Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) H-Zol


H-Zol
senior tag

Félreértés
Két barát beszélget:
- Képzeld, meghívót kaptam egy zárt körű estélyre. A meghívó
alján az állt: "Belépés csak fehér nyakkendőben."
- Na és? Nem volt fehér nyakkendőd?
- Dehogynem. De csak ott derült ki, hogy a többieken ruha is volt. :D

(#15802) H-Zol


H-Zol
senior tag

János bácsi legelőjén áthalad az új autópálya. Egy nyári napsütéses napon, ahogy ott kaszálgat, megfigyel egy menyecskét lenge nyári ruhácskában stoppolni. Kis idő elteltével megáll a lány mellett egy drága márkájú autó, a férfisofőr leengedi az elektromos ablakot a jobb oldalon, a lány bedugja a fejét, a férfi pedig gyorsan odazárja a nyakát, majd kiszáll a kocsiból és jól megrakja a lányt hátulról. Utána a férfi visszaül, leengedi az elektromos ablakot, a menyecske kihúzza a fejét, a kocsi elsuhan. Mindezt végignézve János bácsi megtörli az izzadt homlokát, és felsóhajt:
- Az istókját neki!... Igaz, ilyen kocsira nincs pénzem, de egy ilyen ajtót biztos veszek!

(#15803) H-Zol


H-Zol
senior tag


A tanítónéni megkérdezi az iskolásokat, hogy melyik családnak ki a védőszentje. Jelentkezik a kis Jancsi és közli, hogy nekik Szent Péter a védőszentjük, mert a Mennyország kapusa, és majd tőle várnak bebocsájtást a Mennyországba.
- Jól van Jancsika - mondja a tanító néni.
Jelentkezik Péterke is, hogy az ő családjukban Szent Ferenc a védőszent, mert életében annyi jócselekedetet hajtott végre. Őt is megdícséri a tanítónéni.
Pistike már majdnem kiesik a padból annyira jelentkezik, mire a tanítónéni felszólítja.
- Na Pistike, a te családodban ki a védőszent?
- Aba Sámuel - vágja ki Pistike.
- Ugyan Pistike! Hogy lehet Aba Sámuel védőszent?
- Úgy tanító néni kérem, hogy az éjjel meghallottam, amikor anyukám egyfolytában azt fohászkodja, hogy:
- Ne hagyd abba, Sámuel!
- Ne hagyd abba, Sámuel!
:D :D

(#15804) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Két székely felmegy Pestre ügyes-bajos dolgaikat intézni, úgy adódik, hogy lekésik a hazafelé tartó vonatot.
– Bátyám, ha már így alakult vegyünk ki egy szobát, menjünk el színházba, érezzük jól magunkat. Úgy is tesznek, kiveszik a szobát, beesznek, beisznak irány a színház. Elkésnek, így középen kapnak helyet, beoldalaznak, huszonöt ember feláll, elkezdődik. Jó tíz perc elteltével szól az öreg:
– Fiam, szarnom kell!
– Menj ki bátyám!
Benyit az öreg székely az első ajtón amit meglát, sötét üres szoba, bemegy a következőbe szintén, már kezdi feladni, ám a harmadikban fény, asztal rajta egy váza – gondol egyet, beleszarik a vázába. Visszamegy.
– Na mi volt fiam?
– Hát bejött az őrgróf és a cseléd, az őrgróf elővette hatlövetűjét, lelőtte a cselédet és kihúzta a hajánál fogva, bejött az őrgrófné, lelőtte azt is és kihúzta a hajánál fogva,
aztán jöttél te, beleszartál a vázába, és most várjuk, hogy mi lesz!

But who is watching the guardians?

(#15805) H-Zol válasza Mr. Y (#15804) üzenetére


H-Zol
senior tag

A székely farmer legjobban tejelő tehene eltűnik, ezért elmegy egy ügyvédhez, bepereli kártérítésre a vasutat, mondván, hogy a sínek a földjén mennek át, és a vonat valószínűleg elütötte a tehenet. Még mielőtt elkezdődne a per, a vasúti társaság ügyvédje elmegy a farmerhez, és megpróbál vele egy bizonyos összegben megegyezni, de csak a felét adják neki, mint amennyit kért. Az öreg köti az ebet a karóhoz, de az ügyvédje tanácsára végül elfogadja a kisebb összeget. Ahogy a vasúti társaság ügyvédje elment, a farmer ügyvédje mondja az ügyfelének:
- Tudja, megmondom őszintén, nem sok esélyünk volt megnyerni a pert...
- Hogy őszinte legyek - mondja a farmer -, én is kezdtem kételkedni benne, amikor láttam ezt a hülye tehenet besétálni a kapun !!

(#15806) Weareus


Weareus
addikt

Egy kiadós ivászat után a székely felül a szekerére és elkezd hazafelé döcögni.
Egyszerre csak elalszik, mire felébred látja, hogy a lovai szőrén-szálán eltüntek.
A bakon ülve erre még pityókásan így kezd morfondírozni magában:
- Na most!
- Vagy én vagyok én és akkor ellopták a lovaim vagy nem én vagyok én, akkor meg találtam egy szekeret!

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15807) H-Zol válasza Weareus (#15806) üzenetére


H-Zol
senior tag

Hajnali kettőkor verik az öreg székely ablakát.
- Ki az? - kérdi álmosan.
- Én vagyok az Áron bácsi, a Gergő, a szomszéd legény! Van magának itthon tintája?
- Nincsen fiam - válaszolja, majd megint elalszik.
Húsz perc múlva megint verik az ablakot...
- Ki az? - hangzik a kérdés megint.
- Én vagyok Áron bácsi, a Gergő, hoztam magának tintát...

(#15808) H-Zol


H-Zol
senior tag

A Székely bácsi nagy kínlódás közepette borotválkozik. Odaszól a gyereke:
- Mi a baj, édesapám?
- Életlen a borotva. Nem viszi a szakállamat!
- Na ne mondja már édesapám, hogy keményebb a maga szakálla, mint az a konzervdoboz, amit most nyitottam ki vele! :D

(#15809) macilaci78 válasza H-Zol (#15807) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Magányos sofőrt éjszaka az úton elnyomja az álom, felelősségteljes döntést hozva lehúzódik az út mellé és alszik egyet a kocsiban.
Egyszercsak kopognak az ablakán, egy hajnali kocogó az:
- Nem tudja megmondani, mennyi az idő?
- Nem, sajnálom.
A kocogó tovább indul, hősünk visszaalszik.
Kisvártatva megint kopogás:
- Nem tudja, mennyi az idő?
- Nem, sajnálom...
A kérdező ismét el, hősünk visszaalszik.
Ám újra kopognak:
- Nem tudja, mennyi az idő?
- NEM!
Kocogó el, hősünk pedig egy papírra kiírja, hogy nem tudja, mennyi az idő és kirakja a műszerfalra. De alig hogy elalszik, újra felzavarják:
- Mindjárt fél hét! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15810) qnadam


qnadam
veterán

Szerettem volna beírni egy időutazós viccet, de nem tetszett senkinek :(

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#15811) sztanozs válasza qnadam (#15810) üzenetére


sztanozs
veterán

A jövendőmondók idei konferenciája előre nem látható okok miatt elmarad.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#15812) H-Zol válasza qnadam (#15810) üzenetére


H-Zol
senior tag

Ez jó volt :D

Kedves anya és apa!
Jól vagyok, remélem, ti is. Mondjátok el Walt bátyámnak, meg Elmer bátyámnak, hogy a Tengerészgyalogság mérföldekkel jobb, mint az öreg Minch-nek dolgozni. Mondjátok meg nekik, hogy csatlakozzanak, amilyen gyorsan csak tudnak, mielőtt minden hely betelik.
Kicsit ideges voltam eleinte, mert ágyban kellett maradni egészen reggel 6-ig, de már túl vagyok rajta és tetszik, hogy tovább alhatok, mint szoktam.
Mondjátok meg Waltnak és Elmernek, hogy amit reggeli előtt tenni kell, az nem több, mint rendbe rakni az ágyat, meg kifényesíteni pár dolgot. Nem kell moslékot adni a disznóknak, takarmányt behordani, darát keverni, fát hasogatni, tüzet rakni. Gyakorlatilag semmit se kell csinálni.
Borotválkozni azt kell, de az se túl rossz, mert van melegvíz.
A reggeli bőviben van olyanoknak, mint gyümölcslé, gabonapehely, tojás, szalonna, stb., de elég gyenge a normális kaját tekintve, mint pl. krumpli, sonka, sültoldalas, steak, sült padlizsán, sütemény. De mondjátok meg Waltnak és Elmernek, hogy le lehet ülni két városi fiú közé, mivel azok csak kávén élnek. Az ő kajájukkal, meg a sajátunkkal aztán már ki lehet bírni délig, mert akkor újra enni adnak.
Nem csoda, hogy ezek a városi fiúk nem sokat bírnak gyalogolni. Naponta kimegyünk "erőltetett menetre", ami az őrmesterünk szerint hosszú gyaloglás, hogy megkeményítsen bennünket. Ha úgy gondolja, ám legyen, nem az én dolgom, hogy mást mondjak, de ezek az "erőltetett menetek" kb. olyan hosszúak, mint a postaládánk a farmtól. Aztán persze a városi fiúknak feltöri a bakancs a lábát, és mind teherautón megyünk vissza a laktanyába.
A vidék szép errefelé, de félelmetesen lapos. Az őrmester egyébként olyan, mint a tanár az iskolában, állandóan kötözködik. A százados olyan, mint az iskolaigazgató. Az őrnagyok és ezredesek csak mászkálnak erre-arra és ráncolják a homlokukat. Egyáltalán nem zavarnak senkit.
A következőtől biztosan halálra röhögi magát Walt és Elmer bátyám:
Elkezdtem kapni a kitüntetéseket a lövészeteken, fogalmam sincs, hogy miért. A célpont közepe majdnem akkora mint egy mókus feje, és nem mozog. Ráadásul vissza sem lő, mint nálunk a Higget fiúk. Csak kényelmesen feküdni kell, és eltalálni a fekete kört. Még csak nem is nekünk kell betölteni a töltényeket: kapjuk dobozszám.
Aztán itt van ez közelharc gyakorlatnak nevezett dolog. Birkózni kell a városi fiúkkal. Nagyon vigyáznom kell velük, mert igen könnyen törnek. Ez egyáltalán nem olyan, mint amikor otthon az öreg bikával birkózunk. Úgy néz ki, hogy én vagyok a legjobb, kivéve Tug Jordant, aki Silver Lake-ből jött. Őt csak egyszer vertem meg. Ugyanakkor vonult be mint én, de én csak 64 kiló és 152 cm magas vagyok, ő meg 136 kiló és 190 cm.
Bárhogy is, mondjátok el Waltnak és Elmernek, hogy siessenek és jöjjenek, mielőtt más fickók megneszelik ezt a jó helyet!
Szerető lányotok, Gail !! :D

(#15813) Weareus


Weareus
addikt

Iván bemegy a kocsmába, ledobja a rubelt az asztalra, a kocsmáros meg visszaad 50 kopejkát.
Mire Iván:
- Hát na, mi ez a nagy változás?
-Eddig soha nem adtál vissza a rubelből ötven kopejkát, most meg visszaadsz?
Mire a kocsmáros:
- Igen, csak most nincs sör.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15814) H-Zol


H-Zol
senior tag

Székely utazik a vonaton, de nincs jegye. Az ellenőr az első állomáson lerúgja a vonatról, de neki sikerül újra felkapaszkodnia. A következő állomáson megismétlődik a jelenet, majd mikor már vagy harmadszor rúgja le a vonatról, megkérdi az ellenőr:
- Tulajdonképpen hova akar menni?
- Brassóba, már ha kibírja a fenekem. :D

(#15815) H-Zol


H-Zol
senior tag

Székely bácsi kérdezi a fiától, hogy mennyi az idő.
- 10 perc múlva kettő - feleli az, mire kap egy taslit.
- Ezt miért kaptam? - kérdi, mire a válasz:
- Nem azt kérdeztem, hogy 10 perc múlva mennyi idő lesz..

(#15816) prozodus


prozodus
őstag

Felháborító ez a sok szabálytalankodó bunkó.
Idegesítő, amikor azt kell lesnem, hogy ki csusszan át előttem a sárgán keresztben amikor száznegyvennel részegen keülgetnem kell, fékézzel, mert másikban a telefonom van.
Sokat gondolkodtam, hogy vajon hány szabályszegést ismernék fel naponta, ha lenne jogsim.
Felháborító.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#15817) H-Zol


H-Zol
senior tag

A vő vesz az anyósának a névnapjára egy zongorát. Egy hét múlva egy ismerőse megkérdi tőle:
- Na, milyen a zongora? Örült neki az anyós?
- Igen, örült, de három nap után visszavittem a zongorát és kicseréltettem egy trombitára.
- Miért? A zongora azért jobb ajándék, nem?
- De. Viszont trombitálás közben nem tud énekelni !! :D

(#15818) bandiras2 válasza H-Zol (#15817) üzenetére


bandiras2
senior tag

- Jó napot kívánok, játék trombitát szeretnék.
- Természetesen uram! Van normál trombitánk 20 000 forintért, és van extra trombitánk 120 000 forintért.
- És mit tud az a JÁTÉK trombita ennyi pénzért?
- Drága uram, cégünk garanciát vállal, hogy három nap használat után véglegesen, és javíthatatlanul tönkremegy.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15819) H-Zol válasza bandiras2 (#15818) üzenetére


H-Zol
senior tag

Hogy betörtek önhöz, az már világos, de mivel tudja bizonyítani, hogy a szomszédja volt?
- Azzal, hogy semmi sem tűnt el a lakásomból, csak a trombitám !! ;]

(#15820) Weareus válasza H-Zol (#15819) üzenetére


Weareus
addikt

- Én és a feleségem 20 évig gondtalanul, boldogan és örömteli módon éltünk.
- És mi történt aztán?
- Megismerkedtünk egy kávéházban.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15821) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Pistike lelkedezve rohan haza a bizonyítványával:
- Papa, papa, óriási mázlid van!
- Na mesélj!
- Képzeld, jövőre nem kell új tankönyveket venned!

(#15822) Weareus


Weareus
addikt

Férj ügyvédnél:
- Vége, elválok.
- De miért?
- Azért mert a feleségem nem tud énekelni.
- Na halja, ez még nem ok a válásra.
- De énekel!!!

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15823) H-Zol válasza Weareus (#15822) üzenetére


H-Zol
senior tag

Ügyes ügyvéd
- Maga ügyvéd?
- Igen.
- És van ügye?
- Nincs.
- Akkor maga ügyetlen?
- De volt egy ügyem!
- Akkor maga együgyű!
- De azt is elvették.
- Tudom már! Maga ügyefogyott!

(#15824) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy roma elhatározza, hogy jelentkezik rendőrnek. A személyzetis furcsán néz rá és megkérdezi:
- Ember, van magának érettségije ?
- Há' persze, mit képzel rúlam. Csak hirtelen nem találtam
meg otthon a bizonyítványt.
- Hmm. Tudja például, ki Arany János?
- Nem ismerem kérem, ilyen nem lakik az utcánkba.
- Na te roma , akkor menj haza az érettségi bizonyítványodért és járj utána, ki is az az Arany János!
A roma hazaér, kérdik a többiek:
- Na Gázsi, felvettek rendőrnek?
- Simán! Már ügyet is kaptam! :D

(#15826) H-Zol


H-Zol
senior tag

Pasas a barban iszogat, majd kimegy pisilni a WC-re. Egy negyedóra múlva visszatér, leül a helyére, közben folyamatosan motyog és átkozodik.
A pultos megkérdezi, mi a baja.
- Képzelje! Az előbb kimentem pisilni, és amint ott álltam a piszoárnál, valaki a hátam mögé osont, majd pisztolyt nyomott a fejemhez és azt mondta, vagy leszopom, vagy szétlövi az agyamat.
- Jézus Mária! Ezután mi történt?
- Hallott pisztolylovést?

(#15827) Aryes válasza H-Zol (#15826) üzenetére


Aryes
nagyúr

Pasi bemegy a kocsmába és kér egy fél vodkát. Ledönti és kér még egyet. Azt is beveri hirtelen, aztán a harmadikat is. Csapos érdeklődik:
-Valami nagy alkalom miatt van ez a nagy ivászat?
-Igen. Életem első orális szexe volt.
-Ó, az nagy alkalom egy férfi életében! Hadd hívjam meg én is egy felesre!
-Ugyan, hagyja! Ha 3 nem vette el az ízét, a negyedik sem fogja!

(#15828) Weareus


Weareus
addikt

- Te Gazsi, hány vége van egy botnak?
- Kettő
- És másfél botnak?
- Három!!!

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15829) H-Zol válasza Aryes (#15827) üzenetére


H-Zol
senior tag

Fiatal srác hazaérve újságolja az apjának:
- Képzeld apám! Az éjjel elvesztettem a szüzességemet!
- Hát ez fantasztikus fiam ! Gyere, üljünk le és igyunk valamit az örömhírre!
- Inni ihatunk, de ülni még nem tudok!!!

(#15830) Weareus válasza H-Zol (#15829) üzenetére


Weareus
addikt

Két barátnő beszélget:
- Képzeld, elküldtem az uramat krumpliért és elütötte egy autó!
- És akkor most mit fogsz csinálni?
- Krumplit.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15831) Aryes válasza Weareus (#15830) üzenetére


Aryes
nagyúr

Két barátnő beszélget:
- Képzeld, elküldtem az uramat krumpliért és elütötte egy autó!
- És akkor most mit fogsz csinálni?
- Rizst.

(#15832) Weareus válasza Aryes (#15831) üzenetére


Weareus
addikt

oh, stupid me, köszönöm. :DDD :R

Esténként hírek után beteszek egy horrorfilmet, hogy megnyugodjak...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15833) Weareus válasza Weareus (#15832) üzenetére


Weareus
addikt

Székely apa a fiának:
- Fiam, te pontosan olyan vagy, mint anyád 3,14-csája.
- ???
- Minél nagyobb vagy, annál kevesebb örömöm telik benned...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15834) Weareus


Weareus
addikt

Az öreg (szenilis) székely bemegy a bordélyba, megkeresi a madámot:
- Hölgyem én egy szép, szőke, keménymellűt szeretnék...
- Na de bátyám, maga már túl van azon...
- Ja, túl vagyok? Akkor... mennyi lesz?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15835) H-Zol válasza Weareus (#15834) üzenetére


H-Zol
senior tag

A székely legény udvarolni megy a szomszéd faluba. El is kéri az apjától a biciklit.
Mondja az öreg!
Fiam,odaadom,de nesze ittvan ez a doboz vazelin,és ha megdörren az ég jol kend be,nehogy megrozsdáljon nekem.
El is ment a fiú.
Odaért,ép vacsoráztak,a fiú is leült velük enni.
... Befejezték az evést.erre azt mondja a lány apja
Az fog mosogatni,aki hamarabb megszólal!
Mindenki hallgat!
Erre mitgondol a legény,felrakja a lányt az asztalra,és jól megkeféli.
Az öregnek már vöröslik a feje de nem szol semmit.
Továb halgat a család.
Erre felkapja anyosát,és istenmáriáson megkeféli.
Az öregnek már füstől a feje,de nemszol semmit.
Egyszercsak megdörren az ég.kapja a fiú a vazelint,erre megszólal az öreg
Jóvan fiam,én mosogatok!!!

(#15836) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

A székely meg a fia mennek az erdőben, a fiú az egyik bokor alatt talál egy régi mordályt. Kérdezi az apját:
- Mi vóna ez édesapám?
- Trombita. - szájába veszi és fujni kezdi, de a puska eldurran, az öregnek meg fülig reped a szája. A gyerek kisvártatva megszólal:
- Hát édesapám hiába nevet, én azért egy kicsit megijedtem!

(#15837) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15836) üzenetére


H-Zol
senior tag

A székely elmegy a hegyekbe kirándulni a fiával. Rájuk esteledik és
megszállnak egy erdészházban.
Éjszaka felébred a székely és azt kérdi a fiától:
- Mit csinálsz fiam?
- Maszturbálok apám.
- Na, és hogy haladsz, fiam?
- Még nem sokra haladtam apám.
- Na, akkor most már próbálkozz a sajátoddal !!! :D

(#15838) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15837) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Két székely fát vág az erdőben. Azt mondja az egyik:
- Te, tudod-e, mi az a vagánykodás?
- Nem tudom.
A székely földobja a baltát, alááll, és az utolsó pillanatban ugrik el a leeső fejsze alól.
- Na látod, ez a vagánykodás.
A másik székelynek megtetszik a dolog, így másnap a fiával megy ki az erdőre, gondolja megmutatja, mit tanult.
- Fiam, tudod-e mi az a vagánykodás?
- Nem tudom.
A fickó feldobja a baltát, alááll, majd amikor el kellene ugrani megbotlik, és agyonüti a balta.
A fiú egyedül megy haza. Otthon az anyja:
- Apád hol van?
- Még kinn vagánykodik az erdőben.

(#15839) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15838) üzenetére


H-Zol
senior tag

Székely és a fia mennek a szekéren, megszólal a fiú:
- A hátsó kerék ki akar esni, édesapám.
Leszáll az öreg, megnézi a kereket.
- Nem akar az leesni, fiam!
Mennek tovább, megint megszólal a gyerek:
- Le akar esni a hátsó kerék!
Megint leszáll az apja és mondja:
- Dehogy akar az leesni!
Újra elindulnak, de a gyerek még kétszer eljátssza ugyanezt az apjával, mire az kifakad:
- Nem akar az leesni, hogy a jó ég áldjon meg!
- Akarni akar... csak nem engedi a csapszeg!

(#15840) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15838) üzenetére


H-Zol
senior tag

Székely és a fia elmennek fát vágni, a gyerek azonban megunja apja folytonos okoskodását és kötekedését és belevágja a fejszét az apja hátába. Az öreg összeesik, vergődik, majd megkérdezi a fiát:
- Fiam, ez direkt vót, vagy csak úgy viccből?
- Ez nagyon is direkt volt, édesapám - mondja a gyerek.
- Akkor jóvan, mert viccnek eléggé durva lett volna !!!

(#15842) H-Zol


H-Zol
senior tag

Két székely egy élő mókust akar átcsempészni
a határon. Ahogy a vámhoz közelednek, az egyikük
beteszi a mókust a nadrágjába. Hősiesen eljut a
vámosig, ott hirtelen kikapja a mókust és földhöz vágja.
- Ó te idióta, - szidja a társa - hát nem tudtál volna
várni még két percet, amíg átjutunk?
- Ami sok, az sok! Ez a rohadt mókus előrenézett,
talált két mogyorót s elkezdte hámozni azokat.
Ezt még bírtam. Azután hátra nézett, talált egy
odút s megpróbált bejutni. Ezt is bírtam. De mikor a
mogyorókat be akarta vinni az odúba, hát az már sok volt !!!

(#15843) H-Zol


H-Zol
senior tag

Két alkoholista elmegy kempingezni. Mondja az egyik:
- Én hoztam magammal egy üveg pálinkát, hogy ha véletlenül megszúrna minket egy rozsdás szög, legyen mivel fertőtleníteni. Te mit hoztál?
- Két rozsdás szöget !!! :D

(#15844) H-Zol


H-Zol
senior tag

Parasztgyerek a buliban próbál csajozni:
- Mi van a lábad között, bébi?
- Tűz.
- Hát akkor megsütném ott a kolbászomat meg a két tojásomat.
- Nem lehet, most lekvárt főzök.
- És hátul, a gázon?

(#15845) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy férfi sétáltatja a dobermanját a parkban, mikor csatlakozik hozzá a barátja, aki a felesége pincsijével van. Elhatározzák, hogy legyen valami élvezet is a dologban, beugranak egy sörre a sarki bárba. Az egyik azonban felveti,hogy kutyával nem fogják őket beengedni, mire a másik megnyugtatja, hogy csak jöjjön utána és csinálja azt amit ő.
Feltesz egy sötét szemüveget és belép a bárba.
Mire a csapos:
- Sajnálom uram, ide nem lehet háziállatot behozni.
- Téved uram, ez nem háziállat, hanem vakvezető kutya.
- Dobermanokat is alkalmaznak már?
- Igen, nagyon alkalmasak erre.
- Rendben, akkor természetesen jöhet.
Látja a másik is, hogyan megy a dolog, de gondolja, hogy azért az ő kutyájával ez hihetetlenebb, de felteszi a sötét szemüveget és belép. Mire a csapos:
- Sajnálom uram, ide nem lehet háziállatot behozni.
- Téved uram, ez nem háziállat, hanem vakvezető kutya.
- Pincsiket is alkalmaznak már?
- Micsoda? - Ezek a szemetek egy pincsit sóztak rám? ;]

(#15846) Weareus


Weareus
addikt

Férfi megállít egy skizofrén járókelőt a városban:
- Elnézést, én a Bakács utcába szeretnék menni.
- Én nem tudom, merre van, de ott jövök a hátam mögött, kérdezze meg tőlem...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15847) pepe091 válasza Weareus (#15846) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

[link] :DD

Móricka dobol a padon.
- Miért dobolsz Móricka?
- Elijesztem az oroszlánokat.
- De hisz itt nincs oroszlán.
- Na, látja! Ugye milyen jó módszer?

(#15848) Weareus válasza pepe091 (#15847) üzenetére


Weareus
addikt

Talált, süllyedt.

A tanárnő kiadja matematika órán az utasítást, mire Móricka feláll, és elkezdi töcskölni a mellette ülő lányt.
Tanárnő:
- Móricka, ez mit jelentsen?
- Én csak szót fogadtam. A tanárnő mondta, hogy vegyük elő a vonalzót és húzzuk meg a Margót...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15850) prozodus


prozodus
őstag

- Mi történik ha egy villamos két vége egyszerre indul el?
- ???
- A villamos nagyon gyorsan nem mozdul semerre.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.