Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25) vicze válasza zh1972 (#19) üzenetére


vicze
félisten

Nem igazán értem hol írtam bármi sértőt. Pusztán azt nem hagyom, hogy valaki erőteljes túlzásokat, vagy valótlanságokat, egyetemes igazságnak állítson be, a hozzánemértése vagy nagyzási mániája miatt, ezzel pedig félrevezessen másokat.

" fél éve írtam és nem is posztoltam végül."
Aki ezt értelmezni tudja, az szóljon. :U Azt, hogy a füles 5 hónapja július 10.-én lelent meg meg se ejegyeztem.

"Az pl nem zavart, hogy 5000 órát olvastam teszteket/review-kat? "
De zavar, ha valaki pofátlanul hazudik, de inkább csöndben maradtam. Ha meg valakivel el akarod hitetni, hogy több mint 200napnyi időt töltöttél ezzel, elég szomorú...

"Az kb. megfelel a többezer eurós hasonlatnak."
Továbbra is értelmezhetetlen. :(

"De mi a tökömnek magyarázkodok egy fotelharcosnak"
Valahogy még nem láttalak egyik füles találkozón se, de szerintem fülhallgató kiállításokon se futottunk össze.

"Ha nem telefonnal hajtjuk meg, hanem valami jobb minőségű minimum FLAC/DAC-os valamivel (de lehet már egy laptop is nagy előrelépés megfelelő SW-el)"
Azt leírnád esetleg, milyen "valamivel" próbáltad az adott TWS-t, ami ennyire jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.