Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#742) Prison85 válasza CrawLinG (#738) üzenetére


Prison85
senior tag

Végigolvastam a vitátokat és én teljes mértékben neked adok igazat Ikarusz-szal szemben. Mielőtt nekiállt a friss regisztrációjával összevissza jelentgetni és az eladót piszkálni (mert nem engedett az árból és ez szálka volt a szemében) elolvashatta volna a szabályzatot, melyek közül többet is megszegett. Néhányat ki is emelnék :U

"amit tiltunk fórumunkban:

-a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat

-minden olyan hozzászólást, amely "flame"-nek minősül. Ide értve az erőteljes érzelmi töltettel ellátott, személyeskedő, felesleges indulatokat gerjesztő, öncélú, a másik fél lejáratására és a közösség rombolására alkalmas, észérveket nélkülöző, provokáló hozzászólásokat.

-a privát üzenetek nyilvánossá tételét. A privát üzenetek, mint a nevük is mutatja, magánlevelezésnek minősülnek. Sem a moderátorok, sem a házigazdák nem látnak bele. Ezért a másik fél hozzájárulása nélkül még részletekben sem tehetőek nyilvánossá"

Az üzletrontást ne is említsük...

Mindezek ellenére ő lobbizik azért, hogy egy több mint 4 éve regisztrált fórumtagot bannoljanak? 4 év alatt nincs negatív értékelése, nem értem mi szúrja ennyire a szemét.

Ha ennyire bizalmatlan vagy, akkor miért nem mész be egy üzletbe és vásárolod meg újonnan a kiszemelt terméket? :F

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.