Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46051) sith7 válasza #35434496 (#46044) üzenetére


sith7
nagyúr

+1

(#46052) PETEE78 válasza arnikusz (#46045) üzenetére


PETEE78
senior tag

Amit írtál, már volt benne részem. Szintén itt dz06 tetőn csak a kinti részen kaptam hasonlót cccp srácoktól, de az nem mostanában volt. Egy villanás volt, aztán összeestem, majd kb fél perc múlva felértek a tetőre... Nem tudom mi a f volt. Ja megtaláltam:
[link]

You are being revived

(#46053) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Mikor van reset? Arra gondolok, hogy mikor lehet legendáson új exo ládákat kivenni?
Valamint a Napalm üzemen kívül van még olyan küldetés amit legendáson lehet lenyomni? (A falcon lost, meg a többi ilyenen kívül)
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46054) arnikusz válasza kiezTe90 (#46053) üzenetére


arnikusz
veterán

Szia Legendás, hősi exo ládákért péntek.
Heti sima, túlélés,UG. kedd.
Legendás küldetések 3db van most: Times SQ., Napalm,Warrengate.
Hősi Betörések: Falcon, Sárkányfészek, Clear Sky, Stolen Signal
Tehát 7 db exotic ládát zsákolhatsz ezekekkel, de a Signalt szerintem nem csinálja csak mazochista.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46055) kiezTe90 válasza arnikusz (#46054) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Köszönöm a gyors választ!
Igen az a signal egy igencsak sz*r küldetés. Nagyon utálom. A falcon és a többi az jó.
Ez a legendás meg kívancsi leszek, főleg a warrengatre...

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46056) dvd24 válasza arnikusz (#46041) üzenetére


dvd24
senior tag

Az összes legendaryt végignyomtam vele, a randomok csak futottak utánam és mögülem lőtték az ellent. Ha figyel az ember arra, hogy ne vegyék körbe akkor terminátorként haladhat ezzel szettel, a több mint 2millás pajzsot kb gyógyitanom sem kellett, viszont PVP-ben tényleg felejtős olyan iszonyatos sebzés szorzó van a pajzs ellen.

(#46057) arnikusz válasza kiezTe90 (#46055) üzenetére


arnikusz
veterán

Most már az új CF szettekben gondolok a Striker, D3 és én pl. Recleimer CF-ben csinálom, nem jelentenek gondot.
A Times Sq a leggyorsabb, csak az eljén a shotisokra kell figyelni.
A Warrengate-nál már rég nem okoz gondot az időre nyitás.
A Napalmnál meg a végén a 4 Agent lefókuszálásával simán megvagy.

A múlt hétrn megcsináltam mind a 4 alttal a 3 legendást meg a Sárkányfészket, de e héttől csak 1 alton fogom majd szombaton.

Exo láda nekem csak régi exokat adott és átlag 35 divtech pedig hamarabb megvan DZ-ben.
Gyakorlatilag DZ 8-9 divtech lelőhelyek és 6 landmark ad 30 -a minimum, meg közben felszedjük a ládákat és van 2x9 láda kimentésre.

Most viszont a héten ahogy DVD fórumtárs is írja a D3-ban megyek, mert ezen az alton az meg Nomád és Striker van szolgálatban.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46058) Anonymus23 válasza arnikusz (#46054) üzenetére


Anonymus23
veterán

Legyünk pontosak kérem :P
A Hősi/Legendás heti küldetések váltó ideje az Szombat hajnal 1 óra, helyi (CEE) idő szerint.

Heti HVT: Péntek hajnal 1.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#46059) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ma az UG is elég termékeny volt, még egy Ház:
Kérlelhetetlen / Kompetens

És végre ez is meglett: :B

;) - The Power of the Light Side

(#46060) Rony949 válasza Anonymus23 (#46059) üzenetére


Rony949
őstag

Úristen, de durva ez a ruha meg sisak. Én meg csöves kabátban és pom pomos sapkában nyomom. :D

(#46061) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#46033) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Itt a jelenlegi állapot:
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46062) Anonymus23 válasza Rony949 (#46060) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha jól rémlik ez a Reclaimer ruhaszett.
Mivel ezen a karakteren elsősorban a Reclaimer van, ebbe van öltöztetve, egészségügyi század, ott van a karján ;]

A CF szett amúgy a képen a magányos csillag... UG farmra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#46063) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#46061) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm!
Ha nem jön be az 5x267 TF, akkor az egyik staminát átpörgetem én is TF-re, és megy be az 5x266ST + 1%CHC... (Mondjuk ki kellene már próbálni egyáltalán :DDD )

Ez volt a szett amivel az egyik csítert leszedted? :C

(#46064) Snip3r_HUN
Helyes!
:DDD
:C

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#46064) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#46063) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Igen, de csak az egyik csalt (nem mintha az nem lett volna elég). 3 manhuntot így is bebuktak. A kesztyű nálam itt vegyesfelvágott, 12% AR és 12% SMG sebzés továbbá 6% crit esély, de szerintem a héten megnézem úgy is hogy az AR sebzés helyett CHD megy rá, és úgy mennyivel lesz gyengébb az M4 és mennyivel erősebb a House.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46065) kiezTe90 válasza arnikusz (#46057) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Az a baj én az eventen még nagyon kis szintű voltam (akkor kezdtem el ps-en), és nincs CF cuccom. :(
Most kipróbáltam a time squaret, ilyen hibrid szettel. D3 pajzsal plusz nomád, és ezek ninja bike táskával. Nem sok a pajzsom életereje csak 700+ezer de miaz hogyha közel jönnek hozzám, 1-2 ütéssel leszedik? Majdnem agyvérzést kaptam.
Már nagyon várom a globál eventet, remélem azért a régi cf szettek is esni fognak. (D3, striker, stb...)
Ez így Nekem csak szenvedés. Arra a hétre ki is kérek 3 nap szabit. :)

Szerk.: Mikor lehetlesz tudni pontosan mikor lesz a global event?

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46066) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

A DZ-ben lehet single playerben is menni, vagy az csak multi? Fejlődni, lootolni stb.

(#46067) dvd24 válasza kiezTe90 (#46065) üzenetére


dvd24
senior tag

hát igen, classified D3 és a 2 milliós pajzs nélkül felejtős. Alapból az elős HPpajzs bumm a 4-es D3-FNC-nél jön és utána kell a 6-os szett és 9000 stamina, hogy maxos legyen. 6-os classified nélkül használhatatlan gyakorlatilag a pajzs (persze csak olyan helyeken ahol megérné használni)

amúgy a kövi GE valszeg január végén lesz, de pontos info nincs

(#46068) Snip3r_HUN válasza Oposzumtoszó (#46066) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A DZ mondhatni a multi, mehetsz szólóban de kicsi az esélye hogy ne legyen bent egy játékos sem.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46069) Oposzumtoszó válasza Snip3r_HUN (#46068) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Köszi. Mit mutat a gyakorlat, ha csak bóklászom bent, elképzelhető, hogy egy másik játékos, esetleg játékosok legyilkolnak? Vagy van békés és kevesbé békés része is? : :U

[ Szerkesztve ]

(#46070) arnikusz válasza Anonymus23 (#46063) üzenetére


arnikusz
veterán

Bizony bizony lassan utolér a commendation pontokkal, meg 3 kill kell csak hogy meglegyen az 500 manhunt nem.
Én péntekig 4 Altos UG még 3 achi maradt.
Hétvégén pedig DZ farmot ígértem Endrének.
Este meg az UG körök végén megnézem a Nomád kiegészítőit.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46071) akoska07 válasza Oposzumtoszó (#46069) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ott bármi megtörténhet ne bízz senkiben.
De ilyen a DZ,nincs is ezzel semmi baj. Sokféle ember el fér ott.

Rejtő pulse legyen nálad.
Ha értékes cuccot cipelsz a táskádban csak simán fuss el mielőtt oda érnek más játékosok.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46072) pendre54 válasza Oposzumtoszó (#46069) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Még annyit azért hozzátennék akoska07 tanácsához, ha tényleg olyan cucc van nálad, amit mindképp szeretnél kimenteni, és még nem raktad fel a kimentésnél, továbbá ha nincs esélyed elfutni, mert olyan szituban vagy, akkor a végső megoldás, hogy villámgyorsan megnyomod a gépednél a reset gombot. :D Drasztikus, de hatásos módszer, a Win azonnal újraindul, tehát megszakad a játék, majd betöltöd ismét a játékot, és valamelyik DZ ellenőrző, vagy rejtekhelyen éledsz újra, és ott lesznek a cuccaid a táskádban. Ha szerencséd van, akkor lehet, hogy egy nyugisabb szerverre kerültél, és ott simán ki tudsz majd menteni.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#46073) Oposzumtoszó válasza pendre54 (#46072) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Jó taktikának hangzik, csak az a baj, hogy konzolon játszom és a PS nem szereti a resetelgetést. :DDD

(#46074) Anonymus23 válasza arnikusz (#46070) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azt már beadta, mert 5-el többet ír a saját stajaiban, így az már 502 (nem manhunt, hanem rugó kill).
De azóta se nagyon voltam a DZ-ben, majd talán most.

DEEEEEE!
Random csapattal csináltuk a Clear Sky-t, jól ment, a gyerek elindította a Stolen Signalt, és egész jól ment az is: ;] :DDD
:C

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#46075) pendre54 válasza Oposzumtoszó (#46073) üzenetére


pendre54
addikt

Hát, az akkor xar ügy így, akkor nincs más hátra, mint "vitam et sanguinem" a lootért. :D

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#46076) Oposzumtoszó válasza pendre54 (#46075) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Majd csak belejövök, még csak 16. Szinten vagyok, szóval van még időm gyakorolni.

Köszönöm a tanácsokat mindenkinek!

(#46077) kiezTe90 válasza Oposzumtoszó (#46076) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Na akkor ha gondolod vegyél fel, és majd együtt is tudjuk csapatni. Ps: kiezTe90

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46078) arnikusz válasza Anonymus23 (#46074) üzenetére


arnikusz
veterán

Szégyellje magát kérem. :C
De még akkor is 4640-en állék. :P
Milyen összeállításban volt a csapat.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46079) Anonymus23 válasza arnikusz (#46078) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez nem verseny, legfeljebb önmagával versenyzik az ember :P

Az elején 1 Reclaimer volt + 1 D3 + 2 Striker
A végére 1 Reclaimer + 2 D3 + 1 Striker (én)

A leghátsó túszt azt nem pajzsal védték, hanem a dupla ledobható fedezékkel, az végig előtte volt.

Ami jó hír a próbálkozóknak, hogy a túszok meghalhatnak nyugodtan, csak ügynök ne fogjon padlót.
Hősin csináltuk, sokkal jobban feküdtek a mobok, gondolom sok mindenkinek volt elitsebzés.
A hősi miatt a vége kicsit neccesebb, de a ledobható fedezék az jól működött.

;) - The Power of the Light Side

(#46080) arnikusz válasza Anonymus23 (#46079) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem is azért írám, poén. :)
A hónap végefelelé úgyis ki kell venni a maradék 7 napomat, majd a GE után megpróbálom, addig össze akarok szedni megint 4000 divtechet.
Ha befejezte a PVP szettjei tökéletesítését és van kedve DZ-ni mi Endrével hétvégétől ott sertepertélünk.

A következő GE időpontjáról semmi, esetleg csütörtökön benyögnek valamit.
Most viszont az Ubi fórumon DZ bojkottra való felhívás jelent meg délelőtt.
Amire Ubijonah csak azzal válaszolt kifejtve, hogy ott az 1.8-al bejött újdonságok és ők meghallgatnak minden újító ötletet.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46081) szucstom válasza kiezTe90 (#46077) üzenetére


szucstom
őstag

No, végre gyűlik a nép, PS4-en tolhatjuk akkor, ha gondoljátok :D aláírásban az ID

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#46082) gabo91


gabo91
aktív tag

Sziasztok.

Megjelenés óta játszom, kisebb nagyobb megszakításokkal, sajnos a 3. garnitúra játékos társaság morzsolódik már le.
Esténként, 8-10 körül, meg hétvégente játszom inkább.
Figyelgetni fogom gyakran ezt a topicot, játékos listát ahogy néztem jopár ismerős név van GTA V-ből.
PVP-én kivűl bármiben benne vagyok.
tgabo91

(#46083) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#46061) üzenetére


arnikusz
veterán

Én most kettő variációt használok ami a képen látható 56.5% chc és 84% chd, a másik 8275 tűzfegyver és 472 ezer keménység mellett 55.5% chc a chd ugyanannyi.

Viszont a D3 pajzs PVE területen tökéletes 234456- okat sebzett úgy hogy 5% -os sebzés ellenállók vannak ben és nem a 4%-os sebzésnövelők.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46084) szucstom válasza gabo91 (#46082) üzenetére


szucstom
őstag

jójó, de konzol vagy pécé? :)

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#46085) LucentTwo


LucentTwo
tag

Már két napja nem esett nekem cf-es item, mondom még visszamegyek egy kicsit divtech-et farmolni. Épp fertőzött esemény volt, dz08-ast megcsináltam és kiesett egy cf-es Striker fegyvertok, ami hiányzott a szetthez.

Kérdésem lenne, hogy szerintetek 5db lila elitsebzéses módosítót rakjak be (195-ös van csak) vagy inkább aranyat? Ha aranyat akkor mit ajánlotok? (pl. 266-os chc-s van) Full PVE-re készül a szett.

Illetve jobb oldalra milyen módosítókat használtok? (Úgy összességében)

[ Szerkesztve ]

(#46086) gabo91 válasza szucstom (#46084) üzenetére


gabo91
aktív tag

PC :) bocsi kimaradt :U

LucentTwo: nekem is pont a striker fegyvertok hiányzik a szetthez :/ de folyamat csak a banshee-t meg a sentry-t adja :(

(#46087) arnikusz


arnikusz
veterán

Global Event Ambush várható időpontjáról bejegyzés az Ubitól.

Greetings the next GE won't start until the end of this month. Usually the last 10 days of the month.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46088) kiezTe90 válasza arnikusz (#46087) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Ööö... Nem nagyon tudok angolul. Nem indul el a hónapban a ge?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46089) Oposzumtoszó válasza kiezTe90 (#46077) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Oké, délután felveszlek! :)

(#46090) arnikusz válasza arnikusz (#46087) üzenetére


arnikusz
veterán

A hónap vége felé az utolsó 10 nap, azaz nézve a naptárat január 23. napja kedd.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46091) xyvalaki válasza LucentTwo (#46085) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Lila elitsebzésest. Így van 50 elit sebzésem(4db. lila) és 80 páncél sérülésem. Hullanak mint a legyek.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#46092) Anonymus23 válasza arnikusz (#46087) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mondjuk az kérdéses, hogy most már 10 napig fog tartani, vagy az utolsó 10 nap valamelyikén fog elindulni.
Igazán lehetne 10 nap simán...

;) - The Power of the Light Side

(#46093) arnikusz válasza Anonymus23 (#46092) üzenetére


arnikusz
veterán

A 4 új szett mindenképpen indokolná a 10 napot, mert a korábbi esetében sem a szerverek voltak szerintem a hosszabbítás fő okai.
A mostaniak közül a Firecrest érdekel, a többit meg majd idővel.

Kérdésem lenne a Strikert használókhoz, a 6000 stamina mint a képen, vagy a 9000 stamina.
Ja és igen Skirmish és Last Stand szintezéshez szeretném majd használni februárban.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46094) pzstm válasza arnikusz (#46093) üzenetére


pzstm
titán

Engem Firecrest es taktikus erdekel :B :R

6000 stamina felett vagyok picivel mikor azzal megyek...nincs meg optimalizalva es teljesen jo igy szamomra :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46095) Anonymus23 válasza arnikusz (#46093) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én lementem 5300 környékére, nem healel annyit, mint amennyit dob sebzésben szerintem a plusz egy slotnyi TF. (a kesztyűn pl az 5% heal on kill többet dob szerintem).

Egyébként annyira bejött, hogy tegnap este már a 3. karakterre is összeraktam egyet, a negyediknek is van még több mint egy szettre való, azt is meg fogom csinálni, csak kell majd, hogy legyen elitsebzéses módosító vásárolható.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#46096) arnikusz válasza Anonymus23 (#46095) üzenetére


arnikusz
veterán

DZ lila ládákból szokott még esni nálam az elitsebzés módokból.
És igen sajnos a héten nincs sehol kínálatban.
Anno az 500 fázist ebben csináltam meg UG-ban és a Thompson nagyon adja, meg Skirmishen is jó volt vagy 10 kört mentem, mert pont a Nomádnál a kérlelhetetlen statok nem éltek.

Viszont a Megállító helyett tegnap beraktam egy Pakhant az jobban stackel.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46097) Anonymus23 válasza arnikusz (#46096) üzenetére


Anonymus23
veterán

Thompson nem jó, mindenképpen AR kell a páncélrombolás miatt.
Itt az első amit anno összeraktam, simán használható, ezen a térdvédőn nincs páncélrombolás, helyette inkább életerő van, de azt át lehet ugyanúgy pörgetni, bár nem hiszem, hogy sok jelentősége lenne már.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#46098) arnikusz válasza Anonymus23 (#46097) üzenetére


arnikusz
veterán

Thompsont a 200%-ra stackkelés miatt használom, de van maxos Lvoa C-m, meg esett tegnap egy majdnem maxos amin van kérlelhetelen és halálos az elsőt meg lehet átpörgetem gonoszra, mert na mi van rajta LMB mesterlővész. :Y
Meg a House most a kedvencem az itt a Strikeren 60% chc-s és 84% chd-s.
Az AR-t meg megcsinálom olyanra amit tegnap Sniper írt.

Alibiman Nomádban House--al és Endre Agent társsal 4 vs 2 ben 2 Strikert szedtem.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#46099) alibiman válasza arnikusz (#46093) üzenetére


alibiman
aktív tag

A 9000-es egy más szint, egészen új dimenziókat nyit. DZben felnyomod magad a mobokon, aztán jöhetnek a rugók. Kis túlzással lehetetlen lelőni, akkora az öngyógyítása. Ilyenkor erősebb, mint a Nomád.

Megállító + géppuska a népszerű szett a Csapásmérőhöz.

(#46100) Anonymus23 válasza alibiman (#46099) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amit te írsz, az PvP-re beállított szett, amiket én összeraktam azok mind PvE.
Teljesen más a kettő.

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.