Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) frame>24 válasza Mukorka (#2350) üzenetére


frame>24
addikt

A whispmother sem semmi, de nekem annál nehezebb volt a Dragur Deathlord, pláne az íjász, ami a Labyrinthian mellett van!
Egy shouttal kinyírhat, vagy bekábít, és egy nyílvesszője halál.
Adept nehézségen úgy öltem meg, hogy mindig egy oszlop mögött álltam, ahonnan ki-kibújtam lőni. A flame atronachom addig tudta lőni, amíg az impact miatt kábult volt, aztán azt is egy lövéssel "bannolta." Vagy a 10. alkalomra sikerült (nem akartam otthagyni).Ha meg ebony fegyverrel ütöd, a cucc megsemmisül.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2352) Lenry válasza Mukorka (#2350) üzenetére


Lenry
félisten

én igen, rohadjon meg. akkor tudtam csak megölni, amikor beakadt egy sziklába. rálőttem egy vagon nyílvesszőt, mire megadta magát

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2353) GypsFulvus2 válasza whitezo88 (#2348) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Resist poison potit nyomjál harc előtt. Lehet, hogy lesz később olyan disenchantolható tárgy is, amivel resist poison armort lehet csinálni, bár eddig még még nem találtam.
frame>24 Megsemmisül a fegyver?? AztaQ, leszenk itt még kihívások Master szinten... Kezdek aggódni.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2354) whitezo88 válasza Mukorka (#2350) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem, de ami még vicces volt tegnap az egy óriáspók egy alagútban. két gyors ütés után megölt, aztán messziről sneakelve lőttem. ő meg csak toporgott, nem jött fel :D így tudtam megölni apránként sneak attackban.

még jó amúgy hogy lehet nehézséget állítgatni, mert elég sok hajam kihullna. nem is beszélve a még több elvesztegetett időről.a

(#2355) lumpen_stex válasza westcoastog (#2314) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

igyál vért akkor nem látszik hogy vámpir vagy. sok előnye van egyébként.

(#2356) Mukorka válasza Lenry (#2352) üzenetére


Mukorka
addikt

De legalább egy tápos fireball staffot dobott mire belehalt a tonnànyi átokba és nyílba... A pofátlanja ellenem uszította a familier farkasomat amit külön staffal idéztem :(( :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2357) KonzolKartel

Én azt nem értem, hogy hogyan tudok előrébb lépni a vámpírságomban:).
Szerintem én még mindig az első fázisban vagyok, pedig vártam már vagy 4x-5x 24 órát, és ennyiszer ugye ittam is vért.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#2358) Mukorka válasza KonzolKartel (#2357) üzenetére


Mukorka
addikt

Hát ez az, ne igyál vért

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2359) kornel76 válasza raus (#2347) üzenetére


kornel76
aktív tag

Igen a virágbolti nem jegyzi meg.....

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#2360) Enton


Enton
addikt

Most látom mindenki itt beszél a nehézségi fokról, meg hogy majd átállítja ha már nehéz lesz.
Hol lehet ezt babrálni.
Nekem egyáltalán nem rémlik hogy tölem bármikor is kérdezte volna milyen nédhézségen akarok játszani.

Az átöltözös tippeket meg köszönöm szépen.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2361) Sonja válasza Enton (#2360) üzenetére


Sonja
veterán

Játék közben hozd be a menűt, majd System -> Settings -> Gameplay és itt van a Difficulty! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2362) Digital


Digital
addikt

Tiszteletem!
Aranykaromra lenne szükségem!
Ott állok a három gyűrűs ajtónál, a sorrend már megvan, de kellene egy aranykarom is az átjutáshoz!
Állítólag a pókos terembe a behálózott harcosnál volt, de én ott nem szereztem meg.
Valakinek ötlete?
:R

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#2363) Lenry válasza Digital (#2362) üzenetére


Lenry
félisten

keresd meg, b*zd agyon. a karom nélkül nem jutsz tovább

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2364) stevve válasza Digital (#2362) üzenetére


stevve
nagyúr

Ha elfut, akkor is megöli valaki jó eséllyel kicsit messzebb. Ő lesz a "kulcs".

(#2365) Digital válasza Lenry (#2363) üzenetére


Digital
addikt

Akkor vissza kell fordulnom....

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#2366) KonzolKartel

szóval, akkor várjak 24h-t és utánna ne igyak.
ezt csináljam meg háromszór, és akkor a harmadik fázisba kerülök?
állítólag az a legjobb.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#2367) Alg válasza csab991 (#2333) üzenetére


Alg
veterán

Igen, az ha jól emlékszem Whitrerun-tól nem mesze keletre, a folyó északi oldalán van, kb. a banditás hidas torony magasságában.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2368) Mukorka válasza KonzolKartel (#2366) üzenetére


Mukorka
addikt

Akkor jobban fog az életed fogyni nappal viszont a legerősebb képességei lesznek

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2369) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Tegnap megfordult a fejembe, hogy újrakezdem a játékot, úgy, hogy nem nagyon költöm el a perkeket. :F Lehet öngyilkos mozdulat lenne.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2370) imibogyo válasza Inv1sus (#2369) üzenetére


imibogyo
veterán

Hát nem tudom...

Egy darabig biztos tudod húzni a dolgot. De később főleg egy-két durvább dungeon-ban már lehet kevés lennél. Bár elvileg itt is skálázódnak veled az ellenek, szóval egy próbát megér.

Amúgy én is újra fogom kezdeni, mert szerintem nem sikerült túl jól a karakterem. :(

(#2371) Inv1sus válasza imibogyo (#2370) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ennyiből rossz a játék. A morrowind-ot is amikor először végigjátszottam, nem tudtam eladni a cuccaimat sehol, mert mindenkit megloptam és nem tudtam, hogy kitől mit.

Itt meg most az a gondom, hogy többféle ágat elkezdtem fejleszteni, és ráébredtem, hogy másképp kellett volna.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2372) Mukorka válasza imibogyo (#2370) üzenetére


Mukorka
addikt

A sárkànyok fixek meg szerintem sok màs lény is. Annyira nem lehet rossz a karaktered, ez a lényeg, valamiben jobb mint az átlag. Rpg :)
Legalább 50 level van ami 50 kiosztható cucc , ez elég 4-5 skilllfa kimaxolàsára

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2373) KonzolKartel válasza Inv1sus (#2369) üzenetére

Én is bele estem ebbe a hibába.
Túl sok ágra dobáltam a perkeket. Sőőőt én azt hittem, hogy addig nem fejlődik egy skillem sem, amíg el nem költöm a perket :F :W. Ez jópár szintíg tartott, és sikerült nekem is négy ágra raknom. Light armor, One handed sword, archery, smithing.
És had ne mondjam, nem vagyok túl táp:). Bár mindent legyakok, de alap nehézségi fokozat, és így sem az van, hogy beállok a sárkány elé, és két csapásból megölöm...Elbújok, és 10-15 nyilazás és kimúl.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#2374) lumpen_stex válasza KonzolKartel (#2344) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

az íj nagyon op. van gyors módszer a fejlesztésére. van egy fickó talán wood elf akit fel tudsz venni társnak, az oktat ijászatot. amikor elküldöd be kell nyomni gyorsan a párbeszédet és fizetni a tanitáséert aztán újra felvenni és ott lesz az invertorijában a pénz, azt kiveszed és ujra elküldöd..

az íj nagyon op a 3x-os stealth bonusszal:

http://www.youtube.com/watch?v=GLFf0o9t1_8

(#2375) KonzolKartel válasza lumpen_stex (#2374) üzenetére

szintlépésenként max 5 skillt adhat asszem. Ő master trainer? Mert ha nem akkor meg egy idő után nem tud már rajta húzni.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#2376) Beerwolf válasza KonzolKartel (#2375) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Nem master, csak 50ig lehet felmenni vele.

(#2377) Lenry válasza lumpen_stex (#2374) üzenetére


Lenry
félisten

itt egy leírás erről

itt van egy 75-ös arc is

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2378) imibogyo válasza Mukorka (#2372) üzenetére


imibogyo
veterán

Hát végülis nem olyan rossz karakter, csak mondjuk igazából nem arra használom amiben amúgy jó. :B
Khajit-tal játszom, de nagyon eltolódtam a varázslás irányába, meg mondjuk a nyilazás a másik kedvenc.

Tehát jelenleg a Destruction, Restoration, Archery ágakat fejlesztem. Ritkán kardozom, plusz pajzs, tehát az egykezes skill nem nagyon nő, csak ha beszorítanak. Bár most, hogy megszereztem Sky Haven-ből a Blades páncélzatot, plusz a sárkányölő kardod lehet változni fog a felállás.

Amúgy még csak level 14-es vagyok, mert nincs nagyon időm játszani lakásfelújítás plusz munka plusz mesterszak mellett. Ma is megyek haza csempézni a fürdőt. :(

Inv1sus: én csak három ágat kezdtem el fejleszteni.

(#2379) Inv1sus válasza lumpen_stex (#2374) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én ezt direkt nem használtam ki, mert semmi értelme. Elrontja a játékélményt.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2380) Inv1sus válasza Lenry (#2377) üzenetére


Inv1sus
addikt

pár napja nem jelennek meg a képek ezek az oldalon. Csak nálam?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2381) Mukorka


Mukorka
addikt

Szerintem nem nagy tragédia hogy több helyre osztotok perket. Így ezekből jók lesztet max nem a legjobbak de szerteágazó így. Én des, one handed, res-re gyúrok. Smithinghez 2 perk kell 60 skillel mert akkor tudok mágikus dolgokat is turbózni. Némi perk a speechre és a maradék a többi mágiára :)

Csak master trainernél nem érdemes lvl 50 alatt képezni?

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2382) westcoastog válasza Neoteric (#2324) üzenetére


westcoastog
veterán

Megvenni? Mert már elcsesztem egy csomó pénzt hogy 25-re felnyomjam. :D

(#2355) lumpen_stex
igen azt fogom majd.

[ Szerkesztve ]

(#2383) lumpen_stex válasza Inv1sus (#2379) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

én sem, miközben farmoltam a bőrt felhuztam az ijjászatot is.

(#2384) imibogyo válasza Mukorka (#2381) üzenetére


imibogyo
veterán

Nekem Smithing-re meg Speech-re még költöttem perket, mert még nem volt sok pontom, azokat inkább harcra dobtam el.

Amúgy lehet nagyon láma kérdés fog következni, de mi befolyásolja pontosan az Enchanting lehetőségeket? Leszedtem egy varászló ruhájáról egy 12% magic resist 75% mana regenerate enchantot, de amikor ráraknám a Blade páncélomra, akkor csak 5% és 20% lesz belőle...

Én a következőkre gondolok, javítsatok ki ha tévedek:
- enchanting ág fejlettsége
- lélekkő nagysága töltöttsége
- és az enchanting szintem

Van még valami ami befolyásolja? Mert én azt gondoltam, hogy leszedem és ugyanúgy rá tudom majd rakni másikra, és majd mekkora király leszek Blade páncélban meg 75%-os regen-el. De tévedtem.

[ Szerkesztve ]

(#2385) lumpen_stex válasza Mukorka (#2381) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

szerintem egyáltalán nem érdemes trainer-től képzést venni. később már 2..3k-t is elkérnek egy szintlépésért...

(#2386) lumpen_stex válasza imibogyo (#2384) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

az enchanting szintje, az enchanting ágra rakott perk-ek, a lélekkő minősége pl ha fegyverre teszed, akkor csak a használat számát határozza meg ruhánál viszont az enchant erejét.

potion-okkal lehet befolyásolni az enchant erejét és szerintem van ruhadarab is bár eddig még nem találtam, viszont a smithing-hez és a alchemy-hez is van.. akkor kell hogy legyen.

szerintem az enchanting-ot érdemes felhúzni 100-ra persze, csak egy ágon mert akkor egy dologra két enchant-ot is tudsz rakni, ugyanígy a smithing-et is érdemes felhúzni, mert akkor legendary cuccokat tudsz csinálni és hamarabb hozzájutsz erősebb darabokhoz.

(#2387) Mukorka válasza lumpen_stex (#2385) üzenetére


Mukorka
addikt

Jaa hogy az is emelkedik a szinttől függően :)
Akkor jó ha master mert akkor amikor màr lassú a fejlődés.

Ezekből a stone cuccokból egyszerre egy lehet aktív? Mert én kivettem a követ, nincs fénysugár sem és mégis használgató egy képesség.

Throw voice sárkànyok ellen jó? A többi szintjèt is lélekkel oldhatom fel?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2388) KonzolKartel

Nightingale bow-nál találkoztatok már jobb darabbal?

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#2389) imibogyo válasza lumpen_stex (#2386) üzenetére


imibogyo
veterán

csak egy ágon mert akkor egy dologra két enchant-ot is tudsz rakni
Ne haragudj ezt nem értem. Nem akkor jó, ha a teljes képesség "fát" (jelen esetben az Enchanting-ot) maximumra fejleszted minden téren? Ezt az egy ágat nem vágom.

És azokat a potion-okat mikor kell használni? Tehát az enchant folyamat előtt közvetlenül és véglegesen növeli az enchant erejét, vagy harc közben és csak ideiglenes növeli azt?

(#2390) Qru válasza Spyd (#2349) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tab -> Magic menü és ott ha rámész az active effects-re akkor kírja pirossal.

Tegnap én is vámpír lettem miután kipucoltam egy vámpír tanyát de szerencsére gyorsan kikúráltam magam.

#nincsbennetarcsi

(#2391) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Amikor megölök egy sárkányt, mi történik. Azt tudom, hogy elszívom a lelkét, de ezzel mit lehet kezdeni? :F

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2392) imibogyo válasza Inv1sus (#2391) üzenetére


imibogyo
veterán

A kiáltások aktiválására tudod felhasználni őket. ;)

(#2393) Lenry válasza imibogyo (#2389) üzenetére


Lenry
félisten

az enchant fája még az elején kettéválik, gondolom erre gondol a kolléga, bár aztán a legvégén (ami pont ez a perk, hogy egy itemre két enchant) összeágazik, így aztán mindegy, hogy melyik ágat viszed.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2394) Mukorka


Mukorka
addikt

Most olvastam hogy lehet nyergelni a lovakat hogy gyorsabban fussanak. Meg azt is hogy a lopott ló fut csak el, tudnám az enyèm hol van akkor...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2395) Spyd válasza Qru (#2390) üzenetére


Spyd
csendes tag

Köszönöm

Leírnád nekem egyszerűen, hogy lehet kigyógyulni a vámpírságból ?
és ha egyszer kigyógyultam, akkor immunissá válok örökre ?

Köszönöm

(#2396) imibogyo válasza Lenry (#2393) üzenetére


imibogyo
veterán

Áhh, köszönöm. Így már világos.

Mukorka: igen én már találtam nyerget. Ha jól emlékszem Sky Haven-ben van egy. :K Bár még nem próbáltam ki.

(#2397) Inv1sus válasza imibogyo (#2392) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ezt hogy érted? Anélkül is tudok Shout-olni, hogy sárkányok lelkét szerezném meg (1 shout-om van és már hármat öltem meg).

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2398) KonzolKartel válasza Spyd (#2395) üzenetére

egy sima cure common disase potival is ki tudsz gyógyulni, vagy bármelyik templomban egy szobor áldásával is.

inv1sus:

kb. semmire nem jó, hogy elszívod a lelkét. ne várj tőle semmi extrát.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#2399) Lenry válasza Inv1sus (#2397) üzenetére


Lenry
félisten

barlangok mélyén meg egyéb helyeken lehet új shoutokat találni (világító kék véset a falon)
ezeket ha megtalálod, megkapod, de használni csak akkor tudod, ha legelőször aktiválod egy sárkánylélek felhasználásával.

javaslom Vistaboy cikkének idevágó oldalát

(#2398) KonzolKartel te is olvasd el ugyanezt, mert úgy látom neked se jött át...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2400) westcoastog válasza KonzolKartel (#2398) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez komoly? Jó hogy elkezdtem a kikúráló küldetést. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.