Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46151) arnikusz válasza Anonymus23 (#46149) üzenetére


arnikusz
veterán

Mennyire vagy az 500 fázistól?

Nálam még UG achiból 3 hibádzik, 22db napi a 100 hoz, meg 35 db directíva az 500-hoz és végül 23 db Hunter, de ezek péntek estig megvannak, így hogy mind a 4 Alttal csinálom a heti ládát.
A divtechet a D3, Striker kimaxolására akarom, meg kéne már az a DPS Big Al, de tegnap is csak Eir, Hildr, Cassidy esett.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46152) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#46148) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amikor leléptél (előtte azért belevittél a rosszba ;] ), akkor lement a manhunt, viszont nem számolja az achiknál, szóval próbálgatni kell, hogy most újrakezdte a karakternél ezt a fajta manhuntot számolni, vagy mi van akkor.

Én mondjuk nem farmolni mennék most be, hanem lövöldözni a fenti miatt, a legtöbb szett, amivel szeretek játszani, azok többnyire ki vannak maxolva (20-30, max 100 páncél hiányzik összesen).
Eddig ezeket a CF cuccokat maxoltam ki:
1 Reclaimer (full)
1 Magányos,
3 Striker (ebből az egyiknél talán ha 5-6 páncél hiányzik, de 3 itemen, azaz 150 divtech lenne)
1 Sentry (full)
1 Dead Eye (full)
1 Nomád
1 Ragadozó

És még van ~800 divtechem :DDD , az igaz hogy pár fegyvert még ki kellene próbálni a Nomádhoz, és kellene egy véreztető LwM4 is a Ragadozóhoz (azt még craftolni kell előtte), de mind játszható.

;) - The Power of the Light Side

(#46153) Anonymus23 válasza arnikusz (#46151) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát ha jól rémlik, kb 130 (vagy 160?) fázis, 8-9 küldetés, 19 napi küldetés, és asszem ennyi.
De majd meglesz apránként, nekem bejön ez a hunteres feeling, annyi, hogy most már ugye lehet tudni mikor jönnek, így nem annyira meglepetés, és meg is van ez ellenszer ellenük, így csak a napi nehezítéses küldetéseknél tudnak problémát okozni, vagy akkor, ha konkrétan melléd spawnol.

A direktíva gyűjtögetés az érdekes volt, valamelyik nap mindegyik karakteren a 2 napi küldetés adott összesen 20!! direktívát karakterenként, legalábbis "papíron", effektíve nem adta meg, de a heti küldetés feltételeknél is beadta, és az achinál is elszámolta, így az már megvan egy ideje.

Viszont az UG heti ládája katasztrófa, eddig csak Damascust adott (asszem már négyet is) CF cuccot véletlenül sem, csak sárga cuccokat :W

;) - The Power of the Light Side

(#46154) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#46150) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem biztos, ebéd aztán megyek vissza. :D

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46155) alibiman válasza Anonymus23 (#46117) üzenetére


alibiman
aktív tag

Igen, mindenképpen benne van a kockázat, ha mellé lő a csapásmérős, akkor kisebb mértékű az öngyógyítása. Pl. ha van 400 000 max. életerő (0,17%) alapból mindössze 680 / mp a sebesség, ami semmi. Viszont ha sikerül 100 találatot bevinni, akkor már 68 000 / mp. lesz és folyamatos találat esetén kb. ezen a szinten tartható. Ezért szeretik a Megállítót vagy valamilyen géppuskát használni a csapásmérővel.

A gyakorlatban azt tapasztalom, hogy aki ügyes, jó fegyvere van, pl. azon van Ragadozó / Tartós / Önfenntartó talent, a cuccain is van ilyesmi tulajdonság (X% életerő öléskor, stb) nagyon nehéz lelőni csapásmérőben.

Nyilván Nomáddal is szép kombót lehet összehozni, én most pl. arra gyúrok. Csak nehéz kitalálni az egyensúlyt, hogy mennyi legyen a ChC v. ChD meg az öngyógyítás sebzés / ölés esetén. De hát ez az örök dilemma, ugye. :)

(#46156) alibiman válasza Lifer092 (#46143) üzenetére


alibiman
aktív tag

Nekem 1080Ti van, kb. maxon jár így tud akár 85 Hz felett is. Azonban számtalan esetben előfordult, hogy leesett a framerate pl. 10-15-re. Hiába SSD, hiába sok rendszermemória, gyors i7. Valszeg a szerverrel / szoftverrel van ilyenkor gond. Aztán napokig tökéletes. Ez kicsit olyan, hogy egyik nap pl. nem tudtam a sima piros csíkos mobokat a Divisionban (nem DZ, etc) lelőni.Meg sem reccentek a lövésre. Én bezzeg kifeküdtem. :D Aztán egy félóra múlva működött.

(#46157) arnikusz válasza Anonymus23 (#46153) üzenetére


arnikusz
veterán

Igen UG heti láda felejtős.
Hunterrel tegnap jártam úgy, hogy Reclaimerben láda lent turret jobbra kint leölön a 2. kört, majd a Huntert rámdobta lecsapna, de a keresztes heal feléleszt, majd Big Al leszedte, de a 2. rögtön ott volt és azt már House intézte, jó hogy a napi kihívásban most elektrosokk volt ami adott előnyt.

Tényleg DZ ami jobban adja az új cuccokat, a manhunt, meg ha vagyunk 4-en jó szórakozás lehet nem csalók ellen és normál szervermükődés mellett. De nálam majd csak szombattól.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46158) atteee válasza Lifer092 (#46134) üzenetére


atteee
tag

Nem sima dx11-ben

Samsung S7 Edge 32GB

(#46159) Anonymus23 válasza alibiman (#46155) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az biztos, hogy PvP-re másképpen kalibrálnám a Striker szettet, de nekem többnyire PvE releváns esett (azaz páncélsebzés, miegymás), 1 szettnyi elfekvő CF Striker még van a másik hármon túl, így azt megpróbálom majd PvP-re pörgetni, és ki fogom próbálni, de ott már 6000-el vagy 9000-el is.
De itt is figyelni kell, mert pl shotival mellé lősz egyet, akkor azonnal lemegy 14 bónusz, nem beszélve arról, hogy ha pl egymás mögött van az ellen, akkor amíg összeesik a már lelőtt, addig nem sebzi a mögötte lévőt, és elég sok bónuszt lehet így is bukni. De ez is játékstílus függő.

CHC v CHD a szetitemeken nem nagyon ütik egymást, a fegyver kiegeken meg jól lehet harmonizálni. CHD akkor jó igazán, ha van magas CHC, szóval azért ez szerintem nem annyira a tyúk és tojás kategória, de a legjobb ha van a csapatban egy magas elektronikás pulse-nak. De mivel random a CHC is, ezért ezt sem lehet kiszámolni.
Csipánál is pl ezért megyek elsősorban fejlövés sebzésre (nem utolsó sorban pl Sentrynél ez is a lényeg), mert az fixen sebez nagyot normál sebzéssel is.
CHC szetteken 4 (Maszk) + 6 (kesztyű) + 4 (tok) % lehet, azaz összesen: 14%
CHD: 9 (térdvédő) + 9 (táska) + 17 (kesztyű) % lehet, azaz összesen 35%
Ezek nem ütik egymást igazából, mert kesztyűn elfér egymás mellett a kettő.

Fegyver kiegeken (zárójelbe teszem a gearcheat szerinti maxot, de ilyenek tudtommal csak korábbi itemeknél vannak, újaknál már nem ad ilyet):
Optika: CHC 7,5% (8,5%) +4% CHD vagy CHD 19% +3% CHC

Tár: CHC 7,5% (8,5%) +4% CHD vagy CHD 4% +3% CHC + tár méret / RPM stb. De ide legtöbben úgyis tár méret + RPM + CHC-t raknak, többet ér 3% CHC semmint 4% CHD.

Grip: 19% CHD (20,5%), itt nincs kérdés, max a többi tálent lehet kérdéses, pl optimlis táv + újratöltés.

Csővég: CHC 7,5% (8,5%) +4% CHD vagy CHD 19% +3% CHC

Szóval ha mindent CHC-ra teszel, akkor +36,5% (39,5%) plusz CHC-d van, ekkor (ha a szetteken is CHD van pörgetve) lesz plusz +66% CHD

Fordított helyzetben: +23% CHC + +96% CHD (a tárat nem számoltam bele, mert oda 99,99% Méret/RPM/CHC-t használ)
AR-nél a 25-30% CHC már használhatónak mondható szerintem PvP-re, SMG-nél meg összejön a 60 is akár, de ott a tár méretnél sokat lehet veszíteni valós sebzést, ha nincs benne plusz lőszer.
Plusz még ide lehet számítani +5% CHC-t az item módosítókból, az is jól jön, így akkor már AR-el is 30-35% ami nem rossz.

Mivel most már nem kell annyira figyelni a sebzés nagyságát, mivel ki tudod maxolni, szerintem PvP-re a minél magasabb CHC, de vagy optika vagy csővég nálam CHD.

CHC:
Pl olyan ez mint a Magányosnál a Berserk, hogy mikor adja be, random, de mégsem annyira:
Mivel elég sokat toltam mostanság a shotival, ezért volt időm kitapasztalni, hogy pl a Megállítóval ha folyamatosan nyomtam neki, akkor kb az esetek 30-40%-ban adta be, de ha megálltam közben és a 20 golyót 4-5 részletben lőttem ki, akkor az esetek 80-90%-ban beadta a Berserket, mondjuk azt, hogy 10-ből 9x, és ha Berserk módban is megálltam, akkor jó párszor (ott kb 50%-os lehetett az arány) rákontrázott, volt hogy 3x is ráadta.
Nah, CHC-nál nincs ilyen, tök random.
Vagy ki tudja, találkoztam már olyannal DZ-ben, aki annyira jól csinálta, hogy biztos, hogy 120% körül volt neki a CHC és 500000% CHD-ja volt :DDD
IIllllililliiilll-nek hívták.

;) - The Power of the Light Side

(#46160) Elims válasza Snip3r_HUN (#46145) üzenetére


Elims
veterán

Sziasztok!

BÚÉK!

Látom működik még a generátorod (loot).Eszméletlen,hogy még azóta is ilyen mázlista vagy!! :-)

Az utolsó oldalt elolvastam és részben kaptam is választ a kérdésemre,honnan lehet leghamarabb minél több division technológiát összeszedni.Ezek után még jobban rámegyek a fertőzöttségi eseményekre..viszont mi az,hogy csinálni a damascus-okat?Abból hogyan lesz technológia?

(#46161) alibiman válasza Anonymus23 (#46159) üzenetére


alibiman
aktív tag

A véletlennel nehéz mit kezdeni, főleg akkor, ha még a szoftver is szarul működik. Ugye láttuk, mesélték, hallották, hogy előfordult a Nomád akár 4x egymásután beadta a Nomád útját. Velem meg előfordult, most már többször is, hogy egyszer sem adta be, pedig bőven túl volt a 4 percen. Azt meg egyszer sem tapasztaltam, hogy véletlenül többször beadta volna. Ilyen a szerencse... ;)

Nekem van társam, akinél valami eszméletlen jól működik a Csapásmérő. Megállítóval, M5-el nyomul. Vagy szerencséje van, vagy nagyon ügyes, vagy mindkettő. + tele van mindenféle heal növelő fegyver talenttel meg szett tulajdonsággal. Ja és hasonló aprólékos pontossággal építkezik, mint te. Ez is sokat számít. :)

(#46162) Anonymus23 válasza Elims (#46160) üzenetére


Anonymus23
veterán

Damascus:
Tudsz craftolni nevesített fegyvert a craftoló állomáson, és azt összetörve fixen kapsz egy divtechet.
Ha van sok Fegyveralkatrészed és Szerszám, akkor 5+3-ért kapsz egy divtechet + vissza egy fegyveralkatrészt, azaz igazából 4+3-ért.

;) - The Power of the Light Side

(#46163) Anonymus23 válasza alibiman (#46161) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ennél a játéknál két lehetőséged van a jó lootra és gearre.
1., Vagy te vagy Snip3r
2., Vagy rohadt sokat farmolsz
:DDD ;]

Megállítóból is van legalább 10-15 elrakva, azokból mindig akad olyan, ami jó, vagy átpörgetni, hogy jó legyen az adott szetthez.
MG5-t meg lehet craftolni tudtommal. 3-ból 2 tulajdonság nem annyira nehéz, hogy összejöjjön.
Meg abból is esik halomra.

;) - The Power of the Light Side

(#46164) LucentTwo


LucentTwo
tag

Jelenleg leginkább egyedül szoktam divtechet farmolni, mire keresesnél bedob egy normálisabb csapatba akik a dz8-9 akarják farmolni, le tudok tolni 2-3 lendmarkot. Így hanyagolom is a keresést, viszont ebben a helyzetben kénytelen vagyok a lila ládakat is kimenekíteni a gyorsaság érdekében. Így olyan 100-120 összejön 1 óra alatt.

(#46165) atteee


atteee
tag

Monitor 60hz ergo felesleges 80-90 fps. Azt szeretném megtudni hogy hogyan érdemes beállitani hogy annyi meg legyen fixen?
Ami érdekes hogy kint meg van de ahogy a dz-be bemegyek lesik hol 55re hol 45re

Samsung S7 Edge 32GB

(#46166) Snip3r_HUN válasza Elims (#46160) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Fertőzöttségi esemény talán azért a legjobb mert mindig 2 boss van, akik legalább 1-1 (ha mázlid van 2-2) zöld vagy sárga ládát dobnak, néha ezek mellett dobnak még exo-t vagy classified-ot is.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46167) #35434496 válasza Anonymus23 (#46159) üzenetére


#35434496
törölt tag

Iliilliiillii-nek dz3 kimentésen emelhetnének egy szobrot. Vele kapcsolatban èn már mindent làttam. :DDD A legjobb sztori amikor lelőtték és négykézláb leleportàlt el 4-5 méter magasban a fejem felett. :DDD

(#46168) FaTHI válasza #35434496 (#46167) üzenetére


FaTHI
őstag

Na az faszántos lehetett :D

(#46169) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Sziasztok!
Gondoltam írok egy kommentet, mert egy ideje olvasom a topikot. Még valamikor tavasszal próbáltam ki először egy free weekend keretében, de nem igazán volt időm játszani vele, meg kicsit arcon is vágott az összetettsége. Aztán év közben is volt egy free weekend és ugyanúgy jártam. Most decemberben megint free week volt és volt is időm foglalkozni vele. Ráadásul le volt árazva 15 euróra, szóval megvettem. Hát, eléggé beszippantot a játék. December 11-én vettem meg és most tartok 102 óránál. :D És nem tudom megunni! Muszáj minden nap tolni egy kicsit! Volt olyan, hogy felmásztam egy állványzatra és csak néztem ahogy megy a nap az égen és vonulnak az árnyékok a környező épületeken. :) Szóval ez volt eddig a legjobban elköltött 15 euróm játékok terén! Én speciel nagyon élveztem az összes mellékküldetést és gyűjteni való cucc felkutatását. Utólag nézve lehetett volna kicsit nehezebb is. Például a sztori vége felé, talán a Turtle Bay kerületben vagy két háztömbbel odébb lehetett feljutni az épületbe és onnan lehetett felüljárókon eljutni valami cuccért (már nem emlékszem pontosan miért). Vagy amikor az egyik vírusadatos küldetésnél először az alagsorban kellett visszakapcsolni az áramot és csak akkor lehetett egy rácsot felnyitni. Szóval nekem bejött, hogy néhol "gondolkodni" is kellett. Azt mondanám, hogy akinek a Deus Ex: Human Revolution tetszett, annak ez is tetszeni fog. Mondjuk én ott is minden szobába bementem, minden szekrényt kinyitottam, minden sarokba benéztem. Nekem kb. 90 óra volt a sztorit végigtolni, azóta már voltam DZ-ban, meg fent a kikötőben. DZ-ban még óvatosan mozgok és minden kimentésnél tombol az adrenalin az agyamban! Kézremegés meg minden van, amíg véget nem ér! :DDD

(#46170) pzstm


pzstm
titán

Note: Classified drops are not included in the extra reward pool.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46171) bozont válasza pzstm (#46170) üzenetére


bozont
veterán

"Note: Classified drops are not included in the extra reward pool." :W :(((

(#46172) arnikusz válasza pzstm (#46170) üzenetére


arnikusz
veterán

Viszont exotic House, vagy Big Alejandro eshet, de javasolt DZ bossok farmolása.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46173) pzstm válasza arnikusz (#46172) üzenetére


pzstm
titán

igen, House még kellene nekem is. Nomádom is igen kellemes, bár mikor meghallják, hogy fully optimized classified reclaimerem van, arra mindenki vágyik és mindig én megyek azzal végül :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46174) arnikusz válasza pzstm (#46173) üzenetére


arnikusz
veterán

Nekem is van egy kimaxolt Reclaimer és kedvenc, főleg mióta van hozzá elektronikás House.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46175) Elims válasza Anonymus23 (#46162) üzenetére


Elims
veterán

és Sniper: Köszi!! :-)

"Ennél a játéknál két lehetőséged van a jó lootra és gearre.
1., Vagy te vagy Snip3r..."

:-DD

Szerk.:

Arnikusz: Ilyen szettnél hogy-hogy Csak 288-as a szint?? :-(

[ Szerkesztve ]

(#46176) #92704512 válasza pzstm (#46170) üzenetére


#92704512
törölt tag

Na akkor indul a farmolás. BTW ITT írta valaki, hogy fönix kredites ládából is eshetnek. Onnan kaptam The Houset. UG meg 3db Big Alejandrot adott. Viszont CF szerelékbe alig futok bele. Amúgy valamelyik nap volt UG egy kis köcsög, fázis közötti liftben már hárman bent álltunk, ö még kint, elég messze, lerakott egy exotic cuccot, majd hátralép. Öcsém, ez korrekt. Mi hárman sprint, már majdnem ott vagyunk, erre fölveszi. Khm. OK. Vissza a liftbe. Barátunk megint leteszi, egy srác odafut, elötte felveszi gyorsan. Persze kiraktuk. De ezt miért kell???

(#46177) Snip3r_HUN válasza Elims (#46175) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Befolyásolják a gearscore-t a módósítók is, ha nem maxos 1-et az is számít. Továbbá lehet hogy a pisztoly sem 286-os még.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46178) malystryx válasza arnikusz (#46136) üzenetére


malystryx
senior tag

Nekem is van még Bullfrogom, de még ugye régebbi időszakból. Arra emlékszem, hogy nagyon kiment oldalra. Bár Striker szettel nem volt rossz. :)
Miért írtad hogy: "visszarugást és pontosságot adó fegyverkiegeket nem rakunk rá"?? Miért nem? Van rá más megoldás hogy ne "rúgjon" ki oldalra??

Na még ma éjjeles vagyok, holnaptól farm. Annyira hiányzik már a game fél éves kihagyással :)

[ Szerkesztve ]

(#46179) dvd24 válasza malystryx (#46178) üzenetére


dvd24
senior tag

Mert a fix harmadik talentjének a sebzés bónusz százaléka valamennyire csökken, ha olyan kiegészítőket raksz a fegyverre ami stabilitást vagy pontosságot növel. Viszont, ha pl striker szettel használod és a hátizsákra +stabilitás van pörgetve akkor olyan lesz mint egy lézer.

[ Szerkesztve ]

(#46180) malystryx válasza dvd24 (#46179) üzenetére


malystryx
senior tag

Tényleg, így hogy mondod már emlékszem is, a Striker szettel próbáltam akkor ahogy írtam is, de a hátizsákos dolog új nekem. Köszi :) Akkor a nomád mellett gyűjtök CF Strikert is. :)

(#46181) Elims válasza Snip3r_HUN (#46177) üzenetére


Elims
veterán

Jaa,értem.
Furcsa volt,hogy ilyen fullos cucc és csak 288.Vmelyik nap 290 vagy 291-eset láttam az egyik emberen.Mondjuk biztos,hogy neki csak az az egy szettje van..

Dvd: Gondolkoztam,de sehogy nem jöttem rá,hogy hátizsákra hogyan lehet stabilitást pörgetni? :-(

(#46182) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Na ma megmondta nekem a játék, hogy itt a vége, mindent kilootoltam, és nem tud mit adni tovább :DDD

Utána ki is vágott egy Deltával :C

;) - The Power of the Light Side

(#46183) Anonymus23 válasza Elims (#46181) üzenetére


Anonymus23
veterán

A második tulajdonság ezek lehetnek a hátizsákon:
Képzettség
Életerő
Kritikus sebzés
>>>Visszarúgás<<<
...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#46184) Elims válasza Anonymus23 (#46183) üzenetére


Elims
veterán

:R

(#46185) arnikusz válasza Anonymus23 (#46182) üzenetére


arnikusz
veterán

Ilyenkor néha még a ládát is eltünteti, majd mikor belêpsz újra beadja a Delta után.
Nálam ilyen X - aktás jelensêggel járt. :DD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46186) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Jól kezdődik a reggel. :DDD
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46187) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#46186) üzenetére


#35434496
törölt tag

Jössz ki onnan de azonnal!!?? :DDD :C

(#46188) dvd24 válasza Anonymus23 (#46183) üzenetére


dvd24
senior tag

akkor ez megint valami bénán fordított dolog, vagy mindenhol visszarúgásra van fordítva az angol stability?

(#46189) Anonymus23 válasza dvd24 (#46188) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen.
Ez végül is nem áll olyan messze, de, hogy miért nem lehetett stabilitásnak fordítani a stabilitást, azt mondjuk én sem értem... :F

Ez még mindig jobb mint a korábbi ragasztószalag :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#46190) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#46189) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Azért a kesztyűkön sem rossz az +Assault dmg fordítása, Támadásnak lett fordítva ha jól rémlik. Mintha csak ráküldték volna a játékra a google fordítót.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46191) PETEE78 válasza Anonymus23 (#46189) üzenetére


PETEE78
senior tag

A fegyvereknek "magyar viszonylatban" visszarúgása van, nem? Szerintem az helyes :U

You are being revived

(#46192) Snip3r_HUN válasza PETEE78 (#46191) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Igen de itt szó van stabilitásról és visszarúgásról is a játékban, mivel valamelyik kiegészítő ezt valamelyik azt adja.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46193) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Salty :D
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46194) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Ma reggel egy óra dz-ben. 3 classified és kettő exotic. Most adja nagyon.

Give them nothing but take from them everything

(#46195) Rony949


Rony949
őstag

Dark Zone-ba hanyas szinttől érdemes bemenni? Én tegnapi nap bementem LvL 12-esen, egyedül voltam és az NPC-k elég csúnyán rekteltek. Vagy 2-3 bandával végeztem, de egyszerűen mikor visszavonulót kellett fújnom az utolsó bandánál, mögém spawnolt egy másik banda és szendvicsbe tettek. Elég durva ez így. :(

(#46196) Anonymus23 válasza PETEE78 (#46191) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem csak, de ezt én sem tartom rossz fordításnak (írtam is), de ha stabilitásnak fordítják, akkor max szinkron lett volna.

Vigyázz ki ne essen a szemed...

;) - The Power of the Light Side

(#46197) xyvalaki válasza PETEE78 (#46191) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Pontosan.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#46198) xyvalaki válasza #35434496 (#46187) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Mekem az első amit adott ma az egy House volt. Utána gyorsan 6 CF. :) Sniper a tanú rá.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#46199) arnikusz válasza xyvalaki (#46198) üzenetére


arnikusz
veterán

Gratula. :C

Mostanában, pontosabban a héten esett már valakinek Big Alejandro.
Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46200) flexomaci


flexomaci
tag

Én egyedül játszom. Nekem csak 4 fős renegátokat szokott adni. De azt szinte minden kimentésnél. :Y

Üdv: István

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.