógyász orvos a pácienséhez:

- Kedves hölgyem, ha este megérkezik a férje, ....
- Nem vagyok férjnél. - szakította meg a nő.
- Ha találkozni fog a vőlegényével...
- Nem vagyok eljegyezve.
- Akkor mondja meg a barátjának...
- Nincsen és nem is volt soha barátom.

Az orvos elgondolkodik, az ablakhoz megy és hosszasan bámul kifelé.

- Doktor úr, miért néz ki olyan sokáig az ablakon? Csak nincsen valami baj? - kérdi a kíváncsi nő.
- Baj nincsen, de amikor utoljára történt ehhez hasonló eset, akkor keleten megjelent egy csillag....

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13032) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

- Mit csinál a magyar futball-válogatott, ha megnyerik a foci VB-t?
- Kikapcsolják a Playstation-t.

(#13033) HKorn


HKorn
addikt

- Hogy hívják a gondolkodó szart? Na??

- SPEKULA!

Run&Ride

(#13034) HKorn


HKorn
addikt

Orvos így szól a pácienséhez:

- Azt hiszem, csinálnunk kéne egy EKG-t.
- Hát, ha szükséges..
- Nohát.. nézzük csak... Nekem megvan a kapcsolási rajz, maga meg elektromérnök, nem igaz?

Run&Ride

(#13035) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Szakállas, de most kiégtem ettől... :D

A tyúk és a tojás ül a pszichológiai rendelő várójában. Nyílik az ajtó kijön az asszisztens, rájuk néz, majd megszólal:
- Melyikük volt előbb?
Mire azok ketten:
- Na elmész a p***ába...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#13036) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Éjjel 3-kor a rendőr beállít az őrsre anyaszült meztelenül. Az ügyeletes tiszt csak nézi megrökönyödve, majd megkérdezi tőle:
- Mi a francot keres itt maga ilyenkor és ráadásul meztelenül?!?!
- Jelentem, én egy buliról jövök!
- Igeeen?
- És ott egész jó volt a hangulat, amikor valaki lekapcsolta a villanyt és egy női hang azt mondta, hogy vetkőzni!
- És???
- Levetkőztem, mire azt mondta az a női hang: "És most férfiak munkára!"
- Na és???
- Hát itt vagyok...

(#13037) whitezo88 válasza Earl_Muttley (#13035) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha már fárasztó vicc, egy kedvencem:

Két sajtos pogácsa sül a sütőben. Egyik megszólal:
-Te, jelentkeztem a Harvardra.
-És, felvettek?
-Hülye vagy, egy pogácsát?

(#13038) BLeP_i


BLeP_i
tag

A férj, aki már hosszú évek óta azzal a gonddal küzd, hogy túl mély a hangja, elmegy urológushoz, és mély hangon mondja:
- Segítsen doktor úr, túl mély a hangom. Hogyan lehetne ezt orvosolni?
Mire a doki:
- Sajnos itt már csak egy megoldás van: túl nagy a pénisze, le kell belőle vágni...
Nagy a megrökönyödés, ámde legyen, a szép hang mindent megér. Megtörténik a műtét, a férj immár normális hanggal megköszöni a dolgot. A feleség azonban sehogy sem értékeli az üzletet, s ezért a férj ismét orvoshoz fordul:
- Doktor úr, gondok vannak, vissza kéne varrni a levágott darabot!
Mire a doki (MÉLY HANGON):
- Ó, hát én azt már kidobtam...

[ Szerkesztve ]

http://vister.hu

(#13040) emiki6 válasza emiki6 (#13039) üzenetére


emiki6
veterán

Úgy gondoltam, hogy ez inkább szöveg, mint kép, de tény, hogy kép formájában van. :R :F
Íme:

"- A cigitől hülye leszel, mert VÉRSZŐKÍTŐ hatású
- Én a dohánytól csak pipa leszek.
- Én meg halmozottan KÁTRÁNYOSHELYZETŰ
- Hát ez elég cigi...
- Igen, ezért engem egész nap a szénmonok szíd
- Nekem olyan reszelős a hangom tőle, mint egy kamasz fiúnak hamutál.
- És ez cseppet sem csikkes.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#13042) Bjørgersson válasza sztanozs (#13041) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, az egyik Péter, a másik meg Peter. :D

Két horgász beszélget a kocsmában.
- Képzeld, tegnap csernobili harcsát vacsoráztunk.
- És? Finom volt?
- Igen, főleg a combja!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13043) minek?:S


minek?:S
őstag

Egy viharos éjszakán zajlott a következő rádióbeszélgetés a repülőtér irányítótornyában:
Első hang a rádióból:
- Torony, 3000 láb magasan vagyok a Heli-pad 1 felett!
Egy másik hang a rádióból:
- Torony, az lehetetlen! Én is 3000 lábon vagyok a Heli-pad 1 felett!
Pár másodperc döbbent csend, az irányítótorony személyzete döbbenten várja a robbanást.
Ekkor az első hang ismét:
- Te hülye! Te az én másodpilótám vagy!

:DDD

Üdv.:M.

(#13044) minek?:S válasza minek?:S (#13043) üzenetére


minek?:S
őstag

Egyik reggel a Bumerángban (Sláger Rádió) SMS-eket olvastak a hallgatóktól:
- "Üzenem a Kopasz Mercisnek aki az előbb beintett, hogy a mellette ülő szőke háromszor megvolt. A fehér Opeles."
Tíz perc múlva a válasz:
- "A Mercis vagyok, az Opelesnek üzenem, hogy a szőke akit hátulról látott, az öcsém."

Üdv.:M.

(#13045) emiki6


emiki6
veterán

A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#13046) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

A dagadt tanárnő a gyerekeket kérdezi:
- Na, ki tudja megmondani nekem, hogy mit ad nektek a tyúk?
- Tojást!
- Nagyon jó! És azt meg tudjátok mondani, mit ad nektek a kecske?
- Kecsketejet!
- Bravó! És mit ad nektek a tehén?
- Mindenféle rohadt házifeladatot, meg dolgozatot!

(#13047) condy


condy
senior tag

A férfi szempontjából mi a különbség az esküvő és a temetés között?
???
Csak a zene!

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#13048) condy válasza condy (#13047) üzenetére


condy
senior tag

A cigaretta és a pirítós korán reggel dörömbölnek a folyami rák ajtaján..
- Ébresztő!!! Mi vagyunk a rákkeltők!!!

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#13049) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

A kocsmában versenyt rendeznek az erős emberek: ki tudja egy narancsból a legtöbb levet kisajtolni. Jön az első nagydarab fickó, megszorongatja a narancsot, aminek a leve félig tölt egy poharat. Jön a második, még tagbaszakadtabb alak, ő is kézbe veszi a narancsot, a leve pedig tele tölti a poharat. Nagy taps, ováció, amikor is egy vézna, szemüveges alak lép elő. Mikor elcsitul a derültség, kézbe veszi a narancsot, majd kis erőlködés után a narancslé megtölti a poharat, majd egy kis próbálkozás után kicsordul a lé. Döbbent csend, majd a csapos megkérdi:
- Uram, megkérdezhetem, hogy hol dolgozik? Erőművész, súlyemelő?
- Á, dehogy. APEH-ellenőr vagyok.

(#13050) condy


condy
senior tag

Két székely favágó vágja a fát a Hargitán.
Az egyik egyszer csak minden előzetes felszólítás nélkül lecsapja a másik kezét!
A félkezű favágó hosszasan szemléli a földön heverő élettelen karját, majd felnéz a cimborájára:
- Te! Mondjad má! Ez most vicc, vagy komoly!
- Ez bizony komoly! - mondja a másik, a baltát szorongatva.
- Akkor jó, me viccnek bizony durva!

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.