Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Czimby: XFX RX9070XT Quicksilver vs Mercury(non OC)
- sh4d0w: Van-e még?
- tordaitibi: Timeshift használata, és amit nem tudtál, klónozás Timeshift backup szoftverrel
- Krumple: [Xpenology] DSM 7.3 telepítése proxmox 9 alatt - GUIval
- joghurt: Megtarthatod a jogsid?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Szólánc.
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
Aktív témák
-
Nowhereman
őstag
válasz
sh4d0w
#41085
üzenetére
Nézd egy pillanatig sem vontam kétségbe, hogy az említett fórum nívóját! Igaz én inkább sírnék tőle, mint röhögnék.
És ha már említed a normális embert, megsúgom: erre felé se dívik. Amikor az átlagfelhasználóról itt sokan megnyilvánulnak, az azon a nívón van, mint a linuxdurrantotta hálókártya. Még senki se kért meg arra, hogy CD jogtárt telepítsek, vagy bedugjak egy az USB-be egy pendrájv-ot. Az említett dologhoz meg csak ez a két tudás kombinációja kell. Ezekkel még elboldogul az átlagjúzer, igaz, valahol itt a határ. Vagy talán láttál mondjuk olyan szolgáltatást valamelyik 576kbyte shopban, hogy a játékot, vagy a játékvezérlőt feltelepítik a vevőnek?
A Gnome3 és a Unity nem kiforrott rendszer, ahogy a KDE4-nek is kellett egy jó év a kiforráshoz. Az általad ajánlott migráció meg élre is juttatta a Mintet.
Az LTS-hez hibajavítások jönnek, nem frissítések. Ha már épp itt tartunk: a Sane-nek nincs PPA-ja az UbuntuTweakben(az Xorgnak legalább van, de miért is?), és a tárolóban még a 20-as van, pedig a 22-es se mai gyerek. Nos nézzük az office-t. Hol van a Libre-Office?
A gond nem az, hogy az átlagjúzer nem tudja használni a Linuxot, hanem a disztribúció kiadók se! Lassan 20 éve az egyik kísérleti malac követi a másikat, csak lassan már az ember nem tudja követni a sok kis jószágot! A jelenlegi technikai szintjén a Linux simán felmoshatná a padlót a Windowsszal, ha úgy tálalnák. Lehet álmodozni a 200 000 000 felhasználóról, de amíg az asztalról nincs letakarítva a lombik és az oszcilloszkóp, addig azt nem lehet bevinni az irodába, addig nerd játékszer marad... és amíg nerd játékszer marad, addig lesz friss "linuxdurrantotta hálókártya" az olyan fórumokon. Pedig, minden eszköz meg van, hogy elélveztessen a titkárnő, csak nem totálkockaként kellene hozzáállni.
Aktív témák
Hirdetés
- Apple iPhone 15 Pro 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- LG 27GX790A - 27" OLED evo / 2K QHD / 480Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync / DP 2.1 / 1300 Nits
- Netatmo Presence okos kültéri kamera / 12 hó jótállás
- Asus 15 TUF FHD 144Hz G-Sync Ryzen7 7735HS 16GB 512GB SSD Nvidia RTX 4050 6GB 140W Win11 Garancia
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

