Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46401) alibiman


alibiman
aktív tag

WSP farm.

Tegnapelőtt vagy két órán át csináltuk a 10-es hullámokat. 90%-ban dobott classikat. Más kérdés, hogy nagy része kuka volt, de a DZ loot is ilyen. Exok is estek, sok Skull, meg Cadaceus, stb. :) Ezzel együtt eredményesnek volt mondható, mert picit megint tudtam reszelni a cuccokon.

Kb. a 8-9. hullámra el lehet jutni a második láda kinyitáshoz, + marad még shd egy ajtóra az irányítótoronynál, ami mögött 1 azaz EGY divtech található.

(#46402) TommyS_27 válasza #35434496 (#46400) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem mindenkinek nyomom ezt csak az olyanoknak akik megérdemlik. Amikor játszunk és direkt odajön 12 magyar, hogy multigroupba letegyenek. 10 playerböl 4 nomad, ragadozó stb és kilövünk mindenkit úgy hogy volt velünk egy 1.6-os gearben lévö csávó.... És mi voltunk a szemetek anno amikor az RH-sokat löttük halomra. Itt nekik is az volt a tervük, csak forditva sült el. A streamjükben meg ment az anyázás meg a szar duma, ugyanazt kapták vissza amit ök toltak nekem is. Nem fogom magam hagyni nyilván. Te sem hagynád meg senki sem.

Az meg, hogy a nagy wazoo is a whriteal játszik hát hmmm.... érdekes. Akinek nem tetszik a stilusom az nem játszik velem. Meg nem jön oda ha egy szerveren vagyunk. Nem az, hogy direktbe provokálni jönnek.

Ja ha megnézed a képet akkor ott a gabo(magus) aki csalt, meg ott a whrite aki szintén csalt... érdekes dolgok ezek. Az ilyenek ezt érdemlik, meg azok is akik velük játszanak.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#46403) #14121216


#14121216
törölt tag

Sziasztok :) Végre tegnap PH-sokkal sikerült játszani kicsit :)
Most megyek fel DZ farmra (vagy UG, vagy bármi) olyan max 20:00-ig, ha valakinek van kedve, keressen (Maxxsus) :)

[ Szerkesztve ]

(#46404) arnikusz válasza #14121216 (#46403) üzenetére


arnikusz
veterán

Jól ment a farm. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46405) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Összehordta a szemetet a szél, egy hat emberes multigruop a szokásos widdz féle trashtalk-kal.
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46406) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#46405) üzenetére


arnikusz
veterán

Csodálkoztam is, hogy mostanában nem nyomatta a youtube-on.
Ennyire futja eme okosságot használoktól.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46407) #14121216 válasza Snip3r_HUN (#46357) üzenetére


#14121216
törölt tag

hol is van ez a vásárlós láda pontosan? Valamilyen térképrészen meg tudnád mutatni? :)

Veletek nagyon is jól :C Sokszor alig bírtam a tempót tartani, mert általában egyedül szoktam, s ráérősen, keresgélve kicsit :)
De jobb így társakkal, nem is fél annyira az ember a cheater-ektől, na meg gyorsabban van meg a cucc is :)

[ Szerkesztve ]

(#46408) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#46405) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ilyenkor szokott egy orosz másik köcsög előkeveredni valahonnan és fél másodperc alatt lefekteti az egész társaságot ;]

;) - The Power of the Light Side

(#46409) arnikusz válasza #14121216 (#46407) üzenetére


arnikusz
veterán

Rögtön azzal kezdi:

[link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46410) #92704512


#92704512
törölt tag

Új PVP holsterem. :D :D

(#46411) #14121216 válasza arnikusz (#46409) üzenetére


#14121216
törölt tag

Oké, így már képben vagyok :) 1x nyomultam még itt csapatban, már tudom, a bemutatóteremben hátul :)

(#46412) akoska07 válasza TommyS_27 (#46402) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem értem mi a problémád...

Egyik csapat csal a másik csapat csal és/vagy glitch-et használ.

Csalás vagy glitch használat,a vége ugyanaz.

Sz@rházi csíííter banda(k). :DDD

Akkor ki mit érdemel ? :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46413) TommyS_27 válasza akoska07 (#46412) üzenetére


TommyS_27
senior tag

https://www.twitch.tv/ltommys

(#46414) sith7 válasza akoska07 (#46412) üzenetére


sith7
nagyúr

a macro - t kifelejtetted ... vagy az engedélyezett ? nem is tudom már ... :F

(#46415) akoska07 válasza sith7 (#46414) üzenetére


akoska07
nagyúr

De,az is csalás.

Nem kellett beírnom,mert mindenki tudja ki használt macro-t. ;) :DDD

Értette akire vonatkozott. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46416) DzzokiJújing


DzzokiJújing
újonc

EZ Tommy. Engem azóta többen is faggatnak, hogy én vagyok-e az az 1.6-os csávó, aki Mengiékkel szokta tolni? :D:D:D

Csak azt nem értem, hogy én kinek is ártottam??? A legalja cuccban voltam bent, hogy hátha esik valami. nem volt bekapcsolva a mikim, szal nem szóltam be senkinek. Nem írtam senkinek semmit.
Illetve bekapcsoltam a mikit, mert elköszöntem mindenkitől. MINDENKITŐL!!!

Nem sírni jöttem fel, csak el szerettem volna mondani, hogy ki hogy áll másokhoz. :) :)) :R

Ne nézz Dzsokk, mee bepörgök! :D :D

(#46417) alibiman


alibiman
aktív tag

Mai termés 3.5 rugó, meg 6 vadász. :)

Eseménydús délután volt ma a DZben, mindenki vért akart inni. Biztosan a Hold állása miatt.

Éppen (hárman) mentünk ki (hát mikor is) megjelenik két magyar, társunk táncol nekik, mindig táncol, idegesítő. Berugóznak, lenyomják rögtön. Én feljebb voltam fedezék mögött, olyan 15 méterre. A másik társam és én egyszerre lőjük az egyik gyereket, megfekszik. A másik ráveti magát a társamra, még mindig nem tudja, hogy ketten vagyunk, közelebb megyek, közben káromkodik, hogy "az k...a i...n f...t a rohadt a csapásmérőt nem tudom lelőni", mert hogy abban volt a társam, Lelőjük. Ok. A társam visszamegy a táncolós társam elé, előkerül közben ez a mérges gyerek is, valahogy lelövi őket, jön felém, azaz összefutunk, csak annyit mondott, hogy én is biztosan egy kis buzi vagyok, vagy valami ilyesmit. Mondom neki, szerencséd van, mert éppen táraznom kell (pont kilőttem pár mobot) lő is nagyon, aztán meg ugrál. Lelőttem, valszeg még jobban buzi lettem. Valami Gabryel, vagy mi volt a neve, egyébként. nem tudom miért volt ránk mérges. :)

Megint kimentés, ugyanúgy hárman, négy csóka - miután elment a kimentés - beugrik, berugóznak, beszorítanak egy helységbe, az első belépőt lelövöm, hátrébb szaladok fedezék mögé és lövöm a másikat, aki túl szaladt rajtam, úgy belefeledkeztem, hogy nem vettem észre, hogy a másik kettő meg engem lőtt. Mire lelőttem ezt az egyet a másik kettő meg pont lelőtt engem. A társam (na nem a táncolós) meg őket lőtte le. Szóval jól jött ki a lépés.

Ketten végzünk a kimentéssel, beszélgetünk ott a helyszínen, éppen kimennénk, megjelenik négy csóka. Nini, játékosok! - mondja az egyik angolul, nekünk is estek rögtön, persze feküdtünk.:)

Egy magyar és egy angol négyfős csapat lövi egymást, az angolok maradtak általában alul, valahogy mindkét csapat a közelünkbe került. Megyünk le a kötélen, a magyarok meg fel, köszönünk, valami morgás a válasz. Kint az utcán ránk rontanak, az egyik társam nevén is szólítja az egyiket, hogy milyen tetű viselkedés ez.

Jó, kis idő múlva (kimentésen) megjelenik az angol csapat. Nem tudom mit használhattak, bedobtak valami gránátot, a kimaxolt nomádban rögtön elterültem, még a fegyveremhez sem tudtam kapni. Biztosan morcosak voltak, mert eldádázták őket párszor.

Azért jó volt, na. :)

(#46418) alibiman válasza akoska07 (#46415) üzenetére


alibiman
aktív tag

Az nagyon gáz, hogy mennyi szoció- és pszichopata rohangál a DZben. Meg kompenzálnak, a karakterükben élnek, elképesztő. És nyilván, ha másképp nem megy, csalnak, bárhogyan is.

(#46419) DzzokiJújing válasza alibiman (#46418) üzenetére


DzzokiJújing
újonc

Azt már meg se merem említeni, hogy ismerem Gabryelt is :DD :DD :DD
Zajlik az élet DZ-ben nekem meg ilyenkor kell kint lenni az olajmezőkön :))

[ Szerkesztve ]

Ne nézz Dzsokk, mee bepörgök! :D :D

(#46420) arnikusz


arnikusz
veterán

Lesz ma State elméletileg mondanak is valamit.

Yannick said they will talk more about the next GE tomorrow on the state of the game
Correct, the next GE is at the end of the month. As demiz3r stated, talk about the date should be announced tomorrow with some spoilers about future GE that has also been stated recently.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46421) pzstm válasza arnikusz (#46420) üzenetére


pzstm
titán

kíváncsi vagyok future GE mi is lesz, vagy esetleg pedzegethetnének valami Year3 contentet is, bár lehet arra ég picit várnunk kell :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46422) alibiman válasza DzzokiJújing (#46419) üzenetére


alibiman
aktív tag

Félreértés ne essék, nincs azzal gond, ha valaki nekimegy a másiknak. Ez a DZ. De miért mérges? :D És miért beszél úgy a másikhoz, hogy te kis buzi? Frusztrált? Akkor milyen frusztrált, amikor kiröhögöm, ha lelő, ha nem. Mert én ilyenkor csak röhögök, hiszen ez egy játék.

Komoly bajok vannak. Sok itt a gyógyításra szoruló ember. De ez már politika...

(#46423) Anonymus23 válasza pzstm (#46421) üzenetére


Anonymus23
veterán

Lesz 1.8-on túl élet? Vagy csak már az ismétlések?
Oké GE4 még, de gyakorlatilag utána már nem nagyon van új dolog, bár terület az még lenne bőven hova növekedni...

;) - The Power of the Light Side

(#46424) Anonymus23 válasza alibiman (#46422) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én nem nagyon tudok ezen röhögni, de ez elsősorban a fejlesztő és a kiadó hibája, elég ha csak két fő dologra gondolunk, az egyik a csíterek a másik pedig a milliónyi gesztus, ami többsége arra van, hogy hogyan tudod kifejezni megvetésedet és lenézésedet a másik felé.
Beteges ez az egész, és nem hogy fojtva vagy kisimítva lenne ez "központilag", hanem sokkal inkább gerjesztve van...

Ha már a játék:
Az meg a másik, amikor valakit csúnya beszédért bannolnak (ami ugyan 100% jogos) de közben meg a játék olyan nyelvezetet használ, ami bár "hétköznapi" (sajnos), de alpáribb mint ahogy kb a játékosok beszélnek.

Szóval van azért meghasonlás ebben a játékban rendesen.

;) - The Power of the Light Side

(#46425) arnikusz válasza Anonymus23 (#46423) üzenetére


arnikusz
veterán

Folyamatosan követelik a Divison 2-öt, vagy az új tartalmakat.
Épp gondolkodtam, hogy a következő GE után minden CF szett megjelent és még ott lóg a levegőbe az exo és arany felhúzása 1401-re.

Nálam a szettek kimaxolása mellett az LS/Skirmish 99 szint elérése lesz még a cél.

Apropó megmaradt az hogy 4 Alt esetén mindegyiket külön-külön kell felhúzni az előbb említett 99 szintig.

Tegnap kipróbáltam a 7000-6000-3000 Strikert, de a Nomád után nem adta úgy Megállítóval és House-al.
Vissza is álltam Nomádra.
A Divgyűjtés szépen megy, tegnap is 4-es csapatban én min 5 CF-et, meg 3 exot kaptam cirka 2 órán belül.
És igen amit tegnap írtam szerencsehozó Játékostársam is hozzájárult.
Pl. egyiküknk a becsatlakozását követően DZ 9 Rádió torony bosstól rögtön kapott egy House-t.
Nem általános következtetésként, de nekm itt ebben a régióban estek az új fegyverek.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46426) Anonymus23 válasza arnikusz (#46425) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez totál random, az már fix.
Pl mintha a játék olvasta volna a fórumot, tegnap letoltam 20 fázist UG-ban, legalább 10 db exo-t kaptam plusz vagy 4 CF cuccost, amiből kb 2-3 exo használható, meg 2 CF. A többi CF is használható volt, csak nekem már voltak jobbak.
A 3 fázisosokból régebben csak 1 körben adott be huntert, most mindegyiknél 2 fázisban fixen volt hunter.
Az előző 2 hétben letolt 150-200 fázis alatt nem adott ennyi cuccot mint tegnap este.
Tényleg csak lestem, hogy szinte minden bossból a végén ott figyelt a piros felül, volt hogy 6 cuccos a CF-el együtt.

Full random az egész...

Tegnap volt egy muris dolog UG-ban:
Az egyik körben jöttek a hunterek, lelőttem őket, de a második még el tudta engedni előtte a seekert, ami szépen odajött hozzám, de nem robban fel, hanem követett mindenhová, mint a saját seeker.
Ott nézegettem, és éppen ismerkedni kezdtem vele, hogy gyere cimbora együtt megcsináljuk a kört, amikor egy gázpalack társaságában felrobbant mellettem (kb egy jó 1 perc múlva, hogy lelőttem a huntereket), ulti minden bekapcsolt :DDD

Mentem egy P93 kört is Sniper leírása alapján, tényleg jól adja, sajna a végén nem tudtam kiszedni még egy 6000-es ládát még, pedig lett volna kreditem, csak sajna elfelejtettem medkitet vételezni, és a fertőzöttségi elvitt a 14. körben... Ide (ha ládát akarok farmolni), akkor fog kelleni a 6000-es Stamina a Strikerhez, az egyik cuccost át kell majd kalibrálni, vagy plusz egy cuccost berakni.
Sith, ha olvasod még a fórumot, ez jó hely CF cuccot gyűjteni, dobott exo-t, CF-et, minden. Csak gyere, letolunk pár kört ;)

;) - The Power of the Light Side

(#46427) arnikusz válasza Anonymus23 (#46426) üzenetére


arnikusz
veterán

Azért mert te is Hunter maszkban voltál. :D
Hetihez 5 Hunter kell+ ezeknél a3 fázisosoknál én is tapasztaltam olyat múlt héten, hogy 2 fázis végén is beadta őket.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46428) #75376384 válasza Anonymus23 (#46424) üzenetére


#75376384
törölt tag

én inkább úgy gondolom, hogy ezekbe (emote, chat) mindenki azt lát bele amit "akar". az akarást azért tettem idézőjelbe, mert nem szándékosan teszi ezt. lehet valakit éppen azért érint különösen érzékenyen, mert szar napja volt. van, hogy egy emote nem feltétlen rossz.
egyébként pedig, azt piszkálják, aki hagyja. azon felhúznia magát az embernek, hogy mit csinált a másik a legnagyobb hülyeség. komolyan ennyire számít, hogy egy utolsó játék pvp részében mit mondott/tett egy számodra jelentéktelen ember karaktere?
ahogy alibiman is írta, ki kell röhögni. annál jobban semmi sem idegesíti a sok frusztrált suttyót. :)

(#46429) sith7 válasza Anonymus23 (#46426) üzenetére


sith7
nagyúr

Sith, ha olvasod még a fórumot, ez jó hely CF cuccot gyűjteni, dobott exo-t, CF-et, minden. Csak gyere, letolunk pár kört

olvasom :K
most egy másik game - ban van kampány, ami 18. - ig tart, előbb is meg lehet csinálni, ha meglesz, akkor lehet benézek ... :K

(#46430) Anonymus23 válasza #75376384 (#46428) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem értek veled egyet, mert pl akkor nem az lenne az emot neve, hogy gúnyolódás.

egyébként pedig, azt piszkálják, aki hagyja. azon felhúznia magát az embernek, hogy mit csinált a másik a legnagyobb hülyeség. komolyan ennyire számít, hogy egy utolsó játék pvp részében mit mondott/tett egy számodra jelentéktelen ember karaktere?

Akkor én vagyok a legnagyobb hülye, evvan, köszönöm! :R Azért ez is valami, hogy az normális, hogy valaki pszichopataként viselkedik, de ha ez nekem nem tetszik, akkor én vagyok a hülye :U
Egyébként nem a karakter csinálja, hanem a mögötte lévő személy, az, hogy ez neki mekkora kielégülést okoz, az az ő baja, de hogy én ezt milyen módon rendezem le magamban vagy vele, az hadd maradjon már meg az én saját döntésem, és ne legyek már miatta a legnagyobb hülye... Köszi! :R

;) - The Power of the Light Side

(#46431) arnikusz


arnikusz
veterán

Egy hír:

Fixed an issue where agents whom do not own any DLC could get locked out of the Skirmish activity due to having items in their expansion stash. These items will now automatically drop on the ground for these agents.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46432) alibiman válasza Anonymus23 (#46424) üzenetére


alibiman
aktív tag

Félreérthetően fogalmaztam. Azon szoktam jót röhögni, amikor lelőnek. Kicsit talán a saját bénaságomon is röhögök. Be kell látnom, azon nincs semmi röhögni való, amikor valaki méregből, frusztráltan, szitkozódva megy neki a másiknak. Ott valami baj van.

Nincs olyan, hogy közönséges beszéd. Ez az utóbbi kb. 100-150 év találmánya. A sokak által ma közönségesnek tartott szavak valamikor az általános beszéd, írás, a nyelv részei voltak, akár Arany vagy Petőfi költeményeiben is. Ezek a szavak és igék teljes természetességgel a magyar nyelv és kultúra részei. Az ún. álkultúráltság - érdekes módon - kb. egy időben kezdett teret hódítani az angol nyelv ma ismert finomkodó hanglejtésevel és kifejezés formáival. Kb. európai jelenség volt a 19.sz. utolsó harmadában. Az is megfigyelhető - és itt kérlek, ne érts félre - az esetek többségében olyanok teszik szóvá az ún. közönséges szavakat, akik maguk folyamatosan gyalázzák a magyar nyelvet a helyesírás tökéletes mellőzésevel, primitíven fogalmazva.

Attól nem közönséges egy szöveg, ha valaki azt mondja, fucking well done. Az viszont durva és közönséges, ha valakinek pl. azt mondjuk - a közönséges szavakat kerülve - hogy hálnál az édesanyáddal te szexuálisan másképp gondolkodó. A közönségességnek számos megnyilatkozási formája, módja lehet, de az ún. közönséges szavak használata még egyáltalán nem jelent közönségességet, durvaságot. Egyszerű példák. Szemét alak vagy, közönséges megnyilvánulás, fasza csávó vagy, nem az. Ugye?

A közönséges megfogalmazást, viselkedést nem a szavak, hanem azok mondanivalója, a mögöttes szándék (pl. szidás, megalázás) teszi azzá, ami. Egészen finoman, kultúráltan is lehet olyat mondani, ami közönséges, Így lehet bannolni.

Mobilról írtam.

(#46433) Gaeb92 válasza alibiman (#46417) üzenetére


Gaeb92
újonc

Rád bízom mekkora buzinak érzed magad, nem foglalkoztam a témával miután a vihogó cimborádat 3v1 zsebre raktam, de legalább el tudta cdzni a nomádomat 1x, és még így is instant proccolt a nomádod mikor rádnéztem, és ha jól emlékszem azért még a 60% át a táradnak belém engedted, az más kérdés hogy annak is a 80% a falba ment....
A dz erről szól, eleve úgy mész be hogy a vendor angolul (ugyebár ha beszélnéd a nyelvet) elküld téged a b...p..áb.a. Másrészt ha már hátba lőnek/elárulnak nem mindegy mit mondanak? A káromkodás mind két félnek, ahogy az ábra is mutatja, ad egy kis extra löketet, élethűbb hangulatot a harchoz. Ha nem tetszik/béna vagy dz hez az underground meg a wave meg a nem tudom mi pont nektek való :)

(egyébként GG-t is mondtam, de az már nyílván elkerülte a figyelmed, mert azért nem tudnál sírni.)

(#46434) Anonymus23 válasza alibiman (#46432) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem ezekre gondoltam, hanem pl gondolom hallgattad már (és talán olvastad mellé a magyar fordítást) a Sólymon a beszólásokat, vagy pl LS-en, amikor konkrétan "lekurvaanyázza" a másik csapatot a "narrátor" (de lehet csak rosszul értem.
Most hirtelen ezek jutnak eszembe, de számtalan helyen van még ilyen szöveg...
Közönséges alatt trágárt értettem... pl Mengele, ő most egy jó példa erre, mint pl a tegnapi videóban ;]
Nem tudom, ehhez hogy jön most Arany meg Petőfi, nem látom az összefüggést...
Lehet az "Ej mi a kő" magyarul ma már másképp hangzik :DDD

De legjobban az tetszik, amikor egy echte angol tájszólással beszél, a múltkor volt hozzá szerencsém, hihetetlen: pl valamelyik nap ott sasoltam, mert a csávó csak néha beszólt coopban, amikor nem értette, hogy mi van, vagy lelőtték mint a verebet:
Fonetikusan: Óóóó máj FOKKING....
És végig Ó-val mondta, szép ízesen beszélte az angolt.. ;]

;) - The Power of the Light Side

(#46435) pzstm válasza Anonymus23 (#46423) üzenetére


pzstm
titán

pont erre gondolok...Central park, DZ8-9 melletti terület akár...simán year3-nyi dolgot elképzelnék én még, Division2-t ne kapkodják el, PC-seknek is kedvezzenek anti-cheattel és társaikkal, és idén még ne jöjjön, hanem leghamarabb jövőre...

szerintem :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46436) Anonymus23 válasza pzstm (#46435) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jaja, a legnagyobb előrelépés az AC lenne. Hely és lehetőség meg van bőven. :C :R
Ami jó lenne, ha egy kicsit továbbvinnék a sztorit is, mert ebben azért még van bőven.

;) - The Power of the Light Side

(#46437) alibiman válasza Gaeb92 (#46433) üzenetére


alibiman
aktív tag

Sírásról nem volt szó. Mi több, a játékra ki kéne függeszteni a Sírás nincs! táblát. :D Én pusztán az értetlenségemet fejeztem ki a frusztráltságod felett. Mert az sütött belőled. Akarsz róla beszélni? :) Mengelkét is hosszasan meghallgattam, és tulajdonképpen meg is értettem. fontos megismerni a másik álláspontját, helyzetét.

Amiatt sem panaszkodtam, hogy berugóztatok, hiszen, ahogy írtam - ez a DZ. Sőt, tulajdonképpen még az is tetszett, hogy 2v2-ben beindultál, később meg 1v2-ben is. Ezt vagányságnak tartom.

> ha jól emlékszem azért még a 60% át a táradnak belém engedted, az más kérdés hogy annak is a 80% a falba ment....

Ez még akár lehetett így is, hiszen nem számoltam, amennyit táncoltál, sok skuló mehetett pocsékba, ez ilyen. A matekkal van egy kis gondom, hiszen a House-ba 65 skuló fér, ennek a 39 a 60%-a, és ha ennek a 80%-a falba ment, akkor át kéne néznünk a cuccodat, mert - ezexerint - 9 skuló leterített. Az nagy baj! Jó, most csak lovagolok a szavakon, ezt te nem szó szerint értetted. :) A lényeg az, hogy ott, akkor én a kezdő, névtelen senki lenyomtalak 1v1ben. Úgy, hogy tárazással kezdtem, erre fel is hívtam a figyelmedet, én nem táncoltam, mert nem szoktam (még nem vagyok elég ügyes) azaz volt lehetőséged bőven.

Ha te fektetsz meg, akkor sincs semmi. És ez bármikor megtörténhet, hiszen a történtek ellenére nem állítom, hogy én vagyok a "jobb". Csak azt mondom, ott, akkor nekem sikerült. Majd legközelebb meg fordítva lesz. Én ebből nem csinálok presztízs kérdést, mindig is tudtam veszíteni, sőt abból sokat tudtam meríteni.

A "vihogó" valszeg én voltam. Amikor megtámadnak, ezzel fejezem ki örömömet, hogy nocsak, valaki játszani akar velünk/velem. Egyszerűen élvezem a dolgot. Persze vannak szituk, amikor nem őszinte a mosolyom, keress vissza a HSZ-eim között!

A táncoló kollégának, akit te 3v1 zsebre raktál, nincs mikrofonja, A csapásmérő társam, akit első körben nem tudtál lelőni, meg nem szokott vihogni. Ő komoly ember. Én szoktam végig vidámkodni a PvP-t, mert jó mókának tartom akkor is, ha esek / kelek. Egyéb megjegyzéseim meg a masszívan tapintható szociológia gondokra utalnak.

A káromkodásról kisebb szösszenetet írtam lejjebb, mint látható, azzal önmagában nincs bajom.

> Ha nem tetszik/béna vagy dz hez az underground meg a wave meg a nem tudom mi pont nektek való

Nem tudom, hogy miből következtetsz erre. Egyébként meg örülök, hogy kommunikálunk. :)

(#46438) Gaeb92 válasza alibiman (#46437) üzenetére


Gaeb92
újonc

A matek látom nem megy, de ahogy elnézem a mondat elemzés sem, legközelebb olvasd át többször amit ír az ember. (a tárazás előtti tevékenységedet írtam le, miközben a nomádod proccolt). A "vihogó" cimbid még bocsánatot is kért, miután jeleztem neki hogy még mindig 3 an vagytok én meg egyedül, és ezért célszerű futnom taktikai okokból.

A mondataid, meg az ingame voice chat dumád, ahogyan előadtad magad, kicsit ellentmondásos azzal, ahogy itt jópofizol.

"Na jó tárazok (megengedem hogy megölj) megölhetsz".

Mostanában volt szerencsém mengelkével rugózni, és pont ez volt a poén benne, hogy a hozzád hasonló fake pszichológusokon röhög az ember, illetve azokon akik üvöltenek miatta a mikrofonba.

Majd egyszer talán megérted, és nem keresed az értelmet minden cselekedet mögött, de amíg ez meghaladja a képességeidet, addig menthetetlen vagy :D

Viszlát a DZ ben ;)

(#46439) #35434496


#35434496
törölt tag

SleepY0 is kifogott egy PRO ruszkit. :DDD
[link]

(#46440) arnikusz válasza #35434496 (#46439) üzenetére


arnikusz
veterán

Pedig ennek is Macrostyle-os a Strikerje. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46441) alibiman válasza Gaeb92 (#46438) üzenetére


alibiman
aktív tag

Jól van, végül is a fórumok arról szólnak, hogy megvitatunk dolgokat.

Kezdjük a matekkal. Nekem valahogy ugyanaz az eredmény jön ki az állításod alapján.:D Jó lenne, ha látnád, voltam olyan megengedő, hogy részedről a kijelentés "költői túlzás" volt. Itt mindenki tisztában van azzal, hogy annak szántad.

Ahogy írtam, nem volt "vihogó cimbi". Én "vihogtam". A bocsánat kérést meg nem is értem.

Ismerve a stílusomat, valszeg azt mondhattam neked, hogy: Tárazok, most lehetőséged van lelőni. - de nincs jelentősége annak amit mondtam. Annak volt, hogy emiatt komoly hátrányból indultam. Ha még azt is hozzáteszem, hogy szerinted elég volt rám nézned, hogy a proc. beinduljon, akkor kb. olyasmiről van szó, hogy jött egy gyenge ellenfél, de valami szerver lag, vagy szembeszél, esetleg kedvezőtlen holdállás miatt lenyomott.

Annak sincs jelentősége, hogy akkor ott, a tárazás alatt beindult a Nomád Útja. Hiszen ez a dolga, azért van. Ha meg van jelentősége, akkor az rád nézve gáz, mert akkor ez azt jelenti, a párbajt úgy vívtam meg veled, hogy kérdéses volt még egy proc. Nem is volt, egyébként.

Mengelke. Tisztázzuk, ő állított meg a DZ-ben, ő mutatott némi érdeklődést, majd ő döntött úgy, hogy személyes dolgokról is beszélgetünk, így, ismeretlenül. Én nem kerestem a kontaktust, éppen kifelé tartottunk, meg dolgom volt, de rászántam azt a majd egy órát, mert úgy neveltek, ha valaki beszélgetni akar velem, bunkóság lenne visszautasítani. Amúgy meg hasznos volt megismerni a helyzetét, álláspontját. Mindig hasznos az ilyesmi.

Arra odafigyelnék a helyedben, hogy az ilyen jellegű beszélgetéseknél ne kezdj el személyeskedni, mert az általában azt jelenti, hogy elfogytak az érvek vagy nem is voltak.

Enged el ezt a dolgot, nem történt semmi!

(#46442) Anonymus23 válasza alibiman (#46437) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én kb erről beszélek, hogy azért mert a játék így beszél, vagy mert az online névtelenség és arctalanság mögé le lehet bújni, sokan úgy gondolják, hogy bármit megtehetnek (csalás, glitch, makró) és még inkább mondhatnak a másiknak, pedig ha esetleg szemtől szembe lennének, akkor meg behúzott farokkal húzna el esetleg.

Van (vagyis inkább lett) egy ismerősöm, eladtam neki egy korábbi monitoromat, egyébként online nagyon sokat gamel főleg BF4/COD, telefonon egyeztettünk párszor, de roppan pozitív benyomást keltett, tök normálisan kommunikált, tisztelettel minden egyéb. Megvolt az adásvétel, bejelölt FB-on, hogy ha valami lenne a monitorral, akkor tudjak segíteni a garanciát intézni, mivel 5 év gari van a monitorra, Na ekkor láttam meg, hogy a tök normális viselkedés mögött ki is van valójában: egy kb hegyomlás nagyságú izomhegy tetovált készenlétis rendőr. :DDD
Szóval sosem tudhatja az ember, hogy mikor kivel keveredik össze, még jó, hogy a monitor az tökéletes volt ;]

Nem az az igazán erős, aki a másikat le tudja győzni, hanem aki saját magán erőt tud venni.

;) - The Power of the Light Side

(#46443) alibiman válasza Anonymus23 (#46442) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ez a net egyik legnagyobb baja. Sokan visszaélnek az arctalansággal. Az nagyon jellemző (persze vannak kivételek) hogy általában annak a legnagyobb az arca, aki valójában az életben egy szerencsétlen senki, csak itt el tud érni némi sikert. Na, ezeknek nagyon tud fájni, ha veszítenek. Meg vannak játékosok, bármilyen játékra gondolok, akár kártya, labda is lehet, akik egyébként tök jó fejek, rendes emberek, de a játékban megvadulnak, egyszerűen nem viselik el, ha veszítenek. Én ezért sem értékelek pusztán csak a játékbeli viselkedés alapján.

Mindegy, ez az egész egy külön fórum témája lehetne. Talán nem is ide való már ezen a szinten. Pedig kellene róla beszélni.

(#46444) Anonymus23 válasza alibiman (#46443) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azért tartom ON témának, mert ez nem egy sima multi, ahol mész és lelövöd/lelőnek, és megy tovább a meccs, hanem itt elég erős lett a F2F kommunikáció (voice chat, emotok) és ezek 90%-a gyalázás.

Én pl eddig igazából leginkább egypólusú kommunikációval találkoztam leginkább: jöttek lelőttek, nooboztak, szaroztak - ezt betegesnek tartom, megint vannak a bárkit gyalázó playerek (FU, SoaB, MF és társai nonstop) ez ugyancsak komoly problémákra utal.
Olyan elenyésző volt, akivel találkoztam, lelőttük egymást, majd tudtunk normálisan kommunikálni.
Az is látszik, hogy eldurvult már a DZ, mert már egy komoly előítélettel lép be az ember. és felüdítő 1-1 normális PvP játékossal vagy csapattal találkozni.

Azt is megértem,ha valakit lelőnek és elveszik a lootját, és mérges lesz, mert ez egy normális reakció, de amikor ezzel indítanak, hogy 4v1-ben lelőnek és jön a noobozás meg a különböző emotok, akkor tényleg nem tudom mire vélni, hogy vajon mi volt az a hatalmas teljesítmény, amire ennyire büszkék :DDD
De hát ezért is járt credit annak idején, meg XP és kulcsok, meg kellett ünnepelni! :C

Te se vagy már fiatal, a legtöbb játékos, aki anyáz téged meg leszaroz fiad/unokád lehetne adott esetben, belőlem is leginkább reakciót szoktak kiváltani a dolgok, nem szoktam elé menni ezeknek...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#46445) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Akik online voltak délelőtt, azoktól kérdezném, hogy volt ma szerver karbantartás?
Az online felületen azt írták, hogy nincs tervezett karbantartás...
Pedig nagyon ráférne... :U

;) - The Power of the Light Side

(#46446) arnikusz válasza Anonymus23 (#46445) üzenetére


arnikusz
veterán

The servers will shut down for weekly maintenance on Thursday, January 11th at 09:30 AM CET / 03:30 AM EST / 12:30 AM PST. Estimated downtime is approximately 2 hours.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46447) alibiman válasza Anonymus23 (#46444) üzenetére


alibiman
aktív tag

Többször említettem már, nekem ez az egész teljesen új. Ezért is nézem döbbenten egyesek viselkedését. Nem vagyok hozzászokva az ilyen szintű pszicho-terrorhoz, mérhetetlen bunkósághoz.

És én sem értem - ahogy ezt már korábban leírtam - mi abban a teljesítmény, ha 4v1-ben lenyomnak valakit. Vagy egy erősebb játékos lenyom egy gyengébb kezdőt. A való életben ez nem történhetne meg. A bokszmeccs és a golf vagy a sakk sem erről szól, de az airsoft vagy paintball sem. Ugye? Tévedés azt gondolni, hogy a DZ arról szól, hogy bemegyünk és ölünk. Már az is sok mindent elmond a játékosról, amikor a megölni szót használja. Nem lelőni, vagy megfektetni, hanem ölni akar. Egyszerűen gyűlölet van benne.

Én büntetőpontokat vezetnék be azoknál a játékosoknál, akik nem fair play-t nyomnak. Pl. gyengíteném a fegyverzetüket. Mert a szoftver / szerver pontosan tudja detektálni azt, ha négyen nyomnak le egyet. Úgy látszik, ha nincs kontroll, akkor az emberek tényleg elvesztik az önkontrolljukat.

De sírás niincs!

(#46448) bendeguz76 válasza alibiman (#46447) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Attyaúristen,lassan jelölni kéne téged a békenóbeldíjra.Milyen hello kitty világban élsz te?Dark zone nagyon nem a te világod.

bendeguz_HUN

(#46449) sith7 válasza bendeguz76 (#46448) üzenetére


sith7
nagyúr

Ismered ezt a mondást ? „Le style est l' homme même” – a stílus maga az ember.

Ezzel mindent elmondtam, nem a pvp résszel van a gond, hanem a fenti résszel, ezek az emberek a valóságban milyen egyéniségek lehetnek szerinted ?
Ami a hab a torán, hogy az egyik csaló, beháborodik mert a másik csaló provokálja ... szánalmas

Szerinted az az ember, aki Mengelke nevet választ egy játékban az milyen jellemet, egyéniséget takar ? Ez egy akkora gyökér lehet, hogy ha az életben találkoznál vele, egyből gyomirtóznád.

(#46450) alibiman válasza bendeguz76 (#46448) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ha elolvasod a tegnapi eseményekről írt posztom utolsó mondatát, akkor kiderül számodra, hogy nekem tetszett. Szóval nagyon-nagyon nem vagy képben. Javaslom, legközelebb olvass, mielőtt írsz!

Egyébként meg. Megnézném mennyire őszinte a mosolyod, amikor egyedül vagy, és négyen lenyomnak, csak mert. Egy dolog amit itt mondasz, a másik meg, amit valójában érzel. Nem leszel keményebb csávó, ha hazudsz.:) A többség átlát a szitán.

Meg megkérdem tőled, hány olyan valós sportot / játékot ismersz, ahol eleve erősen egyenlőtlen feltételek vannak. Én egyet sem. Az a (fizikailag és mentálisan) gyengék sportja lehet, ők kedvelik az ilyet. Ők csak csapatban, hordában érzik erősnek magukat.

Egyébként meg lehet, hogy nem érted azt, amiről itt többen írunk. Ez nem Grál Lovagságról szól, vagy valamiféle békéről (ezt nem is tudom értelmezni) hiszen érdekes a PvP. Mi a puszta fair play-ről beszélünk itt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.