Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19) zh1972 válasza vicze (#9) üzenetére


zh1972
tag

Ez ma jelent meg, de fél éve írtam és nem is posztoltam végül.
Nem is értem, hogy került ma be a nevem alá!
Mindjárt kitörlöm, ha lehet olyat.

Sajnos mindig van egy ilyen ember mint te, ezért nem is írok a neten már jó ideje. Nem tudod a helyén kezelni a dolgokat, és kényszert érzel, hogy okosat írj.
Ez a mai generációban valami gyermekkori zárlat lehet.

Ez az írás például egyáltalán nem neked szólt, így a válaszaid alapján.

Azt azért remélem, hogy legalább volt szerencséd kipróbálni a terméket, mert a legtöbb hülye, csak ír, mert van véleménye mindenről.

Az pl nem zavart, hogy 5000 órát olvastam teszteket/review-kat? Az kb. megfelel a többezer eurós hasonlatnak.

Ami régen manufaktúra volt, az mind elköltözött kínába ...kb akkor amikor születtél.

A "sosem lesz" az egy nagyon erős kifejezés. A fémvezetős technológiának is vannak korlátai és lehet, hogy eljön egyszer az a "sosem lesz". Kijelenteni, olyat, hogy sosem lesz, anélkül, hogy Nostredamus lenne a családneved, korlátolt gondolkodás.

Én szívesen vendégül látlak egyszer és meggyőzödhetsz róla, hogy milyen egy összehasonlító zenehalgatás professzionális environmentben, ahol magyarország negyedéves költségvetése van beépítve egy 9x9-es szobába! :K
Az meg tény, hogy a wireless technológia megközelítette a vezetékes minőségét. A vita itt azon keletkezhet, hogy mennyire? Kicsit vagy nagyon? Itt van pl egy IE 800-as amiért 700 jurót hagytam a kasszás néninél és vezetékes de annyival nem szól jobban, hogy azt mondhassam a wireless ezt meg sem közelíti.

Azóta bekerült még jópár true wireless füles a kollekcióba, de ez az egyik még mindig, amit a legtöbbet használok.

De mi a tökömnek magyarázkodok egy fotelharcosnak? ...nem is értem, múltkor is egy hifistába botlottam aki mp3-at halgatott! Kellenek ezek nekem???? :N

Nem kell válaszolni, nem jövök megint kb 6 hónapig, most is csak az email miatt kattintottam ide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.