Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46251) Snip3r_HUN válasza 용 Bob (#46250) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

2,5 óra alatt hogy jött össze neked 3k divtech ? 300 még oké, de 3000 nehezen.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46252) 용 Bob válasza Snip3r_HUN (#46251) üzenetére


용 Bob
senior tag

sorry 300 lett volna az :P

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#46253) LucentTwo válasza 용 Bob (#46252) üzenetére


LucentTwo
tag

Annyi soloban is összehozható, ha szerencséd van és ügyes vagy. Ma pont egy normális csapattal dobott össze 2óra alatt 300+ összejött. Sajna én PS4-en vagyok azért tolom sokszor soloban.

Tolom a heti betöréseket, eléggé fájdalmas a csapat nélkül. Most csak engem kapott el újra a division. Clear Sky 8perc, szenvedés volt. :/ :D

(#46254) #35434496


#35434496
törölt tag

Na végre elkészült. Millió Divtech ment rá. :D

Hősök ellen ugyan úgy halok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46255) TommyS_27 válasza #35434496 (#46254) üzenetére


TommyS_27
senior tag

De skirmishbe amugy is felmegy minden statod maxra... :DD

https://www.twitch.tv/ltommys

(#46256) Snip3r_HUN válasza TommyS_27 (#46255) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Kár hogy ezt a classified itemekkel nem tudták megoldani...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46257) malystryx válasza #75376384 (#46246) üzenetére


malystryx
senior tag

Ha visszaolvasnál, nem anyáztam meg semmi sókiöntés, csak tanácsot kértem, de már tegnap is hogy hova kellene menni és mit csinálni. Csak pont nem az a személy válaszolt aki eddig segített. :)

Amúgy engem az összes játék így utál, a diabloban is van több ezer órám, folyamatosan játszok vele, sz*rt se dobál. Ugyanez a haver bejön, mert kedve lett másfél év után. 6 perc alatt felhúzom 70-re 1 óra alatt kiesik neki minden, és sokkal jobb cuccok mint nekem. De minden játékban így van, ő már előre röhög... Itt sincs másképp. Szóval nekem ez a stigmám.

(#46258) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#46256) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ja, letoltam pár kört, egész jól adta a ragadozó, de az utolsóban volt egy hős prince112223, inkább kiléptem :W
Rohadna meg az ubi a massivval együtt, hogy nem tudnak semmit sem csinálni a csalókkal :U

;) - The Power of the Light Side

(#46259) arnikusz válasza Anonymus23 (#46258) üzenetére


arnikusz
veterán

Mit toltál?
Skirmishen vannak csuda dolgok, ma próbálgattam megint a 6400- staminás Strikert MG5/M4, volt olyan, hogy 18/2-höz rakott be.
De tényleg csak 4-es csapatban javalott.
Ja és a csapatban mindig én voltam 40-es a többi 10-alatti.
A másik csapatban rendre 70, 80, még 94-es is. :W

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46260) TommyS_27 válasza Snip3r_HUN (#46256) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Igen ugyanaz van mint LS-ben. 1401-ről levesz mindent 1272-re. De minden más statit feltesz maxra. Elvileg ez azért van, hogy akinek nincs classi setje az ne legyen hátrányban. De lenne külön classi lobby meg sima lobby és meg lenne oldva az egész. De ugye az bonyolult mint a stash méret növelés. :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#46261) pzstm válasza arnikusz (#46259) üzenetére


pzstm
titán

Resistance is szerintem csak négyes csapatban ajánlott szerintem, vagy egyedól ládafarmolás esetleg...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46262) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Ma 4. deltát kapom :W ...titeket is kidobál a játék?

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#46263) #75376384 válasza malystryx (#46257) üzenetére


#75376384
törölt tag

Pedig leírtál szinte mindent. Dz, resistance, open world bossok, 400k láda majd abból pxc, ott az UG is. Mindenki ezt csinálja, de nem mindenki képes elfogadni, hogy pár óra játékkal nem dobál (szerencsére) olyan sok mindent. Ha az elégedetlenkedők által elfogadott drop rate lenne a játék gyakorlatilag értelmét vesztené. Mivel csapatban jatszatok, így meg tudjátok osztani egymás között. Ha haverodnak olyan sűrűn és jól adja mint állítod akkor elég hamar mindkettőtöket el tudja látni felszereléssel.

Resistance farmrol van fent videó, csak wave 8-ig kell eljutni, ami nem vészes.

[ Szerkesztve ]

(#46264) sith7 válasza malystryx (#46257) üzenetére


sith7
nagyúr

+1

(#46265) arnikusz válasza #75376384 (#46263) üzenetére


arnikusz
veterán

Azért jó móka a 15. és 20. hullám is.
Megyek is megpróbálom a D3-al .

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46266) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag


Kicsit átdolgoztam a nomádot.
Este hosszabb teszt lesz de délelőtt nagyon adta rugók ellen. 10 perc 4 halott agent.
Még egy gyors kérdés. Tudja valaki így fejből milyen elemekre lehet health on kill-t pörgetni és mennyit?

[ Szerkesztve ]

Give them nothing but take from them everything

(#46267) akoska07 válasza xyvalaki (#46247) üzenetére


akoska07
nagyúr

Azt az 1-2 játékost is végig kergettük majdnem egész DZ-ben,hogy rugók lehessünk. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46268) Snip3r_HUN válasza akoska07 (#46267) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Játékos után ennyit még nem futottunk szerintem, erre meg kiment a DZ06-os bejáraton. :D Minden esetre annak ellenére hogy a szerverek többsége ma inkább csak pve volt mert alig lézengett valaki, ahhoz mérteb a loot kifejezetten sz@r volt.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46269) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#46268) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hát ki is fáradtunk annyi futástól. :DDD

Amikor kiléptél utána is kergettünk játékosokat.
A németek szerint csííszter pasztard-ok voltunk. :DDD

Jahh a loot elég szar volt.
Utána egyszer csak beindult vmitől minden boss és DZ láda CF-et adott.
Csak akkor már kidőlt mindenki és abbahagytuk.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46270) akoska07


akoska07
nagyúr

Én még mindig nem csináltam meg a titkos küldetést.
Minden meg van hozzá.
Ma vhogy meg kellene oldani másik 3 játékossal. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46271) xyvalaki válasza akoska07 (#46269) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Óriási duma volt. Miután 3 golyótol megmurdelt, nem csodálom.
És amelyik tesztelni akarta a szettjét? Az milyen pipa volt? :) Mire kimondta, feküdt is.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#46272) Snip3r_HUN válasza akoska07 (#46269) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Csodálkozol rajta ? Reggel 6:30-kor mentem be, ~7 körül csatlakoztam be hozzád, aztán már dél volt amikor kiléptem. Szóval délután inkább már hanyagoltam a dolgot, meg szerintem erre a hétre sok is volt. :D

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46273) akoska07 válasza xyvalaki (#46271) üzenetére


akoska07
nagyúr

Amelyik tesztelni akarta a szettjét az nagyon nagy volt. :DDD :C

De a lényeg,hogy le lett tesztelve. :D

#46272 Snip3r_HUN :

Nekünk is sok volt kicsit a maraton DZ-ben. :)
Be is fáradt mindenki.

-------------

Találtam ma egy kis okosságot a titkos küldivel kapcsolatban.
Ezért lenne jó megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46274) Nightfall75


Nightfall75
tag

A WSP bossok a hétvégi event kezdete óta dobálják a sárga és zöld ládákat bónusz elemként. Ugyanaz mint a DZ-ben, DZ kredit és divtech van bennük, és még csak kimenteni sem kell :) Sajnos az esély, hogy boss ilyet is eldob, szintén ugyanakkora mint a DZ-ben.

(#46275) arnikusz válasza akoska07 (#46270) üzenetére


arnikusz
veterán

Holnap délelőtt ha meglátsz szólj, a múltkor is ajtónálló voltam a helyszíneket sorrendben tudom.

Ja még egy Gopstop csaló ha valaki összefutna vele.
Cirka 2 óra 273 divet hozott.
Nomád mellett a Ragadozót próba, de nincs rajta löszer sajna.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46276) Anonymus23 válasza arnikusz (#46259) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát lehet választani, nem a Last Stand, a magyar Összecsapásnak fordította, most nem ugrik be az angol neve.
nem volt rossz egyébként asszem 6 vagy 7 kört toltam le, kettőt buktunk, a többit lehoztuk. Első vagy második voltam folyamatosan, először próbáltam a nomádot, de a Ragadozó (még így is, hogy le van véve a stat) jobban adta. Sajna nincs PvP Striker cuccom, talán ha esik még belőle, akkor rakok össze egyet.

Lementek egy karakteren a heti exoért a küldetések vzarmoval, meg előtte még egy másikon megcsináltam két heti küldetést, 1 House + 2 Alejandro esett a 8 exo ládából ami használható, +1 Ninját odaadtam az egyik ismerős srácnak.

Aztán Ákosékkal kifarmoltuk a titkos küldetést, meglett a maradék 3 karakteren is, de azokat a ládákat már nem nyitottam ki, hogy ne húzzam az időt.

;) - The Power of the Light Side

(#46277) LucentTwo


LucentTwo
tag

Összeraktam a D3-as szettemet, közel se maxos. De elértem a páncél életerő cap-et, mentem egy kicsit. Összességében eléggé egyszerű vele a művelet, de azért vannak gyorsabb szettek farmolást nézve. Ha azt nézzük PVE-n egy House-al eléggé OP-nak is mondható. PVP-n max egy összeszokott csapattal, randomokkal esélytelen normálisan használni.

(#46278) akoska07 válasza Anonymus23 (#46276) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen ki farmoltuk.
Köszönöm a segítséget.

Azután még toltunk pár exo ládás küldit.

Time Square az egyik mob olyan béka ügetést dobott,hogy besz@rás ! :W
Mondom ilyen nincs,a levegőben ugrált a semmin és közben szaltózott.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46279) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Aki esetleg CHC-s optikát keres, "egész jó" kapható most:

;) - The Power of the Light Side

(#46280) #35434496


#35434496
törölt tag

Kerüljétek mert ha rád lő azonnal bekapcsol az ultid. :D

(#46281) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#46280) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Látom le is mentél azonnal jóga pózba. ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46282) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#46281) üzenetére


#35434496
törölt tag

Te is lefogsz ha találkozol vele. :DDD ;]

(#46283) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

GE esemény még mindig nemtudni a pontos kezdést?

Szerk: szép magyar mondat lett.

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46284) arnikusz válasza kiezTe90 (#46283) üzenetére


arnikusz
veterán

Mit tudunk azt tudjuk, hogy nemtudunk semmit.
Január utolsó 10 napjában ahogy írták az Ubi fórumon.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46285) xyvalaki válasza Anonymus23 (#46279) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Tegnap esett egy 8%-os. Nem hittem a szememnek.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#46286) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Egy kimentésből nem olyan rossz. :D
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46287) Anonymus23 válasza xyvalaki (#46285) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az szép, de ritka mint a fehér holló...

Nekem délután olyat csinált a játék mint még sosem:

;) - The Power of the Light Side

(#46288) arnikusz válasza xyvalaki (#46285) üzenetére


arnikusz
veterán

Nekem még ősidőkből van egy viseltes mini reflex kereső az egyedül 8% chc és 4% chd.
Ez van a Houseon. A többi meg megkapta ezeket. Esett pénteken egy Lvoa- C fogékony, gonosz halálos, de pörgettem a fogékony helyére egy kérlelhetetlent és máris 30 % felett van a chc, jó lenne még 34-37% ra tornázni.
18 után megyek a 3 Ellenállást farmolni, ha valakinek van kedve csatlakozzon.
D3, Reclaimer, Nomád, Striker, Predator van ezen az alton, de D3 most a PVE kedvenc Houssal.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46289) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#46288) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ez olyan mint nálam a 20% CHD-s markolat, az is még valamikor 1.2-1.3 környékén esett.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46290) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#46289) üzenetére


arnikusz
veterán

Itt is van a rosszcsont, meg a Housera visszapörgetem a Gonoszt a Kérlehetetlen annyira nem adta.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46291) xyvalaki válasza arnikusz (#46290) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Sajnos nekem nincs CHD rajta. De az Aimbot nevű játékos ellen mit sem ért.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#46292) arnikusz


arnikusz
veterán

Köszönöm Játékostársamnak a Big Alejandrot.
Ádáz helyett Ragadozó ment rá.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46293) #92704512


#92704512
törölt tag

Kezd alakulni a PVP Striker. mostanában felváltva megy a Nomáddal. GE-ig Skirmish ládagyűjtés. :)

(#46294) #75376384


#75376384
törölt tag

Tegnap este randomokkal háromfázisos ug-t mentem párat, öt nehezítéssel. Rendszeresen beírtam a chatbe a lehető legbutább angollal hogy váltson boxot (mivel mindegyik élesztős volt) ha nem reclaimerben van és ezt több groupon keresztül. Én nem tudom mit vártam... Egyszer egyiktől jött egy válasz, hogy reclaimerben van és azért nem teszi le soha mert lassan tölt újra és a hunterek ellen tartogatja. Persze a másik két társunk sima boxot használt, amit vagy lerakott vagy nem. Miután meggyőztem a reclaimert, hogy ne szivasson minket elkezdte használni a boxát. Erre a másik kettő is elkezdte használni és rendszeresen a reklám után pakolták le...
Értem én, hogy valaki tanulja a játékot, de pont emiatt fszé’ nem lehet chatet olvasni. Legalább esett egy House. PvPredatorba milyen talentekkel jó a ház? Illetve milyen módosítokkal érdemes a szettet összerakni? Felszerelés, fegyver egyaránt érdekelne. Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#46295) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Kérdésem volna, a Nomádot hogy érdemes megcsinálni? Alapból nagyon jó de érzem hogy lehetne ez még jobb is.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#46296) Anonymus23 válasza #75376384 (#46294) üzenetére


Anonymus23
veterán

Miért szívatod magad UG-ban randomokkal?
2 nehezítéssel (a feltöltődés gyorsítás + stabilitás/kevesebb lőszer) 3 fázis (függően, hogy melyik küldetéseket dobja be) 20-30 perc max és pont 2 UG ládát ad. 3 fázisonként 1x, maximum 2x jönnek hunterek.
Az ellen is sokkal gyengébb, és nem bosszantja fel magát az ember, amikor pl a D3 állandóan beáll mindenki elé, vagy rátolja a 360000 képzettséges pulse-odra a saját 80000 pulse-át.

Én nem csinálok több heti küldetés sem UG-ban, Damascusnál jobbat eddig nem kaptam ;]

Ez a láda dolog érdekes, mert a játék is becsapja az embereket, mivel mind a két ládához oda vagy "kötve" a kis vonallal, és aki nem olvasott utána, vagy nézett YT elemzést erről, annak az jöhet le, hogy mindkét (adott esetben volt már 3 láda is lerakva) ládából kapod a jóságot.

Én amennyire lehet kerülöm a randomokkal való játékot, persze heti küldetésnél ez nem működik, de egyre ritkábban vannak olyanok, akik full lámák. A ládán már fenn se akadok, inkább én szoktam vinni más képzettségeket.
Nekem a kedvencem, Sólyom, amikor nálam van a bomba, és mint a pincsikutya jönnek oda mind, és nyomkodja nekem a gombot. Kérem, hogy ne segítsen, mert csak akadályoz, de ő ott akar lenni :DDD
Vagy Dragonon a végén, lerakom a reclaimer ládámat, és látom, hogy a 2 terület között ugrál ki a ládából, mert nem ismeri az immunizert.
Az is szép, amikor 500-1000 ponttal elkezdi magyarázni, hogy mit is kellene csinálni az adott küldetésen. :O

Én azzal szoktam kezdeni, hogy megnézem a pontszámot és a DZ rangot, többet elárul mint bármilyen GS, de minimum annyit, hogy csinálta-e már "párszor" az adott küldetést.

;) - The Power of the Light Side

(#46297) arnikusz válasza #75376384 (#46294) üzenetére


arnikusz
veterán

UG 3 fázis 5 nehezítéssel most már csak D3 egyedül simán megy és Hunterek tentikélnek .
Predator 4000 tűz, 9000 stamina 3000 elektro. 60% chc és min 80-90% chd, módoknál nálam 265 tűz 1% chc van bent 5 db, meg pulse chd-t adó a jobboldalon.
House halálos- gonosz, jobb mint a halálos -kérlelhetelen.
még Lvoa-C gonosz-kérlelhetetlen-halálos.
Predatort a héten fogom majd kmaxolni. Ez még korábbi állapot és más Lvoa-C van benne.
Ja igen sajna a löszer kevés rajta, arra esetleg érdemes figyelni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46298) arnikusz válasza Csoffadalom (#46295) üzenetére


arnikusz
veterán

Chc és Chd-ra gyúrva, az enyém most ilyen. 8000 tűz, 5000 stamina( nekem ennyi kell) 3000 elektro.
A House-ra itt még nem raktam vissza a gonoszt, az Lvoa-C még 50 divre van a maxtól.
De tegnap kaptam egy Big Al-t azt fogom berakni helyette.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46299) LucentTwo


LucentTwo
tag

Tegnap megint beigazolódott, hogy akik tudnak játszani azokkal lehet normálisan haladni is. 3 legendary-t randomokkal letoltam, nagyon sima volt.

Az egyik régebbi társasághoz hozzácsapódtam Skirmish-re. Eddig kb 2/10 arányom volt, ezért hanyagoltam is. Tnap velük 15/11-t nyertünk. Kb csak akkor kaptunk ki mikor jöttek a Strikeres shotisok.

Én is azt mondom, ha látszik, hogy nem gyakorlottan mennek, akkor inkább lépj ki és párosíts újra.

(#46300) arnikusz


arnikusz
veterán

Az elmúlt hét elején mikor néztem még 234 hullám volt az Ellenállásban, most a redditen egy ilyen képet raktak fel, gondolom 24 órát játszott egy ültőhelyében. :D
Én tegnap a 15. hullámnál meguntam- mentem is a DZ-be Divet farmolni.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.