Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32) trialboj


trialboj
őstag

Hát ez remek, de itt senki sincs, hogy kapunk így választ bármilyen kérdésre :(

Én pl most tervezek belekóstolni ebbe a vezeték nélküli füles világba, de fogalmam sincs merre induljak. Elsőre milyet kellene vásárolnom, ami még nem túl drága, de elég minőségi hogy kipróbáljam.

Pl nem tudom mennyire meríti a telefonomat, milyen messze kóborolhatok el, pl udvaron használva 5-10 méter még belefér. Bringázás közben esetleg kieshet a fülemből? Nem tl nehéz és kényelmetlen viselni, mondjuk egy 3 órás tekerés alatt? Kb 10k körül érdekelne valami, nagyon max a 20k.
Van most valami best buy? Ha lehet ne agybadugós legyen, szerintem az egyből kiesne a fülemből.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.