Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) H-Zol


H-Zol
senior tag

Két orosz nászutas párt egyszerre érkezik meg egy szállodába. Már csak egy üres szoba van, ezért közösen kiveszik azt, és megosztják az ágyat. Másnap reggel Szása azt mondja Ivánnak:
- Engem a párt őszinteségre nevelt, ezért elárulom, a feleséged egész éjjel fogta a tö*ömet.
- Engem a párt éberségre nevelt, ezért elárulom, hogy én fogtam !!!

(#15603) H-Zol válasza Aryes (#15602) üzenetére


H-Zol
senior tag

A háború alatt egy orosz katona bevisz az óráshoz egy órát, ami megállt. Az órás nem tudja, hogy pusztán annyi a baja, hogy az orosz, nem ismerve a kezelését elfelejtette felhúzni, így kinyitja a hátulját, ahonnan kiesik egy döglött légy.
Az orosz felcsillanó tekintettel szemléli a legyet és megszólal:
- Á... masiniszta kaput!

(#15604) H-Zol


H-Zol
senior tag

Gondterhelt arccal érkezik haza este a férj.
-Édesem,van egy kis problémám benn a munkahelyen.
A feleség félbe szakítja:
-De drágám,ne mond azt,hogy problémád van, a te bajod az enyém is.Mondd csak azt nyugodtan,hogy van egy kis problémánk!
-Jól van-folytatja láthatóan megkönnyebülten a férj-,szóval a mi kis titkárnőnk szülni fog nekünk egy gyereket.

(#15605) H-Zol


H-Zol
senior tag

Szenilis nagypapa régi vadászélményeiről mesél az unokáknak.
- Az erdőt járva elém kerül egy vad, gyorsan célzok, leterítem, kikanyarítom, az egyik combját feldobom a vállamra. Alig néhány lépés után újabb vad tűnik fel, arra is gyorsan célzok, leterítem, kikanyarítom, az egyik combját feldobom a másik vállamra....
Közben csenget a postás, nagypapi kimegy, átveszi a küldeményt és visszaül az unokákhoz. A gyerekek unszolják, hogy meséljen tovább.
- Hol is tartottam, gyerekek?
- Ott, hogy mindkét válladon volt egy comb.
- Ja, igen! Én meg csak nyaltam, csak nyaltam.... :D

(#15606) H-Zol


H-Zol
senior tag

Apám most elmegyek bulizni, ha hazajövök ne üss meg.
Fiam ha iszol tudod hogy hülye leszel.
Én akkor is elmegyek.
Másnap iszonyú fejfájással ébred a fiú.
Apám mi történt, azt mondtad nem ütsz meg.
Én meg azt mondtam ha iszol hülye leszel. Mikor tegnap hazajöttél eltűrtem hogy anyád és a húgod lehord milyen kurvák, eltűrtem mikor engem és az öcsédet lehordtad minden lágyülepűnek, de amikor a nappali szönyegre -tál azután fogpiszkálókat szúrtál bele és azt mondtad hogy süni :D mától velünk lakik nem tudtam visszatartani magam.

(#15607) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

A kőműves, az ács és a villanyszerelő azon vitatkoznak, hogy melyikük munkája volt előbb a földön.
- Mi építettük fel a gízai piramisokat - mondja a kőműves -, tehát először mi léteztünk.
- Dehogy! - tiltakozik fejét rázva az ács. - Mi már jóval korábban elkészítettük Noé bárkáját.
Erre a villanyszerelő kuncogni kezd.
- Mi olyan vicces? - kérdi az ács.
- A teremtés első napján Isten azt mondta: "Legyen világosság!" -magyarázza a villanyszerelő - Addigra mi már lefektettük a kábeleket!

(#15608) bandiras2 válasza BlackmMmDog (#15607) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ekkor közbeszól az ügyvéd:
- Na és az őskáoszt ki csinálta?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15609) H-Zol


H-Zol
senior tag

A vodka hatalma

Egy új lelkész annyira lámpalázas volt első szentbeszédekor, hogy alig tudott megszólalni.
Második szentbeszédje előtt felkereste hát a feljebbvalóját, és megkérdezte, hogyan tudná leküzdeni idegességét. Azt a választ kapta ,hogy tegyen egy kis vodkát a misekehelybe, és néhány korty után már mindjárt lazábban fogja tudni folytatni. A következő vasárnap a lelkész gyakorlatba ültette a tanácsot , és úgy érezte, hogy még hatalmas égzengés közepette is tudna beszélni, egyáltalán: pompásan érezte magát. Amikor visszatért a plébániára, talált egy levelet a feljebbvalójától:
Kedves Testvérem!
1.Legközelebb kortyokat igyon, és ne döntse le egyből az egészet.
2. Nem teszünk jégkockát és citromkarikát a misekehelybe.
3.A misekönyv nem poháralátét.
4.Az oltár terítőjét nem használjuk szalvétának.
5.Tíz parancsolat van nem 12.
6.12 tanítvány volt nem 10.
7.Nem utalunk a keresztre, mint arra a ,,nagydarab T-betűre”.
8.Nem konferáljuk be Jézust és tanítványait mint DJ JC-t és bandáját.
9.Dávid Góliátot egy parittyával győzte le és nem ,,lőtte szitává a rohadt s*ggét egy Magnum 357-essel”.
10.A kígyó tekergett az almafán, nem pedig az ,,Isten f@sza”.
11.Nem utalunk Júdásra mint arra a ,,f@szfej”-re.
12.A Pápa szent, nincs kigolyózva, és nem nevezzük Keresztatyának”.
13.Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nem a Fater, a Kiscsávó és a Kriptaszökevény.
14.Júdás harminc ezüstpénzen adta el Jézust, és nem 2 fillérért, az Olajfák hegyén, és nem a kínai piacon. Egyébként a bűnösök a pokolra mennek nem a büdös p…-ba.

(#15610) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Felépítenek egy házat, ami még aznap este összedől. Azonnal értekezlet lesz, összehívják a homokot, a meszet és a cementet, hogy kiderítsék, miért dőlt össze a ház.
Elsőként megkérdezik a homokot, hogyan történt az egész és mire emlékszik.
- Engem csak belekevertek az egészbe - mondja.
Utána megkérdezik a meszet.
- Engem csak hozzáadtak az egészhez.
Legvégül a cementen a sor, aki egykedvűen csak ennyit mond:
- Én ott se voltam!

(#15611) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy házaspár elmegy horgászni hétvégén a Balatonra. A férj délben ledol pihenni egy kicsit,
felesége pedig a csónakkal beevezve a tó közepére, lefekszik napozni és olvasni. Arra evez a
halőr, és megszólítja:
- Bocsánat, hölgyem, mit csinál itt?
- Nem látja, hogy olvasok? - kérdez vissza a no.
- Azt tudja, hogy itt tilos horgászni?
- Én nem is horgászom!
- De a felszerelés ott van a csónakban! Ezért fel kell jelentenem!
- Ha feljelent, akkor én meg beperelem nemi eroszakért!
- De hát magához sem értem!
- Persze, de a felszerelés ott van magánál!

(#15612) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy rendkívül csinos fiatal hölgy repülogépen tér haza Svájcból.
Egy pap mellé szól a jegye, akit megszólít.
- Bocsánat Atya, megtenne nekem egy szívességet?
- Természetesen kisasszony, mit tehetek Önért?
- Van egy dilemmám.
Vettem magamnak egy remek elektronikus szorteleníto berendezést.
Nagyon sokat fizettem érte.
Jóval meghaladja a vámmentesen beviheto értékhatárt és attól felek, hogy elkobozzak.
De Ön talán titokban át tudná vinni számomra a vámon a reverendája alatt.
- Valóban át tudnám vinni drága, de figyelmeztetnem kell,
hogy még sohasem voltam képes hazugságra.
- Önnek olyan becsületes a képe, hogy öntol sohasem fognak kérdezni semmit
-monda a hölgy és mar át is adta a szortelenítot.
Leszállás után az Atyára kerül a sor a vámvizsgálatnál.
- Atya, van Önnek bármiféle vámköteles áruja? -kérdezi a vámtiszt.
- A fejem búbjától a derekamig semmiféle vámolni valóm sincs fiam.
A választ furcsállotta a vámtiszt és tovább kérdezi:
- És deréktól lefele?
- Van egy csodálatos szerkezetem, ami nok szolgálatára rendeltetett,
de használva még sohasem volt.
A vámtiszt fuldokolva a nevetéstol:
- Rendben van, tessék továbbmenni Atya. Kérem a következot!

(#15613) H-Zol


H-Zol
senior tag

Iskola, első osztály.
- Gyerekek irjatok másnapra olyan mondatokat, amelyekben szerepel a "biztos" szó. A jó osztályzatok természetesen nem maradnak majd el.
Másnap a tanárnő kikérdezi a diákokat.
- Na Évike mit irtál ?
- A testvéremmel kimentünk labdázni, mert biztos labdáznak a többiek is.
- Nagyon jó, ötös. Pityuka ?
- Megyünk a strandra, biztos jó idő lesz.
- Szuper, 5-ös. Na te, Móricka?
- Nagymamám fogta az ujságot és hátrament a kertbe.
- De hol van ebben a biztos szó?
- Hát biztos zsírni ment, mert olvasni nem tud. :D

(#15615) H-Zol


H-Zol
senior tag

Amerikában az országúton gördül az iskolabusz. A gyerekek nagyon rosszak, a fehérek és a négerek összeverekszenek.
A buszsofőr többszöri figyelmeztetés után megállítja a buszt, kiszállíttatja és felsorakoztatja a nebulúkat. Leszidja őket:
"Nem szégyellitek magatokat ? Amerikában mindenki egyenlő! Nincs különbség a fehérek és a feketék közt! Vegyétek most úgy, hogy mindenki kék. Nekünk békességben kell együtt élnünk. Most pedig beszállni a buszba! A világoskékek elől, a sötétkékek hátul!"

(#15616) Cartevo válasza H-Zol (#15615) üzenetére


Cartevo
őstag

Nyáron 1 néger lép ki a Balatonból. Úgy tűnik, hogy három lába van, de közelebbről kiderül, hogy nem, csak a szerszáma olyan méretes. Egyre többen nézik, mire a csoki kifakad:
-Ez van, vízben mindig összemegy.

(#15617) macilaci78 válasza H-Zol (#15615) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Engem nem zavar, ha valaki néger, amíg csak otthon csinálja...

Csúnya dolog a rasszizmus és idejétmúlt is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15618) H-Zol válasza Cartevo (#15616) üzenetére


H-Zol
senior tag

Három néger a hídon ülve a folyóba pisil:- Milyen hideg a víz felszíne! - mondja az egyik.- És milyen erős a sodra! - így a másik.- Az alja meg teljesen kavicsos - szól a harmadik.

(#15619) H-Zol válasza macilaci78 (#15617) üzenetére


H-Zol
senior tag

- Mi az? Fekete a színe, de fehér levelei vannak?
- ???
- Néger postás :D

(#15620) liszi70 válasza macilaci78 (#15617) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Engem nem zavar, ha valaki néger, amíg csak otthon csinálja..."

:DDD :C

Egy takarítónő feljelentést tesz a rendőrségen, hogy a munkahelyén megerőszakolta egy férfi a folyosón.
- És nem tudott elmenekülni? - kérdezi a rendőr.
- Hogyan menekültem volna el? Jobbról fal, balról fal, mögöttem a férfi, előttem meg már föl volt mosva!

(#15621) H-Zol válasza liszi70 (#15620) üzenetére


H-Zol
senior tag

Egy üvöltő gyerekekkel teli mikrobusz átmegy a zebrán, és majdnem elüt egy férfit. A férfi felháborodva kiáltja a női vezetőnek:
- Hé, hölgyem, nem tud vigyázni?
A nő megállítja a kocsit, letekeri az ablakot és visszakiabál:
- Miből gondolja, hogy mind az enyém? :D

(#15623) Cartevo


Cartevo
őstag

Disznóvágáskor a nők a vécébe dobják a belsőséget.
Este aludni tér a család, az apa vécézés után meséli:
-Képzeljétek, kixartam a belemet.
-És fájt?
-Nem, csak mikor visszatömködtem.

(#15624) macilaci78 válasza wolfman (#15622) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mondjuk, az összefoglaló is ellenzi többek között a faji hovatartozást sértő vicceket...

Mi lesz egy néger és egy polip keresztezéséből?
Nem tudom, de gyapotszedésben nem lesz párja!

Biztosan megvannak a revans viccek az afroamerikaiak, távolkeletiek, stb részéről is, amiken ugyanúgy lehet röhögni. Ha minden érintett poénra veszi, akkor nincs harag. Ha akár csak az egyik embert sérti a többinek illik visszább venni. Eltérő ingerküszöbök vannak, nem csak bőrszínben nem vagyunk egyformák. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15626) H-Zol


H-Zol
senior tag

Eszkomó!
Egy férfi kúszik a sivatagban. A vize már két napja elfogyott, erejének végén tart. Egyszer csak felpillant, és meglát egy eszkimót a szánján, szánhúzó kutyák társaságában. Mivel azt hiszi, hogy hallucinál, összeesik és elájul.
Arra tér magához, hogy a kutyák nyalogatják az arcát.
- Hála Istennek, mégsem képzelődtem! - kiált fel. - Eltévedtem és már az utolsókat rúgom. Kérem, segítsen!
- Hah! - kiált fel az eszkimó. - Méghogy MAGA tévedt el...

(#15627) wolfman válasza macilaci78 (#15624) üzenetére


wolfman
veterán

De én nem írtam semmiféle viccet akkor, mint ahogyan az előbb sem, sőt, kérdeztem csak, aztán törlés. Csak megjegyeztem, hogy látom többen felolvassák nekünk az 1965-ös Hahota! magazint. De látom az a baj, hogy poén nélkül morfondíroztam. Tehát akkor:

'Ha annyit járnál, mint a pofád, már egész jó alakod lenne.'

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15628) H-Zol válasza wolfman (#15627) üzenetére


H-Zol
senior tag

Nem csak nektek olvassuk fel a Hahota magazint, hanem a fiatalabb generációnak, akik nem ismerik :D

A honvédségnél az őrmester tanít a honvédoknak a logikáról.
- Kovács honvéd, álljon fel! - mondja az őrmester.
- Elmondom magának, mi a logika. Itt van maga. Megszületett, felnőtt, majd meghal, eltemetik. Kinő a sírján egy szál fű, egy tehén arra megy, lelegeli, letesz egy szép nagy lepényt. Én arra megyek, belelépek és azt mondom: Kovács honvéd, maga de megváltozott. Na érti miről van szó?
- Igen. - mondja Kovács.
- Akkor mondja vissza! - szólítja fel az őrmester.
Kovács belekezd:
- Az őrmester úr megszületett, felnőtt, majd meghal, eltemetik. Kinő a sírján egy szál fű, egy tehén arra megy, lelegeli, letesz egy szép nagy lepényt. Én arra megyek, belelépek és azt mondom: Hej, őrmester úr! Maga semmit sem változott!

(#15629) H-Zol


H-Zol
senior tag

Megvesztegetés
A per előtt az ügyvéd biztosítja a gazdát, hogy nyerni fog.
- Nem segítene a dolgon, ha küldenék a bírónak egy-két kacsát? - kérdezi a gazda.
- Ó, egek! Eszébe ne jusson - feleli az ügyvéd. - Ezzel csak ártana magának, a bíró megvesztegetési kísérletnek tekintené.
A tárgyalás után az ügyvéd gratulál ügyfelének, amiért felmentették:
- No látja, ugye megmondtam, hogy megnyerem magának a pert.
- Valóban - így a gazda - de azért én elküldtem azt a két kacsát a másik fickó nevében. ;]

(#15630) zseko


zseko
veterán

- Miért nem jó vitatkozni a medvével?
- Mert úgyis félbeszakít :)

HR24.hu

(#15631) H-Zol


H-Zol
senior tag

Nászéjszaka után
Az anya megkéri három lányát számoljanak be a nászéjszaka után hogy milyen a férjük teljesítménye. Az első lánynál eljön az idő. Másnap az anya kap egy telefont:
- Tchibo!
Anyuka nem érti de meglátja a reklámújságban a hirdetést: Élvezet az utolsó cseppig!
Eljön az idő a másodiknál is. Ő is telefonál:
- Cardo matracok!
Anyuka nézi: Óriási élvezet, king size!
A harmadik lánynál is itt az idő. Ő is telefonál:
- British airways!
Az anya ezt olvasta mielőtt elájult:
Minden héten hét nap, Mindkét útvonalon naponta ötször!

(#15632) H-Zol válasza zseko (#15630) üzenetére


H-Zol
senior tag

Ketten jönnek kifelé az erdőből. Az egyik futva, a másik medve !!!

(#15633) Aryes válasza H-Zol (#15632) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nyuszika és a medve mennek az erdőben.
A nyuszika a tisztáshoz ért, a medve pedig a villanyszereléshez.
Egy kicsit.

(#15634) H-Zol válasza Aryes (#15633) üzenetére


H-Zol
senior tag

Nyuszika találkozik az erdőben a medvével, és így szól:
- Képzeld medve, tegnap találkoztam a diszkóban a rókalánnyal. Az egész estét végigtáncoltuk, és miután hazakísértem, bevitt a hálószobájába és azt mondta: Nyuszikám, mindenem a tiéd! Medve hallod, ha ott lettél volna, még a hűtőt is el tudtuk volna hozni!

(#15635) H-Zol


H-Zol
senior tag

50 éves
Egy nő az 50 éves születésnapján elkölt egy csomó pénzt ránctalanításra, kozmetikára, frizurára, ruhára és amikor úgy érzi, hogy a lehető legjobbat kihozta magából, nagyon fel van dobva, elindul a városban. Először az újságosnál vásárol, majd fizetéskor megkérdezi:
- Mit gondol, hány éves vagyok?
- 34.
- 50! - mondja, és önelégülten távozik.
A McDonalds-ban is fizetéskor megkérdezi:
- Mit gondol, hány éves vagyok?
- 31.
- Pontosan 50 vagyok!
Szinte a fellegekben jár, amikor a buszmegállóban meglát egy öregurat.
- Mit gondol uram, hány éves vagyok?
- Nézze asszonyom, én már 80 éves is elmúltam, nem túl jó a látásom, de van egy biztos módszerem, amivel pontosan meg tudom határozni a korát. Ha megengedi, hogy benyúljak a melltartója alá, egész pontosan meg tudom mondani a korát.
Erre nem számított a nő, de nagyon furdalta a kíváncsiság, ezért beleegyezett. Félrevonultak a bokrok mögé, az öregúr szép finoman becsúsztatta mindkét kezét, körbejártatta, megemelgette, megtapogatta, a nő már kezdett türelmetlen lenni:
- Na?
- Asszonyom, maga pontosan 50 éves.
A nő nem hitt a fülének.
- Honnan a fenéből tudja ilyen pontosan?
- A McDonalds-ban ott álltam maga mögött a sorban !! :DD

(#15636) H-Zol


H-Zol
senior tag

Alkudozás
Egy férfi megszólít egy csinos nőt az utcán:
- Mondja hölgyem, négymillió forintért lefeküdne velem?
- Négymillió forintért? Simán!
- És ötezer forintért?
- Hééé, mit gondol, mi vagyok én?
- Hogy Ön micsoda, azt már letisztáztuk. Most már csak az áron megy az alkudozás...

(#15637) H-Zol


H-Zol
senior tag

Az alkalmazott beront a főnöke irodájába, széttépi az újságát, arcába önti a kávéját és a fejére húzza a papírkosarat.
Ekkor bejön az irodába az alkalmazott bátyja.
- Csak vicceltem Józsi, nincs is ötösünk a lottón. :D :D

(#15638) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy kis faluban nyugdíjba készül az orvos, helyére egy fiatal kolléga érkezik. Együtt látogatják végig a betegeket, és az idősebb mindenhol bemutatja a fiatalt. Az egyik asszony panaszkodik:
- Doktor úr, mostanában állandóan fáj a gyomrom.
Az idős orvos válaszol:
- Nem evett túl sok friss gyümölcsöt? Szerintem kevesebbet kéne ennie, akkor rendbe fog jönni.
Amikor a két orvos elhagyja a házat, a fiatal csodálkozva kérdezi:
- Hogy tudta ilyen gyorsan felállítani a diagnózist, hiszen nem is vizsgálta meg a hölgyet?
- Egyszerű. Leejtettem a sztetoszkópomat, és amikor lehajoltam, megláttam, hogy az asztal alatt a szemetes tele van banánhéjjal. Így azonnal rájöttem, mi a baj.
Mennek tovább egy másik házhoz, ahol egy idősebb asszony fogadja őket. Most a fiatal orvoson van a sor. Az asszony elmondja a panaszát:
- Doktor úr, mostanában állandóan kimerültnek érzem magam, egészen legyengültem.
- Nos... asszonyom, talán nem kellene annyi önkéntes munkát vállania az egyháznak, pihenjen többet.
Mikor kimennek a házból, az idős orvos megdöbbenve kérdezi a kollégájától:
- Hát ezt meg honnan tudta? Hiszen nem is vizsgálta meg a hölgyet, még csak nem is ismeri őt.
- Egyszerű. Mikor elejtettem a sztetoszkópomat, és lehajoltam érte, megláttam az ágy alatt a tiszteletes urat.

(#15639) H-Zol


H-Zol
senior tag

A fakír egy új mutatványt ad elő a színpadon. A közönség feszülten figyeli, miközben előveszi a nemiszervét, és beleteszi egy krokodil szájába, majd egy erőteljeset rácsap a krokodil fejére. A nézők közül mindenki elhűlten szemléli az eseményeket. A fakír körbenéz, kinyitja a krokodil száját, és körbemutogatja a sértetetlen szervet. Ezután a közönséghez fordul:
- Jelentkezőt várok, aki megpróbálkozik a mutatvánnyal!
A színpadon síri csend. Hirtelen egy fiatal, szőke hölgy pattan fel:
- Én megcsinálom!
- Maga? - ráncolja a szemöldökét a fakír.
- Igen, csak ne tessék nagyot ütni a fejemre! :DD

(#15640) H-Zol


H-Zol
senior tag

A férj és a feleség vitatkozik:
- Vedd tudomásul, hogy engem annak idején egy orvos is elvett volna!
- Azt elhiszem, hogy elvett volna! Ha az a jó anyád időben jelentkezik abortuszra! :DD

Feleség a férjének:
- Képzeld, tegnap, miután elaludtál, megvarrtam a lyukas nadrágzsebedet! Hát nem egy gondoskodó kis feleség vagyok?
- De igen - feleli a férj. Csak azt áruld el nekem, hogyan vetted észre, hogy lyukas a zsebem?!

(#15641) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15640) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

A feleség egy ismerős arcot vesz észre az étteremben. Odaszól a férjének:
- Nézd csak, ott az a részeges alak az előző férjem! Mióta hét éve elváltam tőle, egyfolytában csak iszik, állandóan részeg!
- Ez tényleg furcsa. - Ennyi ideig azért senki nem szokott ünnepelni!

(#15642) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15641) üzenetére


H-Zol
senior tag

A feleség elhatározza, hogy énekelni tanul. Első nap, amikor otthon nekiáll gyakorolni, a férje feláll a tévé elől és megy ki a kertbe.
– Ennyire nem tetszik? – kérdi a feleség sértődötten.
– De, tetszik, csak nem szeretném, hogy a szomszédok azt higgyék, hogy én verlek !! :D :D

(#15643) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15642) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

A feleség elmegy egy jósnőhöz. A sötét szobában a jósnő kristálygömbje fölé hajol, hosszan mereng, majd összeráncolt homlokkal közli:
- Nehéz lesz elmondanom... Nos, készüljön fel rá lélekben, hogy hamarosan megözvegyül. A férje még az idén erőszakos és szörnyű halált hal.
Az asszony rémülten néz maga elé, majd nagy levegőt vesz, és halkan megkérdezi:
- De ugye a rendőrök nem jönnek majd rá, hogy én tettem?

(#15644) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15643) üzenetére


H-Zol
senior tag

A házaspár
elviszi az orvoshoz a fiukat, mert annak
nagyon kicsi a fütyije. Az orvos megvizsgálja a
gyereket, majd így szól:
-Semmi gond, adjanak neki palacsintát, az
... csodát fog tenni.
Következő reggel a gyerek látja, hogy az
asztalon egy nagy halom palacsinta gőzölög.
-Ezt mindet meg kell ennem? – kérdezi.
-Vegyél ki magadnak kettőt – mondja az
anyja. – A többi az apádé. :D

(#15645) zseko


zseko
veterán

A Pál utcai fiúk közül leginkább a Boka szokott kirándulni...
:DDD

HR24.hu

(#15646) H-Zol válasza zseko (#15645) üzenetére


H-Zol
senior tag

Hogy hívják a Pál utcai fiúk vezérének indián feleségét?
- ???
- Bokahontas. :D

(#15648) H-Zol


H-Zol
senior tag

Fiatal házaspár a Nagykörúton lakik és vesznek egy új szekrényt.
A férj hajnalban elmegy dolgozni és amikor reggel az első villamos elmegy a ház előtt, a szekrényajtó magától kinyílik.
A feleség becsukja ám a következő villamosnál megint kinyílik.
Ez így megy egész nap, míg a feleség megunja és felhív egy
asztalosipari szövetkezetet, akik kiküldenek egy fiatal szerelőt.
Áll a szerelő meg a feleség a szekrényajtó előtt, és amikor a
villamos jön az mindig kinyílik.
- Hát sajnos kisasszony innét nem látok semmit, lehet, hogy belül van a baj, én beállok a szekrénybe, csukja rám az ajtót, hátha belülről látom, mi a hiba. Szerelő be, feleség rácsukja a
szekrényajtót. Ebben a pillanatban megérkezik a férj, veszi le a
kabátját és be akarja akasztani a szekrénybe, amikor meglátja
bent a szerelőt.
- Maga mit csinál itt? - kérdi.
- Mondja, elhiszi nekem, ha most azt mondom, hogy a villamosra várok :F :D :D

(#15649) H-Zol


H-Zol
senior tag

A lelkész fia megszerzi a jogosítványt. Odamegy az apjához elkérni az autót:
- Ajánlok egy üzletet - mondja az apja. Ha levágatod a hajad, viheted a kocsit.
- De annak idején Sámsonnak is hosszú haja volt, Mózesnek és Jézusnak is - próbálkozik a fiú.
- Igen, de ők mindenhová gyalog mentek !!!

(#15650) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy rab megszökik a börtönből, ahol 15 évig volt fogvatartva. Nemsokára talál egy házat, ahová be is tör. Egy fiatal párt talál ott az ágyban. Kiszedi a fickót az ágyból, és a székhez kötözi, a nőt pedig az ágyhoz, és ahogy kötözés közben fölé hajol, megcsókolja a nyakát, azután felkel, és elmegy a fürdőszobába. Amíg ott tartózkodik, a férj azt mondja a feleségének:
- Ez a fickó egy rab, láthatod a ruháján. Valószínüleg egy csomó időt töltött a börtönben, és évek óta nem látott nőt. Ha szexelni akar, ne állj ellen, ne panaszkodj, csak csináld amit mond neked, elégítsd ki. Ez az ember veszélyes ha bedühödik, megölhet bennünket. Légy erős, szeretlek!
A feleség erre azt mondja:
- Örülök, hogy így gondolod. Biztos, hogy nem látott nőt évek óta, de ő nem a nyakamat csókolta meg az előbb. Azt suttogta a fülembe, hogy nagyon szexinek talál téged, és azt kérdezte, hogy tartunk-e vazelint a fürdőszobában. Légy erős drágám! Én is szeretlek.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.