Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) H-Zol


H-Zol
senior tag

Megy a cigány gyónni, amikor észreveszi, hogy a pap letette az óráját a gyóntatószékre. Letérdel, és bal kezét ráteszi az órára.
- Mi a vétked?
- Lopok, atyám.
- Mondd úgy: loptam!
A cigány zsebre vágja az órát.
- Loptam - feleli.
- Mit, gyermekem?
- Egy órát.
- Visszaadtad-e a gazdájának?
- Én magának adom, atyám.
- Ej, fiam, ne nekem add, hanem a gazdájának!
- Próbáltam, de nem kellett neki.
- Hát akkor tartsd meg, fiam.

(#16002) BlackmMmDog válasza H-Zol (#16001) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

A falu nyugdíjba vonuló lelkésze helyett egy fiatal érkezik a templomba. Az idősebb türelmesen elmagyaráz mindent, a fiatal pedig bólogat. Egy hét múlva az öreg pap lopva beül a gyóntatófülkébe, ahol a fiatal éppen gyóntat. Mikor végez, az idős pap félrevonja kezdő társát:
- Fiam, a gyóntatással kapcsolatban szeretnék neked pár dolgot mutatni. Próbáld utánam mondani: "Ezennel feloldozlak bűneid alól, Ámen."
A fiatal csodálkozva utána mondja.
- Látod fiam, mennyivel komolyabbnak tűnik ez, mint amikor a térdedet csapkodod, nevetgélsz, és azt mondod: "Nem mondod komolyan! Tényleg? És aztán mit csináltál vele?"

(#16003) H-Zol válasza BlackmMmDog (#16002) üzenetére


H-Zol
senior tag

A falusi lelkész így kezdi az istentiszteletet:
- Kedves híveim! Van egy jó és egy rossz hírem!
A jó hír az, hogy van elég pénzünk arra, hogy felújítsuk templomunkat!
A rossz hír az, hogy ez a pénz egyelőre még a ti zsebetekben van.

(#16004) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy 6 éves gyerek mondja a 4 éves testvérének, hogy ideje lenne már egy jót káromkodni.
-Én lemegyek és mondok egy olyan mondatot amiben benne van a "büdös franc" szó, te meg egy olyant mondj amiben benne van a "b**dmeg".

Lemegy a nagyobbik és mondja:
-A büdös francba én ma müzlit akarok.
Az anyja jól megveri felfelé menet még kettőt rávág a seggére.
Jön a kistesója lefelé és kérdezi az anyja:
-Te kis fiam mit reggelizel?
-Hát b**dmeg müzlit azt biztos nem!

(#16005) bandiras2


bandiras2
senior tag

Ott álltunk a nappali közepén, én és a betörő. Aggódó képet vágott.
- Nem hívod a rendőrséget? - kérdezte.
- Minek? Senki sem tudja hogy ide jöttél...
Szórakoztató esténk lesz ;]

Chuck Norris, hogy megtréfálja egy haverját, belehugyozott a teherautójának üzemanyag tartályába.
Azóta a teherautó Optimus Prime ként bevonult a történelembe.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16006) H-Zol


H-Zol
senior tag

Móriczka horgászni megy a nagyapjával a tóra, aki nemsokára rágyújt egy szál cigire.
-Nagyapa kaphatok én is egy szál cigit?
-Eléri a farkat a segged?
-Nem...
Kis idő múlva a nagyapa elővesz egy sört.
-Nagyapa kaphatok én is egy sört?
-Eléri a farkad a segged?
-Nem...
Nemsokára a gyerek elővesz egy sütit amit az anyuja pakolt és jóízűen enni kezdi.
-Kaphatok én is egy sütit?
-Eléri a farkad a segged?
Mire a nagyapa önelégülten válaszol.
-Persze hogy eléri.
-Na akkor b**zd meg magad, mert ebből te ma nem eszel! :D

(#16007) bandiras2


bandiras2
senior tag

Amerikai beszólás:
Úgy látom te is a Target-be jársz Bud light-ot venni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16008) H-Zol


H-Zol
senior tag

Lány az apjának:
- Apa, egy srác olyat mondott, amit nem értek. Azt mondta, hogy szép a szélvédőm, gyönyörű a csomagtartóm és a futóművem, jó a kasztnim és kifogástalanok az ütközőim. Ez mit jelent?
- Mond meg neki, hogy még garanciális vagy, és ha fel meri emelni a motorháztetődet, szétrúgom a kipufogóját!

(#16009) H-Zol


H-Zol
senior tag

Felébred a medve a téli álomból:
- Olyan kanos vagyok, hogy az első élőlényt, aki velem szembe jön az erdőben, azonnal megb**zom!
Elindul az ösvényen, látja, hogy jön szembe egy sündisznó, gyorsan felkapja, mire a süni összegömbölyödik a markában. Forgatja jobbra-balra, de nem talál semmi nyílást.
Tiszta ideg lesz, elkezd kiabálni:
- Hol a pinád, hol a pinád?!
A süni kétségbeesve megszólal:
- Nekem nincsen!!
- Mivel mondtad?!?!? Mivel mondtad?!?!?!

(#16010) prozodus


prozodus
őstag

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#16011) Vikthor


Vikthor
nagyúr

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#16012) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Eladnék egy feleslegessé vált, egyszer használt, még bontatlan ejtőernyőt, kis hibával.

(#16013) H-Zol


H-Zol
senior tag

Nénike odamegy a sírásóhoz a temetőben.
- Ne haragudjon, aranyoskám, de megmondaná, merre találom a 47-es parcella 15-ös sírját?
-Na, ezt bírom. Elmászkálnak, aztán meg nem találnak vissza ! :D

(#16014) H-Zol


H-Zol
senior tag

A bankigazgató rászól a biztonsági őrre, mert az öreg ismét néhány percet
késett a szolgálatból.
- Pista bácsi! Vegye tudomásul, hogy a bankban a pontosság ugyanolyan
fontos, mint... mint a katonaságnál! Volt maga katona?
- Igen kérem, voltam.
... - Na, és mit mondott magának az ügyeletes tiszt, amikor késve ment be a
laktanyába?
- Azt, hogy "Alezredes elvtárs jelentem, a zászlóalj felsorakozott..."
:D

(#16015) H-Zol


H-Zol
senior tag

A nő megkérdezi a férjét:
- Te szívem szerinted mit tegyek hogy nagyobb legyen a mellem?
- Simogasd a melleid közét WC-papírral!
- És ez szerinted beválik?
- Ahogy a seggedet elnézem..

(#16016) H-Zol


H-Zol
senior tag

Az vizsgálat befejeztével az orvos szigorú arccal közli a beteggel:
- Kovács úr, mostantól tilos az alkohol, a dohányzás, a kártya...
- Értem, - feleli a férfi - szóval a feleségem járt már itt. :D

(#16017) H-Zol


H-Zol
senior tag

A főnök figyelmezteti az új dolgozót:
- Mi nagyon kényesek vagyunk a tisztaságra, megtörölte a cipőjét az ajtó előtt a lábtörlőn?
- Igen.
- Továbbá nagyon kényesek vagyunk az igazmondásra. Az ajtó előtt semmilyen lábtörlő nincs... :D

(#16018) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Egy fickó üvöltve rohangál az építkezésen.
- Mi történt? - kérdeze tőle a mester.
- Egy tégla ráesett a lábamra.
- Ezért kell így üvöltened? A Józsira tegnap rádőlt az egész fal, és még csak meg se mukkant.

(#16019) H-Zol


H-Zol
senior tag

Kovács hosszú tengeri hajóútra indul, de a második héten hajótörést szenved. Egyetlen férfiként tizenkét gyönyörű hajadonnal együtt egy lakatlan szigetre kerül. Nemsokára a hölgyek meg is egyeznek Kovács "használatát" illetően, testvériesen beosztják maguknak az egyetlen lehetőséget. Néhány hónap elteltével azonban hősünk már igencsak fáradt, de a lányok megkövetelik, amit csak lehet.
Egy szép nap Kovács a tengerparton sétálva közelgő mentőcsónakot észlel. Azonnal beúszik és a partra vontatja a ladikot, amelyben fiatal, izmos, jóképű férfi fekszik aléltan. Kovács vizet ad, éleszt, végre a jövevény magához tér és felnyitva szemeit, Kovácsra néz:
- Te kis huncut, te tetszel nekem... :D

(#16020) bandiras2


bandiras2
senior tag

A testépítő bajnokság meglehetősen váratlan fordulatot vett, miután Dr Frankeinstein kissé félreértette a versenykiírást...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16021) H-Zol


H-Zol
senior tag

A friss lótulajdonos kérdezi a lovászt:
-Ma vettem ezt a lovat. Maga szerint versenyezhetnék vele?
-Persze! Sőt amilyen gebe, simán le is győzné!

(#16022) H-Zol


H-Zol
senior tag

Bemegy egy cowboykalapos, bőrnadrágos, magasszárú csizmás fickó a bárba és leül a pulthoz. Rendel egy italt, amikor a mellette ülő nő megkérdi tőle:
- Mondja, maga igazi cowboy? Csak azért kérdem, mert úgy öltözködik, mint John Wayne a filmekben.
- Nos, hölgyem, én gyerekkorom óta tehénpásztorkodással foglalkozom. Minden reggel, amikor felkelek, felöltözök, felülök a lovamra, aztán egész nap terelgetem az állatokat. De ha már így belemelegedtünk, meghívhatom egy italra?
- Köszönöm, de azt el kell mondanom, hogy én leszbikus vagyok.
- Leszbikus? Az meg micsoda?
- Tudja, én a nőket szeretem. Reggelente amikor felkelek, csak nőkre tudok gondolni. Ha az utcán meglátok egy csinos nőt, mindjárt izgalomba jövök, viszont a férfiak teljesen hidegen hagynak.
A cowboy ezután nem is szól többet, iszogatva a gondolataiba merül. Hamarosan újabb vendég érkezik, aki megszólítja:
- Bocsánat, uram, Ön nem cowboy véletlenül?
- Nos, eddig én is azt hittem, de most rájöttem, hogy igazából leszbikus vagyok... :D

(#16023) BlackmMmDog válasza H-Zol (#16022) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Egy férfi bemegy a kocsmába és odaszól a csaposnak:
- Uram, nincs pénzem. Ha mutatok valami érdekes dolgot, meghív egy italra?
- Persze, de csak akkor, ha tényleg egyedülálló a dolog.
A férfi előhúz a zsebéből egy hörcsögöt, leteszi az asztalra. A hörcsög leugrik, odaszalad a zongorához, majd elkezd játszani rajta.
A csapos szó nélkül leteszi az italt. A férfi megissza, majd kér még egyet. A csapos azt mondja:
- Na van még valami érdekesség?
A férfi kihúz a zsebéből egy békát, leteszi az asztalra. A béka elkezd énekelni a hörcsög zongorakíséretével. A csapos felajánl 500 dollárt a békáért, emberünk odaadja neki, majd bezsebeli a pénzt. Egy másik vendég megrökönyödve:
- Maga nem normális! Egy ilyen békával milliomos lehetne, ehelyett eladja 500 dollárért?
- Á, nem volt ez rossz üzlet, ez csak egy sima egyszerű béka! A hörcsög volt a hasbeszélő!

(#16024) H-Zol


H-Zol
senior tag

Az anyóst kórházba szállítják egy szívroham után. A doktor mondja a vőnek:
- Sajnos csak rossz hírekkel tudok szolgálni!
- Istenem! Túléli?

(#16025) H-Zol


H-Zol
senior tag

A rendőr rugdossa az utcai kaput. Leszól az emeletről egy lakó és mondja a rendőrnek:
Rendőr úr ne rugdossa azt a kaput, mert lemegy a politúr. Mire a rendőr:
- Csak jöjjön majd azt is valagba rúgom. :D

(#16026) BlackmMmDog válasza H-Zol (#16025) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

A rendőr egy gáztűzhelyt vásárol. Az egyik nap boldogan újságolja a felesége:
- Ezzel a gáztűzhellyel jó vásárt csináltunk! Három hete gyújtottam meg a lángot, és még most is ég!

(#16027) H-Zol válasza BlackmMmDog (#16026) üzenetére


H-Zol
senior tag

Egy rendőr megállít egy fickót, aki egy nagyon rozoga, füstölő autót vezet:
- Uram, ugye nem akarja erre a roncsra azt mondani, hogy autó?
- Nem, nem, semmiképpen, hiszen akkor jogosítványra is szükségem lenne !!

(#16028) H-Zol


H-Zol
senior tag

Józsi bácsi elmegy a zaciba, hogy beadja a TV-t.
Útközben találkozik az Orbán Vityával. Mondja neki az Orbán:
- Józsi bácsi hát ne adja be a TV-t a zaciba, mert jövő héttől nagyon jó műsorok lesznek benne!
- Tényleg?! - kérdezi az öreg - és milyen műsorok fiam?
- Hétfőn én leszek,
Kedden a feleségem,
Szerdán a családom,
Csütörtökön a pártom!
Péntek-Szombat-Vasárnap - az emberek!
Na az öreg hazamegy, az asszony meg kérdezi tőle, hogy miért nem adta be aTV-t a zaciba?

Mire Józsi bácsi:
- Találkoztam az Orbánnal, és azt mondta, hogy jó műsorok lesznek, ezért inkább visszahoztam!
- És milyen műsorok lesznek?
- Hétfőn: A Félkegyelmű,
Kedden: A makrancos Hölgy,
Szerdán: A rém rendes család,
Csütörtökön: Ali Baba és a 40 rabló,
Péntek-szombat-vasárnap: A Nyomorultak :D

(#16029) H-Zol


H-Zol
senior tag

A Pentagon elhatározza, hogy három magasrangú és hőstettekben nem szűkölködő tábornokát kitünteti. Ezúttal nem egyszerűen egy újabb éremmel, hanem pénzzel kívánják elismerni érdemeiket. Össze is hívják a három, nagy tiszteletben álló tábornokot, majd közlik velük, hogy le fogják mérni a két szabadon választott testrészük közti távolságot. Minden egyes méterért 100 ezer dollár jutalmat kapnak. Az első tábornok széttárja karjait és a bal kezének ujjaitól a jobbig lemérik a távolságot. Végül az 180 ezer dollárral elégedetten távozik. A második tábornok a lábujjától a feje búbjáig méreti le magát és 190 ezer dollárral hagyja el boldogan a vizsgálótermet. A harmadik közli, hogy neki a péniszétől a talpáig végezzék el a mérést. Nagy kacaj kíséri a bejelentést és megpróbálják lebeszélni, mondván hogy kívánhat nagyobbat is, de ő hajthatatlan. Végül a mérést végző megkéri, hogy tolja le a nadrágját. Mikor nem találja azt a bizonyos testrészt meglepetten felkiált:
- De hát ez meg hol a fenébe van?
Mire a tábornok nyugodtan:
- Vietnámban. ;]

(#16030) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

A székely meg a fia az érett gyümölcsöket szedik össze a kertben. A fiú megkérdezi:
- Mi lesz ebből a sok gyümölcsből, édesapám?
- Hát, ha anyád meggyógyul lekvár, ha nem, akkor pálinka.

(#16031) H-Zol


H-Zol
senior tag

- Kovács!
- Parancsoljon, főnök.
- Szereti maga a meleg sört?
- Pfujj undorító.
- Na és az izzadt nőket?
- Boáh.
- Akkor ezt megbeszéltük, majd télen megy szabadságra !!!

(#16032) H-Zol


H-Zol
senior tag

A kisunoka megkérdezi a nagypapát, mi az, hogy átlag.
A papa mond egy példát:
- Te 8 éves vagy, én 80, tehát ketten együtt 88 évesek vagyunk, vagyis átlagban 44 évesek, ami a legszebb férfikor. De dugni te se tudsz, meg én se!

(#16033) Weareus válasza H-Zol (#16032) üzenetére


Weareus
addikt

Nagypapa négyszemközt otthon így oktatja a kis unokáját:
- Jegyezd meg drága gyermekem, ha 40 éves korodig nem tanulsz meg lankadt f@xal b@xni, keserves öregkorod lesz!!!

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#16034) H-Zol válasza Weareus (#16033) üzenetére


H-Zol
senior tag

A nagypapa elviszi az unokáját sétálni, és közben a játszótéren meglátnak egy gilisztát, amint éppen kibújik a földből. - No, kisunokám fogadjunk! Ha ezt a gilisztát vissza tudod dugni a lukba akkor nyersz tőlem egy százast - mondja a papa. Az unoka elővesz egy hajlakkot, befújja vele a gilisztát, és simán benyomja lukba, majd a nagypapa fizet neki. Másnap megint mennek sétálni, és ekkor egy ezer forintost vesz elő a nagypapa. - Megint fogadunk, nagypapa? - kérdezi a kissrác. - Á dehogyis, ezt az ezrest a nagymama küldi neked!!!

(#16035) Weareus


Weareus
addikt

Ha a macska mindig a talpára esik, a vajas kenyér meg a megkent felére, akkor mi történik, ha a macska hátára vajas kenyeret kötözünk és ledobjuk a tetőről?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#16038) bandiras2


bandiras2
senior tag

5 fős csoport érkezik a mennyország kapujához, szent Péter fogadja őket.
- Hol haltak meg?
- A Titanicnál
- De hát az 100 éve volt!
- ...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16039) prozodus válasza bandiras2 (#16038) üzenetére


prozodus
őstag

Jajjjj.... Ez most nagyon fajt, mikor vegre leesett... Mar biztos? 😢

- Mi van a hipochonder sírkövére írva?
- ???
- Na ugye, megmondtam...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#16040) Weareus válasza bandiras2 (#16038) üzenetére


Weareus
addikt

A szerencse nézőpont kérdése:
Kovács és Szabó a két régi barát találkozik az utcán. Időközben Szabó hajléktalanná vált, és csak
az egyik lábán van cipő, az is meglehetősen szakadt, elnyűtt.
− Szabó! – kiált fel Kovács –, összecsapva a két kezét. Hát így kell látnom téged? Elvesztetted
az egyik cipődet?
− Ellenkezőleg – feleli a barát.
− Találtam egyet.

Kövezzetek meg: a Titanicos viccben mi a poén?
Az örökmozgós videón fél órája röhögök, bakker. :C

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#16042) H-Zol válasza Josi (#16041) üzenetére


H-Zol
senior tag

Ahogy néztem a híradót , robotokkal már több darabját is megtalálták a merülő hajónak , úgyhogy valós a vicc , sajnos , ők tényleg meg érkeztek a mennyország kapujához !!

Elkészítik a világ legnagyobb számítógépét, ami már mindent tud. Az átadási ceremóniára újságírókat is meghívnak, akik tesztelhetik a gép tudását. Az egyik elhatározza, hogy megtréfálja a gépet:
- Hol van az apám? - írja be a billentyűzeten.
A számítógép néhány másodperc után nyomtatja is a választ:
- Floridában horgászik.
- Ez egy buta gép - mondja az újságíró a többieknek. - Megette ezt a beugrató kérdést, apám ugyanis már meghalt.
Az egyik programozó mondja neki, hogy a gép talán félreértette a kérdést, próbálja meg másként megfogalmazni.
- Hol van anyám férje? - teszi fel a kérdést a trükkös újságíró.
Ismét néhány másodperc gondolkodás, majd jön is a válasz:
- Anyád férje 3 éve meghalt, apád meg még mindig Floridában horgászik.

(#16043) bandiras2 válasza prozodus (#16039) üzenetére


bandiras2
senior tag

Mikor a Titanic főmérnöke békében elvan a túlvilágon, és hirtelen: "+5 ASSISTS"

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16044) Weareus


Weareus
addikt

Összevert ember támolyog este az orvoshoz. A doki szörnyülködve így szól:
- Magával meg mi történt?
- Nekem jött egy hattyú!
- Egy hattyú?
- Utána elütött egy ufó!
- Hm, egy ufó...
- Aztán oldalba csapott egy angyal!
- Aha értem. És utána?
- Utána kikapcsolták a körhintát...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#16045) H-Zol


H-Zol
senior tag

- Te meg hol voltál idáig?
- Nem látszik rajtam?
- Nem - mondja mérgesen az asszony.
- Akkor még visszamegyek! :D

(#16046) Weareus válasza H-Zol (#16045) üzenetére


Weareus
addikt

Egy arab férfi elmegy a teveszervizbe:
- Tudna nekem segíteni? Nem akar menni a tevém?!
- Persze, állítsa be a négyes állásba.
Megtörténik.
A teveszerelő a teve alá fekszik és a heréit összeüti két féltéglával, mire a teve pár másodperc alatt kinyarlgal még a látóhatárról is.
Tulaj:
- Ez tényleg remek, de most hogy érem utol?
- Semmi gond, kérem álljon be az ötös állásba!!!

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#16047) H-Zol


H-Zol
senior tag

Az étteremben a vendég nagyon sokáig vár az ebédre. Végül a pincér odamegy hozzá:
- Uram, a hal, amit rendelt, rögvest kész lesz.
A vendég érdeklődve néz a pincérre:
- Ha szabad érdeklődnöm, milyen csalétket használnak?

(#16048) Weareus válasza H-Zol (#16047) üzenetére


Weareus
addikt

Van egy pólóm, az van ráírva marha nagy betűkkel: "BALEK"
Csak tudnám, miért került 34700 forintba?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#16049) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Felmérést tartanak, hogy ki szerint mennyi idő alatt lehet megtanulni kínaiul?
Megkérdezik a tanyán élő Józsi bácsit:
- Hát, ha minden időm rá fordítom talán 4-5 év...
Aztán egy egyetemen tanító professzort:
- Véleményem szerint én 1-2 év alatt meg tudnám tanulni!
Majd a főiskolás diákot:
- Szerinted mennyi idő alatt lehet megtanulni kínaiul?
- Miért? Holnap ZH-t írunk?

(#16050) H-Zol


H-Zol
senior tag

Apu! Nem láttad a könyvemet a hosszú élet titkáról?
- Elégettem.
- Micsoda? Mégis, hogy képzelted?
- A nagyanyád nagyon olvasgatta mostanában...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.