Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#445) Dare2Live válasza kymco (#436) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

-1. marginális az én szójárásom, magamat idéztem. Az időst azért raktam idézőjelek közé mert nem szószerint a korral hanem az immunrendszer teljesítményének a jelentős visszaesésével vana baj és ez a baj nem a ''kor''.
Máshol nemtalálok idézőjelet amivel nem voltam ''korrekt'' hozzád. szólj ha lász!

-2. én alátámasztom a véleményem hiteles adatokkal te nem..... szokás szakmai körökben, hogy megjelöljük a forrást ha nemlehet ollózunk egy kissebb részt. Innen azhogy téged zavar, hogy nem a levegőbe beszélek mint te azt sajnálom.

-3. te minek nevezed pl azt, hogy a pestis pl eltünt? hogy a TBC halálozás 100Kra vetítve évi 6000ről 4re csökkent? Én sikernek, jelentős csökkenésnek, visszaszorításnak te meg sikerpropagandának. Hát ehez már kemény vakság kell az tény.

Adatok WHOról valószínűleg ;] stimmelnek......

Rezisztenciát nem érintettem tényleg. Tehát a korábbi bevált antituberkulotikumokkal szembe rezisztens lett a TBC egyes variánsai, olyan variánsa tudtommal még nincs ami mindegyikre. Ráadásul már piacon vannak az új antituberkulotikumok amikre nem reziszten semennyire csak nem szivesen alkalmazzák őket áruk miatt. Szóval messze még a világvége.

Győzelem fontos nekem na nevicc......
egyszerűen baromira zavar ha valaki nem igazat állít. Ha a nem igaznak a megcáfolását te győzelemnek nevezed akkor igen: Győztem.

[Szerkesztve]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.