Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46651) pzstm válasza Anonymus23 (#46650) üzenetére


pzstm
titán

azt várom nagyon :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46652) #35434496 válasza Anonymus23 (#46650) üzenetére


#35434496
törölt tag

Régebben azt olvastam, hogy a Firecrest játékosra 30%-al kevesebbet fog sebezni mint a mobokra.

(#46653) arnikusz válasza Anonymus23 (#46650) üzenetére


arnikusz
veterán

Mivel én korábban is tűzeskedtem és megvan a Firecrest ruhaszett is biztos lesz természetesen a kimaxolt MDR és Big Alejandro társaságában abból is van egy skill buildhez való, meg ott van a Malac is 221-es tárral.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46654) Anonymus23 válasza #35434496 (#46652) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez nem tudom, lehet, de csapatban ez is nagy segítség lesz, leginkább rugóskodásnál fogják használni (pro és kontra) szerintem. Ezek közül a tűz effekt az ami szívatós lehet, összeszokott csapatok ellen lesz kevesebb hatása, mert ott mindig van 1-2 immunláda mindig.
Annyi, hogy ha nagyobb sebzést akar bevinni, akkor ugye kell az elektro, és ha kevés az élet, akkor pikk-pakk lelövik, mert tűzerőnek a legtöbben nem lesznek híjával.

Ha azt veszem, hogy egy jól összeszokott csapatnak sincs annyi esélye mint korábban, ha már 4-6 játékos megy rájuk, és jól összerakott szettekkel, mert olyan szintű sebzést be lehet vinni, még akkor is ha fekszik az ember, amit nem lehet kivédeni igazából.
Én tegnap tértem vissza DZ-be, és azért meglepve tapasztaltam, hogy amire eddig esélyem se volt egy négyes csapat ellen egyedül, hogy akárcsak megkarcoljam őket (ha nem csítelnek), akkor a ragadozó szett csúnya meglepetést tud okozni. A CCCP-sek közül is (5-en voltak) 2 meglett, pedig az egyik az ládában állt.
Na most ha nem egyedül megy az ember ezekre, akkor már jóval nagyobb az esély, de ha közben meg égek mint a reichstag, akkor megint esélytelen, de legalábbis idő, mire lerakja az ember a ládát.

Én leginkább az 1 vs sok csatákban vagyok otthon, meg a checkpointról való visszatalálásban :)
Ezért szeretem a Ragadozót, mert Dugovics Tituszként mindig viszek magammal 1-2-3 ellent, előbb utóbb elfogynak, de leginkább újratermelődnek.... ;]

;) - The Power of the Light Side

(#46655) Anonymus23 válasza arnikusz (#46653) üzenetére


Anonymus23
veterán

Van már vajon hír a GE4 módosítókról?
A honlapon még mindig a GE2-es esemény dolgai vannak berakva a negyedikhez...

Szerk:
Illetve most már semmi, tegnap még a Striker és társai voltak ott..

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#46656) arnikusz válasza Anonymus23 (#46655) üzenetére


arnikusz
veterán

Ott mindig legutoljára rakják ki.
Hamarabb lesz fent a redditen, de ott egyenlőre csen honol, ugyanúgy a főforumon és a twitteren is.

Jelenleg ennyi az annyi meg a 4 új CF szett.

GE Ambush is about Slow Movement.
active modifier (anytime): "Ambush" Do more Damage if you stand still
active modifier (optional): "Hidden Ambush" Damage reduced if you move, after a while, you lose life too
active group modifier (optional): "Stategic Ambush" Damage reduced if moved in range of other agents.

Playlist will be:
- Broadway Emporium
- Police Acadamy
- Queens Tunnel Camp
- Times Square Power Relay
- Dragon's Nest

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46657) arnikusz


arnikusz
veterán

Maszkok:

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46658) LucentTwo válasza arnikusz (#46657) üzenetére


LucentTwo
tag

Talán az első és a harmadik kinéz valamennyire számomra.

Szerintetek a régebbi eseményekhez tartozó maszkokat be lehet majd szerezni újra vagy esélytelen?

[ Szerkesztve ]

(#46659) arnikusz válasza LucentTwo (#46658) üzenetére


arnikusz
veterán

Többször feldobták már ezt kérdésként, de válasz ami érdemleges lett volna nem érkezett.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46660) Anonymus23 válasza arnikusz (#46656) üzenetére


Anonymus23
veterán

Akkor eljött az ideje a Big Alejandronak :DDD
Mondjuk a küldetések nagy részét eddig is in-coverben csinálta az ember, ez végül is annyira nem gáz, de majd kiderül.
Kíváncsi leszek az achikra, hogy mit találnak ki...
Az mondjuk, hogy ne legyél közel a másikhoz az kicsit szivatós, de eddig is egyedül farmoltam a Lexit, akkor ezt is be lehet kapcsolni a plusz GE kreditért.
Gondolom a cover-to-cover lesz a nyerő ;]

;) - The Power of the Light Side

(#46661) Nightfall75 válasza LucentTwo (#46658) üzenetére


Nightfall75
tag

Biztosat senki sem tud, de nagy valószínűséggel újrakezdik a Global Eventeket, miután a mostanival bekerül az összes CF szett. Ha megnézed az GE Outbreak commendation listát, ott lesz a három maszk három különböző commendationhoz rendelve. Ez nem így volt amikor még az Outbreak futott, ott a leaderboard helyezései alapján lettek kiosztva a maszkok, amiből lett is egy kisebb balhé. Az hogy a commendationokhoz rendelték itt is a maszkokat, szerintem arra utal, hogy amint újrakezdik az Outbreak eventet, lesz lehetőségük megszerezni a maszkokat, akiknek első alkalommal nem sikerült.

A jövő heti Ambush Global Eventhez pedig érdemes leporolni a régi tactician szetteket és persze lecserélni CF-re. Jönnek a 10 perces legendary farmolások?

[ Szerkesztve ]

(#46662) LucentTwo válasza Nightfall75 (#46661) üzenetére


LucentTwo
tag

Ezzel a taktikussal kapcsolatosan felvetődött egy kérdésem, hogy elitsebzés és páncélsebzés nem számít ezeknél ugye? Csak a skill power mértékétől függ a sebzésük? Illetve a kisebb módosítóktól?

(#46663) arnikusz válasza Anonymus23 (#46660) üzenetére


arnikusz
veterán

Most mivel akkor a tavalyi szabimat töltöm valamennyit meg szeretném csinálni.
A napi 10db 1500-ös láda az alap. Big Al-ból meg van 2 DPS jó a Csillaghoz és Strikerhez.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46664) Nightfall75 válasza LucentTwo (#46662) üzenetére


Nightfall75
tag

De számít, a seeker és a sticky profitál a páncél- és az elitsebzésből is, érdemes felhúzni ezeket az értékeket ha van rá lehetőség és nem megy nagyon a skill power rovására.

[ Szerkesztve ]

(#46665) macy válasza #75376384 (#46610) üzenetére


macy
addikt

Köszi.

(#46666) enonlui


enonlui
tag

sziasztok

egy olyan kérdésem lenne hogy miért fut nekem a játék olyan 40-50 fps-el
söt van amikor leesik olyan 20-30 fps-re?

a gépem egy Legion y720 80vr

i7 7700HQ
16Gb ram
nvidia geforce gtx 1060 6Gb
HDD 5400mpr

vagy ezen a gépen így fut...!??
azt hittem hogy azért az alap 60-70 fps

(#46667) i@lex válasza Snip3r_HUN (#46637) üzenetére


i@lex
őstag

Kifejezetten ügyesen kattintgatsz... :-D

(#46668) enonlui


enonlui
tag

ja és kikapcsolva minden olyan ami zabálná a ramot illetve a netet. tehát csak a game fut akkor...

(#46669) vtomi2 válasza enonlui (#46668) üzenetére


vtomi2
őstag

Állítsd teljesítmény centrikusra a lapost, és kezdj el gyűjteni egy ssd-re ;)

(#46670) #18193920


#18193920
törölt tag

Szeretném én is megkérdezni, hogy mit lenne érdemes csiszolni a szettemen.
Nem rossz, de érzem, hogy lehetne még finomítani rajta.
A segítséget előre is köszönöm :R

(#46671) TommyS_27 válasza #18193920 (#46670) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Azt a három elektronikai módosítót firearmsra meg staminára cserélném.(ha nincs nomad aktiv bonus akkor nagyon hamar elfogysz) Amugy jónak néz ki.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#46672) akoska07


akoska07
nagyúr

Nem voltam nagy pvp-s,ma viszont átléptem az 1000 rugó ölést,1002 stat-al. :))

Mindenkinek köszi a játékot,és elnézést azoktól akiket esetleg lelőttem. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46673) #18193920 válasza TommyS_27 (#46671) üzenetére


#18193920
törölt tag

A House első talentje miatt nem vettem lejjebb az elektronikát.
A Fierce kritikus találati esélyt % 5-kal növeli.
Megéri ezen az áron is?
A Nomád aktív bónusz nem él a hatos szettnél alapból?

(#46674) arnikusz válasza #18193920 (#46673) üzenetére


arnikusz
veterán

Mit pörgettél a Houseon, ha az ádázt mehetne helyébe gonosz az 10%-ot ad.
Én kevésnek találom a 400 ezer keménységet DZ-re.
PVE területen elmegy, de Ellenállás 15 hullám 3 Hunter pl. kiszed.
Él a Nomád bónusz, de nem mindig kapcsol be és nagyon sok tényező befolyásolja.

Az enyêm így néz ki a ma esett Bullfrogot raktam be, 1 pörgetéssel maxos és másodlagos mobírtó.
Ákos akkor értem miért unod a divfarmot. :DD

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46675) TommyS_27 válasza #18193920 (#46673) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem ér annyit az az 5% CHC inkább pörgesd el a talentet ha tudod. Rakj be még 3 stamina módot amin CHC van és bukál két százalékot de nyertél egy kis életet.

Arra gondoltam, hogy amig él a nomad bonusa addig jó ez a stamina de amint elveszted kb esélytelen vagy túlélni.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#46676) #18193920 válasza TommyS_27 (#46675) üzenetére


#18193920
törölt tag

Sajnos amikor kaptam a Huose-t minkét talentja elektronikás volt (3832)
Így ment rá a Halálos, hogy legalább az egyik éljen ha nincs annyi elektronikám.
Megpróbálok valamit kiokoskodni, köszönöm a segítséget.

(#46677) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Valaki próbálta már Predatorral az Eir - Hildr smg párost a plusz crit sebzés miatt ? Vagy marad az M4/LVOA-C.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46678) xyvalaki válasza LucentTwo (#46662) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Ha full elektronikára gyúrsz, akkor jobb a képzetség gyorsítás és olyan adottság amivel tovább életben maradsz. Én személy szerint jobban ki tudom használni a turett/seeker párost. Csapatban is jobban le lehet gyengíteni az ellent, a többiek dolgát megkönnyítve. Mivel csak a saját találatod sztekkel fel, a turett alap. Az sebez nálam közel 20K-t. Felhúzom magam és a seeker 120 ezret sebez. Pl. ha jól csinálom akkor a TS elején az összes mobot ki tudod vele iktatni. A shotgunosok fel sem tudnak jönni. A végén a bosst meg két taktikus egy lövés nélkül lefekteti. A kukoricatartóját sem kell kilőni. Sok képzettség gyorsítással meg szó szerint azonnal le tudsz tenni turettet a eldurran. Adottságnak a taktikai kötelék és a robbantási szakértő.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#46679) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#46677) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem próbáltam, csak gondolkodtam míg beértem vezetés közben.
Ha belegondolsz, de jobban tudod nálam, hogy a pörgős harcban okés, hogy váltasz fegyvert, de még arra is figyelni, hogy felstackkeli az egyik a másik és pont válts az lehet elillan a harc közben.

Én is kérdeznék egyet az Alpha Bridge CF-el kapcsolatban, néztem a lenti videot és felmerült, hogy az AReknél az alábbi talentekkel raknám össze elsődleges Lvoa-C- Kérlelhetetlen-Gonosz-Halálos, a másodlagoson pedig a 3. talent a Kompetens lenne.
Pulse menne a crit miatt az adná a Kompenetst, meg hozzá jönne a 6 spéci CF bónusz is, vagy ez már túl kombinált és legyen Fogékony a 4. talent.

Köszönöm.
[link]

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46680) #35434496 válasza arnikusz (#46679) üzenetére


#35434496
törölt tag

Túl erős lesz így az Alpha sajnos. :(((

(#46681) arnikusz válasza #35434496 (#46680) üzenetére


arnikusz
veterán

Más kérdés, okés, hogy PTS-n folyamatosan menetek egymás után akkor az ultik, de láttuk már, hogy nem mindig bugmentesek a patchok új szettek.
Meglátjuk.
Épp mondtam tegnap farmoló társaknak, hogy a GE kezdetéig meglesz a 2500 Div az Alhpára.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46682) #35434496 válasza arnikusz (#46681) üzenetére


#35434496
törölt tag

Én nagyon nem örülök ennek. Ha tenyleg így marad akkor esélyed nincs Alpha ellen. Hiába a Striker,Nomad, Predator.

(#46683) arnikusz válasza #35434496 (#46682) üzenetére


arnikusz
veterán

Pedig a Nomádot megszerettem, a Predatort még nem is próbáltam PVP-re, de ha nem váltunk hátrányban leszünk a jelenlegi állás szerint.
Az elmúlt hét közepétől egyébként megy a fórumokon a véleménynyilvánítás és a nyomás arra, hogy az Alpha ne jöjjön így ki, de semmi reakció a fejlesztőktől.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46684) alibiman válasza #18193920 (#46670) üzenetére


alibiman
aktív tag

9000 tüzfegyvert, 4000 életerőt írnak az okosok. 60% CHCt össze lehet rakni a Fierce nélkül.

(#46685) #35434496 válasza arnikusz (#46683) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem tudnak mit csinálni. Az Alpha szerintem már így marad. Az persze mellékes, hogy regen sírtak 6 talet fúúú túl erős lett 4 okè. Erre most 0-24 ulti. :C :D

[ Szerkesztve ]

(#46686) arnikusz válasza #35434496 (#46685) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát 1 hét múlva elválik, ha jövő hétvégéig összejön belőle egy normál páncélos szett azt felhúzom, majd kimaxolom és már hétvégén meg is próbálom a DZ-ben.
Tényleg igaza van Ákosnak, hogy a farm monoton és idegállapotba rakja az Agentet. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46687) #75376384


#75376384
törölt tag

Redditen van fent egy secret room exploit. Mindenki használja ki amíg lehet. Remélhetőleg érkezik rá minél hamarabb patch.

(#46688) LucentTwo válasza arnikusz (#46679) üzenetére


LucentTwo
tag

A kérdésem az lenne, hogy csapatban is így működik?

(#46689) arnikusz válasza #75376384 (#46687) üzenetére


arnikusz
veterán

Vagy kapsz egy 14 napos bannt így a GE előtt. :F

Lucent Two a video elején mondja, hogy egyedül játszóknak jó, más videokban is egyedül bóklásztak, én nem próbáltam, így passz, bő 1 hét múlva kiderül.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46690) Anonymus23 válasza arnikusz (#46689) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amekkora hatalmas rewardja van, biztos bannolnak érte ;]

Mi a múltkor megcsináltuk csapatban mind a 4 karaktert, max a divtech volt aminek haszna volt :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#46691) arnikusz válasza Anonymus23 (#46690) üzenetére


arnikusz
veterán

Hogy ment tegnap a PIER farm?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46692) LucentTwo válasza arnikusz (#46689) üzenetére


LucentTwo
tag

Rendben, remélem nem. Ha igen akkor nagyon rossz lenne. Egyedül meg, legalább lenne még egy opció a solo build-ra. Amikor a nomád sokszor aktiválódik akkor azért az is tud kellemetlen helyzeteket hozni. Erősnek erős ez az alpha, de azért egy csapat ellen szerintem ez is kevés, mármint egy jobb csapat ellen. Bár ezt is csak a látottak alapján mondom, ahogy te is mondod majd kiderül milyen is lesz.

(#46693) #75376384 válasza arnikusz (#46689) üzenetére


#75376384
törölt tag

hiszen az olyan nyilvánvaló csalókat is banolják, akik 300+ hullámot csinálnak resistanceban. oh wait..

(#46694) Anonymus23 válasza arnikusz (#46691) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ketten ugye nem az igazi, mert dupla a láda értéke, de így is tudtam pár CF cuccot adni Sithnek.
De ez kb olyan, mint a tyúk és tojás. Ha nincs jó cuccod, akkor nem sok esélyed van a 14. körig eljutni, amúgy meg itt azért elég gyorsan "szinte" fixen tudsz CF cuccot farmolni.

De tegnap nem csak a ládákból jött CF cucc, hanem kaptam normál Field cache-ből is, sőt a 200 főnix kreditért megvásárolható is dobott CF-et.
De gondolva a jövő hét keddre, el kell kezdeni selejtezni, mert megint túl sok cuccos van.
Így leselejteztem legalább 20 fegyvert, amik már hónapok óta ott vannak, és amúgy van belőlük BP, és csak azért vannak ott, mert jó tálentjeik vannak, de nem használom, azok mennek a kukába.
Ugyanez a CF szetitemekre.
Eddig minden CF itemből volt ~4 gearre való, most le fogom csökkenteni, és szétszedem a felesleget, mivel úgy sem fogom használni.

* Tetszik a Sentry, de marad 2 gearre való, mert van tőle sokkal jobban használható, és hiába szeretek sniperkedni, nem adja annyira azóta amióta megvan pl a Striker.
* Magányos csillagból is felesleges a 4, ott is marad max 2 gearre való, PvE farmra is van jobb (Striker), PvP meg az új szettek miatt totál felejtős.
* A Dead Eye-t is kiherélték a Stamina emeléssel, gyakorlatilag esélytelen vagyok lelőni bárkit is vele, főleg mivel glasscannon.
* Végső megoldásban se látok már senkit sem szaladgálni, még jó, hogy régebben megcsináltuk a flawless CS-t, mert amióta nem tudod magad healelni láda cipelés közben eléggé necces tud lenni, bár szerintem a CF alfában nem lesz akkora gáz, ultifelhők lesznek :DDD
* Reclaimer marad 4 szett, csak szétrakom karakterenként, és nem lesz kimaxolva, de sokszor van heti exo ládáért menve, hogy Sárkányon/Napalmon se reclaimer, se DPS.
* D3: ez mondjuk még kérdéses számomra, most is esett belőle legalább 6-7 CF cuccos, de nem az én világom a kazánajtóval való szaladgálás, 2 szettre való megmarad az biztos, mert amúgy jól használható.
* Nomád: ebből viszont nincs 4 szettre való, két szettet tudok belőle talán összerakni, de nem is nagyon használom
* Ragadozó: ebből szerintem megmarad 3-4 szettre való, egyelőre tetszik.
* Banshee: van belőle 3-4 szettre való, de szerintem max 2 szettnyi marad, a többit kukázom, csak manhunt vadászatra jó, akkor is elsősorban azok ellen, akik nagy pofával pl egy kijáratnál szivatják a népet, vagy ha hamarabb érsz oda a manhunt automatához.
* Striker: nagy kedvenc lett, 4-5 szett (PvE + PvP).

Amik most jönnek, azok közül meg:
Alpha nem kérdés, amennyit csak lehet.
Taktikus, ebből is lesz szerintem 4, mert tetszik a vele való játék
Firecrest, soha nem toltam benne, talán itt az ideje kipróbálni
Hunters Faith: ha élnek a bónuszok játékosok ellen, akkor érdekes lehet 1-2 szettet összerakni messziről négyes manhuntokra lövöldözni, ki fogom próbálni, de szerintem nem lesz hosszú életű szett.

Jelenleg van kb 240 CF cuccosom, ebből le lesz szanálva kb 70-80 minimum...

;) - The Power of the Light Side

(#46695) arnikusz válasza Anonymus23 (#46694) üzenetére


arnikusz
veterán

Én már kiszanáltam redukáltam.
1 maxos Csillag. 2 féle exo/arany a régi idők emlékére. 1-1 nem maxolt Sentry-Deadeye, 1 DPS Reclaimer, 1 Végső, 1kimaxolt Nomád, 1 kimaxolt Reclaimer elektronikás, 1 Striker, 1 Predator, 1D3.

Altonként 15 fegyver, Megállító, AR-ek, Houseok, MDR-k, Big Alejandro-k kimaxolva összesen 20 db kb.

Amire majd GE után fáj a fogam a fekvés nélküli Stolen Signal és utána LS/Skirmish 99 szintek.

Azt nem tisztáztuk, hogy 4 Alt esetén az LS/Skirmish szintek továbbra is külön számolja, vagy egybe? :F

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46696) -=Jam=- válasza arnikusz (#46695) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Külön.

(#46697) Anonymus23 válasza arnikusz (#46695) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem külön számolja.
PvP lvl99: ez mondjuk engem hidegen hagy, a múltkor játszottam valami tvicserrel, bemondta a kör elején, hogy közvetíti a meccset, lehoztuk 20-2-re.
Neki volt 10 killje nekem 8. Na neki már akkor lvl99 volt :DDD Ez valamikor Karácsony környékén volt.

;) - The Power of the Light Side

(#46698) LucentTwo válasza Anonymus23 (#46694) üzenetére


LucentTwo
tag

Bárcsak nekem is ennyi cf-es cuccom lenne. Van egy közel maxolt PVP nomád és egy predátor amit el rontottam mert félig PVP és PVE. Nem rossz így se, de nem az igazi. Két helyen kéne cserélni, hogy ott ne legyen páncélsebzésem és akkor az is kész lesz csak PVP-re.

Alpha nálam is elsődleges, bár remélem csak PVE-ben lesz jó, illetve soloban.
Taktikus érdekel még engem is, régen bejött, Ha olyan lesz, mint a fentebb lévő videóban akkor tetszik. Legalább két szettet össze kell rakni, PVE-re és PVP-re is. PVE-re gondolom mindenhová skill haste és skill power kell, plusz ahová lehet elitsebzést és páncél sebzést, ugye?

(#46699) Anonymus23 válasza LucentTwo (#46698) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem feltétlenül kell mindenhova skill haste, mivel a taktikus 5-ös bónuszával már 20%-od lesz alapból.
Skill haste lehet még ugye:
Mellény 9%
Kesztyű 9%
Tok 7%
Ez már így 45%, illetve módosítókban lehet 5x3% azaz 15% ami 60%, felesleges, mert 50% a cap.

Ha a kesztyűn nincs meg a skill haste, akkor az nem akkora gond. Ott vannak helyette hasznosabb tulajdonságok. (health on kill jól jöhet, amikor szólózol).

;) - The Power of the Light Side

(#46700) LucentTwo válasza Anonymus23 (#46699) üzenetére


LucentTwo
tag

Igen, az 50%-os cap-et vágom. Inkább az elitsebzésre vagyok kiváncsi, mert azt nem tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.