Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#929) ufonauta


ufonauta
aktív tag

Sziasztok!

Beújítottam egy L30-134-et. Alapból formáztam a vinyót és újrapartícionáltam, majd felraktam rá a Toshiba féle XP-t, kiszedve egy csomó beleintegrált szakramentumot.
A PowerSaver-t rajta hagytam és nekem is melegszik kicsinyt a gép és fel-fel pörög a venti. Itt olvasgatom a topicon a különböző megoldásokat és felmerült bennem a kérdés, hogy miért is baj, hogy langyosodik, meg néha felpörög a venti?
Amíg a kezemet nem égeti meg, addig mi a fenének zavarjon, hogy melegszik? A venti meg had pörögjön! Hisz az a dolga. Emellett, ha beindítom az asztali gépemet, egy diesel generátornak tűnik az asztali PC hangja. :D

Asszem veszek bele 1 Giga RAM-ot pluszba és még a Vista is felkúszik rá. Nem láttam még notit szétszedve, de gondolom vinyót nem tudok pluszba tenni bele. Vagy van benne hely még egy vinyónak? A 60 Giga kicsinyt kevésnek tűnik, de kidobni nem szeretném a gyári vinyót. Lehet ebbe valahol erősebb akksit venni, mert én eddig nem találtam? A 2000-es helyett egy 4000-es igen jó lenne bele.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.