Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) qnadam válasza Aryes (#15583) üzenetére


qnadam
veterán

- Üdvözlöm, szeretnék kérni egy TCP viccet.
- Üdvözlöm, szeretne hallani egy TCP viccet?
- Igen, szeretnék hallani egy TCP viccet.
- Rendben, akkor mondok egy TCP viccet.
- Készen állok egy egy TCP viccre.
- Rendben, akkor mondani fogok egy TCP viccet. 10 másodperc hosszú, két szereplője van, nincs helyszíne, és csattanó van a végén.
- Értem, készen állok arra, hogy halljak egy 10 másodperc hosszú, kétszereplős, határozott helyszín nélküli, csattanóval lezárt TCP viccet.
- Sajnálom, a kapcsolat megszakadt időtúllépés miatt... szeretne hallani egy TCP viccet?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#15752) H-Zol


H-Zol
senior tag

Szentjánosbogár
Két szenjánosbogár találkozik. Az egyik teljesen be van kötözve.
- Mi történt veled? - kérdezi a másik.
- Tudod, gyenge már a látásom. Tegnap este megláttam egy gyönyörű nőt, leröppentem és magamhoz szorítottam. Ekkor derült ki, hogy csak egy eldobott cigarettacsikk volt.

(#15753) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A fiatal pár éppen az esküvő előtti napon szenved autóbalesetet. Mindketten meghalnak és felkerülnek a mennyekbe, Szent Péter színe elé. Megkérdik tőle, hogy lehetséges lenne-e, hogy összeházasodjanak a Mennyországban?
– Jól van, várjatok itt, gondolkodjatok el azon, tényleg szeretnétek-e házastársak lenni. Nemsokára visszajövök, ha még akkor is szeretitek egymást, akkor nem bánom.
6 hónap múlva Szent Péter végre megjelenik egy pappal az oldalán:
– Na, gyermekeim, hogyan döntöttetek?
– Még mindig szeretjük egymást, és szeretnénk összeházasodni! – mondja a fiú. – De azt azért megkérdezném, ha mégsem sikerül a házasság, ugye elválhatunk?
– Az lehetetlen! – mondja Szent Péter. – Hat hónapba telt, mire találtam itt fent egy papot! Mit gondolsz, mikorra találnék itt egy válóperes ügyvédet?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15754) H-Zol


H-Zol
senior tag

A luxushajón megszólal a hangosbemondó:
- Figyelem, figyelem! A szigeten, ahova megyünk, a lakosság egyik fele influenzás, a másik fele AIDS-es.
- Mit mond? - kérdezi az egyik utas.
- Mit mond, mit mond... Miért nem figyelsz? Azt mondja, hogy aki köhög, azt nyugodtan meg lehet dugni.

(#15755) H-Zol


H-Zol
senior tag

Két barát beszélget a kocsmában. Azt mondja az egyik:
- Hallottad, hogy Mike meghalt tegnap?
- Nem, mi történt vele?
- Tegnap épp a házunk elõtt autózott, amikor nem vett észre egy út szélén parkoló autót. Nekiment, kirepült a szélvédõn és a csukott ablakon keresztül pont a mi hálószobánkba repült be. Fejjel törte be az ablakot.
- Úristen, micsoda halál...
- Nem, ezt simán túlélte. Odakúszott a hálószoba-szekrényünkhöz, és megpróbált a kilincsbe kapaszkodva talpra állni. Azonban a szekrény felborult, éppen szegény Mike-ra.
- Micsoda kegyetlen vég...
- Nem, ezt is túlélte. Kimászott alóla, és kikúszott az ajtón. A lépcsõkorlát mellett megint megpróbált felállni, de a korlát nem bírta a súlyát, és Mike lezuhant a földszintre, a korlát darabjai meg a fejére.
- Ezt már biztos nem élte túl...
- Dehogynem! Kimászott a konyhába, ahol a tûzhely mellett próbált talpra állni, de lerántotta a fazekat, és a forró víz mind az arcába borult.
- A szerencsétlen...
- Dehogy, ezt is túlélte. Elkúszott a telefonig, hogy a mentõket hívja. Azonban ahogy felvette a telefont, hanyatt esett, kirántotta a készüléket a falból, a konnektor kiszakadt, és mivel Mike vizes volt, megrázta az áram.
- Micsoda szörnyû halál!
- Dehogy, ezt is túlélte.
- Akkor hogyan halt meg?
- Lelõttem.
- Lelõtted? Miért?
- Bakker, ha így folytatja, az egész házat tönkreteszi!

(#15756) H-Zol


H-Zol
senior tag

A rendőr talál egy pingvint. Kérdezi a főnőkét, mit csináljon vele.
- Hát vidd az állatkertbe!
Elmegy a rendőr. Délután találkozik a főnökével, mellette a pingvin.
Főnök:
- Mit csinálsz? Nem azt mondtam, hogy vidd az állatkertbe?
- Ott már voltunk. Most moziba megyünk !! :D

(#15757) Cartevo válasza H-Zol (#15755) üzenetére


Cartevo
őstag

A záró mondatot kicserélném:
-Hogy ne szenvedjen.

+a másik vicc vége:
(feleli a lánya)

(#15758) H-Zol válasza Cartevo (#15757) üzenetére


H-Zol
senior tag

Nem én írtam őket, de ha neked úgy jobban tetszik te olvasd úgy :D
Telefon
Egy fiatal vállalkozó fényűző irodát bérel, berendezi luxusbútorokkal, és beül a hatalmas íróasztal mögé. Egyszer belép az irodába egy férfi táskával a kezében. A vállalkozó hirtelen felkapja a telefont és hangosan beszélni kezd.
Repkednek a számok, a milliárdok, majd kisvártatva leteszi a kagylót és a férfihez fordul:
- Miben segíthetek? - kérdi.
Mire a másik:
- Jöttem bekötni a telefont :D :D

(#15759) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

-Mandula vagy mogyoró?
Nem mindegy, hogy a cukrász vagy a sebész kérdezi! :DDD

(#15760) H-Zol


H-Zol
senior tag

Őszinte válasz
- Ide nézzen főpincér úr! Mit csinál ez a légy a levesemben?
- Ha jól látom uram, éppen a mellúszást gyakorolja.

(#15761) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy fickó elmegy az orvoshoz:
- Doktor úr, annyit hallottam róla, hogy a férfi és a nő egyszerre élvezzenek el, de az asszonnyal sose jön össze.
- Van pisztolya?
- Igen, van.
- Akkor tegye be a párnája alá és amikor elmenne akkor lőjön vele a levegőbe. Így a felesége összerándul és ő is elmegy.
Este csörög a telefon az orvosnál:
- Csessze meg az ötleteit doktor úr!
Kipróbáltam és a levegőbe lőttem, amikor már majdnem elmentem.
- És mi történt?
- Az asszony ijedtében megharapta a farkam, ráadásul a szekrényből előjött egy meztelen férfi feltartott kézzel...

[ Szerkesztve ]

(#15762) H-Zol


H-Zol
senior tag

Jóság

Megy egy nagyon gazdag ember a limuzinján, amikor azt látja, hogy két férfi hasal az út mellett, és a füvet rágja. Szól a sofőrnek, megállnak. Megkérdezi az egyik fűevőt:
- Emberek, maguk miért eszik a füvet?
- Nagyon szegények vagyunk, nincs pénzünk normális ételre - válaszolja egyikük.
- Na, jöjjenek, szálljanak be - invitálja a gazdag ember.
- Uram, nekem van egy feleségem és két gyerekem is - szabadkozik egyikük.
- Nem baj, hozza csak őket is nyugodtan.
- Nekem is van feleségem, meg hat gyerekem - mondja a másik szegény ember.
- Nem baj, ők is jöhetnek.
Beülnek, elindulnak. Az egyik férfi hálálkodik:
- Uram, maga nagyon jószívű.
- Nem tesz semmit, a kertemben úgyis egy méteres a fű...

(#15763) H-Zol


H-Zol
senior tag

A legkisebb törpe
Élt az erdőben 3 törpe. Egy nap előáll a legidősebb: fiúk itt van két mozijegy, menjetek el moziba, mert nőt várok estére. A másik két törpe elmegy a moziba, este mikor hazaérnek a harmadik kidőlve fekszik a fotelben. Kérdik tőle:
- Na mesélj! Elmentél?
- Négyszer!
- És a csaj?
- Ő, hatszor!
Bravó, bravó, lelkendeznek! Eltelik egy hét és előáll a középső is két mozijeggyel. A két törpe el is megy moziba, este mikor hazaérnek a középső törpe totál kifáradva fekszik az ágyon. Kérdik tőle:
- Na mesélj! Elmentél?
- Kilencszer!
- Hű-ha! És a csaj?
- Ő tizenegyszer!
Bravó, bravó éljeneznek!! Egy hét múlva jön a legkisebb is két mozijeggyel. A két törpe elmegy moziba és este mikor hazamennek a kis törpe eszméletlenűl hever az ágyban. Gyorsan életet vernek bele és kérdik:
- Na mesélj! Elmentél?
- Hetvenháromszor!
- Ejha!!! És a csaj???
- Az el se jött!!!!

(#15764) H-Zol


H-Zol
senior tag

A dzsinn
Fiatal házaspár golfozik. A feleség nagyot üt a labdába, ám az nem a pályán ér célba, hanem kirepül és betöri egy ház ablakát.
Mindketten odamennek a ház ajtajához, bekopognak. Egy hang kiabál ki:
- Szabad!
Bemennek, látják, hogy a szobában mindenfelé üvegcserepek vannak, a törött ablak mögött egy szép nagy váza is darabokban hever. Mellette áll egy 2 méteres néger, a mellén keresztbe kulcsolva a karjait.
A férj egyből elkezd szabadkozni, ám a fekete férfi félbeszakítja:
- Ugyan, ne szabadkozzon nagyuram. Én egy dzsinn vagyok, és ebbe a vázába voltam bezárva immár 500 esztendeje. Nagy jót tettek velem, hogy kiszabadítottak, és hogy lássák, milyen hálás vagyok, teljesítem egy-egy kívánságukat. Azonban, mivel már régóta vagyok ide bezárva, ezért a harmadik kívánság az enyém lészen.
A férj gondolkozik, majd kimondja az első kívánságát:
- Szeretnék egymillió dollárt!
A dzsinn csettint egyet, és azt mondja:
- Kívánságod parancs! Máris a bankszámládon van a pénz.
A feleség is elmondja a kívánságát:
- Én meg szeretnék egy-egy nyaralót a világ minden városában!
A dzsinn ismét csettint egyet:
- Óhajod parancs! Máris a tiéd a legszebb nyaraló az összes szóba jöhető nyaralóhelyen! Ám most halljátok az én kívánságomat: mivel 500 éve bezártak ide, ezalatt nélkülöznöm kellett a női társaságot. Ezért azt kívánom, hogy hadd feküdhessek le a feleségeddel!
A férj gondolkodik, majd azt mondja:
- Mivel nagyon jóságos voltál velünk, ezért, ha a feleségem nem bánja, akkor részemről nem gond.
A feleség kissé ódzkodik, de aztán arra gondol, hogy most már van egy csomó pénzük, nyaralóik, nincs több gondjuk az életben, így hát ő is beleegyezik.
A dzsinnel felvonulnak az emeleti hálószobába.
Eltelik három óra, amikor a dzsinn és a kissé remegő lábú feleség megjelenik újra. Ekkor a dzsinn megkérdi a férjtől:
- Uram, megkérdezhetem, hogy hány évesek Önök?
- Én 35 vagyok, a feleségem pedig 29 - válaszolja meglepetten a férj.
- És még hisznek a dzsinnekben? ;]

(#15765) H-Zol


H-Zol
senior tag

Leánykereskedő
- Mi az, hogy leánykereskedő? – kérdi Kovácsné újságolvasás közben a férjétől.
- Olyan ember, aki nőket ad el szerelmi célokra.
- Például engem is eladna, ha a markába kerülnék?
- Ne keverd össze a régiségkereskedővel!

(#15766) H-Zol


H-Zol
senior tag

Az anyós szidja a vejét:
- Pista, te már egészen elittad az eszedet!
- Nekem legalább volt mit, mama!

(#15767) H-Zol


H-Zol
senior tag

Józsi bácsi elég ittas állapotban dülöngél hazafelé. Megszólítja őt egy néger prosti.
- Édesem, nem akarsz hazakisérni?
Mire az öreg:
- Oszt mi a fenét csináljak én Afrikában?? :D

(#15768) H-Zol


H-Zol
senior tag

A kamionsofőr betér egy út menti étterembe, és rendel magának egy adag bécsi szeletet. Amikor épp nekifogna, három jól megtermett, bőrruhás motoros vagány lép be az étterembe. Egyikük se szó, se beszéd elragadja a sofőr tányérját, és átviszi a saját asztalukhoz. A férfi egyetlen mukkanás nélkül fizet és távozik.
- Figyelitek, srácok - rikkant a legnagyobb hangú vagány -, a pasas vagy teljesen beszari, vagy nem tud bunyózni.
- Valószínűleg vezetni sem tud - szól közbe a pincér -, nézzék, épp most lapított palacsintává három motorkerékpárt.

(#15769) H-Zol


H-Zol
senior tag

Unalmas volt neki...
Egy szőke nő bemegy a könyvtárba és kinéz magának egy könyvet. Hazaviszi és vacsora után elkezdi olvasni, ám 10 perc után elalszik rajta.
Másnap visszaviszi a könyvtárba és mondja a könyvtárosnak:
- Visszahoztam a könyvet, de be kell vallanom, ez volt életem legunalmasabb olvasmánya. A történetnek semmi értelmét nem találtam, emellett annyi szereplő volt benne, hogy nem is tudtam megjegyezni őket!
A könyvtáros hátraszól a kollégájának:
- Képzeld,megkerült a telefonkönyvünk! :D

(#15770) H-Zol


H-Zol
senior tag

Nagy hó van. Egy szöszi sofőr fél órája követ egy hókotrót. A sofőr kiszáll, és megkérdezi, mit csinál.
- A férjem azt mondta, hogy nagy havazás esetén kövessek egy hókotrót.
- Ahogy gondolja asszonyom. Most végeztünk a Tesco parkolójával, és átmegyünk az Auchan-hoz. :D :D

(#15771) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy anyósnak van három veje. Meg szeretné tudni,hogy melyik szereti őt a legjobban,ezert egy családi összejövetelre hívja az első vejét. Egyszer csak fogja magát,beugrik a kútba. A vő sem rest, utánaugrik,és kimenti. Másnap az udvarán egy vadonatúj Dacia áll, szélvédőjén egy felirattal:
"Jó tett helyébe jót várj. Anyósod"
Még egy összejövetel, a második vejével is megismétlődik az eset, az anyóst ő is kimenti.
Másnap az udvaron egy "vadiúj" Trabantot lát, szélvédőjén felirattal:
"Jó tett helyébe jót várj. Anyósod"
A harmadik vő is meghivást kap,de ő elgondolkodik: első kapott egy Daciát, második egy Trabantot,neki már mi jutna? Hagyja is az anyóst kútba fúlni.
Másnap az udvarán áll egy gyönyörű Mercedes, szélvédőjen felirat:
"Jó tett helyébe jót várj. Apósod"

(#15772) H-Zol


H-Zol
senior tag

Választás
Egy férfi szeretett volna megházasodni, de három lány is tetszett neki, szüksége volt egy módszerre, amivel eldönthette, hogy melyikük lesz az ideális számára. Így aztán mindhármuknak adott ezer-ezer dollárt, és figyelte, hogy mi lesz a reakciójuk. Az első lány fodrászhoz, kozmetikushoz ment, a többit pedig szépítőszerekre, ruhákra költötte, majd azt mondta: "Lám, mennyire szeretlek, azt akartam, hogy a lehető legszebbnek láss engem".
A második horgászfelszerelést, nagy színes TV-t, videót, és egy teljes hónapra elegendő sörkészletet vásárolt, mondván: "Nagyon szeretlek, és azt szeretném, hogy Te a lehető legjobban érezd magad".
A harmadik befektette a tőzsdén a maga ezer dollárját, részvényeket adott és vett, opciós meg egyéb határidős ügyleteket kötött, és megsokszorozta az eredeti összeget: "A pénzt a közös jövőnk megalapozására fordítjuk majd, és hosszú, boldog házasságunk lesz".
Emberünket teljesen lenyűgözték a lányok, és csak nagyon nehezen tudott választani közülük. Végül, hosszas
gondolkodás és elemzés után azt a lányt választotta, amelyiknek legnagyobb volt a melle !! :DD

(#15773) H-Zol


H-Zol
senior tag

Virágárusnál . . .
- A kedves feleségének esetleg egy szál virágot ?
- Csókolom, kifogott halat nem kell etetni. :D

(#15774) H-Zol


H-Zol
senior tag

Citrom
Az apáca kimenőn lefekszik egy fiúval, és a főnővér megtudja.
- Ezért egész nap a sarokban térdelsz, imádkozol, és egy citromot nyalogatsz.
- Rendben, de miért kell citromot nyalogatnom?
- Hogy ne lássam azt a kielégült képedet.

(#15775) H-Zol


H-Zol
senior tag

Fogorvosnál
Fogorvosnál egy gyönyörű nő hangosan morfondírozik:
- Mi lehet fájdalmasabb, kihúzatni egy fogat, vagy szülni egy gyereket?
Mire a fogorvos:
- Kérem kisasszony, gondolja meg gyorsan, mert nem mindegy, mennyire döntöm hátra a széket. :D

(#15776) H-Zol


H-Zol
senior tag

A férj horgászni indul. A feleség utána szól:
- Ha még mindig olyan drága a pisztráng, hozhatsz pontyot is!

(#15777) H-Zol


H-Zol
senior tag

Valamilyen téren !!
Az iskolában a tanárnő a híres emberekről tart előadást.
- A híres emberek azok voltak, akik valami nagyot tettek valamilyen téren. Ilyen volt Kolumbusz Kristóf a felfedezések terén, vagy Edison a találmányok terén. Tudna valaki hasonló példát mondani?
Móricka jelentkezik:
- Nekem a nagyapám perecárus volt a Hősök terén

(#15778) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15776) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Horgász véletlenül ottfelejti a halat, amit fogott, a buszban, az ülés alatt. Pár nap múlva megjelent egy hirdetés a helyi újságban:
"Aki a buszban felejtett egy zacskó halat, az szíveskedjék befáradni a garázsba, és elviheti a buszt."

(#15779) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15778) üzenetére


H-Zol
senior tag

Egy horgász a tóparton döbben rá, hogy nem vitt magával csalit. Észrevesz egy siklót a fűben, amelyik éppen elkapott egy gilisztát. A férfi megfogja a siklót, kiveszi a szájából a gilisztát, és hogy ne maradjon éhen szegény állat, ezért a szájába önt pár csepp sört. Ezután elkezd horgászni, és amint ott üldögél, érzi, hogy valami megrántja a nadrágja szárát. Lenéz és látja, hogy a sikló van ott újra, szájában három gilisztával.

(#15780) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15779) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Három horgász beszélget. Azt mondja az egyik:
- A múltkor ekkora halat fogtam! - és mutat egy nagy méretet a kezével.
A másik:
- Az semmi, én meg ekkora halat fogtam! - mutat egy még nagyobb méretet.
A harmadik csak hallgat, hallgat. Mondja a másik kettő:
- Mi van, te nem fogtál semmit?
Erre a harmadik egy hatalmas kört kezd rajzolni a kezével a levegőbe. A másik kettő döbbenten:
- Mit csinálsz, hülye vagy?
A harmadik:
- Csönd! Ez még csak a szeme!

(#15781) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15780) üzenetére


H-Zol
senior tag

A halász lelkendezve megy haza:
- Anyukám, anyukám, ebben a hónapban egy deka húst sem kell venned!
- De jó! Annyi halat fogtál?
- Nem, de elittam a teljes fizetésem!

(#15782) H-Zol


H-Zol
senior tag

Nyakkendő
Az afgán sivatagban egy menekült tálib kétségbeesetten próbál vizet találni, de sikertelenül.
Aztán meglát valami mozgó alakot a messzeségben.
Remélve, hogy ott vizet talál, sietve arra veszi az irányt, de csak egy zsidó embert talál, aki egy kis pulton nyakkendőket árul.

A tálib megkérdi:

- Van vized, zsidó?
- Nincs vizem, viszont van olcsó nyakkendőm? Csak 6 $ darabja.
- Idióta! Semmi szükségem méregdrága nyakkendőre, vízre van szükségem!
- Oké! Nem probléma, hogy nem veszel tőlem nyakkendőt. Megmutatom, hogy nagylelkűbb vagyok annál, hogy a lelkemre vegyem.

Figyelj! Ha folytatod az utat dél felé, akkor mintegy 3 mérföld után, azon a dombon túl a sivatagban találsz egy gyönyörű, előkelő éttermet. Jéghideg ásványvizük van. Shalom.

A tálib szentségelve, de minden erejét összeszedve nekivág az útnak. Már esteledik, amire félholtan, vánszorogva újra megjelenik a zsidó árusnál.
- Nos, mit segíthetek? - kérdi.

- A rohadt bátyád nem enged be nyakkendő nélkül!

(#15783) hzsolee válasza H-Zol (#15782) üzenetére


hzsolee
őstag

Azt hittem az lesz a vége, hogy ad cserébe egy mellényt :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#15784) H-Zol válasza hzsolee (#15783) üzenetére


H-Zol
senior tag

Nem az lett a vége :D

Az utazó prédikátor megszáll egy motelben, amikor hirtelen egy hurrikán csap le a környékre, hatalmas eső kíséretében. A víz hamarosan elönti a motelt, a vendégek felmenekülnek a tetőre. Hamarosan jön egy csónak, az emberek beszállnak. Hívják a prédikátort is, de ő elhárítja:
- Hiszek az Istenben, biztosan nem hagyja, hogy bajom essen.
Eltelik egy óra, a víz tovább emelkedik. A prédikátor kénytelen felmászni a kéményre. Ismét jön egy csónak, de ismét elküldi őket:
- Bízom Istenben, nem eshet bajom.
Újabb óra elteltével annyira emelkedik a víz, hogy a prédikátor már a villámhárítón kapaszkodik. Jön a harmadik csónak:
- Inkább maradok, bölcs az én Istenem, biztos nem hagy megfulladni.
Ekkor egy villám csap a villámhárítóba, a prédikátor meghal, felkerül a Menyországba. Méltatlankodva kiált fel:
- Azt hittem, Isten segíteni fog nekem!
Mire egy menydörgő hang:
- Az úristenit neki, hiszen három csónakot is küldtem!

(#15785) H-Zol


H-Zol
senior tag

A folyóparton sétál egy ember. Meglát a vízben egy férfit, aki kétségbeesetten kapálózik és hangosan kiabál:
- Segítség, nem tudok úszni!
- Én sem, de én nem kürtölöm világgá! :D

(#15786) bandiras2


bandiras2
senior tag

Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz, akkor hány fok lesz holnap?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15790) sztanozs válasza bandiras2 (#15786) üzenetére


sztanozs
veterán

attol fugg, hogy aznapra mi a napi atlaghomerseklet...

Toban fuldoklo ember kiabal a pecasoknak:
- horgaszok, horgaszok!!!
- mi is, de mi csendben vagyunk...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#15791) H-Zol


H-Zol
senior tag

Doktor úr, azt hiszem új szemüvegre lenne szükségem!
- Az biztos, mert ez egy hentesüzlet! :D

(#15792) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy férfi betér egy étterembe egy struccal a nyomában, leül és rendel:
- Kérnék egy hamburgert, sültkrumplit és egy Coca Colát.
Megkérdezi a struccot - és te? - Ugyanazt.
Néhány perc múlva a pincérnő visszatér a rendeléssel mondván: 6 dollár 40.
A férfi belenyúl a zsebébe és átadja a pontos összeget.
A következő nap újra bejönnek ugyanazt rendelik és ugyanúgy kifizeti a pontos összeget.
A következő napokban ugyanez megismétlődik még négy - öt alkalommal.
Egy péntek este ismét megjelennek. A szokásosat? - kérdezi a pincérnő.
- Nem, - Ma péntek van, kérnék egy steak-et és tört krumplit.
A strucchoz fordul - és te? - Ugyanazt.
Néhány perc múlva a pincérnő visszatér a rendeléssel mondván: 32 dollár 50.
A férfi belenyúl a zsebébe és ismét átadja a pontos összeget.
A pincérnő nem tudja visszatartani a kiváncsiságát és megkérdezi:
- Bocsásson meg uram, hogy lehet az hogy önnél mindig van a pontos összeg?
- Évekkel ezelőtt kitakaritottam a padlást és találtam egy öreg lámpát. Megdörzsöltem és kijött belöle egy jótündér és felajánlotta hogy teljesiti két kívánságomat. Az első kivánságom az volt, ha valaha is kell fizetnem valamiért, mindig legyen a zsebemben a pontos összeg.
- Brilliáns, más emberek kértek volna egy millió dollárt, de így maga mindig gazdag fog maradni egész életén át.
- Ez igy igaz, mindegy hogy egy liter tej vagy egy Rolls Royce, az összeg mindig ott van ha kell.
- Megkérdezhetem - hogy kerül ide a strucc?
- A második kívánságom egy csinos pipi volt szép formás lábakkal!

[ Szerkesztve ]

(#15793) H-Zol


H-Zol
senior tag

Férj sokat sejtetően odabújik a feleségéhez:
Feleség: Ne haragudj drágám ma nincs kedvem,fáj a fejem.
Férj: Nem baj drágám,bekentem a végét aszpirinnel,már csak az a kérdés,hogy szopogatós gyógyszerként,vagy kúpként szeretnéd :D

(#15794) H-Zol


H-Zol
senior tag

Hentesnél
A hentesnél áll a sor. Egy nő úgy gondolja, hogy jó alkalom egy kis ismerkedésre.
Odafordul a mögötte álló férfihoz:
- Kati vagyok, facér.
Mire a férfi:
- Béla vagyok, calonnáér ! ;]

(#15795) Dzsano válasza BlackmMmDog (#15780) üzenetére


Dzsano
tag

2 verzió:
Én így ismerem:
egy horgász állandóan dicsekszik a többieknek, széttárt karral mutatla, hogy ekkora meg akkora halakat fogott. Megdühödnek és összekötözik a kezét, aztán ugratják, hogy
- Na most mutasd, mekkora halat fogtál!
- Nagyot.
- Mégis mekkora nagyot (röhögnek)
- Kitárja az összekötözött kezét és azt mondja: - ekkora szeme volt!

(#15796) Weareus


Weareus
addikt

Két öreg székely beszélget:
- Te, emlékszel, amikor elvittek 40 évvel ezelőtt a frontra és brómos teát adtak, hogy ne legyünk annyira fickósak?
- Aha.
- Na, nálam kezd hatni.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15797) joghurt


joghurt
addikt

- Where are you from?
- Hungary.
- Aaah, Bucharest.
- No, no, Hungary.
- Ehm... Orbán?
- No, no, Bucharest.

A tej élet, erő, egészség.

(#15798) Samus válasza joghurt (#15797) üzenetére


Samus
addikt

-Hy, where you from?
Hungary.
-What?
You know. Ferenc Puskás, József Galamb, Budapest, Balaton
-Ah, Hungary. No airline, Viktor Orban, Hummers on the Ice.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15799) bandiras2 válasza Samus (#15798) üzenetére


bandiras2
senior tag

Americans have Donald Biden, but they also have Johhnie Cash, Bob Hope, Steevie Wonder!
We have Gyurcsany Viktor. No cash, no hope, no wonder...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15800) H-Zol


H-Zol
senior tag

Figyelmes szeméjzet !!
- Uram, Ön az akinek ellopták az esernyőjét? - kérdi a a pincér az egyik vendégtől.
- Igen, miért megtalálták?
- Nem, elállt az eső!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.