Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) H-Zol


H-Zol
senior tag

Megy a púpos éjjel a temtőben. Az egyik sír mögül előugrik egy manó.
-Hé te! Van púpod?
-Van.
-Akkor elveszem!
A manó csettint egyet és eltűnik a fickóról a púp. Másnap boldogan meséli a sántának, hogy mi történt. A sánta éjjel kimegy a temetőbe. Eléugrik a manó.
-Hé te! Van púpod?
-Nincs.
-Akkor nesze egy!

(#15652) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy orosz meg egy amerikai orvos beszélgetnek. Próbálják egymás teljesítményét túllicitálni. Azt mondja az orosz:
-Kolléga úr, az anyám a kolhozban dolgozott, amikor belefröccsent a szemébe a sav. Lementem a Volgára, kifogtam egy halat, és a szemeit beültettem az anyámnak, azóta Vlagyivosztokból felismer.
-Na és - mondja az amerikai - az öcsém meg a vasútnál dolgozott, amikor levágta mindkét lábát a vonat. Kimentem az erdőbe, lőttem egy zergét és a lábait beültettem az öcsémnek, azóta húsz métert ugrik helyből magasba.
-Persze, persze és ki látta azt???
-AZ A HALSZEM? K**VA ANYÁD, AZ!!! :D

(#15653) H-Zol


H-Zol
senior tag

Az uszodában az úszómester rászól az egyik vendégre:
- Ejnye uram, nem szégyelli magát! Hát nem tudja, hogy nem szabad a medencébe pisilni?
- Ugyan már! Mások is belepisilnek.
- Igen, de nem a rajtköröl! :D

(#15654) H-Zol


H-Zol
senior tag

Két vadász a ül a magaslesen. Az egyik a távcsövével kémleli a tájat :
- Te, az nem a te házad az út mellett ?
- De az enyém.
- Te, az nem a postás biciklije a kerítésnek támasztva?
- De az .
- Te, az nem a nejed a postással az ágyban?
Nézi a másik vadász :
- De komám az bizony az ! Te nagyon jó lövő vagy, megtennéd, hogy a nejemet fejbelövöd, a postást meg tökön ?
Az elso vadász belenéz a puska távcsövébe, majd megszólal :
- Te, komám, úgy látom, hogy az most egy lövésből is menni fog.... ;]

(#15655) H-Zol


H-Zol
senior tag

Elmegy a szőke nő az orvoshoz:
- Doktor úr képzelje el, ahányszor csak rágyújtok, mindig kedvem támad
egy
kis szexre!
- Higgadjon le hölgyem, üljünk le nyugodtan és szívjunk el egy cigit! :D

(#15656) H-Zol


H-Zol
senior tag

Pistike hazajön a suliból, oda megy hozzá az anyukája és megkérdi.
- Kérdezett a tanítónéni?
- Igen.
- Tudtál válaszolni?
- Nem.
Másnap ugyanez a szituáció...
- Kérdezett a tanítónéni?
- Igen.
- Tudtál válaszolni?
- Nem.
Harmadnap ismétlõdik a helyzet.
- Kérdezett a tanítónéni?
- Igen.
- Tudtál válaszolni?
- Igen!
(Anyuka arca felderül)
- Na és mit kérdezett a tanítónéni?
- Ki fingott?

(#15657) H-Zol


H-Zol
senior tag

Pistike a szüleivel és a nagyszüleivel elutazik üdülni. Az elsõ éjszaka nagy nyikorgásra ébred.
- Mit csináltok anyu?
- Tudod kisfiam vonatosdit játszunk, és azért zakatol így az ágy.
Belenyugszik Pistike a dologba, de kis idõ múlva a nagyszülei ágya is elkezd zakatolni.
- Mit csináltok nagyi?
- Hát tudod mi is vonatocskázunk, de mi már csak személyvonattal.
Egyszer aztán Pistike ágya is elkezd zakatolni. Kérdik is a szülei:
- Hát te mit csinálsz Pistike?
- Megyek utánatok kézi hajtással... :D

(#15658) Cartevo válasza H-Zol (#15657) üzenetére


Cartevo
őstag

Ugyanez az alaphelyzet, csak a gyerek beles a kulcslyukon. Közben kérdi az apja:
-Miért van még anyád a nagypapánál?
-Úgy tűnt, az öreg felpumpálta, hogy el ne süllyedjen, ha megyünk úszni.
-Micsoda, biztos ez?
-Persze, ellenőrzésként a szelepet is benyálazta.

(#15659) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy nap diktálás közben a titkárnő észrevette, hogy főnöke nadrágjának cipzárja lecsúszott. Mikor kiment a szobából, még visszaszólt: - Főnök Úr, nyitva a barakkajtó! A főnök először nem vette a lapot, de később rájött, hogy a cipzárjáról volt szó. Úgy gondolta, viccesre veszi a figurát, és behívta a titkárnőt az irodájába. - Kisasszony! Amikor észrevette reggel, hogy nyitva a barakkajtó, látta a Kommandóst is? - Sajnos nem, uram - válaszolta a titkárnő. - Én csak egy szegény hadirokkantat láttam, ahogy két homokzsákon üldögélt :D

(#15660) H-Zol


H-Zol
senior tag

Közúti ellenőrzésnél a rendőr próbálja körültekintően kideríteni, hogy mi is történt.
Meghallgatja a tanúkat is. Egy fiatalabb férfit kérdezget:
- Neve?
- Kovács Géza.
- Foglalkozása?
- Archeológus.
A rendőr feltolja a sapkáját, gondolkodik.
- Mondja csak magyarul, kérem.
A férfi mosolyog:
- Oké, akkor írja be, hogy ásatásokon dolgozom.
Mire a rendőr:
- Csak semmi flanc. Szóval kubikos.

(#15661) H-Zol


H-Zol
senior tag

A fiú, a papa és a nagypapa Párizsba utazik. Nagyon kellemesen érzik magukat, mindegyikük külön-külön szervez magának programot. Másnap kiértékelik élményeiket. Azt mondja a húszéves unoka:
- Hogy ezek a párizsi nők milyen tüzesek!
Rávágja erre a papa:
- És milyen szenvedélyesek!
Mire a nagypapa:
- És milyen türelmesek!

(#15662) H-Zol


H-Zol
senior tag

Móricka! Ebben a dobozban reggel még két szelet csokoládé volt, most pedig csak egy van! Meg tudod ezt magyarázni?
- Igen, apa! Reggel még nagyon sötét volt, és így nem vettem észre a másikat!

(#15663) H-Zol


H-Zol
senior tag

A sztriptízbárban kijön a színpadra egy nő, és elkezd táncolni. Amikor befejezi a műsort, egy férfi felpattan, és hangosan tapsolva kiabálja:
- Gratulálok, hölgyem, nagyon jó volt! Csak így tovább!
Az előtte ülő hátraszól:
- Ugyan, maradjon már! Másnak is tetszett, mégsem csinál ekkora handabandát!
Második műsorszám: kijön két táncosnő, és egy páros számot adnak elő. Amikor befejezik, az iménti férfi ismét felpattan, és hangosan kiabálva nyilvánítja ki tetszését. Az előtte ülő ismét csendre inti.
A következő számnál három nő jön elő, és szuper érzéki táncot mutatnak be.
Emberünk ezúttal csendben marad. Az előtte ülő gúnyosan odaszól neki:
- Na, mi van? Hol marad a tetszésnyilvánítás?
- Hát, ha jól látom, akkor a hátadon... :D

(#15664) H-Zol


H-Zol
senior tag

Fiatal szexbomba
Egy fiatal fiú eltéved az erdőben. Napokig bolyong, míg egyszercsak találkozik egy borzasztóan vén, iszonyatosan csúnya vénasszonnyal.
- Szervusz fiam, üdvözli a vénasszony. Én egy elvarázsolt királylány vagyok, csodás idomokkal. Ha magadévá teszel, visszaváltozom szép, fiatal szexbombává, és attól kezdve azt csinálhatsz velem, amit akarsz. A vénasszony meglehetősen visszataszító volt, de a lehetőség igen vonzó. A fiú legyűrte magában az undort, és ha nehezen is, de megtette, amit a szipirtyó kért. El is aludt rögtön, úgy kifáradt. Amikor felébredt ugyanaz a csúf, vén csoroszlya feküdt mellette, akit néhány órával korábban magáévá tett.
- Hé, te! - ébresztgette az öregasszonyt. - Azt ígérted, hogy gyönyörű szexbombává változol!
- Hány éves vagy te fiam?
- Húsz.
- Na, ez szép! Húsz éves vagy, és még mindig hiszel a mesékben?

(#15665) H-Zol


H-Zol
senior tag

Szexológus
Két fiatal elmegy a szexológushoz.
- Doktor úr kérem, van egy nagy szexuális problémánk. Bemutathatnánk?
- Bemutatni...? Kérem, ahogy gondolják... Tessék, ott a heverő.
A fiatal pár belekezd a dologba, és a szexológus csak ámul-bámul az aktuson. Amikor túl vannak rajta így szól:
- Ez egészen remek aktus volt, hol itt a probléma?
- Sehol, csak saját lakásunk nincs, a szálloda meg drága... ;]

(#15666) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15665) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Az aggódó szülők nagy nehezen beleegyeznek, hogy kislányuk egy buliból csak másnap reggel jöjjön haza. De azért egész éjjel nem jön álom a szemükre. Végre megzörren a kulcs a zárban.
- Na mi volt? - esnek neki a lányuknak.
- Jaj, isteni klassz volt.
- De mégis, mit csináltatok?
- Mindjárt az elején sokat ittunk.
- Csak nem lettél rosszul?
- Nem anyukám, ne aggódj. Csak szörnyen melegem lett.
- Csak nem kezdtél el vetkőzni?
- Nem apukám, ne izgulj. Csak a blúzom cipzárát húztam le hátul a nyakamnál egy picit. Aztán a farmerem cipzárát elöl a hasamnál egy icipicit...
- És ez neked nem sok?
- Nekem hogy lett volna sok, amikor minden mást a többiek csináltak? Olyan kedves volt mindenki... És amikor aztán elkezdtem fázni, rám feküdtek a fiúk, hogy ne dideregjek...
- Rád feküdtek? - És ezt te így mondod? Tudod, hogy mondják az ilyet, te...?
- Én nem tudom, hogy hívják az ilyet, én csak azt tudom, hogy mostantól kezdve ez lesz a hobbim...

(#15667) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15666) üzenetére


H-Zol
senior tag

Gyertya
Egy házaspárnak sokáig nem születik gyereke, és elmennek a paphoz tanácsért. A pap mondja nekik, hogy pont jókor jöttek, mert épp most helyezték ki Rómába 10 évre, és holnap indul. Amint odaér, az első dolga lesz, hogy egy gyertyát gyújt az érdekükben. Telik-múlik az idő, a pap visszajön 10 év múlva, és első útja a házaspár házához vezet. Ahogy bekopog az ajtón, szörnyű gyerekzsivaj fogadja. A nő ajtót nyit, három kisgyerek lóg a karján, egy pár a szoknyájába kapaszkodik, a pap összesen tízet számol meg.
- Ez aztán a kellemes meglepetés! - kiált fel - Úgy látszik, meghallgatta a Jóisten az imámat. De hol van a férje?
- A férjem Rómába utazott - mondja a nő.
- Rómába? - kérdezi a pap - Miért ment Rómába?
- Hogy elfújja azt a rohadt gyertyát, amit a tisztelendő úr meggyújtott!

(#15668) H-Zol


H-Zol
senior tag

Meg fog süketülni !!
- Attól tartok, a feleségem meg fog süketülni - mondja Józsi bácsi az orvosuknak.
- Tegye próbára a felesége hallását, mielőtt elhozza a rendelőbe - mondja az orvos.
Aznap este a feleség a vacsorát készíti, Józsi bácsi pedig megáll mögötte három méterre, és azt kérdezi:
- Mi lesz a vacsora, drágám?
Semmi válasz. Józsi bácsi közelebb lép, és megpróbálja két méterről, de ekkor sem kap választ. Végül egészen közelről újra megkérdezi:
- Drágám, mi lesz a vacsora?
- Most mondom harmadszor, hogy sültcsirke!

(#15669) bandiras2


bandiras2
senior tag

80-as évek, Pistike és a Gagarin őrs tanulmányi versenyen kiutazást nyer Lenringnádba.
Pistike nagyon örül, készül az utazásra, elolvas mindent a városról a földrajz könyvben, és nyaggatja a családot is, végül betalálja nagypapát is.
- Nagypapaaaaa! Te vóltál már Leningrádban?
- Hát, éppenséggel...
- És milyeen vólt?
- Nem sokat láttam belőle. Éjszaka volt, a város el volt sötétítve, mi meg bombáztuk a pályaudvart...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15670) H-Zol


H-Zol
senior tag


Másodhegedűs

- Nagyon szép asszony a Józsi felesége, de egy kicsit könnyűvérű. Nem lepődnék meg, ha a férje csak a másodhegedűs szerepét játszaná.
- Másodhegedűs? Szerintem már az is nagy eredmény, ha a férj egyáltalán játszhat a zenekarban!

(#15671) H-Zol


H-Zol
senior tag

A nagy pecás
Egy férfi minden szombaton horgászni jár, az időjárástól függetlenül. Ha esik, ha fúj, ő minden szombaton hajnali 4-kor már a vízparton üldögél.
Egyik nap azonban nagyon rosszul érzi magát, és mivel még jégeső is esik, meggondolja magát és visszamegy a házba. A felesége még alszik, így a sötét szobában levetkőzik és befekszik az asszny mellé. Odabújik hozzá, és a fülébe súgja:
- Nagyon cudar idő van odakint!
A felesége félálomban:
- Most gondold el, és az idióta férjem még ilyenkor is pecázik!

(#15672) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15671) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Az amatőr horgászt megkérdik, fogott-e már életében valamit. Így felel:
- Még nem, de ennek a tónak az összes halát úgy megszelídítettem már, hogy mind a horgomról esznek.

(#15673) qnadam


qnadam
veterán

Rádióműsorban:
- Aki rosszul érzi magát az utóbbi napok időjárása miatt, annak figyelmébe ajánljuk, hogy az erdélyi Bodzapatakon - 300 lelkes falucska Kovászna megyében - már második hete folyamatosan mínusz 20 fok alatti a hőmérséklet. Stábunk felhívta a polgármestert, és érdeklődött a megváltozott életkörülményekről, mivel ma hajnalban rekord hideget, mínusz 31,9 ºC fokot mért a Román Meteorológiai Intézet kihelyezett műszere.
Polgármester: Fogas az idő, az igaz, de itt ilyen a tél. Áram van, víz van, a hivatalnak van annyi fája, hogy a szükségeseknek odaadhassuk.
Riporter: És milyen rendkívüli intézkedéseket terveznek a nagy hidegre tekintettel?
Polgármester:
Riporter: Ööö..,. arra gondolok, hogy melyek azok a döntések, melyek eltérnek a normális életviteltől?
Polgármester: Hát... éccakára begyühet a kutya.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#15674) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15672) üzenetére


H-Zol
senior tag

Megy a székely a fiával horgászni. Kieveznek a csónakkal, belógatják a csalit, majd leülnek. Egy félóra múlva megkérdi a gyerek:
- Édesapám, miért lebeg a csónak a víz tetején?
- Azt én nem tudom - mondja az öreg.
Eltelik egy újabb félóra.
- Édesapám, a halak hogyan tudnak levegőt venni a víz alatt? - kérdi ismét a gyerek.
- Hát azt én nem tudom - feleli az öreg.
Kis idő múlva:
- Édesapám, miért kék az ég? - kérdi a gyerek.
- Azt nem tudom - mondja újra az öreg.
- És édesapám, nem baj, hogy ilyen sokat kérdezek?
- Nem baj fiam, ha nem kérdezel, akkor nem is okosodsz! :D

(#15675) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15674) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Móricka kezében horgászbottal indul a temetőbe. Józsi bácsi meglátja és megszólítja:
- Hová indulsz Móricka azzal a horgászbottal?
- Horgászni.
- A temetőbe???
- Igen, mert sok a halott.

(#15676) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15675) üzenetére


H-Zol
senior tag

Móricka hosszasan leskelődik a szülei hálószobájának kulcslyukán...
Egyszer csak elvörösödik és mérgében ölével az ajtóba csap:
- És még ezek akarnak pszichológushoz küldeni azért, mert szopom az ujjam... :D :D

(#15677) bandiras2 válasza qnadam (#15673) üzenetére


bandiras2
senior tag

Felhívtam szibériai ismerősömet miután láttam a hírekben, hogy -60C van arrafelé.
- Szevasz Szergej! Tényleg olyan borzalmas -60 meg alatta van nálatok?
- Á, dehogy, legfeljebb -10 van most.
- De láttam a TV ben, szét van fagyva a minden, megállt a közlekedés, stb
- Jaaa, hogy odakint! Odakint tényleg -60 fog van!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15678) bandiras2 válasza H-Zol (#15674) üzenetére


bandiras2
senior tag

Csónakázótónál beordít a tóra a kölcsönzős:
- A kilences hajónak lejárt az ideje! A 9-es hajó jöjjön ki!
- Ő Béla, nekünk csak 8 hajónk van...
-... Bajban van hatos?!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15679) H-Zol válasza bandiras2 (#15678) üzenetére


H-Zol
senior tag

Kimegy az orvhorgász a tóra horgászni. Mivel azon a tavon tilos horgászni, ezért nagyon figyeli, nem-e jön valaki? Már épp indulna haza a vödörben a halakkal, mikor szembe jön vele a halőr.
- Hé maga, nem tudja, hogy itt tilos horgászni.
- Áááá. Nem horgászok én.
- Akkor mik azok a halak a vödörben?
- Tudja én minden nap kihozom őket úszkálni, és mikor füttyentek akkor visszajönnek.
- Én ezt nem hiszem. Mutassa meg.
Orvhorgász elengedi a halakat. Mire a vadőr.
- Na most már hívja vissza a halakat.
- Milyen halakat?

(#15680) H-Zol


H-Zol
senior tag

A 94 éves Józsi bácsi megnősül, elveszi feleségül a 87 éves Magdi nénit. A nészéjszakán a bácsi átnyúl a paplan alatt és megfogja a felesége kezét, majd elszunyókálnak.
Másnap ugyanígy. Harmadnap megszólal a néni:
- Ma ne drágám, olyan fáradt vagyok!

(#15681) H-Zol


H-Zol
senior tag

Falusi lagziban hatalmas botrány tör
ki, mert a vőlegény belerúg a menyasszonyba. A botrányból verekedés lesz, majd az egész társulat a rendőrségen köt ki. Miután az orvos ellátja a sérülteket, a rendőrök megkezdik a vendégsereg kihallgatását.
Először azt a vendéget hallgatják ki, aki éppen a menyasszonnyal táncolt a verekedés kitörésekor.
- Na, mondja el, mi történt! - mondja a rendőr.
- Én azt nem tudom, kérem! - mondja a vendég. - Menyasszonytánc volt, éppen a menyasszonnyal táncoltam, amikor a vőlegény hirtelen felugrott a székéből, és minden ok nélkül az ara lába közé rúgott!
- Húú, az biztos nagyon fájdalmas volt! - szisszen fel a rendőr.
- Azt elhiheti! Három ujjam is eltört!!

(#15682) H-Zol


H-Zol
senior tag

Megy az erdész az erdőben és kiabálást hall.
- Segítség!!!!!
Odasiet, hát látja, hogy egy krapek meztelenul van a fához kötözve.
- Segítsen erdész úr! Két lépesméz erre járt, megkötöztek és megerőszakoltak!
Erre az erdész letolja a gatyáját:
- Hát öcsém, ma nincs szerencséd!!!

(#15683) bandiras2 válasza H-Zol (#15682) üzenetére


bandiras2
senior tag

Dolgoznak a parasztok a TSZ földjén, és csípik őket a szúnyogok. De olyan szinten, hogy az már tűrhetetlen. Átkozódva csapkolódva bevonulnak a TSZ elnök irodájába, és permetezést követelnek. Az elnök meg erre leteremti őket.
- A permetezés nagyon drága! Nincs a TSZ-nek pénze ilyen hiábavalóságokra! Tavaly is sok volt a szúnyog kibírták, bírják ki most is! Mars vissza szocializmust építeni!
Morogva visszamennek a parasztok, és átkozódva dolgoznak tovább. Este jönnek be a földről, és látják ám hogy az elnök éppen jön ki az irodából, menne a Volgájához. Egymásra néznek, bólintanak, majd odaszaladnak, elkapják az elnök urat a kocsi előtt, felkapják a kezénél lábánál, és viszik hátra a naaagy tehén istálló mögé a naaagy diófához. Az elnök ordít, fenyeget, de senkit nem érdekel. A fánál aztán levetkőztetik, és kikötik a fához mezítelenül a szúnyogoknak éjszakára, had egyék.
Reggel jönnek vissza a munkások, rögtön mennek az elnökhöz. Hát az nagyon oda van. Megették őt egy kicsit a szúnyogok, össze vissza marták. Eloldják, adnak neki vizet, az egy kicsit összeszedi magát, majd mondják neki:
- Mondtuk hogy sok a szúnyog ugye?
- Permetezni kell!
Rájuk emeli az elnök az elborult tekintetét.
- Na most megmondom mi lesz.
Egy. Permetezés nem lesz. Túl drága.
Kettő, Én most nagyon pofán verem azt aki éjszakára nem kötötte meg a bornyúját!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15684) BlackmMmDog válasza bandiras2 (#15683) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Józsi bácsi, a TSZ állatgondozója nagyon jó szakember, csak kicsit csúnyán beszél. Egyszer, amikor az elnök az istállónál jár, Józsi bácsi odakiált neki:
- Elnök elvtárs, a bika megbszta a fehér tehenet!
Az elnök rá se legyint. Másnap azonban az elnök megtudja, hogy holnap érkezik Rákosi elvtárs. Fut azonnal Józsi bácsihoz, és mondja neki:
- Józsi bácsi! Holnap jön Rákosi elvtárs. Nekem nehogy valami csúnya szót halljak, mert akkor oda az egész TSZ becsülete. Ha a bika meg-hm-hm a fehér tehenet, akkor maga azt mondja nekem, hogy: elnök elvtárs, a bika meglepte a fehér tehenet.
Másnap meg is jön Rákosi elvtárs és a sleppje. Az elnök kalauzolja őket. Amikor az istállónál járnak, Józsi bácsi odakiált nekik:
- Elnök elvtárs meglepetés érte a fehér tehenet! A bika a tarkát bszta meg!

(#15685) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15684) üzenetére


H-Zol
senior tag

A paraszt szorgalmasan kaszálja a lucernát. Az egyik nap ellátogat hozzá Novotny, és így szól:
- Mennyit teljesít egy nap?
- Egy holdat! - válaszolja büszkén a paraszt.
- Az kevés! Nálunk naponta két holdat vágnak le.
- Ez hogy lehet? - ámul a paraszt.
- Úgy, hogy a nyél mindkét végén van kasza, így nincs üresjárat. Oda-vissza vágva van a rend.
A parasztnak tetszik az ötlet, és tényleg többet tud aratni. Egy hónap múlva maga Brezsnyev látogat el hozzá:
- Mennyit kaszál egy nap?
- Két holdat! - húzza ki magát a paraszt.
- Az kevés! Nálunk naponta négy holdat kaszálnak, ugyanis mindenki köt egy gereblyét a derekára, és egyben össze is húzza maga után a rendet.
A paraszt ezt is megfogadja, és tényleg gyorsabban halad. A harmadik hónapban Kádár látogatja meg. A paraszt eldobja az összes szerszámát és rohanni kezd. Mire Kádár:
- Álljon meg, hova rohan? Nem is tudja, mit akarok mondani magának!
- De igen! - válaszolja a paraszt
- Azt, hogy akasszak a tökömre egy viharlámpát, hogy éjszaka is tudjak dolgozni.

(#15686) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy férfi bemegy a butikba, és így szól az eladó hölgyhöz:
- Egy pár kesztyűt szeretnék a feleségemnek venni, de sajnos nem tudom a méretét.
- Semmi probléma - mondja az eladó. - Fogja meg a kezem, és mondja meg, ksebb, vagy nagyobb a felesége keze!
A férfi megfogja, majd örömmel így szól:
- Ó, éppen ekkora!
Az eladó odaadja neki a kesztyűket, majd megkérdi:
- Még valamit?
- Nos, most hogy mondja, vennék neki egy melltartót és egy bugyit is ... :D

(#15687) H-Zol


H-Zol
senior tag

Pistike a szemészeten:
Orvos: Pistike, abba kéne hagynod a maszurbálást...
Pistike: Miért, megvakulok tőle?
Orvos: Nem, de a többi beteget nagyon zavarja!

(#15688) H-Zol


H-Zol
senior tag

A farmer úgy dönt, hogy elmegy úszni a birtokán lévő tóhoz.
Visz magával egy vödröt, hogy hazaúton szedhessen egy kis gyümölcsöt. Már a tó közelében jár, amikor csengő kacarászás üti meg a fülét. A partról látja, hogy néhány nő meztelenül fürdik. A nők észreveszik, és mérgesen kiáltják:
- Nem jövünk ki, amíg el nem megy!
- Rendben van - feleli a farmer. - Eszem ágában sincs meglesni magukat. Meg egyébként sem maradok sokáig...csaaak...
Aztán a vödröt fölemelve még hozzáteszi:
... -Csak a krokodilt jöttem megetetni... :D

(#15689) H-Zol


H-Zol
senior tag

Zsúfolt metrókocsiban egy csinos nő odaszól a mögötte álló férfinak:
- Uram, ha még egyszer hozzám nyomja a micsodáját, feljelentem zaklatásért!
- Ugyan hölgyem, csak a fizetésem van a zsebemben, az ért magához, nem én! - feleli a férfi.
- Jó kis munkahelye lehet, mert ahogy éreztem, az elmúlt tíz percben ötször kapott fizetésemelést!

(#15690) H-Zol


H-Zol
senior tag

Képzeld, megnősültem! - mondja az egyik.
- Tényleg? És kit vettél el?
- Jézus Máriát!
- Ne hülyéskedj már!
- De komolyan. Itt a fényképe, nézd meg!
- Jézus Mária! :D

(#15691) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15685) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Az üzemvezetőt párthatározatra TSZ-elnökké választják. Első feladata, hogy megtekinti a parasztok mezőgazdasági szerszámait. Az eketaliga láttán meg is jegyzi:
- A szemtelen kulákja ezt is lopta!
- Honnan tudod? - kérdi a párttitkár.
- Nem látod? Az egyik kereke kisebb, mint a másik.

(#15692) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15691) üzenetére


H-Zol
senior tag

TSZ Elnök: - János bácsi, miért nem dolgozik?
Tag: - Szexuális szünetet tartok, elnök elvtárs!
TSZ Elnök: - A napokban ezt már többször hallottam magától, nem túlzás ez ebben a korban? Mit akar ez jelenteni?
Tag: - Hát baszok dolgozni!

(#15693) H-Zol


H-Zol
senior tag

Pistike nagyon nézi a tanárnőt az iskolában. A tanárnőnek egy idő után feltűnik a dolog, majd megkérdezi:
- Pistike, miért bámulsz engem ennyire?
- Csak azt nézem, hogy milyen jó melle van a tanárnőnek!
- Ejnye Pistike, mindjárt kapsz egyet a szádra!
- Jó, a másikat meg tessék a kezembe adni!

(#15695) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy pasas felszed egy nőt, hazaviszi a lakására. Levetkőznek, a nő meglátja, hogy a pasasnak bizony nincs nagy oka a büszkeségre, megkérdi:
- És mit gondolsz, ki fog azzal a kisméretű micsodáddal kielégülni?
- Hogyhogy ki? Hát én :D :D

(#15696) H-Zol válasza H-Zol (#15695) üzenetére


H-Zol
senior tag

Újságírók kérdezik egy kínos ügyről az elnökjelöltet:
- A volt titkárnője azt terjeszti Önről, hogy... hogy is mondjam... szóval, hogy az Ön micsodája nagyon kis méretű. Mi erről a véleménye?
- Semmi, nem kell törődni vele. A volt titkárnőmnek nagy a szája, ennyi az egész.

(#15697) bandiras2 válasza H-Zol (#15695) üzenetére


bandiras2
senior tag

Esküvő után vetkőznek a friss házasok a nászéjszakán.
Az ifjú férj letolja az alsógatyáját, és előadja centimétereit.
- Drágám, ezt tudom nyújtani.
- Hmm, akkor kezdd el nyújtani!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15698) H-Zol válasza bandiras2 (#15697) üzenetére


H-Zol
senior tag

A grófnő menyasszony a nászéjszakán megkérdezi vőlegényétől:
- Mondd, drágám! Most, hogy összeházasodtunk, áruld el nekem, mi az a pénisz?
A férj izgatottam letolja az esküvői szmokingnadrágját, és megmutatja.
- Ah! - kiált fel a grófnő. - Ezek szerint olyan, mint a fasz, csak kisebb! :D

(#15699) H-Zol válasza H-Zol (#15698) üzenetére


H-Zol
senior tag

A fiatal menyasszony még nem tudja, hogy mitől döglik a légy, ezért elmegy egy orvoshoz érdeklődni:
- Doktor úr, a vőlegényemnek a lába között van egy olyan lógós micsoda.
- Hát igen hölgyem ennek a tudományos elnevezése a pénisz.
- És ennek a pénisznek a végen van egy vastagabb rész.
- Ennek pedig a makk a tudományos elnevezése.
- És meg ettől a makktól olyan 30 centire van két golyó, az micsoda?
- Hát kinek mi, nekem például a seggem!

(#15700) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
- Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
- ?
- Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az uborkaszeletelőbe!
- Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
- Nos uram, hogy van?
- Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
- Szent ég! És mi történt?
- Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.