Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41901) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Sexy lett. :DDD
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41902) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#41901) üzenetére


arnikusz
veterán

A többi eleme, sajna nem. Ami legjobban bejön a Striker, de a sapkája gagyi.
A reclaimer olyan sárbanfetrengő, az űrruha meg gagyeró.
A Végső classified meg összeállt 9700 tüzfegyver, 311 ezer keménység és 105 ezer képzettség, 33% képzettség gyorsítással M4, Navy MP5-el.
Gránátok közül a simát és a gyújtót ajánlod a plussz sebzés miatt?
Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41903) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#41902) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mindegy hogy frag vagy gyújtó egyformán +20% sebzést ad ez a kettő. Soha nem dobáltam magam alá a gránátokat,mindig van aki bepróbál hogy alámvág egy frag-et aztán megy a csodálkozás. :DDD Csoportban éri meg legjobban mivel 30 méteren belül az összes csapattag megkapja a bónuszt.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41904) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv!

olvasgatva a leírásokat szimpatikus a játék.
Viszont nem tudom, hogy érdemes megvenni és elkezdeni?
A pve tartalom az meddig tart ki?
El tudok lenni pvp nélkül is?
Pont ugyan az a problémám, hogy a girelt playerek ugy is one shutolnak se perc alatt ergo értelmetlennek látom.
Főleg, hogy nekik már kb 1 év előnyük van szinte minden téren.

a másik észrevétel:
Azt írják szinte mindenhol, hogy bár egyedül is játszható, viszont az igazi élmény csapatban jelenik meg.
Kerestem "klánokat" Is de nem találtam. Hátha velük -közösen - könyebb, élvezetesebb a játék.
merre nézelödjek? van egyáltalán klán lehetőség a játékban?
Mi a véleményetek?
Abszolút kezdőként érdemes még megvenni?
Vagy van másik/ jobb hasonlo mmo fps? :F

(#41905) arnikusz


arnikusz
veterán

Figyelemfelhívás.
Jegesmaci90 néven újra megjelent többször kitiltott fórumozó.
Akit privát üzenetben zaklatna kérem jelezze az estleges magatartás folytatása esetén jogi lépéseket kell-e fontolóra venni.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41906) arnikusz válasza Nyugis (#41904) üzenetére


arnikusz
veterán

Magánvéleményem, igen bár megjelenés óta játszom vele.

De DZ csalók hada nincs és nem is lesz anticheat és Battle eye sem.

Akkor inkább már a Destiny 2.

PVE területen elvagy 30 óra, ha szép lassan haladsz lehet nyújtani.
1.7 frissítéssel havi Globál események ami PVE területen fókuszál.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41907) Rossonero89 válasza arnikusz (#41905) üzenetére


Rossonero89
tag

Jogi lépések? Mit csinált? Életveszélyesen megfenyegetett? :D

Nyugis! Egyszerű. Ha tetszik megveszed, ha nem nem. Kész.

(#41908) Nyugis válasza arnikusz (#41906) üzenetére


Nyugis
senior tag

kösznöm!

és ez a Destiny 2.ez FPS MMO ahol a PVE hasgsúlyosabb mint a Pvp?
mert hogy az a tapasztalatom, hogy ahol PVP van ott megy a csalás is, nem kis mértékben.
kerestem rola leirásokat egy két cinema/ és feltupirozott gamplay ennyi amit találtam.
persze még nem jelent meg.
de hogy igazábol mi lesz/lenne a játék profilja azt sajnos nem találtam.

(#41909) arnikusz válasza Rossonero89 (#41907) üzenetére


arnikusz
veterán

Szóra sem érdemes az ilyen, csak a fórumon nem trollkodik azért jeleztem, hogy 3 napos reggel más Fórumtársnál is bepróbálkozott- e trollkodásával.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41910) Rossonero89 válasza Nyugis (#41908) üzenetére


Rossonero89
tag

Destiny 2 is egy felhypeolt fos! (Saját vélemény!!)
Én személy szerint útálom az ilyen űrös, csilivili, hupilila-babarózsaszín fegyveres lövöldét, amiben ilyen discogömböket lövöldözöl.
Escape From Tarkov. Na az lessz egy atom játék!!

[ Szerkesztve ]

(#41911) Snip3r_HUN válasza Rossonero89 (#41910) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szvsz nincs értelme összehasonlítani az Escape from Tarkov-ot a Division-nel vagy a Destiny 2-vel...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41912) #35434496


#35434496
törölt tag

Ezt megmagyarázná nekem valaki? Volt sok csaló tőlünk kb 30m-re. :U
[link]

(#41913) arnikusz válasza #35434496 (#41912) üzenetére


arnikusz
veterán

Veszett lag volt egész este.
Nálam még kint villámparádé is volt.
Nem lehet, hogy máshol leszedték -odateleportált a környékre és neked adta be. :F
Hunterrus és barátja csalók, de csak feküdtek min. kétszer a gut Játékostársak miatt.
A Végső classified a grànátokkal jó.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41914) #35434496 válasza arnikusz (#41913) üzenetére


#35434496
törölt tag

Semmit nem csináltam csak fegyvert váltottam nézd meg a videót. Ha ez csalás akkor nagy szarban vagyunk.

Ott voltak ellenőrzőpont előtt kb 10-en és mindenki anyázta ezt a csalót. Én már kb 50 méterre voltam tőlük fegyvert váltok és kiírja, hogy megöltem.

[ Szerkesztve ]

(#41915) arnikusz válasza #35434496 (#41914) üzenetére


arnikusz
veterán

A csalók evoluciója viccen kívül.
Nem hülyeség az, hogy mevzavarják a skilljeinket, pl. ládát ledobom és mintha ott sem lenne, elnyomom a támadó ultit és nem sebződik.

Most még pl. a végső hatos gránátos bónusza müködött mikor 1 méterre volt fedezêkben a csaló és alàvágva 3- an leszedtük a sebzési bónusz ideje alatt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41916) VTom válasza #35434496 (#41914) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem Te már annyira jól tudsz fegyvert váltani, hogy az már halálos :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#41917) Anonymus23 válasza #35434496 (#41912) üzenetére


Anonymus23
veterán

:Y
Ezt szerintem küld el az Ubinak, ez szép lesz, már ilyen cheat is lenne?
Mármint kiválaszt téged, és rugót csinál belőled, és aztán lelő.
Mondjuk azzal, hogy bejött ez, hogy ha nem rugókén fekszel, akkor nem veszíted max a lootot, el tudom képzelni, hogy a sok köcsög csíter ríííí a cheat programozóknak, hogy így nem fun. ;]

;) - The Power of the Light Side

(#41918) FaTHI válasza Rossonero89 (#41910) üzenetére


FaTHI
őstag

Nekem playerunknown's battlegrounds-ot ajánlották, lehet meg is veszem valaki próbálta már? azt mondják az év PVP multija eddig!

(#41919) Snip3r_HUN válasza FaTHI (#41918) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Én ma reggel vettem meg, nem vészes az a ~30 euró érte, ha vége lesz a korai hozzáférésnek úgy is drágulni fog.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41920) Rossonero89 válasza FaTHI (#41918) üzenetére


Rossonero89
tag

Szia Fathi!

Nem rossz játék, bár én még nem próbáltam. Szerintem kicsit túl van hypeolva az is. Most mindenkinek tetszik, mert mindenki azt nyomja.
A másik pedig, megint csak személyes vélemény, hogy nekem illúzióromboló egy olyan "háborús" játék, ahol fehér öltönyingben meg heggesztősisakban rohangál az ember. Lehet támadni emiatt, de nekem ez fontos. Egy ilyen játékban szívesebben látnék valódi katonai egyenruhákat.

Én pont ezért említettem a Tarkovot. Ott valódi minden. A játékmechanika, a környezet, a felszerelések, minden...
És Sniper mondta, hogy nem érdemes összehasonlítani. Valamilyen szinten, az is egy lootolós, túlélős játék.

[ Szerkesztve ]

(#41921) Hunbeast87 válasza Snip3r_HUN (#41919) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A fejlesztők azt nyilatkozták, hogy nem fog drágulni. ;)
Steam Store-ban írják a játék főoldalán.

Will the game be priced differently during and after Early Access?
“The game will remain to be at the current price even after Early Access.”

(#41920) Rossonero89: Nem, nincsen túlhype-olva. Valóban ilyen jó játék, addiktív, a végjátékban dübörög az emberben az adrenalin.
Jó kis példát hoztál fel, mikor kb. minden játékban vannak hasonló dolgok, itt a Divisionben is vannak szebbnél szebb festések. :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#41922) akoska07 válasza #35434496 (#41912) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD :C

Ez egyre jobb.
Mi jön még...

Legközelebb csak bemész az ajtón a DZ-be és mindenki fekszik,de lehet az is elég lesz,ha csak bedugod a fejed az ajtón. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#41923) #92704512


#92704512
törölt tag

A hétvégén volt egy kis időm, így nagytakarítást csináltam, miután nálam se, meg a ládában se volt már hely. A felszereléssel kezdtem. Amikor először hallottam a Ninja Bike backpack új skilljéről, nagyon örültem, rakosgattam össze fejeben a különböző kombinációkat. Viszont nekem nagy csalódás volt. Csináltam egy maxos 3 predator/2 striker kombót NB-vel, de a Skulls MC kesztyű 16%-a gyakorlatilag verhetetlen, ha a másik 5 helyre megfelelő arany/exo cuccokat rakunk. (Szerintem.) Így aztán a GE-n kívül minden zöldet betörtem. :F

Ezután jöttek a fegyverek. Kb. 9000/3000/3000 beállítással, 400 körüli DPS, 330 stamina, 110 képzettséggel.
Második lett a versenyben egy LVOA-C/Light M4 páros, az első viszont nagy meglepetésemre egy közel maxos Vector páros (halálos/fogékony/gonosz tálentekkel). Lenyomta a Navy MP5-öt, az AUG Para és MP7 párosokat is. Nem értem, de örülök, LS-ben 20 körüli ölésszámot tud.

PUBG nálam első napos vétel, ha lesz majd XBox-ra, csomó videót néztem, engem megvett kilóra. :D

(#41924) #92704512


#92704512
törölt tag

A hétvégén volt egy kis időm, így nagytakarítást csináltam, miután nálam se, meg a ládában se volt már hely. A felszereléssel kezdtem. Amikor először hallottam a Ninja Bike backpack új skilljéről, nagyon örültem, rakosgattam össze fejeben a különböző kombinációkat. Viszont nekem nagy csalódás volt. Csináltam egy maxos 3 predator/2 striker kombót NB-vel, de a Skulls MC kesztyű 16%-a gyakorlatilag verhetetlen, ha a másik 5 helyre megfelelő arany/exo cuccokat rakunk. (Szerintem.) Így aztán a Classified cuccokon kívül minden zöldet betörtem. :F

Ezután jöttek a fegyverek. Kb. 9000/3000/3000 beállítással, 400 körüli DPS, 330 stamina, 110 képzettséggel.
Második lett a versenyben egy LVOA-C/Light M4 páros, az első viszont nagy meglepetésemre egy közel maxos Vector páros (halálos/fogékony/gonosz tálentekkel). Lenyomta a Navy MP5-öt, az AUG Para és MP7 párosokat is. Nem értem, de örülök, LS-ben 20 körüli ölésszámot tud.

PUBG nálam első napos vétel, ha lesz majd XBox-ra, csomó videót néztem, engem megvett kilóra. :D

(#41925) #92704512


#92704512
törölt tag

Bocs a duplázásért, kezdő fórumozó vagyok. :U

(#41926) arnikusz válasza #92704512 (#41923) üzenetére


arnikusz
veterán

Hétvégén szintén takarítottam, egyedül az exotic arany és a Reclaimer- Alpha-Nomád - Ninja maradt 1-1 alton.
A 2.alton on egy Magányos Csillag classified, a harmadikon szintén egy csillag, egy végső és egy Deadeye.
A Stashba pedig egy D3-Predator-Ninja, maradt.
Minden alton fegyvertípusok felszerelve, de a Classified sajnos eddigi tapasztalataim alapján üti a Ninjabike-os kombókat.

Jól írta korábban fórumtársunk, hogy ez lesz.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41927) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Ma reggel egy classified végső megoldás masz és egy deadeye kesztyű.
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41928) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#41927) üzenetére


arnikusz
veterán

Fent DZ 8 Kazán jó hely ott szeret adakozni. Grat.
Még az Északi és Déli alagút közötti részt ajánlom ott is adakozó + még jól lehet harcolni a nem csaló rugók ellen, de ezt neked nem kell mondani.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41929) #92704512 válasza arnikusz (#41926) üzenetére


#92704512
törölt tag

Classified +10% erőssége, 2db kalibrálható tulajdonság és 5-ös, 6-os bónusz miatt egyeduralkodó. Pláne amikor megjelennek a DPS gearek.

(#41930) bombibmw válasza #35434496 (#41912) üzenetére


bombibmw
veterán

Már Te is? ;] :D

(#41931) Anonymus23 válasza #92704512 (#41929) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azért a DE miatt már most is megy a sírás :DDD
Tegnap köcsög banda hátulról (Remedy klán) lelőnek bennünket, amikor takarítjuk a supply-t, "szóvá tettem" mondják, hogy hozzátartozik a játékhoz. Jó, visszamentünk rájuk, pont rugók voltak, le lettek lőve (nem csak én persze) és azonnal jött a DE noob, meg minden.
Megint találkoztunk velük, mondják, hogy mekkora noobság a DE, és hogy ez a Dvivision rákfenéje.
Nem, mondom, ez is hozzátartozik a játékhoz ;]

De ennyi csíterrel ritkán hoz össze a sors, mint tegnap este... :(((

;) - The Power of the Light Side

(#41932) Rossonero89 válasza Anonymus23 (#41931) üzenetére


Rossonero89
tag

Annyira unalmas már ez a sírás a DE miatt. A sok tetves csaló az nem rákfenéje a játéknak, a DE az igen. Idióta vadbarmok. Ezek a szarháziak miatt basznak el minden használható szettet.
Persze nyílván sírnak a patkányok, mivel a DE-vel legalább van valami esélyed egy 4 fős csapattal szemben is, és sírnak, hogy így van lehetőség leszedni őket.

(#41933) FaTHI válasza Rossonero89 (#41920) üzenetére


FaTHI
őstag

Köszi Rosso, és a többi hozzászólást is köszönöm. Megvettem és kipróbálom, remélem jó kis game lesz!
Erre a Tarkov-ra én is vevő leszek ha megjeleni valamikor....

[ Szerkesztve ]

(#41934) arnikusz válasza Rossonero89 (#41932) üzenetére


arnikusz
veterán

Majd akkor milyen sírás lesz, ha a Strikert úgy hagyják és bejön a következő GE után.

Egyébként meg DZ-ben tényleg lőni kell mindenre. Tegnap míg egyedül bóklásztam és segítek landmarkot takarítani 2 IQ bajnoknak, majd kimentés közben hátulról leszednek és később csodálkoznak mikor már 3-an vagyunk és harcolunk a két ruszki csalóval és befut a IQ bajnok a kereszttűzbe és 19 sec-es rugók lesznek rögtön lelövöm az egyiket. Egyébként is a havi semmitmondó láda egyik feladata.

Majd ismét kimentés felrakják ők is és rám dobnak egymás után 2 gránátot és csodálkoznak, hogy megeszi a Végső. Utána meg mondja az egyik ja classified és elmennek. :F

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41935) #35434496 válasza bombibmw (#41930) üzenetére


#35434496
törölt tag

A tag olyan csalást használt amilyet még nem látott senki. Gondold el ott volt 10 játékos közöttük HKU, Xer is anyázták, hogy ez meg mi a faxom volt. Néztük Csiguval a palit aki ha rádfogta a fegyvefét és valamit megnyomhatott Ő meghalt és Te rugo lettél.
Sokan jelentettük. :K

[ Szerkesztve ]

(#41936) Anonymus23 válasza #35434496 (#41935) üzenetére


Anonymus23
veterán

"Mondjuk azzal, hogy bejött ez, hogy ha nem rugókén fekszel, akkor nem veszíted max a lootot, el tudom képzelni, hogy a sok köcsög csíter ríííí a cheat programozóknak, hogy így nem fun. ;]"

Ez már akkor tényleg a legalja, ettől már jobb lenne ha lekapcsolnák a szervereket :W

Mondjuk a helyedben biztos indítanék egy reddit témát, mert ez már minden elképzelhető határon túlmegy...

;) - The Power of the Light Side

(#41937) arnikusz


arnikusz
veterán

Egy levélke Yannicktól a következő GE/Leaderboards kapcsán: [link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41938) Lifer092 válasza Snip3r_HUN (#41927) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nem vagyok benne biztos hogy egy játékkal játszunk... :U
GE vége óta, én egy classi itemet sem kaptam, semmilyen bosstól, se fertőzésiből, se sehonnan... :DDD

(#41939) #92704512 válasza Lifer092 (#41938) üzenetére


#92704512
törölt tag

Pedig dobálgat. Mintha exotic lenne kevesebb.

(#41940) Gordon32


Gordon32
tag

Sziasztok!
Underground megjelenesekor jatszottam utoljara de most kedvet kaptam de kene egy kis segitseg.
Honnan tudok exotic ladakat szerezni?
Defence set itemek hol eshetnek ?
Mik most az ajanlott fegyverek,tervrajzok?
Jelenleg egy defence+nomad setben gondolkozok valami jo kis gepfegyoval meg autosniperel.
Szerintetek?

Üdv! Gordon

(#41941) arnikusz válasza Gordon32 (#41940) üzenetére


arnikusz
veterán

- Exotic láda egy alt karakteren 9 db per hét.
- Heti sima feladatok, Incursionok hősin, Legendaryk.
- Emellett exotic item esehet field láda és PVE- DZ boss supply is.
- D3 bárhol, Javaslat ninjabike beszerzése és 3 D3 + 2 Nomád jó, de jobb a 2 Predator hozzá.
-D3-hoz Navy Mp5,
- Egyébként AR M4 és Lvoa-C.
- Heti vendor kínálatot is nézd meg pl. DZ east 53 267 firepower 3% skill haste mód kötelező vétel.
- D3 kesztyű DZ6 bolt, D3 maszk DZ9, D3 holster BOO terminal.

Olvasd át az 1.7 patch-et és gyűjts classified elemeket a három szettből: Deadeye, Magányos csillag, Végső megoldás.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41942) Nyugis


Nyugis
senior tag

üdv!

szépen csandben Halkan, szereném megkérdezni, hogy a Tom Clancy's Rainbow Six Siege az jo/jobb/ rosszabb/ játszhatatlan, mint a Division?
vagy teljesen más?
az nem MMO fps?

(#41943) vtomi2 válasza Nyugis (#41942) üzenetére


vtomi2
őstag

Az inkább cs mint minden más, nekem megvan, de kicsit se jött be, 1 pixeles lyukakon ölnek stb, nézz róla videót, és felejtsd el 1 életre. Cs-ben általában pozitív a k/d-m, siegeben alíg tudok ölni :W

(#41944) RazoR válasza Nyugis (#41942) üzenetére


RazoR
veterán

Taktikai FPS, nem az a mész és darálsz, inkább okosan megfontoltan, de nagyon kell a pályaismeret! Nem lehet a Div-hez hasonlítani, teljesen más stílus! Van benne BattlEye, így nagyjából csalómentes!

[ Szerkesztve ]

(#41945) Rossonero89 válasza Nyugis (#41942) üzenetére


Rossonero89
tag

A rainbow az egy jó játék, de nehéz is egyben. Ahogy írták előttem is, nem az a cod stílusú pörgős, reszelős játék.
De ha úgy jársz vele mint pl én, hogy alig tudtam ölni benne, hamar elmegy tőle a kedved. Nekem sajnos nem sok sikerélményem volt benne, pedig nem az első fps amivel játszottam már, így jegeltem.

De a Rainbow six-es topikba részletesebben elmondják neked, ha érdekel a játék.

[ Szerkesztve ]

(#41946) Lefty válasza Snip3r_HUN (#41927) üzenetére


Lefty
addikt

Hihetetlen vagy :D Tegnap kb 4 orat farmoltunk dz-ben keresztul kasul, fertozesi esemeny, supply drop, mindent csinaltunk. Egy kis tulzassal az egvilagon minden hulladek volt megint.

(#41947) arnikusz válasza Lefty (#41946) üzenetére


arnikusz
veterán

Farmoljátok a PVE bossokat is napi szokásos kör terméke.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41948) Lefty válasza arnikusz (#41947) üzenetére


Lefty
addikt

Most amúgy csak 3 classi set van? Final measure, lone star és deadeye? Mást még nem láttam.

(#41949) arnikusz válasza Lefty (#41948) üzenetére


arnikusz
veterán

Igen ez a három a következő lesz a Sentry, Striker, Reclaimer

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41950) arnikusz


arnikusz
veterán

Utána DZ-ben még 3 db classified esett Végső, Magányos csillag és Deadeye.
A Magányos csillag MP7-el meg nagyon adja.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.