Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41601) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Valami megint van, 9:30-kor leállnak a szerverek.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41602) body007 válasza Snip3r_HUN (#41601) üzenetére


body007
addikt

Kiszedik a hack-eket tőletek (PC) :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#41603) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#41601) üzenetére


arnikusz
veterán

Az egyik biztos amit Norti írt korábban, a másik esetleg a bannolás- ami nem-, a harmadik a hétvégi free Survivalba gikszer akadt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41604) VTom válasza Snip3r_HUN (#41601) üzenetére


VTom
veterán

Banhammer :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#41605) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#41601) üzenetére


Anonymus23
veterán

Végre megoldják, hogy ne lehessen loot generátort használni ;]

;) - The Power of the Light Side

(#41606) norti


norti
addikt

Belépési problémákat javítanak csak, ne legyenek nagy elvárásaitok :)

(#41607) arnikusz válasza norti (#41606) üzenetére


arnikusz
veterán

Ne legyen ünneprontó. :O

Mostanában miben tolja kérem?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41608) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Na a classified végső megoldás szett összeállt, mondjuk közel sem végleges. A deadeye-hoz és a magányos csillaghoz pedig 1-2 item kell még.

[link]

Ma amúgy is elég jókat sikerült nyitni :

[link]
[link]
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41609) FaTHI


FaTHI
őstag

Én elővettem újra a jó őreg exotic karabélyos cuccost. Ez a Ninja bike-os móka szerintem jelenleg leginkább Pve-re való, kivétel a D3-as szett. Ott azért lehet variálni rendesen. Ha esetleg valaki tud valami jó kombót akkor szivesen meghallgatom, bár próbálkoztam már alpha+ragadozóval, illetve ragadozó csapásmérővel is, de a sebzés, és a képzetség elmarad az exoticus cuccokétól!

[ Szerkesztve ]

(#41610) norti válasza arnikusz (#41607) üzenetére


norti
addikt

Többnyire tengernyi munkában, de amikor van időm vegyes exotic.

(#41611) Snip3r_HUN válasza FaTHI (#41609) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

3 Predator + 2 Banshee + NinjaBike (2 Banshee helyett akár 2 Alphabridge is jó)

Közben :

"Maintenance - August 18th, 2017

Greetings Agents,

The servers will shut down for maintenance on Friday, August 18th at 09:30 AM CEST / 03:30 AM EDT / 12:30 AM PDT. Estimated downtime is approximately 3 hours."

"[Changelog] - August 18th - Maintenance

Here are the changes to be implemented with the August 18th maintenance.

Fixed an issue where agents were stuck on the loading screen, after choosing a character, due to having a certain Padded Scarf equipped on that character. The scarf will now be unequipped automatically."

...és erre kell nekik 3 óra ? Vicc!

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41612) arnikusz válasza FaTHI (#41609) üzenetére


arnikusz
veterán

Amit Sniper írt használják főleg DZ.
Nálam a következő 2 most, a Sag helyett Lvoa-C.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41613) kovi7001


kovi7001
csendes tag

Greetings Agents,

The servers will shut down for maintenance on Friday, August 18th at 09:30 AM CEST / 03:30 AM EDT / 12:30 AM PDT. Estimated downtime is approximately 3 hours.

Changelog.

Here are the changes to be implemented with the August 18th maintenance.

• Fixed an issue where agents were stuck on the loading screen, after choosing a character, due to having a certain Padded Scarf equipped on that character. The scarf will now be unequipped automatically.

Please follow this thread for any updates as the maintenance progresses.

Thank you,
The Division Team

(#41614) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Holnap próba DZ-ben,jónak tűnik ez a 20% damage buff gyujtó,- vagy frag gránát deaktiválása után.
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41615) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#41614) üzenetére


arnikusz
veterán

Igen, jónak tűnik, majd kérünk beszámolót.

Nálam egyenlőre 2 táska van Végsőből, hétvégén megpróbálom összekaparni a maradék 5 elemet.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41616) kiserik válasza arnikusz (#41597) üzenetére


kiserik
senior tag

Én vissza néztem az 1.7-re a réges rég nem használt D3 szettemmel, tűzfegyver 7000+ és olvad minden szépen. Kihívás szinttel bezárólag nincs akadály soloban.

(#41617) arnikusz válasza kiserik (#41616) üzenetére


arnikusz
veterán

Ninja Bike-os örület miatt próbáltam, de így van ahogy mondod megy vissza a Ferro maszk és a Savage kesztyű. Ezzel a kettővel csináltam végig 2 alttal az LS-ket.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41618) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#41608) üzenetére


Anonymus23
veterán

A bagoly az direkt van az M4-en, vagy mást kellett pörgetni és ez maradt?

Ma amúgy is elég jókat sikerült nyitni :
Mikor nem? :K

;) - The Power of the Light Side

(#41619) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

hurrá... :/

(#41620) LÁZ válasza Mr Chapel (#41619) üzenetére


LÁZ
addikt

karbantartás fél1ig :K :(

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#41621) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#41618) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az Adept 1.6.1-ből maradt rajta, de lehet rá másik talentet pörgetni mivel ez az M4 így esett.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41622) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#41621) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem is van egy ilyen M4, a bagoly+Ádáz + még valami, közel maxos sebzéssel, csak sajnos nem adja a "nagyon sok" CHC valahogy...
Próbáltad már? Jobb mint valami direkt sebzést adó tálent?

;) - The Power of the Light Side

(#41623) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#41622) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem tudom hogy nerfelték-e már mivel volt róla szó,de 1.6.1-ben az egyik legjobb talent volt,immunizer+booster shot-tal ~160k elektronikával és 32-40% skill haste mellett folyamatosan +42.5% crit esélyig lehetett stackelni a talentet.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41624) LoneWolf28 válasza Snip3r_HUN (#41623) üzenetére


LoneWolf28
újonc

Tegnap vagy tegnap előtt próbáltam és még működött az adept stack-elése.

(#41625) simonl


simonl
tag

Mindekitől előre bocs ha esetleg megsértődik....még az is előfordulhat, hogy én vagyok tudatlan és/vagy túlságosan leegyszerűsítem a dolgokat.
Lelekes olvasója vagyok a fórumnak de ami napok óa megy az kb. olyan mint a középső csoport egy átlagos zuglói óvodában.

Miben válozott ez a játék a patch kiadása óta? Miben reménykedtetek?
Most komolyan, kedd óta tanult, itt-ott családos, felnőtt férfiak egy piros hátizsák után rohangálnak ész nélkül ? Ez a cél?
És most ezt lehet lila (fertőzött) környezetben?
Király....
Mivel ez nyilván nem mindig sikerül, megsértődtök és fennhangon nyomjátok, hogy "énmostmáraztánde ténylegsohaneméstörlömapicsába".
Mintha ez érdekelné a világ egyik legnagyobb kiadóját, hogy Ti itt Európa keleti oldalán mit sírtok össze a fórumon.
Persze aznap este mindenki ott ül és csinálja egymás után, unos untalan ugyanazokat a küldetéseket, hogy ládákat nyitogassatok.

Engedjétek el...... ha pedig a társaság miatt játszotok akkor nyomjátok, ne itt sírjatok felnőtt férfiként b+.

Nem kibicként írom ezeket nektek, nekem is több mint 1600 óra játékidőm van benne.
De tudni kell elengedni dolgokat, tárgyakat.....

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#41626) #75376384 válasza simonl (#41625) üzenetére


#75376384
törölt tag

Napok óta? Itt mindig ez megy. :D
Csak aztán vigyázz kinek szólsz be, mert jól lelőnek dz-ben ha meglátnak.

(#41627) body007 válasza simonl (#41625) üzenetére


body007
addikt

Ez egy fórum. Erre való ;)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#41628) Snip3r_HUN válasza #75376384 (#41626) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szerintem nem ok nélkül van háborgás mindig,a Massive ígéretei aligha szoktak teljesülni,kivéve talán a nerfelést mert az nagyon megy nekik.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#41629) VTom válasza simonl (#41625) üzenetére


VTom
veterán

Nem sok értelme volt ennek a hsz-nek, de köszönjük.. :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#41630) Anonymus23 válasza simonl (#41625) üzenetére


Anonymus23
veterán

Miben reménykedtetek?

Ebben pl:
* Fixed a bug where players could run faster than they should by spamming the sprint button.

meg ebben:
* Added a hard cap on RPM for all weapons. It will no longer be possible to overcome the RPM limitation of a weapon, no matter what shooting method is used.

De hát bukta :DDD

Ebben még azok is reménykedtünk, akik nem fejeztük be, és még toljuk, amíg kedvünket leljük benne.
És akkor ehhez kinek mi köze?
Senki sem a "piros hátizsák után rohangál" hanem a játékélmény után, amit kinek mi ad meg ebben a játékban.
Én megértem azok csalódását, akik elsősorban PvP-ztek, mert a fenti 2 javítás rohadt sokat segített volna nekik, ehhez képest tényleg hatalmas blamázs, de sokkal inkább az, hogy az Ubi/Massive mint ha semmi se történt volna (nem is) ül a babérjain.

Egyébként meg: legyetek részesei a közösségnek, és adjatok is hozzá valamit, akkor lehet zajongani a "sírás" miatt, de addig csak kötekedésnek hat minden ilyen 1x-1x bedobott vélemény nyilvánítás.

;) - The Power of the Light Side

(#41631) simonl


simonl
tag

Ha egy multi ellen akartok, akarunk fellépni ahhoz összefogás és nyilvánosség kell.
Sajnos, mi magyarok ezek ellen genetikailag be vagyunk oltva.

Ám ha mégis, akkor valaki találja ki és szervezze meg, hogy pl. Magyarországon egy nap senki nem indítja el a játékot.
Ehhez persze kell egy jókora hype is, hogy minél szélesebb körben tudjanak róla, írjanak róla, terjedjen, 2menő legyen" NEM elindítani a Divizsönt.
Be lehetne venni ismert Youtubereket is. 500e s feliratkozásnál az már minden 20. ember az országban.
Talán követik más országok is....talán....

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#41632) simonl válasza Anonymus23 (#41630) üzenetére


simonl
tag

Valóban rossz napom van, de nem kötekedni akartam ;)

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#41633) Lifer092 válasza simonl (#41625) üzenetére


Lifer092
senior tag

Pont az ILYEN hozzászólások indítják be a flame"throwert" itt. Hogy mindig van aki beleköt abba hogy itt néhányan panaszkodnak erre - arra. Miért baj ez, nem értem? :U

Az hogy felnőtt férfiként ki mi után rohangál az egyéni döntés, van aki nők után, van aki a pénze után, vannak akik a NinjaBike után. - Köztük én is az utóbbi után. - Attól hogy valaki felnőtt, és férfi, és esetleg családos még lehet a kikapcsolódása a játék délutánonként/esténként. Nincs ezzel semmi baj, és azzal sincs hogy ha valaki panaszkodik azért, amit ismét nem sikerült megoldani a stúdiónak.

Igen, nem a PH-s Division fórum a Massive elsődleges látótere, de tök mindegy, azokkal sem foglalkoznak akik a hivatalosra írnak be...

Na de mindegy, evvan'.

[ Szerkesztve ]

(#41634) bombibmw válasza simonl (#41632) üzenetére


bombibmw
veterán

Nekem is volt néha rossz napom és amikor leültem játszani egy ilyen nap után, de csak a csalókkal, meg a gyorsfutókkal találkoztam, minden egyes szerveren, akkor azért nem dobott fel annyira.
Ez a peccs elvil3g javította ezeket, csak gyakorlatilag nem.
Beleférnek ezek a hsz-ek szvsz, ha már nincs miről beszélni nagyon, csak arról, hogy ki mit lootolt, meg ki tett hozzá valamit a hatszázadszor belinkelt szettjéhez.
Nekem ezek már unalmasabbak egyébként.
Peace!

(#41635) arnikusz


arnikusz
veterán

Ahogy a 90-es években mondá a nemzetiségi mama a frissen nyitott szupermarketben az ordító gyerekének-"Ne ríjjál má veszek neked gyíkos pólót."

Egyébként meg a hsz-eket lehet pörgetni mindenki biztos megtalálja köztük ami az ő számára érdeklődésre adhat okot.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41636) body007 válasza arnikusz (#41635) üzenetére


body007
addikt

Ez a "gyíkospóló" mekkora szöveg volt már :DDD

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#41637) #92704512 válasza simonl (#41625) üzenetére


#92704512
törölt tag

Engedd el! Ne olvasd! Pláne ne írj! (No offense.) :N

(#41638) LÁZ


LÁZ
addikt

hallelujah...még 1 server down... :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#41639) Rossonero89 válasza #75376384 (#41626) üzenetére


Rossonero89
tag

Ez jó volt... :D :D

Más:
Igen, én is fel vagyok háborodva, pl ezen a rohadt arcmaszkokon. Valaki leszarja biztos, de egy külső nézetes játékba, ha valami cicoma van, azt szeretném látni a karakteren. És nem arról volt szó, hogy csak az első 50 faszkalap kapja meg, akik szétcsalják a játékot, meg glitchelik. Csak meg kell nézni a GE toplistát.
Megint azoknak kedvezett ez a tetves massive, akik szétcsalják (lopják) a játékot! Elmennek a kúrva anyjukba! Ennyi!

[ Szerkesztve ]

(#41640) Harambee


Harambee
tag

Halihó :)
most hogy bejött az 1.7 milyen settet ajánlotok pvpre iletve pvere ?
Köszi a választ :)

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#41641) Ellia


Ellia
addikt

Hali!

Kicsit visszanéznék a játékba, hogy mennyit változott de csak az underground DLC van meg. Ér valami hátrány a többi DLC hiánya miatt (csak ott elérhető cuccok...stb)?

(#41642) Rossonero89 válasza Ellia (#41641) üzenetére


Rossonero89
tag

Semmi! A last stand tele csalóval, a survival meg egy forintot nem ér!

(#41643) Ellia válasza Rossonero89 (#41642) üzenetére


Ellia
addikt

Szóval a csalókkal még mindig nem kezdtek semmit? :/

(#41644) Anonymus23 válasza Ellia (#41643) üzenetére


Anonymus23
veterán

Dehogynem kezdtek!
Mindenféle ranglistával és azok jutalmával jutalmazzák őket :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#41645) Ellia válasza Anonymus23 (#41644) üzenetére


Ellia
addikt

Most veszitek el a kedvem... :D

(#41646) LÁZ válasza Ellia (#41645) üzenetére


LÁZ
addikt

pve területen lehet molyolni a global eventekkel még pár napig, meg majd havonta 1 hétig, hogy legyen jobb cuccod, pvp maradt a régi, kb. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#41647) arnikusz


arnikusz
veterán

Végső megoldás farmoló:

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#41648) TommyS_27 válasza arnikusz (#41647) üzenetére


TommyS_27
senior tag

A mellényről átraknám a staminát elektrora. Amúgy elég jónak néz ki!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#41649) Jocikablack


Jocikablack
tag

Ez a classifield az év szivatása. Kb 25 db cf cuccom van, de egy komplett szett még nem jött ki 😂😂😂

(#41650) arnikusz válasza TommyS_27 (#41648) üzenetére


arnikusz
veterán

Meglróbálom úgy.
Viszont szomorú tény, hogy a classified szett a 2 tulajdonság pörgetési lehetőségével simán lenyomja a ninjabikeos kombókat és ezen csak 2 ilyen elem van.

Maszk vadászoknak ajánlott a Lexington farm, ma 16-17 ig toltam 5 kört és 4 PVE bosst, adott 4900 GE tokent, de nem ez a lényeg, folyamatosan próbáltam fejlövést zsákolni és 3000 körüli listaértékről felment 6057-re.
Keddig terv 100 Lexington, hátha összejön egy teljes Végső szett.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.