Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46751) szucstom válasza Anonymus23 (#46749) üzenetére


szucstom
őstag

Hát, ezen most a brutális, a gyors és a vérengző van egyelőre. A gyors talentet le akarom majd cserélni amint tudom.Illetve farmolok amennyire lehet, sokszor összejön DZ08-09-ben, hogy senki sincs a környéken és soloban letolom. Persze olyankor jelennek meg a rugók és 4v1-ben szépen lekapnak, a cuccot meg viszik.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#46752) UFO1


UFO1
senior tag

Sziasztok!

Nem rég kezdtem a játékot talán 15-ös szintű vagyok. Lenne pár kérdésem, mert nagyon keveset olvastam utána és a nagyja amúgy is kínai nekem.

Vannak ilyen fejlesztéseim amit nem tudom, hogy tudnám használni pl. elektronikai, fegyver, stb.
Belopóztam a Dark Zonába gondolom nálatok ez a DZ és kiloptam pár division technológiát azok mire jók és mikor érdemes felhasználni? Azt viszont olvastam, hogy DZ-ben le tudnak lőni más játékosok ilyenkor mit tudnak elvenni tőlem és hogy tudom ezt elkerülni (esetleg ha lerakatba hagyom a cuccokat?)? :R

(#46753) RazoR válasza UFO1 (#46752) üzenetére


RazoR
veterán

Összefoglaló, segítség kezdő játékosoknak.

Vagy ez az oldal.

Itt mindenre kapsz választ!

[ Szerkesztve ]

(#46754) -=Jam=- válasza UFO1 (#46752) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Vannak ilyen fejlesztéseim amit nem tudom, hogy tudnám használni pl. elektronikai, fegyver, stb.

Nem teljesen értem itt mire gondolsz...

Belopóztam a Dark Zonába gondolom nálatok ez a DZ és kiloptam pár division technológiát azok mire jók és mikor érdemes felhasználni? Azt viszont olvastam, hogy DZ-ben le tudnak lőni más játékosok ilyenkor mit tudnak elvenni tőlem és hogy tudom ezt elkerülni (esetleg ha lerakatba hagyom a cuccokat?)?

Igen DZ = Dark Zone. DivTech az majd a 30-as szint után lesz jó, a itemeket (ruhadarabok, fegyverek) lehet vele upgrade-elni, hogy a tulajdonságai és a páncél maximális értékű legyen. Kizárólag azt tudják elvenni, ami éppen olyan felvett cucc, amit nem vittél még ki a DZ-ből. Karakterlapon majd a fegyvertok alatti ikon jelzi, hogy melyek ezek az itemek. 9 lehet nálad maximum, és ha lelőnek, akkor ebből 3 válik publikussá, azt tudják elvenni, a maradék az ott marad és csak te tudod újra felvenni. Persze ha felveszed, és utána megint lelőnek, akkor 3 megint kiesik publikusra. Amit már kihoztál DZ-ből vagy bárhol máshol szerezted, azt már senki nem tudja elvenni.

(#46755) szucstom válasza UFO1 (#46752) üzenetére


szucstom
őstag

Hát, első jótanács: 30as szint alatt messze kerüld el a DZ-t. Az elektronikai módosítás és társai a felszerelésed 1-1 tulajdonságát növelik meg. Ezt az egyik felszerelésedre rámenve a "kiegészítő" gombot megnyomva tudod berakni. A divtech is majd lvl 30+ lesz érdekelt, addig felesleges.

Csináld a fő küldi mellett a kisebb mellékküldiket, fejleszd fel 100%-ra a BoO szárnyait.

A DZ pve/pvp terület, vagyis bármikor lekaphatnak. Lerakatba csak a kimentés során kerülnek a cuccaid, ha még kimentés előtt lelőnek, lesznek cuccok, amiket ellophatnak. Az ellen nem tudsz túl sok mindent csinálni.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#46756) arnikusz


arnikusz
veterán

GE Ambushra:

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46757) RazoR


RazoR
veterán

Egyedül mit érdemes farmolni CF-ért?

(#46758) Garsza válasza RazoR (#46757) üzenetére


Garsza
veterán

Ez engem is érdekelne. kb. 300 lootból 1db CF et nem kaptam 6-8ó játékidő alatt pár napja tudtam megint játszani.

(#46759) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Említették itt néhány oldallal ezelőtt, hogy solo Pier93 adja nagy eséllyel a CF motyókat. Ezen belül is a jutalom ládák. Snip3r leírta, hogy érdemes végig szaladni rajta.

Amúgy még mindig DZ szerintem a legjobb a CF farmra. 6-tól fölfelé Bossok. Ami még ennél is jobb, azok a fertőzés események. Nomádban egyedül is ki lehet takarítani egy ilyen UG-t. Ma nekem 3 db CF-et dobott, meg sok zöld ládát.

Abban meg, hogy kinek mikor adja be azt az itemet, amire legjobban vársz, már nem érdemes keresni a logikát. Nekem a Házzal volt kálváriám, most meg a CF strikerrel. Tavaly nyár közepe óta a nem dobja azt a nyomorult mellényt, ami még hiányzik hozzá. Ehhez képest szinte minden nap farmolok, most már többnyire csapatban, de semmi...majd csak kidobja egyszer, vagy nem :D

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#46760) Snip3r_HUN válasza RazoR (#46757) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

link Annyival kiegészíteném még hogy a 10. hullámnál is elég jól el lehet húzni a dolgot ha a 1 bosst az elején megölöd, és csak a másikat hagyod életben az utolsó ~30 másospercig, így csak egy bosst kell kerülgetni és folyamatosan lesz mob akit meg tudsz ölni a pontok miatt.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46761) arnikusz


arnikusz
veterán

Agents!

There will be no maintenance tomorrow, January 18th as no back-end changes are needed.

No server downtime is to be expected.

A Ubisoft wide maintenance is scheduled to take place on January 22nd. During this maintenance, online services for Tom Clancy's The Division may be unavailable or you might experience connectivity issues.

CET: 22/01 - 6 AM to 2 PM
ET: 22/01 - 12 AM to 8 AM
PT: 21/01 - 9 PM to 22/01 - 5 AM

You can keep up to date with the maintenance on our official Twitter.

Thanks for your understanding, agents!
The Division Team

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46762) Anonymus23 válasza arnikusz (#46761) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az szép, biztos most implementálják az anticheatet ;]

;) - The Power of the Light Side

(#46763) arnikusz válasza Anonymus23 (#46762) üzenetére


arnikusz
veterán

Tényleg bugos a manhunt ahogy Lucienttwo írta, tegnap 2 Predator 2Nomád farmolt és közben volt 3 manhunt ölés is és nem hozza. Ja meg folyamatosan Striker CF zsákokat kapok, adtam is a csapttársnak, meg Big Al Ádáz Pontos talenttel. :O

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46764) akoska07 válasza arnikusz (#46756) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ha már fedezék,akkor én a jó kis DE szettet fogom hozni. :K

#46757 RazoR :

Én a WSP kóboroltam csak úgy,és jött a CF boss-ból,drónból,sima ládából.
A WSP akciókat érdemes megcsinálni.

Ott nem fogsz unatkozni az biztos.
Nekem igazából tetszett,nekem nem volt olyan uncsi,mint 10-20 hullámot letolni.

#46762 Anonymus23 :

Azt neked,anticheat-et. :D

Sztem inkább buffolják a god mode glitch-et. :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46765) baphomet válasza Snip3r_HUN (#46760) üzenetére


baphomet
senior tag

Nem tudom működik-e még, de van (volt) az a trükk emellé, hogy boss, vagy data breach körben, amíg van az ellenségnek lepakolt skill-je (lövegtorony, uzsidoboz) addig folyamatosan újratermelődnek a mobok. Csak életben kell hagyni egy ellenséges dokit/mérnököt, engedni, hogy lepakolgassa a cuccait és közben irtani az egyesével újratermelődő ellent, amíg bírjuk skulóval. :)

(#46766) Anonymus23 válasza arnikusz (#46763) üzenetére


Anonymus23
veterán

De nekem azt hozzáadja, azt nem, amikor te vagy a manhunt és az automatából kiváltod a jutalmat a végén ;]
Na azt nem adja be. De mindegy, annyira nem érdekes...

;) - The Power of the Light Side

(#46767) arnikusz válasza Anonymus23 (#46766) üzenetére


arnikusz
veterán

Így 4-es csapatban tetszik a Rugó vadászat, meg az amit korábban kibeszéltünk, hogy nem csaló ellen van esélyed és pl. tegnap is 2 -szer betámadtak kimentés közben és nem tudták elvinni, kiment és még utána le is szedtük őket.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46768) Anonymus23 válasza baphomet (#46765) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez igaz, de rohadt lassú így a farm, mert elég lassan adja be a + mobokat, én inkább megcsinálom újra, ha ezt akarom farmolni.
De pl tegnap ketten toltuk, nekem adott 3 sima zöld cuccost, Sithnek meg 1 sima zöldet, meg 2 CF Strikert.
Ilyen is ritkán volt, hogy nulla CF esett. :(

Mondjuk lehetne tovább is menni, de a 15. kör a 3 bujkáló hunterrel elég esélytelen, mivel rád meg nem jönnek, és a heal ládájuk meg persze le van rakva, és azon a kis területen gyakorlatilag a full területet lefedi.

;) - The Power of the Light Side

(#46769) sith7 válasza Anonymus23 (#46768) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem 2 - en max. a 9000 - es ládáig van értelme csinálni, aztán újra előről ... monton , de itt nagyobb az esély a cf - re ... elvileg :F

(#46770) arnikusz válasza sith7 (#46769) üzenetére


arnikusz
veterán

Rettenetesen monoton és unalmas.

Nem általánosítva.

Tapasztalatom szerint egységnyi idő figyelembevételével DZ 7-9 farm-landmark-supply-fertőzés eredményesebb lehet 2 és 4-es csapatban.
A sok streamelökön fellelkesült rugozó miatt inkább 4-es csapat- lsd. nálunk tegnap WC és barátai.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46771) Anonymus23 válasza arnikusz (#46770) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tegnap 2,5 órát heti küldiket toltam, ~300 divtech összejött (exo láda + mindent betörtem amit kaptam), nagyon darálósak lettek és néha elég jó csapat van, gyakorlatilag végig van darálva az egész.
Milyen már az, amikor az LMB shotis fedezékbe bújik? :DDD
Voltak olyan körök, ahol volt Sentry, pisztollyal pikkpakk bejelölte a full mob társaságot, nagyon gyorsan elfogytak.

Jövő héten ha jön GE, meg is lesz a legújabb achi, a Kaszás ;]
3500 kill hijja van még, de lehet még a héten összejön, az elmúlt 3 hét átlaga 1270 kill/nap, nagyon adja ez a striker.

;) - The Power of the Light Side

(#46772) UFO1


UFO1
senior tag

(#46753) RazoR
(#46754) -=Jam=-
(#46755) szucstom

Köszi a segítséget igen beleolvastam az összefoglalóba csak nekem az is kínai olvasgattam itt-ott és így jöttem rá, hogy fel kell keresni a rejtekhelyeket a küldetések meg a térkép miatt. Az volt a baj a fegyver fejlesztést a fegyvernél kerestem és nem ott volt ezért kérdeztem itt persze tárat meg távcsövet meg hasonlókat tudok cserélni arra rájöttem csak olyan gyenge volt a távcsövesem, hogy 3-4 fejlövés kellet egy sima tisztogató, stb. ellen nem beszélve a sárgákról. Most már elég 1-2 és a páncélom is kicsit jobb lett. Nekem ez a játék kicsit komplex mivel amikkel eddig játszottam Crysis, F.E.A.R., BF sokkal egyszerűbbek. Amúgy legtöbbet inkább autós játékokkal játszok csak hiányzott már a lődözés!
DZ-be is csak kíváncsiságból mentem be le is lőnek pár másodperc alatt, mert a fegyvereim szinte semmit sem érnek ott és azt sem tudtam, hogy engem is le tudnak lőni.

Lesz még kérdésem, mert talán könnyebb itt mint végigolvasni több ezer hsz-t. Egyedül szeretném végigtolni az alapjátékot ezért a tudatlanságom innen meg senkit sem ismerek igaz talán ha 2-3 user-el már találkoztam más fórumon.

Az első pl. az lenne olvastam több alacsonyabb szintű tárgyból (fegyver, mellény. stb.) magasabb szintűt is lehet készíteni azt hogy kell és mi kell hozzá? Egyelőre kék cuccaim vannak meg vagy 3 piros azok nem tudom honnan estek, de elég komoly a mostani fegyveremnél 10.000-el nagyobb tűzerővel rendelkezik ha jól írom, de csak 25-30-as szinten jutok hozzá.
A másik mi a célszerűbb eladogatni a nem használt dolgokat vagy lerakatba tenni és ha kell alkatrész akkor szétszedni, mivel venni szinte semmi jobb dolgot nem tudok az utóbbira gondoltam? :R

[ Szerkesztve ]

(#46773) LucentTwo


LucentTwo
tag

Nekem is nagyon jól ment/megy a divtech farm, pedig nem is nagyon fekszek rá. Max 2óra amit ezzel töltök naponta. Tegnap is másfél óra alatt 200 jött össze. Vasárnapig 3000-et szerettem volna összegyűjteni, már 2700-nél tartok. Az új cél, hogy 3500 legyen meg a GE-ig, aztán amit még az alatt gyűjtök. Még költenem is fog kelleni belőle a GE során.

(#46774) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Ákos lv26-osként letolta a sárkányfészket hősin. :DDD
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46775) sith7 válasza arnikusz (#46770) üzenetére


sith7
nagyúr

Mennék én, csak egyedül nem kifizetődő ;]

(#46776) #92704512 válasza Snip3r_HUN (#46774) üzenetére


#92704512
törölt tag

Vele se találkoznék DZ-ban egyedül... :D :D

(#46777) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#46774) üzenetére


arnikusz
veterán

De már mióta húzza azt a karaktert, igaz halad mert legutóbb 18-as volt. :))

Anonymus próbáltad már Strikerhez a Bullfrogot-ajánlom hamarabb felstackeli mint a Megállító és jól fekszenek a mobok.

A Kaszástól még messze vagyok kb. 82 ezer kill van meg, 2200 shoti kill kell, a 7700 sniperkillről nem is szólva.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46778) Anonymus23 válasza arnikusz (#46777) üzenetére


Anonymus23
veterán

Valahol azt olvastam, hogy voltak olyanok, akik a warrengate-es mókával kb 1 óra alatt húztak fel 4-esről 30-asra egy karaktert :DDD
Én nem szeretem a sok villógó jelzést a térképen, inkább kipucoltam mindet ;]

;) - The Power of the Light Side

(#46779) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#46777) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

13-as volt, letoltunk neki pár kihívást meg egy hősit. Lv28-as volt amikor én elindultam melóba.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46780) RazoR


RazoR
veterán

Excel a CF gyűjtéshez, szinez, számol, ha esetleg valakinek kell... :)

(#46781) sith7 válasza RazoR (#46780) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi . :R .. kb. stimmelnek is a számok is a jelenlegi cf gyűjteményemmel :O :P ... na , de majd kedd után .... a vadász hite az lesz kb. 28 db, a többi 1 - 1 - 0 :o

(#46782) Anonymus23 válasza arnikusz (#46777) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem, nagyon szór, és sok megy mellé, ahhoz nagyon közel kell lenni, hogy normális legyen, bár a Striker ad stabilitást, van is a karaktereken, max kipróbálom. Meg ez ugye PvP-re jó, nekem meg nincs jó PvP-s szettre minden része, csak PvE van négy ;]
LVOA-C + M4-et használok + a Big Alejandro-t. Az nagyon pontos és gyors, nem utolsó sorban 100-on felül van a tár, az kimaxolja nekem pikk-pakk a bónuszt, pl kazánajtós dagikon felnyomom, 400k felett kritel utána az M4

Valamelyik nap DZ-ben ugyancsak esett egy közepestől erősebb valami + Pusztító + Vérengző M4, szóval még craftolni sem kell a negyedikhez cuccost.

Shoti: Mire lement az 500 fázis maradéka (mondjuk a végén már az életemet eluntam) Magányos + Shotival + LMG toltam végig, egyrészt a berserk miatt nagyon jól adta, másrészt csúnyán sebzett is. Pedig végig T5 + Kihíváson toltam. Nem is nagyon kívánok mostanság UG-ba menni :DDD De ezzel meglett mind a shoti, lmg achi is. 400-ig még jó is volt, nem utolsó sorban alapanyag gyűjtésre is jó volt

;) - The Power of the Light Side

(#46783) Anonymus23 válasza RazoR (#46780) üzenetére


Anonymus23
veterán

Van már ;] Itt is volt upgrade :P

;) - The Power of the Light Side

(#46784) arnikusz válasza Anonymus23 (#46782) üzenetére


arnikusz
veterán

Tegnap az első rugót bullfroggal fektettem mikor betámadtak,azonban hiába van 35% egzotikus sebzéstűrés a Strikeren én is elhullottam, de csapattárs felélesztett.
Majd tettem később 1 próbát a D3-al, hogy 4-en lettünk és csapatban Predator és Nomád mellett használható-hozott is 2 killt.
Viszont hiába a Hurried a Houseon azt vettem észre D3 esetén nem olyan gyors az utántöltés mint pl. Nomádnál igaz ott van pulse is hozzá itt meg heal van bent.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46785) Anonymus23 válasza arnikusz (#46784) üzenetére


Anonymus23
veterán

D3-nál én a csapatbuffra lennék kíváncsi, hogy mennyire adja vagy sem. Több csapatban láttam már, hogy használják, megy előre kitakarva a legtöbbet a többi manhuntből, ha egyedül vagy, akkor még sticky sincs nálad meg a gránátból többnyire kiugranak, illetve mire gránátozol (idő) a másik csapat ragadozó+strikere már le is szedett

;) - The Power of the Light Side

(#46786) arnikusz válasza Anonymus23 (#46785) üzenetére


arnikusz
veterán

Megpróbáljuk majd, hogy csak abba leszek és a többi Agentnek mi jön le a D3 CF-ből.
Tegnap a másik bandában akiket manhuntként leszedtünk volt D3.
Előszőr még működhetett is, de miután az egyiket kiszedtük és felbomlott a formációjuk pikk-pakk leszedtük róla a pajzsot és utána jött is 3db manhunt láda.
Tehát védekező taktikusharcban összeszokott csapatnál működhet.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46787) Anonymus23 válasza arnikusz (#46786) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mivel elég sok sebzés éri, ezért ez működik is.

Más:
Nézegettem az Ambushra a szettedet, de nem igazán értem benne a shotit, mert ha jól vettem ki az eddigi infókból, akkor leginkább a fedezékes harc fog dominálni és azon belül is egyedül lesz érdemes menni.

Ezt írtad anno:
GE Ambush is about Slow Movement.
active modifier (anytime): "Ambush" Do more Damage if you stand still
active modifier (optional): "Hidden Ambush" Damage reduced if you move, after a while, you lose life too
active group modifier (optional): "Strategic Ambush" Damage reduced if moved in range of other agents.

Ha jól értem:
Alap: Nagyobb sebzés ha egy helyben vagy
1. opció: Az előző + a sebzésed csökken ha mozogsz, egy idő után pedig a HP is csökken.
2. opció: Az előző kettő + a sebzésed csökken ha közel vagy egy csapattársadhoz

Na most ebből az jön le, hogy érdemes lesz a 2-es opcióval indítani a Lexit egyedül ;]
A GE küldetések közül mindent szét lehet kempelni, és ahol nagy távolság is van (Time Square) oda meg jobb lesz a sniperkedés. Ezen felül meg ott van, hogy ki tudja mennyit jelent a sebzés csökkenés + HP veszteség, lehet simán (túl)kompenzálja a Striker, ami jelenleg is brutál erős.

Playlist will be:
- Broadway Emporium
- Police Acadamy
- Queens Tunnel Camp
- Times Square Power Relay
- Dragon's Nest

Amit ki fogok próbálni az a Turret(Sticky)+Seeker páros, mivel ott gyakorlatilag végig kempeled az egész Warrengate legendás küdetést. Van is hozzá egy szettem, ha jól rémlik a jelenlegi Taktikus szettel (barrett+Ninja+3 taktikus+1 nomád kill HP-ért) 394k az alap képzettség (+stackelődik) 48% skill haste mellett, de meg kell nézni, mert nem emlékszem pontosan.

;) - The Power of the Light Side

(#46788) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#46787) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az előző gondolatmenetemben a Lexi annyiban nem helyes, hogy ott nem lesz 2 opció ha jól rémlik, csak az alap. De mindegy marad a Hudson és a Lexi alap módosítóval.
Át kell ezt még gondolni, és ki kell próbálni melyik a leggyorsabb.
És melyik utána nem unja halálra magát az ember már az második napon :DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#46789) arnikusz válasza Anonymus23 (#46787) üzenetére


arnikusz
veterán

Elsődleges nálam mint a múltkor is a 6-os szettek bezsákolása, azután jön a maszkarádé- bár egyik se tetszik- és végső soron a commendationok teljesítése.

A shoti azért van ott mert meg akrom csinálni a shoti killeket.
A szettet csak kíváncsiságból raktam össze és valószínűleg nem ezt fogom elsődlegesen használni.

Van a fullos reclaimer ahhoz való Big Alejandroval a fedezékes mókához mobil cover lesz vagy a fedezék.

Lexifarmra meg az első 3 napban D3 amit a felesleges 1250 Divtechel még kimaxolok vasárnap, a maradék 1250 meg megy majd az Alpha Bridgre.

Természetesen a Heti HVT-k min. 2-szer ha unnám a Lexit.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46790) hesszan


hesszan
aktív tag

Sziasztok!

karácsonyi steam leárazásban vettem meg, azóta egyedül felmentem lvl30 tier5ig, kezdő és tudatlan vagyok sajnos, bár hétvégén PH playground discord-n találkoztam pár segítőkész játékossal és 3-4 órát játszottam velük, mondtak jópár dolgot, talán egyszerre egy kicsit sokat is :) illetve adtak egy csomó cuccot ami esett, lett pl +10m pénzem meg egy csomó zöld cuccom. nyilván elég nagy káosz van a fejemben illetve sok mindent nem néztem/próbáltam még pl kalibrálást nem csináltam még
szóval a gearset-em most 270re jön ki, egy 5 elemű d3fnc szet, meg egy valami. A kérdésem az lenne hogy érdemesebb lenne-e sárga meg zöld cuccokból vegyesen 280 körülire felhúzni, hogy magasabb értékű cuccok essenek. Szóval az én lvl-em befolyásolja h mit dob?
Lehet egyáltalán mindenből 286osokat összegyűjteni? (mi a max lvl?) vagy a meglévőt lehet fel fejleszteni?
a fegyver sárga acr amihez a tervrajzot itten ajánlás és srácok tanácsa alapján vettem meg és craftoltam, az pl 256lett. (persze craft után 20perccel kidobta egy boss jobb statokkal, egyenlőre tetszik) 1-2 exotik fegyó esett már, a fórumban sztároltak említettek közül azonban még egy sem.
item management: Sok sok zöld cuccal van tele a stash és nem nagyon férek. 260/270 alattikat lehet irtani? vagy minden zöld kuka ami nem CF? (CF még egy sincs) vaaagy?
Lehet valahol látni hogy egy szettből mi van meg nekem mi hiányzik milyen szintűek? vagy erre való az xls?

köszi a válaszokat előre is

Sungdurung

(#46791) arnikusz válasza hesszan (#46790) üzenetére


arnikusz
veterán

Szia!
D3-hoz Smg kéne Navy Mp5, House/Ház, ACR-helyett Könnyű M4, vagy Lvoa-c.
Mivel 1 altod van és a tároló kapacitás véges érdemes lesz szanálni szettelemeket eladni a fegyvereket betörni.

Kéne egy kép a szettről, hogy tanácsokkal ellássunk.
A GS-most már lehet maxolni, de elötte a fejlesztő állomáson sajnos nem CF esetén csak 1 tulajdonságot tudsz.

Időben vagy a GE előtt és ott kell majd farmolni a GE crediteket és abból 1500-as ládákat venni, hogy CF elemet kapj. Főképp Alpha Bridge CF az ajánlott.

Most még CF vadászatra randomokkal megpróbálhatod a Pier 93 mólót.

A legfontosabb kérdés miden szárnyad 100%-on van,

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46792) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#46774) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD
Az ám. :D
És alig estem össze. :))

Nekem elment a screenshot,mert kifagyott minden.

Ezúton is köszönöm mindenkinek aki segített felhúzni a 4. karaktert. :R :R

#46777 arnikusz :

Az már régen meg volt,a 3. karakter.
Az is GE előtt épült fel.
Ez gyorsan felépült,tegnap pár óra alatt 16-ra húztam fel (korrekció Sniper bácsi :D ).
Ma pedig a srácok kb 1.5 óra alatt feltolták 30-ra. :C :R

#46776 Frici757 :

De miiiééértt ... :D

Amúgy magyarokra nem szoktam lőni,társakat is leállítom,ha tudom,hogy a játékos magyar csak a neve nem utal a magyarságra. :)

Kivéve akkor lövök magyarokra,amikor beszólnak,hogy minek az neked hülyegyerek... :DDD
(de akkor többször is) :D

Annyi a sztori,hogy odamentem DZ1 egy kimentéshez,nem tudtam ki van ott.
Kötelet láttam játékost nem,hát levágtam.
Oda jött két játékos láttam a nevüket,magyarok.
Mondom ok,nem viszek el semmit,csak elsétálok.
Erre beszóltak,minek az neked hülyegyerek.

Vmiért ezt én zokon vettem és lelőttem őket. :D
Aztán amikor odajöttek a saját cuccuk általam történő kimentéséhez,akkor megint lelőttem őket.
Ezt már ők vették zokon. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46793) arnikusz


arnikusz
veterán

Továbbra is megy a sírás a Predator miatt, de nem nyúlnak még hozzá jelenleg.

There are no current plans for balance changes. We will monitor developments after the next Global Event as all the Classified gear sets will have been introduced to the game by then.

Just a personal opinion here: Although Predator's Mark is very strong it also has very effective counters to it. There certainly are ways to mitigate its effect in PvP.

We are looking at the feedback and data now and we will be looking at the situation even more closely when all the Classified sets are in play, as it's hard to tell right now how they will affect the current balance. We simply stated that there are no current plans for balance changes, primarily due to the last Classifieds are yet to be introduced.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46794) Snip3r_HUN válasza akoska07 (#46792) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ahogy kimondtad hogy még nem lőttek le már a földről szedett össze téged a láda. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46795) arnikusz


arnikusz
veterán

State of the Game
As announced, there will be a community-focused State of the Game at 17.00 CET.

Magyarán majomkodás hírek és bejelntések nélkül.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46796) xyvalaki válasza akoska07 (#46792) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Hát még amit utána kaptak! Már sajnáltam őket. ( na nem nagyon )
Én akkor lettem mérges, amikor egy "semmi utalás hogy magyar vagyok" névvel sír hogy lelőttük. Hogy tipikus magyarok! De még csak nem is szólt hogy hé ne lőjj!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#46797) xyvalaki válasza arnikusz (#46793) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Valamiért mindig fognak sírni. Mi lesz az Alfánál?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#46798) arnikusz válasza xyvalaki (#46797) üzenetére


arnikusz
veterán

Passz, de biztos lesz. Ma meg Predatorozok. Ja maszkok újabbb kép.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46799) #14121216


#14121216
törölt tag

Hány napi legendás küldit lehet csinálni Exotic lerakatért? :)

(#46800) arnikusz válasza #14121216 (#46799) üzenetére


arnikusz
veterán

Egy karakteren 3 db legendary, 4 db heroic ad exotic ládát.
A heti sima küldetések, heti survival és heti underground ad 1 db exotic itemet.
Ja és nem napi heti szombaton van váltás.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.