Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25701) dbius válasza chros (#25695) üzenetére


dbius
veterán

Ilyet vettem: árgép

(#25693) CBool: A bandwidth capability azon az értéken jó, ahogy a linkelt képen szerepel.

A leadott teljesítményt nézd meg, állítsd legmagasabbra/legerősebbre. Nálam ez driver szinten sugárzási teljesítményként szerepel és 5-ösön, legmagasabb értéken szerepel (Intel 5100 a laptopomban lévő wifi)

[ Szerkesztve ]

(#25702) raidx


raidx
őstag

Az FTP könyvtáramban egy ékezetes nevet tartalmazó könyvtár beragadt.
Sem belépni, sem átnevezni,sem attribútumot állítani, sem törölni semmi alól. Nincs írási jog valamiért. Mi a megoldás?

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#25703) diablo30


diablo30
csendes tag

a leirás alapján keztem el telepiteni transmissiont , csak ideáig jutottam -> Quote:
cd /tmp
wget http://openwrt.groov.pl/projekty/ddwrt/transmission-daemon_2.03-3-ddwrt_ar71xx.ipk
wget http://openwrt.groov.pl/projekty/ddwrt/transmission-web_2.03-3-ddwrt_ar71xx.ipk
miután leszedte...
opkg install transmission-daemon_2.03-3-ddwrt_ar71xx.ipk
opkg install transmission-web_2.03-3-ddwrt_ar71xx.ipk
amikor az opkg sorokat kell beteni not foudot ir mért van ez

(#25704) Kris87 válasza diablo30 (#25703) üzenetére


Kris87
aktív tag

Valószínűleg elgépeltél valamit, ha leszedte wget-tel a kívánt csomagot, akkor amennyiben abban a mappában "állsz" amelyikben a a letöltött állományok vannak és elkezded begépelni a fájl nevét, majd lenyomod a TAB gombot, akkor kiegészíti a pontos névre.

Vagy: Tuti leszedte? Miért ezekkel a régi transmission verziókkal próbálkozol egyébként?

(#25705) diablo30 válasza Kris87 (#25704) üzenetére


diablo30
csendes tag

akor légyszi mond mivel és hogy probálkozak még kezdö vagyok ezen a téren köszi

(#25706) rembrant


rembrant
tag

Hi!

Lighthttpd -t szeretnem beüzemelni de sajna nem indul ujra csak egy hibauzenet jon.

(configfile.c.943) source: /etc/lighttpd/lighttpd.conf line: 9 pos: 2 parser failed somehow near here: mod_rewrite

Esetleg valaki mi lehet a gondja?

köszi...

(#25707) vargalex válasza rembrant (#25706) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

A lighttpd.conf-ban a 9. sorban a mod_rewrite környékén hiba van.

Alex

(#25708) chros válasza bod101 (#25700) üzenetére


chros
őstag

Hhmmmm...
Wifi-n keresztul a torrent-nel:
- mennyi az ossz download es upload speed ?
- es ebben az esetben mennyi az egyszerre letoltes alatt allo torrent?

Ezt azert kerdezem, mert az 1.02.1-et nekem is sikerult "ujrainditanom" igy:
- wifin kb 9 torrent lefele, le-sebesseg: 4,5MB/s es felsebesseg: 800 KB/s
- es ekozben a router is toltott torrent-et egymas utan 3db kb 1GB-oos fajlt (egyszerre csak 1-et)
(Csak wifi-vel nem probaltam: mindig fut a router-en a transmission.)

(#25701) dbius: nagyon koszi a linkeket!

(#25705) diablo30: azt hiszem mar irtam egyszer, de lehet, hogy ketszer is, es igerem most irom le utoljara :) : ha kezdo vagy, rakj fel vargalex openwrt build-et!!!

(#25699) SteveBeard: igen. Na lassuk, mut tud az uj beta ... :)

(#25709) Kris87 válasza diablo30 (#25705) üzenetére


Kris87
aktív tag

Én is kezdő vagyok, éppen ezért használom vargalex által build-elt firmware-t, gyakorlatilag minden benne van, amire nekünk valaha szükségünk lehet, mellesleg szinte minden előre van konfigurálva, csak használni kell. Tehát azt tudom javasolni, hogy használd te is ezt, ugyanis ha ebben is elakadnál, akkor sokkal könnyebben és gyorsabban kapsz segítséget, sőt, valószínűleg már másnak is volt a te leendő problémáidhoz hasonló gondja, amire a keresővel találsz is választ, így kérdezni sem kell majd! De ha mégis, csak nyugodtan! :)

(#25710) diablo30


diablo30
csendes tag

köszönöm a választ majd keresek más forumot ahol normálisan válaszolnak a kérdésemre és arra amit kérdezek köszönöm

(#25711) Kratos77


Kratos77
csendes tag

Sziasztok!

A héten vásároltam egy WR1043ND routert. Tudna nekem valaki segíteni abban hogyan tudok DLNA-t varázsolni DD-WRT alá? Mivel a linuxhoz nem igazán értek ezért raktam rá a DD-WRT legújabb verzióját (build 18777).

Samsung TV-vel szeretném összehozni, addig eljutottam hogy felmountoltam USB-n egy Ext3-as filerendszerű 160Gb-os HDD-t, helyi hálózaton ill. FTP-n el is tudom érni, de DNLA nélkül a TV-m nem látja.

Nagyon megköszönnék bárminemű segítséget a hozzáértőktől akár privátban is!

[ Szerkesztve ]

(#25712) bod101 válasza chros (#25708) üzenetére


bod101
aktív tag

A le szerintem minimál a fel kb.: 180KB/s.

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#25713) chros válasza Kratos77 (#25711) üzenetére


chros
őstag

minidlna csomag vagy ushare csomag kell neked (csak az egyik, amelyik van es bejon).

De: epp diablo30-nak irtuk 2-en is epp elobb: [link1] , [link2]

@(#25712) bod101: hat, ha ez tenyleg igy volt pl abban a pillanatban is, mikor ujraindult, akkor ez nagy gond a firmware-ben ...

[ Szerkesztve ]

(#25714) bod101 válasza chros (#25713) üzenetére


bod101
aktív tag

100% nem tudom megmondani mert az egyik éjfélkor volt a másik meg hajnal 4 körül, de csak 99%, hogy csak s**d ment.

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#25715) CBool válasza dbius (#25701) üzenetére


CBool
tag

A leadott teljesítmény 100%-ra van állítva az adapteren. Megnéztem más n-es géppel is most, és ugyanúgy gyengének találom a jelet (g szabványhoz viszonyítva). Esetleg DD-WRT-vel kilehet belőle többet hozni, ha állítok a TX Poweren?

Mellesleg PCX-től vettem most a héten, német import volt (doboz, fw nyelve német volt), még fel is kéne őket hívnom, hogy most akkor a garancia hogy is van, mert külön papírt nem kaptam.

(#25716) Kris87 válasza CBool (#25626) üzenetére


Kris87
aktív tag

Szia!

A routeren milyen helyzetben vannak az antennák? Azzal az antennával amit vettél az (is) a gond, hogy még inkább vízszintesen (mármint saját tengelyéhez képest derékszögben) szórja / veszi a jelet, mint a gyári antennákkal. Említetted, hogy szintkülönbség van a router és a kliens gép között. Próbáld meg a két szélső antennát 45-45 fokban balra és jobbra hajtani, a középsőt pedig előre dönteni egy "kattanásnyit", ha nem javul, akkor pedig teljesen vízszintbe helyezve kellene megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#25717) dbius válasza CBool (#25715) üzenetére


dbius
veterán

Sajnos más ötletem - nekem - nincs. Ha van lehetőséged, akkor máshol meg kellene nézned, hogy hogyan tudsz azzal a géppel N-es routerhez csatlakozni és mennyire stabil a kapcsolat, ill. az átviteli sebesség.

(#25718) paix válasza CBool (#25715) üzenetére


paix
tag

Sajnos szintén a PCX-től szereztem be a héten az enyémet is, igaz azon nem voltak német eredetre utaló jelek. Szintén jelerősség gondok. :( Noha nem szívesen, de egyre inkább hajlok arra, hogy visszaviszem nekik, s visszakérem az árát. :( Annyit sem produkál, mint a régi routerem. Továbbra is értetlenül állok a korábban már emlegetett sebességkülönbség előtt a le- és feltöltés tekintetében.

(#25719) gabe96


gabe96
aktív tag

Az mitől lehet, hogy olyan 12 óra működés után nagyon belassul a net(15-ből lesz 2-3), és csak egy reboot oldja meg a dolgot
Márvargalex firmware-jét is frissítettem, pedig eddig is az volt fent, de nem oldódott meg

(#25720) tobias40 válasza gabe96 (#25719) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem is uanez a gondom,1-2-3 naponta teljesen belassul és gyakorlatilag megáll.
Csak a restart segít és még nem jöttem rá mi lehet a gond... :F

[ Szerkesztve ]

(#25721) energiezolee


energiezolee
aktív tag

Sziasztok :)

Kedves vargalex és a többi mágus :)

Van egy kis problémám!

Az van, hogy frissítettem a legújabb vargalex beta2 buil-re a routert!
Megadom neki a hova mount-olja a hdd-t, és be is mont-olja, de nem akarja sambán megnyitni a meghajtót, azt írja nincs ilyen meghajtó :(
Az a poén, hogy ftp-ről pedig simán elérem :)

Gondolom valami a hdd-n lehet ami miatt így megbolondul, és nem tudom elérni a sambát...
Nem szeretném újra leformázni a hdd-t, ezért kérnék segítséget!

Adok egy képet is viszonyításként, mert lehet a mount-olásnál nem jó valami, bár kétlem,mert ugye akkor nem érném el ftp-ről!!!!

Üdv : Energie Zolee

(#25722) SteveBeard válasza energiezolee (#25721) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Szia!

Nekem is nagyon lassan találta meg a HDD-t, a háttérben nyitva felejtettem a TC-t és mikor visszanéztem és frissítettem, ott volt a TP-Link a hálózatok közt. Utána már nem volt gond...

Steve

(#25723) energiezolee válasza SteveBeard (#25722) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Az jó, de én már reggel óta szívok vele :)
Többször volt reset, és újra flash is!!!
Ha overlay-ra mount-olom a /dev/sda3 akkor egyből van samba és látom az overlay összes fájlját!!!
Csak akkor nem múködik , ha /dev/sda3 -ra az mnt-t mount-olom :(

Nekem a win 7 azt írja ntfs-re van formázva, pedig vargalex felületével formáztam le vagy 2x kb 3 napja!
Ez miért van?
Ez is gond lehet?
Vagy rosszul írja a win 7?

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#25724) Sátán44 válasza energiezolee (#25723) üzenetére


Sátán44
addikt

Írtam privát üzenetet :U

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#25725) redlingg


redlingg
tag

http://logout.hu/tema/tp-link_wr1043nd_router/hsz_25670-25670.html

5let?

(#25726) SteveBeard válasza energiezolee (#25721) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Nekem is így néz ki, azzal a különbséggel, hogy az sda2-t még nem mountoltam fel. De a többi ugyanaz. Így passzolom a kérdést...

Steve

(#25727) Menotti


Menotti
aktív tag

Most,hogy lehet a luci-t magyarul használni kedvet kaptam hozzá....
Eddig dd-wrt-vel használtam a routert.A kérdésem, hogy tudnék webes felületen átállni a Vargalex féle firmware-re

(#25728) energiezolee válasza Sátán44 (#25724) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Én is :)

Üdv : Energie Zolee

(#25729) raidx válasza raidx (#25702) üzenetére


raidx
őstag

Végül
PUTTY alatt az mc segítségével sikerült törölni!

Érdekes, hogy böngészőből vagy WinSCP FTP-n keresztül rendesen kiírta az ékezetes nevet és tölthető volt a könyvtár tartalma de módosítani a nevet vagy attribútumokat nem engedett.

TC már nem megfelelően látta az ékezetes könyvtárnevet így belépni sem engedett.

@Menotti

Gondolom, ahogy a gyáriról átlehet állni, DD-WRT is engedi. Biztos megtalálható ott is a Firmware frissítés opció.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#25730) chros válasza energiezolee (#25723) üzenetére


chros
őstag

Nezd meg ssh-n (putty-val), hogy fut-e a samba, ezzel:
ps | grep mbd

ha fut, akkor legalabb ezeket kell latnod:
5076 root 3116 S /usr/sbin/smbd -D
5078 root 3200 S /usr/sbin/nmbd -D
5126 root 1496 S grep mbd

Ha fut, mi az /etc/config/samba tartalma? Ezen belul ami gond lehet, az a workgroup resz:
option workgroup 'proba'

Itt a proba helyere ugyanazt a munkacsoportot irdbe, ami nalad a Win7 munkacsoportja (vagy forditva)

Ezutan inditsd ujra a sambat:
/etc/init.d/samba stop
/etc/init.d/samba start

Majd a windows-os fajlkezeloben csatlakoztasd a halozati meghajtotot, s rendelj hozza egy betut (A 'cuccok' helyere azt ird be, ami a sambashare-nel a 'option name' erteke a fent emlitett samba config-ban):
pl.: T: ; \\proba\cuccok

(#25719) gabe96 , (#25720) tobias40: ezek vargalex 1.1-en? Wifin vagy kabelen keresztul?

(#25727) Menotti: olvass vissza kb 3-4 oldalt, pont volt szo rola ...

(#25726) SteveBeard: na, milyen az uj beta?

(#25731) koffer82


koffer82
csendes tag

Hali!
Mit tehetnék, hogy az internetszolgáltatás helyreállását követően a router automatikusan újra csatlakozzon?
Az előbb volt egy perces leállás a szolgáltató részéről, de hiába vártam, hiába nyomtam a WAN interface-nél a Connect-et... nem hatotta meg.
Csak a reboot segített.
Köszi
Jan

OpenWrt vargalex v1.1.7 r35342

(#25732) chros válasza koffer82 (#25731) üzenetére


chros
őstag

Ennek pedig mukodnie kene ... Esetleg, reboot helyett ha a wan kabelt huzod ki es dugod be, az is segithet ...

@mindenki:
aki valami problemat ir be, kerem irja le a firmware-t is, amit hasznal es melyik verzio! (pl. utolso gyari, vargalex 1.1 , stb...)
Koszonjuk!

[ Szerkesztve ]

(#25733) suller válasza chros (#25732) üzenetére


suller
csendes tag

Sziasztok!

Most vásároltam egy WR1043ND routert.
Samsung TV-n akarok mkv fájlokat lejátszani, routerre kötött HDD-ről.
Alap firmware-el természetesen nem megy, látja a winyót de "nem támogatott fájlformátum".

Ha felteszem ezt a firmware-t (openwrt-ar71xx-generic-tl-wr1043nd-v1-squashfs-factory_vargalex_v11.bin) és konfigolom akkor menni fog?
Ha bármi gondd lenne, vissza lehet rá tenni a gyári firmware-t?

Előre is köszi a válaszokat!

(#25734) energiezolee válasza chros (#25730) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Szia
Köszönöm segítséged, de a samba úgy tűnik, hogy nem fut :(

root@OpenWrt:~# ps | grep mbd
18980 root 1496 S grep mbd

Rendszerindításnál is engedélyezve van és samba start parancsra sem indul :(
Esetlég még ötlet?

Üdv : Energie Zolee

(#25735) vargalex válasza energiezolee (#25734) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Szerintem fut az, csak chros elírta :). Helyesen:

ps | grep nmbd | grep -v grep

[ Szerkesztve ]

Alex

(#25736) vargalex válasza energiezolee (#25723) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

A Samba kliens (jelen esetben a Win7) nem tudja a filerendszer eredeti típusát. Ezt a samba szerver elfedi előle.

Mi van, ha hálózati meghajtóként csatlakoztatod? (Pl. Total Commander-ben is lehet.)

Ugye a samba config-ot nem módosítottad?

Alex

(#25737) energiezolee válasza vargalex (#25735) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Köszi, erre: ps | grep nmbd | grep -v grep semmit nem ad ki :)

Kipróbálnám azt, hogy újraformáznám az sd2-őt,mert nem stimmel a méret a mount-olásnál ha megnézed a képet amit tegnap kiraktam... az egyiken 491 a másikon 494MB van!
Ez esetleg nem gond?

Arra kérnék szépen egy parancsot, hogy csak azt formázza, és utána be is mount-olja.

Köszönöm szépen :)

Biztos, hogy hálózatiként sem ismeri fel, mert egy hd lejátszóval néztem és ott sem látta :(

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#25738) energiezolee válasza vargalex (#25736) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Ja és egyáltalán nem módosítottam a samba config-ot!
Épp este raktam teljesen újra firm-et, és agogy be mount-oltam az mnt-t azonnal elérhetetlen lett az adott meghajtó amit beállítottam samba-ra, viszont előtte meg tudtam nyitni, az már más kérdés , hogy ugye üres volt,mert nem volt semmi fel mount-olva...

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#25739) chros válasza energiezolee (#25737) üzenetére


chros
őstag

samba problemara: nezd meg, amit Alex is mondott (es en is irtam), hogy:
- mi az /etc/config/samba fajl tartalma (masold be ide)
- ill. van-e a /tmp/ vagy a /tmp/etc/ konyvtarban smb.conf fajl !!!

Ha start-al elinditod a samba-t (s nem indul el), akkor a webfeluleten nez meg a log-ot (Status -> System log), hogy alul van-e hibauzenet ...

Az sda2-vel egyenlore ne foglalkozz, en sem mountoltam fel.
De ha mindenkepp formazni szeretned, eloszor valaszd le, ha fel van mount-olva:
mkfs.ext4 -L extroot /dev/sda2

@(#25735) vargalex: nem, nem irtam el, direkt volt igy :)

@(#25733) suller:
- igen vargalex-el menni fog (minidnla kell majd neked belole). De en azt javaslom, hogy ne az 1.1-et tedd fel, hanem az egyel regebbit: 1.02.1 -et.
- igen, vissza tudod rakni a gyarit web-feluletrol is!

[ Szerkesztve ]

(#25740) sto1911


sto1911
veterán

Kerdezek egy banalisat: felhuzok egy alap owrt-t, es arra telepitek meg egy-ket dolgot. USB storage nelkul is megmaradnak reboot utan a telepitett programok, ugye?

Ill. melyik valtozat mit takar? Backfire, kamikaze vagy whiterussian kell?

[ Szerkesztve ]

(#25741) Sátán44


Sátán44
addikt

Tegnap tettem fel először a vargalex firmet. Előtte még sosem használtam OpenWrt-t így én teljesen 0-ról kezdtem bele és kérlek benneteket nem kiröhögni, ha nagy hülyeséget kérdeznék :) Hol tudom elérni a webes formázó felületet? 2gb pendrive-ot szeretnék megformázni és ezen keresztül szeretném kipróbálni az FTP működését.

Készült egy nagyon egyszerű kiegészítő felület a külső meghajtó formázásához, illetve az ftp felhasználó jelszavának beállításához is. Ez a felület csak a belső hálózatról a http://192.168.1.1:8081-es címen érhető el:

Eddig ok, viszont itt kér felhasználónevet meg jelszót :F

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#25742) chros


chros
őstag

vargalex 1.1.1b2: most volt egy reboot-om :( (kb 15 ora uptime utan)
- transmission 1 torrentet toltott kb fel oraja, tobbi seed-ben
- egy gep csatlakozott a router-hez wifi-n, ezen:
- winamp stream-elt
- putty-ban top
- utorrent seed (kb 5 KB/s)
- transmission remote gui nyitva (kb fel oraja)
- web-en bongeszes

Tehat semmi extra hasznalat ...

Most atmentem kabelre: ha ezen is lesz egy reboot par napon belul, akkor megyek vissza 1.02.1-re (itt 22 nap volt az utolso uptime) ...

Egy kep a reboot elotti utolso allapotrol:

@(#25741) Sátán44: ugyaninnen:
- kiegészítő felület jelszavas authentikációt kér (root jelszóváltást követő első reboot-ig x a jelszó)

[ Szerkesztve ]

(#25743) kbhuinfo


kbhuinfo
tag

Sziasztok!

A routerem openwrt 10.03-as firmware-rel van okosítva. Ami a probléma, hogy néha dobja a wlan-kapcsolatot. Mint AP látható, de csatlakozni nem lehet hozzá. A LAN teljesen működőképes. Áramtalanítás és visszakapcsolás után minden rendben.

A kérdésem, hogy melyik szolgáltatást kell újraindítani, hogy ne kelljen áramtalanítani?

Köszi!

Üdv,
Balázs

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#25744) energiezolee válasza chros (#25739) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Samba:
config 'samba'
option 'workgroup' 'OpenWrt'
option 'homes' '1'
option 'description' 'TP-Link Shares'
option 'name' 'TP-Link'

config 'sambashare'
option 'name' 'mnt'
option 'path' '/mnt'
option 'read_only' 'no'
option 'guest_ok' 'yes'
option 'create_mask' '0770'
option 'dir_mask' '0770'

tmp/ets-ben van samba.conf fájl, aminek a tartalma ez:

[global]
netbios name = TP-Link
display charset = UTF-8
interfaces = 127.0.0.1/255.0.0.0 lo 192.168.1.1/255.255.255.0 br-lan
server string = TP-Link Shares
unix charset = UTF-8
workgroup = OpenWrt
browseable = yes
deadtime = 30
domain master = yes
encrypt passwords = true
enable core files = no
guest account = samba
guest ok = yes
invalid users = root
local master = yes
load printers = no
map to guest = Bad User
max protocol = SMB2
min receivefile size = 16384
null passwords = yes
obey pam restrictions = yes
os level = 20
passdb backend = smbpasswd
preferred master = yes
printable = no
security = share
smb encrypt = disabled
smb passwd file = /etc/samba/smbpasswd
socket options = TCP_NODELAY IPTOS_LOWDELAY
syslog = 2
use sendfile = yes
writeable = yes
[homes]
comment = Home Directories
browsable = no
read only = no
create mode = 0750

[mnt]
path = /mnt
read only = no
guest ok = yes
create mask = 0770
directory mask = 0770

Kicsit hosszú, bocsi!!!

Leválasztottam az sda2-őt majd reboot és továbra is mount-olva van:

Ez meg hogy lehet ???

Total commander-ben sem tudom csatlakoztatni hálózatiként :(

A samba start parancsra semmilyen hiba nem jelenik meg a log-ban!!!Azt is próbáltam!

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#25745) Sátán44 válasza chros (#25742) üzenetére


Sátán44
addikt

Az alapértelmezett jelszót megváltoztattam, és próbálnék belépni ebbe a partícionáló felületre, de amikor kéri a felhasználónevet és jelszót akkor megadom az újat, azt viszont nem fogadja el. Tehát hol-mit kell beállítanom? :F

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#25746) bod101 válasza chros (#25742) üzenetére


bod101
aktív tag

Nekem még birja én is 15 óránál vagyok, de még megy :C
Viszont az fura volt, hogy automatán van a nyelv és magyarrá változott angol helyett.

[ Szerkesztve ]

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#25747) vargalex válasza Sátán44 (#25745) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Ahogy írtam is a blog-ban: ha a Jelszó változtatása óta még nem volt reboot, akkor x a Jelszó, ha már volt, akkor amit beállítottál. A felhasználó név mindkét esetben root.

Alex

(#25748) vargalex válasza bod101 (#25746) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Biztos magyar lokalizációra van állítva a windows-od.

Alex

(#25749) Sátán44 válasza vargalex (#25747) üzenetére


Sátán44
addikt

Köszönöm sikerült belépnem! :) Itt melyik lehetőséget válasszam a 4 közül? (2 Gb pendrive Fat32 van formázva) Ahogy korábban írtam, csak tesztelni szeretnék pár dolgot Pl: ftp, transmission egyelőre ezek lennének.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#25750) bod101 válasza vargalex (#25748) üzenetére


bod101
aktív tag

Szia!
Igen, akkor így már világos.
Eddig minden ok a bétával.

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.