Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


Ubuntu Linux Összefoglaló

Hivatalos Ubuntu dokumentáció



Amennyiben kérdésed lenne, kérünk, add meg a szükséges adatokat a hiba minél pontosabb leírása mellett:

-számítógép típusa, hardverek pontos megnevezése (különösképp videókártya, vagy hálózati egységek)
-a használt rendszer pontos neve, verziója, a grafikus felület
-mikor és hogyan jelentkezett hiba, mi váltotta ki (program telepítés, frissítés, ...)
-eddigi próbálkozások a megoldásra (ha voltak ilyenek)

A hardverinformációkat legegyszerűbben úgy gyűjtheted össze, ha megnyitod a Terminál nevű programot a menüben. Ide írd be a következő parancsokat (mindkettő után nyomj Enter-t):

lspci
lsusb

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31174) ubyegon2 válasza Syl (#31169) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

>Egyébiránt mindenért az Ubuntu a hibás!

Segíts ki, kérlek! A Mint Cinnamon, Mate, KDE mi alapján is készül? :U
Ha az Ubuntu ennyire sz*r, miért nem nyomjátok inkább a Debian Editiont? Vagy ne adj isten, csináljatok saját, önálló disztribúciót.

Na ezért is írtam, hogy nem fejtem most ki, de ha belegondolsz, ott van a többi is ebben, aki követi, de látom nem fogtad a lényeget abból, amit írtam. Tényleg ennyire elvakultak az Unitysok? Olvasd már el bíborfeltét nélküli szemüveggel, amit írtam!

Miért van az, hogy folyik egy beszélgetés, erre te megjelensz és rögtön az egész topic egy ubuntu vs mint, unity vs cinnamon fight-tá válik?

Azért, mert az elvakultság miatt nem is akarjátok érteni a jogos kritikát, ami az Ubuntut illeti persze, mivel az az alap és az rohan a fejlesztésekkel, a többi meg követi, hogy miért az más tészta.
De ha szerinted nem túl gyors ez a haladás, ennyi hibával, akkor nekem úgy is jó! :F

A kedvedért kiemelem:
Egyébiránt mindenért az Ubuntu a hibás! Nem fejteném ki most, de sok dologban igaza van a guruknak, amikor ezt a túl gyors, túl erőltetett haladást, fejlődést emlegetik!

Lassítani kéne a tempón és jobban odavinni a csekély forrást a megjelenő hardverelemek integrálásába.

Melyik szót vagy mondatrészt egyszerűsítsem? :D

...............................................
A Mint rohanásával is ugyanúgy bajom van, de nincs értelme azt szidni, ha egyszer az Ubuntu az alap!

2 napra visszakényszerültem a 17.3 alá, rájöttem, hogy azzal sincs semmi baj

------------------------------------------

Csináljatok önálló disztrót? Azt mondod......ezt még rágd át kicsit, mert írtó ciki, amit írtál, mer 'ugye az Ubuntuhoz viszonyítottál egy másik, szintén nem önálló disztrót. :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.