Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


Ubuntu Linux Összefoglaló

Hivatalos Ubuntu dokumentáció



Amennyiben kérdésed lenne, kérünk, add meg a szükséges adatokat a hiba minél pontosabb leírása mellett:

-számítógép típusa, hardverek pontos megnevezése (különösképp videókártya, vagy hálózati egységek)
-a használt rendszer pontos neve, verziója, a grafikus felület
-mikor és hogyan jelentkezett hiba, mi váltotta ki (program telepítés, frissítés, ...)
-eddigi próbálkozások a megoldásra (ha voltak ilyenek)

A hardverinformációkat legegyszerűbben úgy gyűjtheted össze, ha megnyitod a Terminál nevű programot a menüben. Ide írd be a következő parancsokat (mindkettő után nyomj Enter-t):

lspci
lsusb

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30992) ubyegon2 válasza ALFA (#30990) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Az I/O hiba lemez konzisztencia hibára utal, a casper is lehet bugos, a letöltött iso-t gondolom nem ellenőrizted kiírás előtt.

A válaszomban ez a mondat is ott volt, de én örülök annak, ha mástól elfogadtad legalább, ha leírta ugyanezt!
Úgy látom, neked nem mindegy ki írja le a megoldást! A helyett, hogy nekem ugrasz, akár értelmezhetted is volna, amit írtam. Amennyi infót megadtál, az alapján szerintem mindent leírtam, amit lehetséges.

Egy valamire legalább megtanított ez a dolog is, ha valamit már ezerszer leírtak a topikban és mégis megkérdezi valaki, nem is reagálok rá. Próbálok segíteni, le is írom a megoldást szerintem sok esetben, erre én vagyok az akit lehülyéznek, mert hogy még azt sem értem, amit kérdeznek! Szuper!

párszor azért leírom, látod már benne, amiről beszélek?

Az I/O hiba lemez konzisztencia hibára utal, a casper is lehet bugos, a letöltött iso-t gondolom nem ellenőrizted kiírás előtt.

Az I/O hiba lemez konzisztencia hibára utal, a casper is lehet bugos, a letöltött iso-t gondolom nem ellenőrizted kiírás előtt.

Az I/O hiba lemez konzisztencia hibára utal, a casper is lehet bugos, a letöltött iso-t gondolom nem ellenőrizted kiírás előtt.

Halkan kérdezem, ki az aki nem értelmezte a neki írtakat?

Úgy érzem ilyenkor, hogy tényleg én vagyok a marha, hogy itt erőlködöm, ideje lenne már visszavonulnom......
Szevasztok! Használjátok a keresőt, gyakorlatilag minden megtalálható benne. Sok szerencsét!

-----------------

Egyébként a segítők szempontjából indifferens, hogy te a saját problémáddal jössz ide vagy tolmácsolod másét, a metodika nem változik ettől még. Erre külön ezért is nem reagáltam, mivel tudtál kommunikálni a másik emberrel a jelek szerint! Vagy kérdezni ő tud, te csak válaszolni tudsz neki? :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.