Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) Argos


Argos
őstag

Pár reflket, a közelmúltból:

Két medve megy az erdőben.
Az egyik jobbra, a másik barna.

- Hogy hívják a német jegesmacit?
- Dermedve.

Megy a nyuszika és a medve az erdőben.
A medve egy kis tisztáshoz ért, a nyuszika meg egy kicsit a villanyszereléshez.
- Mi az, szürke, ropogós és lóg a plafonról?
- Kezdő villanyszerelő.

- Milyen a villanyszerelő munkája?
- Feszültséggel teli.

...elmúlik...

(#15102) bambano válasza Argos (#15101) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

amikor autózom a 47-esen, mindig eszembe jut a német ragozás: Dasecske vagy Derecske...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15103) Mr. Y válasza sztanozs (#15100) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ilyenben nekem is volt részem, apósomnak köszönhetően. A durva az volt, hogy amikor visszakapcsolta, hogy tévézzen (hozzáteszem, nem tudta, hogy konnektort szerelek az emeleten), a csavarhúzó erős fényhatás kíséretében odaheggesztette magát az aljzathoz. Persze, azonnal le is verte az órát. Mire kiszabadítottam a csavarhúzót és megint elkezdtem a szerelést, jött a következő csatt (visszakapcsolta). Ekkor már gyanús lett neki, hogy nem magától verődik le és megkérdezte, mit is csinálok :)

But who is watching the guardians?

(#15104) Fáraó


Fáraó
őstag

Kolléga is alkotott, úgy látszik ma ilyen nap van:

- Hogy nevezik a kocát, ha 11 kismalacot hozott a világra?
- Elevenszülő.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#15105) macilaci78 válasza Argos (#15101) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hogy hal meg a kezdő tűzoltó?
Elég egyszerűen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15106) qnadam válasza Mr. Y (#15099) üzenetére


qnadam
veterán

nyuszika és medve sétálnak az erdőben. nyuszi egyszercsak egy tisztáshoz ért, a medve meg a villanyszereléshez, de csak egy kicsit.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#15107) philoxenia válasza qnadam (#15106) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A medve szerintem a meleg-burkolatokhoz inkább.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15108) Gubek-Einste válasza Argos (#15101) üzenetére

Két medve megy az erdőben.
Az egyik jobbra, a másik barna.

Ketten jönnek ki az erdőből: Egyik futva, a másik medve

- Mi az eszkimó légitársaság?
- Fridzsid Air

- Mi a katonai operációs rendszer?
- Comman Dos

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#15110) macilaci78 válasza wolfman (#15109) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem vagy vicces. :N

Ketten jönnek ki az erdőből: az egyik futva, a másik medve.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15111) Eastman válasza wolfman (#15109) üzenetére


Eastman
őstag

Cég révén ahol dolgozom, szoktam járni ilyen munkavédelmi továbbképzésekre minden évben. 2 éve egy olyan cég képviselete jött, akik biztosítékok, kismegszakítók, stb. lezárási megoldásaival foglalkoznak zárakkal, burkolatokkal, stb. Elmondásuk alapján rettentő sok ember sérül vagy hal is meg olyan balesetben, hogy lenyomják az adott épületben, villamos körön az áramot, nekiesnek a szerelésnek, közben jön egy be nem avatott (vagy beavatott csak zárlatosagyú) és ő tölteni szeretné a telefonját, kávét akar főzni, stb, stb., visszanyomja az áramot, aztán a brigád meg hullik az emelvényről vagy markolják meg az adott munkadarabot véglegesen.

Olvasom, de nem nagyon értem a soraidat. Valszeg kereskedőkkel beszélgettél akik meg akartak győzni valami szükségtelen dologról. Ostoba az a villanyszerelő aki nem visz magával egy ilyen pár száz forintos táblát*. Első körben nem a pógár felelőssége, ha egy előle nem lezárt, nem tiltó-táblázott berendezést felkapcsol. Annyira a hétköznapi életünk része az elektromosság, hogy már szinte enni, székelni, gondolkodni sem tud a pógár nélküle. Szerintem Tanulmányaim szerint szakmailag nem ő baxa el. Más kérdés, hogy ha nem is az áram, de végül őt kxxják meg utána.

*Jaaa, hogy nincs rá applikáció az okosfonban? Hát, az élet nem majális, ha túl akarod élni, vinni kell a táblát magaddal...

Az Erdélyben túrázó pesti utolsó mondata:
- Ne haragudjon, maga mindig bundában szedi a málnát?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15112) philoxenia válasza Eastman (#15111) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vasútnál ugyan nem ilyen törpefeszültséggel dolgoznak, de ott a feszültségmentesítés az összes elem végrehajtásával valósul meg.

A kőműves, az ács és a villanyszerelő azon vitatkoznak, hogy melyikük munkája volt előbb a földön.
– Mi építettük fel a gízai piramisokat – mondja a kőműves -, tehát először mi léteztünk.
– Dehogy! – tiltakozik fejét rázva az ács. – Mi már jóval korábban elkészítettük Noé bárkáját.
Erre a villanyszerelő kuncogni kezd.
– Mi olyan vicces? – kérdi az ács.
– A teremtés első napján Isten azt mondta: “Legyen világosság!” – magyarázza a villanyszerelő – Addigra mi már lefektettük a kábeleket!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15113) Eastman válasza philoxenia (#15112) üzenetére


Eastman
őstag

Nemt'om kolléga vasutas-e. :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15114) philoxenia válasza Eastman (#15113) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Biztos nem, a 25kV esetén nem ilyen biztosítékokkal operálnak.... :N

Egy házaspár vasárnap reggelizik a konyhában, amikor a férj megszólal:
- Az jutott eszembe, hogy ha majd meghalok, add el az összes holmimat.
- Miért tennék ilyet?
- Arra gondoltam, hogy egyszer majd úgyis újra férjhez mész, és nem akarom, hogy valami idióta használja a cuccaimat.
- Miből gondolod, hogy újra egy idiótához fogok feleségül menni?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15116) Eastman válasza wolfman (#15115) üzenetére


Eastman
őstag

Meló közben én mindig leragasztom vagy szigszalaggal, vagy ha épp nincs táblám, egy darab papírra ráírom az itinert és odaragasztom a kismegszakítóra / automatára. Zöldsárgával lehet szép ikszeket ragasztani, aztán alkoholistafilccel ráírni...

Házibarkácsnál sincs szigszalag? :U Csodálkoznék.

Szibériában szolgáló Iván tizedes három nap eltávozást kap. Felcsatolja a sílécet, és röpke 24 óra alatt hazasíel. Három nap múlva, időben visszaérkezik a táborba. Társai faggatni kezdik:
- Mit csináltál otthon először?
- Megkettyintettem az asszonyt.
- Másodszor?
- Lehúztam egy üveg vodkát.
- Harmadszor?
- Lecsatoltam a síléceket.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15117) mephi666


mephi666
nagyúr

az ígéret szép szó, de a geflügelverarbeitungsbetrieb sokkal szebb :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15118) Samus


Samus
addikt

Székelybácsi bemegy a kocsmába. Leül, pálinkát kér, és azt motyogja magában, hogy vannak megmagyarázhatatlan dolgok. Öt perc múlva kér még egy italt, és még mindig ezt motyogja. Erre a csapos megkérdi:
- Székelybácsi, mit nem lehet megmagyarázni?
- Hát tudja, az úgy volt, hogy kimentem megfejni a tehenet. Oldalról akartam fejni, ahogy mindig, de a rohadt dög felrúgta a vedret. Megpróbáltam a másik oldalról, de ott is felrúgta. Mondok, akkor megpróbálom hátulról, de így is felrúgta. Erre olyan ideges lettem, hogy a két hátsó lábát kikötöttem az istálló falához.
Leültem fejni, erre elkezdett csapdosni a farkával. Próbáltam megfogni, de nem bírtam, na akkor arra gondoltam, felkötöm a farkát a gerendához! De mivel már nem volt spárga, a szíjammal kellett megkötni. Hoztam egy széket, hogy felérjem a gerendát, felálltam rá, kivettem az övemet, felemeltem a tehén farkát, de öv nélkül meg lesett rólam a nadrágom. És ekkor nyitott be az asszony. A tehén lába kikötve, farka felkötve, én meg ott állok mögötte gatyában. Na erre mondom én, hogy vannak dolgok, amiket nem lehet megmagyarázni...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15120) macilaci78 válasza hzsolee (#15119) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csak a német nyelvtanban nem kell az összetett szavakat elválasztani. Bár a német nyelvtan szerint a főneveket nagy kezdőbetűvel írjuk.

Reccs - a legrövidebb favicc.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15121) sztanozs válasza mephi666 (#15117) üzenetére


sztanozs
veterán

én Landwirtschaftsmaschinenausstellung-gal ismertem (de kb ugynaz a kategória) :DDD

Kalapácsos ember mindent szögnek néz!

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#15124) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Érdekes, hogy itt milyen sokan szerelnek villanyt, milyen sok ember kötött már ismeretséget a 230 volttal, de senki se használ FI relét :U

Egy házaspár vasárnap reggelizik a konyhában, amikor a férj megszólal:
- Az jutott eszembe, hogy ha majd meghalok, add el az összes holmimat, pl. a golfütőim sokat érnek, lesz pénzed belőle.
- Miért tennék ilyet?
- Arra gondoltam, hogy majd úgyis újra férjhez mész egy új pasihoz, és nem akarom, hogy használja a golfütőimet.
- Nem fogja használni, ő balkezes...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#15125) philoxenia válasza Donki Hóte (#15124) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Részemről áramvédő kapcsolót használok... Az viszont sok esetben semmit sem ér. A múltkor is dugom a két százas szöget a konnektorba és le se vágott... :O

;]

A tanár felelteti Mórickát:
- Móricka honnan jön az áram?
- Az őserdőből.
- Ezt miből gondolod?
- Mert amikor a múltkor elment az áram, apa azt mondta már megint lekapcsolták az áramot ezek a majmok

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15126) BlackmMmDog válasza Donki Hóte (#15124) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

A férj összeveszik a feleségével, de úgy, hogy nem is beszélnek egymással. Mivel korán kell munkába mennie, ír egy cédulát az asszonynak a hűtőre:
"Légyszíves, kelts fel reggel ötkor, hogy elérjem a buszomat."
Másnap reggel kipihenten ébred a férj, és megdöbbenve veszi tudomásul, hogy már nyolc óra van. Éppen elkezdené szidni az asszonyt, amikor a hűtőre rakott papírra téved a tekintete:
"Reggel öt van, kelj fel! - Marcsi."

(#15127) macilaci78 válasza BlackmMmDog (#15126) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szállodai szobában cseng a telefon:
- Halló, Ön kért ébresztés 5:30-ra?
- Igen, én kértem.
- Akkor csipkedje magát, lassan 7 óra!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15128) bambano válasza macilaci78 (#15127) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Hofinál csörög a telefon hajnalban.
- itt a posta ébresztő szolgáltatása, Hofi úr!
- én nem kértem ébresztést
- mi se kértük azt, amit a szilveszteri kabaréban előadott!

:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15129) Fecogame


Fecogame
veterán

Outcall az magyarul kihívás? ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15130) philoxenia válasza Fecogame (#15129) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A becsókolni angolul úgy mondják, hogy into kiss?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15131) hzsolee válasza Fecogame (#15129) üzenetére


hzsolee
őstag

VoiceRace, hangverseny? (byKÁ)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#15132) sztanozs válasza hzsolee (#15131) üzenetére


sztanozs
veterán

Máltai Szeretetszolgálat - Maltan Love Slavery

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#15133) mephi666 válasza sztanozs (#15132) üzenetére


mephi666
nagyúr

forrókulcs=hotkey :) nálam ez a legjobb és ismertem olyat, aki így használta

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15134) Eastman válasza sztanozs (#15132) üzenetére


Eastman
őstag

Hosszúlépés = Longstep. (Haver mondta be Amsterdamban a kilencvenes évek végén.)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15135) zeon.hu válasza mephi666 (#15133) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mother ticket= anyajegy
Flying machine mother if good = repülőgép anyahajó
Alien driver = idegenvezető

#?*@&!

(#15136) Mr. Y válasza zeon.hu (#15135) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

I too you no, good too you no - Én Istenem, Jó Istenem...

Hogyan nevetnek az angolok?
- IF-IF-IF-IF-IF-IF-IF-IF

But who is watching the guardians?

(#15137) Fecogame válasza Fecogame (#15129) üzenetére


Fecogame
veterán

Mit indítottam el... :O :DDD

Kolléga legutóbbi kreálmánya... Éppen csinálunk mentést egy szerverről, erre kérdezni:

- Kész van a hátrafel?
- ???

Aztán leesett :W :DD

backup

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15138) lezso6 válasza Fecogame (#15137) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

dustsucker = porszívó

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15139) Chuck Norris válasza lezso6 (#15138) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ez meg a kifingott tábla: [link]

(#15140) SyMbioTe

Akkor a butterfly az repülő vaj?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#15141) Fecogame válasza SyMbioTe (#15140) üzenetére


Fecogame
veterán

És a dragonfly pedig sárkányrepülő? :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15142) Aryes válasza zeon.hu (#15135) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mother's butter break you out -> a nyavaja törjön ki

(#15143) Eastman válasza Fecogame (#15141) üzenetére


Eastman
őstag

Sárkánylégy.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15144) sztanozs válasza Fecogame (#15141) üzenetére


sztanozs
veterán

DragOnFly - húzzrálégy

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#15145) Eastman válasza sztanozs (#15144) üzenetére


Eastman
őstag

DrAgo'n'Fly - Dr. Ezelőtt, és Légy

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15146) Mr. Y válasza Eastman (#15145) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sunmagazine - Naptár

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#15147) gabor_b


gabor_b
tag

Férj ül a buszon, megy munkába, csörög a telefon. 📞
- Mi az, hogy pozitív lett a teszted ?! Ezt reggel miért nem mondtad ?!😲
Busz éppen megállt. Az emberek mind leszálltak, férj egyedül marad a buszon. 🚍
Férj: - Most kinek újságoljam el, hogy a nejem végre állapotos lett? 🤔🤣🤣🤣🤣

(#15148) philoxenia válasza Aryes (#15142) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Miért törjön ki valakit Nya Vaja? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15149) wolfman


wolfman
veterán

Eladó indián - Sell indian -Celine Dion

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15150) Real_Necro válasza Mr. Y (#15146) üzenetére


Real_Necro
veterán

Iron Happy Woman - Vasboldogasszony
Wunder Scheisse Eisen - Csodaszarvas

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.