Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Sonja


Sonja
veterán

SPOILER!!!

Ki melyiket választotta? Megölte Kematu-t és megmentette Saadia-t, vagy Kematu oldalára ált? :F Nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a jobb. :( Ha nem ölöm meg Kematut, akkor kapok tőle 500 aranyat. Ha viszont megölöm, akkor Saadia-tól kevesebbet kapok, viszont Kematu "otthonában" van egy láta tele jó cuccokkal. Szóval, ki melyiket választotta, aki már tart it? :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2202) kulfoldi válasza Cucuska2 (#2200) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Ez nem igy van... En 15. szinten mar vettem adept destr. spelleket, tehat a 3. szintu 40-et sebzot (kb. 40-es destr-al). (asszem fireball, firecloak, stb.) Persze meg nem hasznalom oket, mert a perk pont nelkul meg tul sokba kerulnek, a perk pont meg 50-es destr. utan elkoltheto.

@Vistaboy: Nekem se mukodik az a gomb, biztos bug. De nincs semmi a kapu tul oldalan, csak a kijarat a dungeonbol. Tudom hogy latszik ott egy chest, de nincs benne semmi ertekes. Tudom mert megneztem. Ha erdekel hogy nem talalsz ott semmit, akkor menj vissza a dungeon bejaratahoz, vissza nyilt terepre es indulj meg eszakkelet iranyaba. Elegge el lesz dugva, es csak a kisterkep fogja mutatni, de ott lesz a masik lejarat.

(#2203) #57919488


#57919488
törölt tag

A régi Elder-ek lehet ilyenek voltak amik 25-ös lépcsőkkel rendelkeztek de itt a perk-ek miatt szerintem kb. adottak. Tehát nem kell neked 75-ös szintűnek lenned, ha csak Destro-ra gyúrtál és az 100-as akkor tudd már megvenni 20-as szinten is.

(#2204) warcat


warcat
veterán

Van egy rakat spell,amit megfelelö skillpont hiányában nem is látsz vendornál.Bound bowhoz amit az orvgyilkosommal szeretnék használni, pl 50es conjuration kell.

EA: It's in the crate!

(#2205) #57919488


#57919488
törölt tag

Ami még fura, hogy Warrior-al mászkáltam és egy csomó olyan növényt találtam amiből restore magicka potit tudok csinálni, Mage-el is elmentem arra, hogy kicsit farmoljak erre fele annyi növény se volt. Ez olyan mint mikor Mage-el csak olyan cuccokat találok ami a másik 2 class-nak jó :(

(#2206) stevve válasza Sonja (#2201) üzenetére


stevve
nagyúr

SPOILER!!!!!

Én megöltem Kematu-t az xp és a cuccok miatt. A csajtól így többet kaptam jutalmul (összeadva a zsákmánnyal) és legalább beengednek Bannered Mare-be. Ha kiadod, utána szó nélkül megtámad és a társad végez vele. A történetre nincs hatása egyik megoldásnak sem.

[ Szerkesztve ]

(#2207) Cathfaern válasza Xerxész (#2198) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

4. Csak koncepció

(#2208) TTomax


TTomax
nagyúr

Sziasztok én is beléptem a klubba. : )eddig nagyon bejön!! : ))

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2209) Szergey007


Szergey007
csendes tag

Srácok had kérdezzek valamit!A golden clawot hol veszem fel?mert az ajtónál ott vagyok, de a golden claw nincs nálam.Hol találom meg?

(#2210) Sonja válasza stevve (#2206) üzenetére


Sonja
veterán

SPOILER!!!

Igen, erre gondoltam én is, de egyszer megpróbáltam, és megölt. :( Elég nehéznek tűnik. :F :B 6 "katonája" van + ő maga. Kemény dió lesz, már látom előre. :D Az jó, ha nincs hatással a történetre. Köszi! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2211) vzsryl válasza matyi94 (#2182) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Rajta maradt, és gyorsan elcsentem. :)

Egyébként meg ideges lettem, amikor megint a kapuhoz értem, mert akkor már ott volt egy élőhalott, akit legyaktam, és nála volt a diamond claw, tehát amikor először ott jártam, akkor is ott kellett volna legyen, de bebugolt, mert nem volt ott senki. Szóval megszívatott a játék egy kicsit. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#2212) Mukorka válasza Szergey007 (#2209) üzenetére


Mukorka
addikt

SPOILER!!!

Akit levágtál a pókhálóról faszit , na annál lesz.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2213) Szergey007 válasza Mukorka (#2212) üzenetére


Szergey007
csendes tag

az elfutott

(#2214) atidzsiforc válasza Sonja (#2210) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En is megoltem, gazporkolo spell+folyamatos hatralas+baromi sok poti, mert nagyot ut a tag.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#2215) Brent válasza Szergey007 (#2213) üzenetére


Brent
aktív tag

Spoiler!

Akkor ezt csúnyán elb@szarintottad.. :D
Nem szabad elengedni, meg kell ölni.

Tölts vissza egy korábbi mentést és végezd ki.

[ Szerkesztve ]

(#2216) stevve válasza Sonja (#2210) üzenetére


stevve
nagyúr

SPOILER!!

Nekem is vagy negyedjére sikerült lekaszabolni... de megérte. :K

[ Szerkesztve ]

(#2217) Mukorka válasza Szergey007 (#2213) üzenetére


Mukorka
addikt

:D Hát akkor az FAIL. Egyébként szerintem pont belefutott pár csúnya srácba akik legyakták illetve pont utána volt egy csapda amit nem kerülhetett el így szerintem ott fekszik valahol holtan.


Az új víz nagyon tetszik :)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2218) Inv1sus válasza Mukorka (#2189) üzenetére


Inv1sus
addikt

Köszi, de nekem ez azért kellett volna, hogy az fps ne csökkenjen le az ilyen helyeken. Ez meg ugye csak a textúrát cserélni ki, ami elvileg nem gyorsítja a játékot (hozzászólások alapján). Akkor inkább bennehagyom, mert hozzátesz a játékhoz. De azért kösz. :U

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2219) Szergey007 válasza Brent (#2215) üzenetére


Szergey007
csendes tag

És ilyenkor mi van mert automentés sincs a hely elött? Előről?
nem csinál a game pályarészenként mentést?

[ Szerkesztve ]

(#2220) Mukorka válasza Inv1sus (#2218) üzenetére


Mukorka
addikt

Valamit biztos ér... Egy próbát megér talán , kivenni elég könnyű ha nem segít rajtad :)


Következő karakterem :D

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2221) kulfoldi válasza Szergey007 (#2219) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Nem futhatott el... Nezz korul alaposan a foldon, biztos megoltek a draugrok.

(#2222) Szergey007 válasza kulfoldi (#2221) üzenetére


Szergey007
csendes tag

Kösz meg van közben megtaláltam!Tényleg megölték!

(#2223) matyi94


matyi94
senior tag

Mivel az előbb nem kaptam választ, kérdezném mégegyszer: Jár valami plusszal, ha végigcsinálom a companionos küldiket? A trainereik ingyen fognak utána tanítani? A thieves guild nem ér többet?

Legyen szép napod!

(#2224) kulfoldi válasza matyi94 (#2223) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Szerintem azert nem kaptal valaszt, mert hogy is mondjam...hulye a kerdes. Az osszes. Vagy nem ertem mire gondolhatsz.

Persze hogy jar plusszal. Egy csomo kuldetes, csomo targy, csomo fejlodes. Nem hiszem, hogy a trainerek ingyen tanitananak. En meg nem talalkoztam olyan trainerrel aki ingyen tanitana... Miert erne a thieves guild tobbet? Miben? Tok mas a ket csoport. Masreszt az egyik nem zarja ki a masikat, lehetsz mindkettoben tag...

[ Szerkesztve ]

(#2225) matyi94 válasza kulfoldi (#2224) üzenetére


matyi94
senior tag

Köszi!

Legyen szép napod!

(#2226) stevve


stevve
nagyúr

18+

Még hogy nincs szex a játékban. :D
Link

(#2227) Mukorka válasza stevve (#2226) üzenetére


Mukorka
addikt

HAHA :D

Szép fegyód van, miféle?

(#2228) stevve : Oké :)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2228) stevve válasza Mukorka (#2227) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem az enyém a kép, csak találtam. De amúgy valami daedra lehet így tippre.

(#2229) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok!

A dragonstone mire jó a játékban? Mert egy kicsit súlyos. :)

(#2230) Mukorka válasza torma1981 (#2229) üzenetére


Mukorka
addikt

Küldetés tárgy... Eldobni úgyse tudod de Whiterun-ban lesz rá szükség.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2231) #57919488


#57919488
törölt tag

Lenne pár kérdésem :) :
A tárhelyem mérete mitől függ?
A Mage Conju. ágon a Summoner perk (0/2) azt állítja, hogy milyen messzire lőjön pl. az idézett lény?
Házat érdemes venni vagy lehet szerezni más módon is? A dragon cuccok miatt meg nem akarok mindent hordozni de eladni sem.

/SPOILER(gyanús lehet):A Mage guild-ben megcsináltam 2 küldit de merre tovább?
Az egyik a vámpír barlangból keresett item, a másik meg a fény kutak megtisztítása volt./

szerk: enchára érdemes rágyúrni vagy hanyagolandó? Oblivion-ban mindíg jobb cuccokat találtam mint amiket csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#2232) torma1981 válasza Mukorka (#2230) üzenetére


torma1981
veterán

Köszi szépen. :)

(#2233) stevve válasza #57919488 (#2231) üzenetére


stevve
nagyúr

"A tárhelyem mérete mitől függ?"

Növelhető képességekkel vagy rucikkal.

"Házat érdemes venni vagy lehet szerezni más módon is?"

Elidegeníteni nem lehet, kilakoltatni sem, szóval érdemes venni. :D

"A dragon cuccok miatt meg nem akarok mindent hordozni de eladni sem."

Én a csontokat eladtam a francba, a pikkelyek meg páncélhoz jók. Ha van házad, tárolhatod ládában és nem terhel.

(#2234) Mukorka válasza #57919488 (#2231) üzenetére


Mukorka
addikt

A stamina növelése 10-el ad 5 kiló plusz terhelhetőséget. Ez még növekedhet áldással, képességekkel meg italokkal amik nem véglegesek

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2235) dlna


dlna
csendes tag

Sziasztok
nem tudja valaki hogy hogyan lehet belépni a dark brotherhoodba?

(#2236) thesound válasza dlna (#2235) üzenetére


thesound
őstag

a saját házadban aludni jó

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#2237) Inv1sus válasza Mukorka (#2220) üzenetére


Inv1sus
addikt

Kettővel tolod egyszerre? Végigvitted már?

Egyébként eléggé terminátoros megjelenésű. Élő poligon a belső bone szerkezeten.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2238) TTomax válasza Ilsyde (#1330) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hálás köszönet ezért,végre ki tudtam szedni az elmosodást,és nem folyik ki a szemem!! :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2239) #57919488


#57919488
törölt tag

stevve, Mukorka köszi a helpet. Mage alapon nem hiszem, hogy tennék így staminára.
A Mage kérdésekben még csak kapok valakitől választ :U

(#2240) dlna


dlna
csendes tag

És hogy tudok házat venni pl riftenben?

(#2241) Mukorka válasza Inv1sus (#2237) üzenetére


Mukorka
addikt

Dehogy-dehogy. Találtam ezt a kis mentést Nexusos, gondoltam berakom mert oltári poén :D

(#2239) K_mester: Azért párszor lehet növelni, főleg mert a futás is abból megy és még többet is tudsz cipelni ami mágusként is hasznos dolog. Nekem egyik kezemben mindig fegyver van így Battlemage felé hajlok inkább ezért is fontos hogy legyen stamina is persze jóval kevesebb mint magika.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2242) maszi99


maszi99
őstag

Éjszaka belefutottam szentjánosbogár rajba: nem semmi, hogy ilyen részletekkel is foglalkoztak a készítők (mellesleg begyűjthetők). :R
Azért ez a sok apró részlet lenyűgöz nagyon, ezt a játékot nagyon ki lehet élvezni. :))
A képen 1 közelről.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#2243) maszi99


maszi99
őstag

Jut eszembe, a sárkányból kinyert szervek (csont, karom, bőr, stb..) gyűjteni kell őket, vagy nyugodtan eladhatók, mert elég jó pénzt fizetnek érte :U
Esetleg küldetésekhez is kellhet :F

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#2244) Mukorka válasza maszi99 (#2243) üzenetére


Mukorka
addikt

Bizonyos részekből lehet majd páncélt készíteni. Pont mint DA-ban könnyű és nehéz vértet :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2245) Mukorka


Mukorka
addikt

Így kell Hardcore sárkányt vadászni. Külön figyelembe ajánlom a vizet ami módosítva lett. Kicsit nehéz nyilazni de érdemes végignézni, sikerül elkapnom :)

A vízhez használt Textúra
A játékhoz egy elég tápos ini fájlt módosítottam kicsit hogy még messzebbre lássunk füvet stb. Itt elérhető a skyrimprefs.ini és a sima skyrim.ini. Mindkettőt le kell cserélni a Docmunets mappában találhatóra, nem a játék mappájában lévőre. A Skyrimprefs.ini-ben kell módosítani a videókártya típusát mivel az itt HD 6800 Series-re van állítva. Ezen felül Full HD felbontás van beállítva , expert szinten, floatingquestmarkers nélkül. Mindneki szabdalja kedve szerint. :)

iSize H = the vertical resolution of the monitor
iSize W = horizontal screen resolution
sD3DDevice = "" name of your video

Ezeket kell átírni a saját felbontásnak megfelelően és a vga szerint.

Jó játékot!

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2246) X Factor válasza maszi99 (#2243) üzenetére


X Factor
addikt

ahogy olvastam,csont nem kell, többi meg igen.

Make things work

(#2247) whitehand


whitehand
senior tag

sziasztok! a mentéseket hogy kell kitörlöni? ha kitörlök egy mentést akkor a kitörölt mentés utáni számra ment... valaki?

[ Szerkesztve ]

(#2248) Rozsomák13


Rozsomák13
csendes tag

Sziasztok
Az én konfigommal
asrock n68 ucc alaplap
amd athlon x3 450 (negyedik mag nem aktiválható)
nvidia gforce 7600gs (512mb)
2Gb ram
elméletileg futnia kéne, de rettentően szaggat , játszhatatlan.. már próbáltam mindent levenni a minimumra de úgy sem működik. Milyen megoldást javasolnátok? plusz ram, vagy jobb videokártya, vagy esetleg valahogy még lejjebb lehetne húzni a felbontást?

(#2249) whitezo88 válasza Rozsomák13 (#2248) üzenetére


whitezo88
nagyúr

harmatgyenge a VGA, kb 5 éves legalább, és a 7es szériából is egy gyengébb. áldozz egy tizest egy rendes vga-ra. a többi elég.

[ Szerkesztve ]

(#2250) Enton válasza Rozsomák13 (#2248) üzenetére


Enton
addikt

Hasonló konfig csak 8800GT(512MB) meg két mag, és 1920*1080 minden max kivéve az árnyékok, 30-40 fps sokat ingadozik. De teljesen játszható.
De ha pénzt költesz érdemes megduplázni még a rammennyiséget, lehet az is dob rajta.
Kb 15000 pénzből meg is tudod uszni itt az aprón belül.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.