Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41501) woker válasza Mr Chapel (#41498) üzenetére


woker
aktív tag

Te nagyon a rossz oldaláról nézed ezt. Egyrészt egyáltalán nem hátrány ha nem millió és 1 dolog van a loot táblában hiszenminél több elem szerepel ott annál kisebb az esélyed a cuccra. Másrészt a gear setek nem egyszerre jöttek hanem több különböző updatettel jelentek meg. Harmadrést balance, nem egyszerű dolog a balance és láttuk már az elmúlt majd 1,5 év alatt, hogy mennyire eltudja cseszni a Massive a balance-ot (lásd sentry+shotgun, tanktician buildek). Továbbá a 6 darabos classified bónuszáért fel kell adnod azt az előnyt amit mondjuk egy 4+2-es build jelentett (pl vigorous west+specialized backpack, stb)
Ha tényleg olyan nagy lelki törést okoz, hogy nem lehet már most megszerezni az összeset akkor elrakod azt a max 10k creditet és elköltöd amikor bekerül az a set is amit te szeretnél használni :U Pláne, hogy te még csak nem is PVP-zel így pláne értelmetlen a sírás miatta...

(#41502) nanorambo válasza RazoR (#41494) üzenetére


nanorambo
őstag

Ez röhej... NAgyon remélem hogy elérhetővé teszik máshogy is majd a maszkokat, mert ez így nagyon szánalmas. A hivatalos fórumon ovlastam, egyből alt+f4... Egy ottani jól megfogalmazta: "Tehát köztudott hogy nolifer cheaterek vannak a ranglista élén, a massive most még meg is jutalmazza őket".

[ Szerkesztve ]

(#41503) arnikusz válasza nanorambo (#41502) üzenetére


arnikusz
veterán

Majd Karácsonyra megkaphatja a normal gamer is.

Ép tegnap forgattam az encrypted ládákat és légboksz, csirkeagybaj volt némelyikbe.

Egyébként meg minek akarja elcsúfitani az Agent arcát. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41504) nanorambo válasza arnikusz (#41503) üzenetére


nanorambo
őstag

Amúgy lehet azért a cheatereket jutalmazzák mert máér lassan csak ők játszanak a játékkal :DDD

(#41505) TommyS_27 válasza Fenybenhanyo (#41497) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ez biztos a híres loothack! :)) :DD

https://www.twitch.tv/ltommys

(#41506) arnikusz


arnikusz
veterán

Csináltam egy GE farmolót az 1. altra, most egy órát tesztelem. Skill haste 48%

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41507) arnikusz


arnikusz
veterán

Vettem két ládát ami benne van nem lehet megosztani a csapatban, a hátizsák használhatónak tűnik.
Ja a zsák természetesen a 700-asból esett.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41508) Lifer092 válasza #35434496 (#41500) üzenetére


Lifer092
senior tag

Megvan a makrós futás is szóval ugyan mindegy... :U

(#41514) arnikusz


arnikusz
veterán

Szép napot mindenkinek!

Lexington farm :
1 kör kihíváson 788 GE token,
2 kör 15 perc 1576 GE token,
1 óra alatt 8 kör 6304 GE token.
Jelenleg ez a leggyorsabb módja a normál - csalásmentes GE token gyűjtésnek.

Írták/írtaam a HVT-ket felejtős, LZ Bossok farmolása szintén.

Dragonnestet nem érdemes, néztem videót ahol az udvarra be se mentek, hanem a buszbarrikád mögül szedték a 4 kollektívát, lent pedig hátul maradtak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41517) #35434496


#35434496
törölt tag

Csigu és a könnygáz. :DDD Az utolsó 10 másodperc a végén na ott besírt mindenki. Queen, Csigu, Wick köszi a játékot így utólag is. :R [link]

(#41516) Lifer092

[ Szerkesztve ]

(#41518) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Amíg nincs meg minden item a classifie deadeye-hoz összeraktam 2 végső megoldással, így 10k firearms mellett van 35% egzotik sebzéstűrés.
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41519) lucfenieux válasza #35434496 (#41500) üzenetére


lucfenieux
csendes tag

Tegnap GE alatt be-matchmake-elte hozzánk ezt a vitézt a játék, lőtte a lézerrel a mobokat, de akkora pancser volt, vagy 5x fel kellett éleszteni már a Hudson elején :D

(#41520) sith7 válasza Snip3r_HUN (#41518) üzenetére


sith7
nagyúr

10k firearms ... az szép :Y

(#41521) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#41518) üzenetére


akoska07
nagyúr

Najó
Szedd le a rohadt csítet a gépedről. :P :D

Egyébként pts-en nekem 11300 volt a FA DE-al.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#41522) akoska07 válasza arnikusz (#41514) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én megmondtam Lexi is back. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#41523) SEMY válasza arnikusz (#41514) üzenetére


SEMY
tag

Ehhez képest a ranglista első helyezett 22e+ farmolt óránként ...azt meg hogy csinálta ?

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#41524) #35434496 válasza SEMY (#41523) üzenetére


#35434496
törölt tag

Aimbot rpm hack. :K

(#41525) RazoR válasza SEMY (#41523) üzenetére


RazoR
veterán

Na vajon hogy? :U

(#41526) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Csak 1-2 kérdés, mert nem teljesen tiszta:
Van ugye a Globális Esemény, amihez vannak jelenleg küldetések, azt az egyik karakteren már végigtoltam.
Meg kell minden karakterrel ezeket csinálni?
Van egyáltalán jelentősége, hogy mennyit és hogyan csinálja meg az ember? A ranglista nem érdekel...

Az tiszta, hogy a GE után normál módon eshet a cuccos, csak sokkal kisebb eséllyel.

;) - The Power of the Light Side

(#41527) HKorn válasza arnikusz (#41506) üzenetére


HKorn
addikt

Én is összeraktam 2 GE farm szettet.

2predator, 2 striker, 1 taktikus +NB 24% elitsebzés, 64% armor damage, 58% stability, 22% skill haste, olvadnak a mob urak szépen.

Másik 3 taktikus, 2 alpha, 30% skill haste géppuska turrettel is elég jól muzsikált.

Amúgy hogy farmoljatok Lexit? Nem is láttam GE küldik között.

Run&Ride

(#41528) Anonymus23 válasza HKorn (#41527) üzenetére


Anonymus23
veterán

Minden küldetés adja ezt a spec kreditet, csak a GE-hez vannak kiemelt küldetések, amiket figyel is, hogy megcsináltál-e.
Azt nem tudom én sem, hogy a ranglistán túl, van-e ennek bármilyen jelentősége.

;) - The Power of the Light Side

(#41529) Fenybenhanyo válasza Snip3r_HUN (#41518) üzenetére


Fenybenhanyo
csendes újonc

Nagyon erős a deadeye, csak ne állj elé.. :C

[kép]

Dan

(#41530) arnikusz válasza Anonymus23 (#41526) üzenetére


arnikusz
veterán

Nincs jelentősége, annyiszor ismétled a farm miatt a küldiket ahányszor csak akarod.

Nálam tegnap az 1. alton csináltam egye ninjabike-os kombot és annyi hogy a sima heti ládát is megcsinálom, mind a 4 alttal.

De így hogy egyesítették a karakterek stashjait blueprintjeit teljesen felsleges a 4 alt, tekintve hogy 1-en 6 féle szett összeállításod lehet.

Hkorn a global event ideje - 1 hete alatt a többek között a Lexington khívás is ad 750 GE tokent meg Barrett 38-at.

Ugyanez igaz a DZ bossokra, UG-ra, LS, PVE bossokra, HVT-re, szóval mint korábban a PxC ez is esik ilyen olyan meghatározott mértékben

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41531) #35434496 válasza Fenybenhanyo (#41529) üzenetére


#35434496
törölt tag

(#41532) body007 válasza Fenybenhanyo (#41529) üzenetére


body007
addikt

Az MDR első talentjét nem kellene átpörgetni vmire ami működik?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#41533) #35434496 válasza body007 (#41532) üzenetére


#35434496
törölt tag

Jó az a vx távcsővel. :DDD

(#41534) Snip3r_HUN válasza Fenybenhanyo (#41529) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A szerverleállás előtt ~1 perccel beadta kesztyűt is. :DDD
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41535) Anonymus23 válasza arnikusz (#41530) üzenetére


Anonymus23
veterán

De pont az ellenkezőjét kérdezem, hogy nem akarom az összes alttal megcsinálni a GE-t, ennek van-e jelentősége (általánosan, vagy arra a karakterre)...

Más:
A sárga cuccokat gondolom lehet zúzni be mindet, vagy meghagyni a fullosokat a ki tudja még mi lesz alapján?

Kinyitottam további 20 exotic ládát, abból meg nulla ninja, még maradt 10.

Egyébként a 4 karakternek max az exotic láda miatt van jelentősége.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#41536) arnikusz válasza Anonymus23 (#41535) üzenetére


arnikusz
veterán

Bocsi.
Nincs jelentősége szerintem, mert olyan a rangsor lista mint a leaderboardsnál összesíti az eredményeidet ( de ez minket nem érdekel kell a maszk a ráknak), vagy anno mint amikor az első karaktert építetted, hogy az előírt dolgokat megcsinálod pl. 100 fejéővés akkor felold egy archievmentet és kész.

Az útonálló rohamozót megtartottam a 2. nyugdíjas alton, úgyis jön majd a sírás, az exotic miatt.
Meg pl. a tegnapi 1500 és 700 ládából is esett 1 Barrett 1 Skull bónuszba.
Direkt van rajta VX, a PVE fejlővések miatt. A Hogról meg az Adept majd megy ha odaérek.
A Barrethez és Ferrohoz pedig ragaszkodom.

Még egy a D3-fnc is jó PVE farmra a nerfelése után, azt majd szabbaton és 1.8-al lesz classified majd a D3.
Oda a Ninja - 3 D3- 2Predator lesz majd.
De ott van még a Reclaimer is ahhoz szerintem Nomád és Végső lesz keverve.
Egy ideig megy megint a próbálgatás, meg a classified vadászat.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41537) Anonymus23 válasza arnikusz (#41536) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az egyik ninja-t a Sentry-hez fogom berakni, 3 sentry + 2 vadász hite + ninja.
A másikkal meg csinálni fogok egy 2 Predator + 2 Striker + valami + ninja kombót.
Az Alfa karakternél már korábban átpörgettem egy csomó elektronikára, és oda esett egy fullos sebzésű LVOA-C, ami nem tudom miért, de úgy lehet vele lőni, mint a lézerrel, sokkal pontosabb mint az M4, pedig nem kéne.

Az összes DE, VM, MCS régi cuccost betörtem/eladtam, úgyse nagyon használtam, meg esnek belőlük folyamatosan a C-s itemek, mondjuk ezekből a VM érdekel igazán (CS+FL küldetésekre)

;) - The Power of the Light Side

(#41538) arnikusz válasza Anonymus23 (#41537) üzenetére


arnikusz
veterán

Jó a LVOA-C, én megvettem a DZ E53-ban lévőt, de még nem csináltam vele semmit.

A VM-et össze akarom gyűjteni ( eddig 1 van amit tegnap este kaptam), így hétvégén megy a Lexi farm ezerrel, utána meg láda shopping elosztva a 4 alton, kombinálom a vásárlást hátha valami jó kisül belőle.

Gondolom akkor emlékszel még arra a Falconra amikor a random Agent kiállt középre gyűjtögetni az áldást. :DDD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41539) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Hát mit ne mondjak elég sz@r a szórása a ládáknak, használhatatlan kacatok garmadáját gyüjtöttem be mindegyikből :( egy gyönge megállító ami újdonság szinte minden fegyó vagy felszerelés vacak talent vagy gyenge páncél értékkel rendelkezik. Egyedüli pozitívum a játék élmény, valszeg kezdek egy uj karaktert vagy a jelenlegit kell teljesen át variálni 😡

e pluribus unum

(#41540) akoska07


akoska07
nagyúr

Meddig van ma leállás ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#41541) akoska07


akoska07
nagyúr

GE leader board-nak kb annyi értelme lesz,mint a DZ-s ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#41542) arnikusz válasza akoska07 (#41540) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem volt tervben.
Passz.
Biztos most rakják bele a macros futást és rpm hackot. :(
Á nem az encrypted cache glitchet javítják.
GE igen .

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41543) Anonymus23 válasza arnikusz (#41542) üzenetére


Anonymus23
veterán

"Á nem az encrypted cache glitchet javítják."

Na ne már, olyan is van? :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#41544) arnikusz válasza Anonymus23 (#41543) üzenetére


arnikusz
veterán

2.12.-től én is belefutottam, de amikor behozta a légbokszot, csirketáncot, hagytam a francba.
Nem találkoztál a sok Cowboy kalapos suttyóval a terminálom, a space ruháról nem is szólva.

[link]

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41545) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akinek 1080-as VGA-ja van (nem Ti), azoknak szokott mikrolaggolni a játék? Nekem nem, de érdekelne, hogy másoknál mi a helyzet?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#41546) Snip3r_HUN válasza .LnB (#41545) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Dx11-ben belépés után egyszer-egyszer jelentkezett,dx12-ben nem vettem észre. (Mondjuk kéne már egy reinstall a gépnek elég régóta nem volt újrahúzva...)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41547) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#41518) üzenetére


#35434496
törölt tag

Classified :D

(#41548) arnikusz


arnikusz
veterán

Maszk ügyben biztos lesz változás, szegénykém még ő sír, csak nézzük meg hogy hullanak a mobok.

[link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41549) akoska07 válasza arnikusz (#41548) üzenetére


akoska07
nagyúr

Két kérdés van csupán.

1. Miért nézed ezt a szemetet ?
2. Miért linkeled ide ezt a szemetet ?

:DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#41550) arnikusz válasza akoska07 (#41549) üzenetére


arnikusz
veterán

1. ebédidő van.
2. info megosztás :P

3. Ha az ilyenek nyígnak biztos lesz változás+ a redditen tegnap óta folyamatosan megy a maszkok és minden más miatt a nyígás.

Hogy áll kérem az új Sniper szettel?

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.