Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#7351) FrozenThrone válasza ACE- (#7350) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

És milyen árát? Ki fogja megmondani hogy éppen akkor mi az aktuális ára? :U

fricz19: Persze, mint opció teljesen jó lenne. Én is gariztattam egy GTX560 TI kártyát, majd felajánlottatok helyette egy GTX660 -ast, el is fogadtam természetesen.

[ Szerkesztve ]

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#7352) bul07 válasza ACE- (#7350) üzenetére


bul07
nagyúr

Én úgy tudom hogy azt az árat kell visszautalniuk ami a számlán szereppel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7353) ACE- válasza bul07 (#7352) üzenetére


ACE-
addikt

Igen, jelen pillanatban így működik, de csak nálunk, sehol máshol Európában. A legtöbb helyen a "limited" garancia van.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7354) bul07 válasza ACE- (#7353) üzenetére


bul07
nagyúr

Na akkor legalább ebben jók vagyunk

Mondjuk sokan ezt is használják ki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7355) Doblós válasza h1mpi (#7344) üzenetére


Doblós
aktív tag

Semmit nem mondtak Iponék,csak annyit,hogy gigabájték megcsinálták.Kérdeztem,mi volt a hiba,csak annyit mondtak,hogy nem indult el.Ennyi,de legalább most jó

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#7356) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Kisebb zavar az erőben :DDD

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#7357) ACE- válasza FrozenThrone (#7356) üzenetére


ACE-
addikt

Mit kezdesz az adminisztrációs díjjal, ha tényleg kiszállítják? :DDD

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7358) StSanya válasza FrozenThrone (#7356) üzenetére


StSanya
őstag

Tedd rá a hasznodat és add tovább... Mondjuk 500-ért. :DDD

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#7359) FrozenThrone válasza ACE- (#7357) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Nem saját kép, egy barátom küldte a nap folyamán ;)

[ Szerkesztve ]

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#7360) Doblós


Doblós
aktív tag

Na,ismételten sz@r az alaplapom,szept.29-én mentem érte,egészen tegnap reggelig bírta is,ugyanaz a hiba,nem ad képet,de minden venti pörög,minden megy.
Nem cserélték az alaplapot,hanem állítólag a Gigabyte megcsinálta nekem. :O
Egész 6 napig jó volt a deszka.
Marha jó lesz,megint várhatok 15 munkanapot,tehát 3 hetet,hogy használhassam megint egy hétig.
Mit lehet tenni ilyenkor?
Kérhetem,hogy cseréljék ki,vagy igényelhetek egy másik deszkát?
Csak mert az nekem nem pálya,meg gondolom másnak sem lenne,hogy egy hétig használ valamit,3 hétig meg semmit :(

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#7361) bul07 válasza Doblós (#7360) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha meg tudják javítani megint akkor megfogják, és ebbe az ipon se tud beleszólni, mert ha nagyker vagy a gyártó javítja az ipon saját költségén nem fogja kicserélni

Amúgy Gigabyte felellősége nem a forgalmazóé

Esetleg veszel egy másik jó alaplapot mondjuk egy jó gyártótol, és ha nem javítják hanem cserélik akkor az árát kéred vissza, viszont ha javítják akkor akkor viszakapod és eladod az aprón

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7362) ACE- válasza bul07 (#7361) üzenetére


ACE-
addikt

Rosszul gondolod, ha valaki Ipon-ban vesz egy alaplapot, akkor nem a Gigabyte-al szerződik, hanem az Ipon-al, vagyis tőle követelheti a jogszabályok betartását. És véleményem szerint, de erre is van már bírósági ítélet, a hetente elromlás, majd 3 hetes ügyintézés már jelentős kényelmetlenség, tekintve hogy az alaplap a számítógép fő alkatrésze, és emiatt nem tudja használni. Egyszer még elmegy, de kétszer már nem. Hibásan javították, nem vagyok köteles még egyszer végigvárni ezt a folyamatot. De lehet hogy kétszer meg kell tenni, talán a 3. alkalomra szokták mondani, hogy az már túl kényelmetlen.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7363) bul07 válasza ACE- (#7362) üzenetére


bul07
nagyúr

Aha és amikor mondjuk a LG negyedjére visz el egy "okos" telefont javítani de cserélni nem cseréli, homáron millió egy ilyen ügyet olvasni különböző gyártókkal, gyártó adhat ki csere igazolást

ipon megtesz mindent akár harmadjára is igen mert küldi a nagykernek vagy a gyártónak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7364) ACE- válasza bul07 (#7363) üzenetére


ACE-
addikt

És szerinted jól van ez így? Te mit szólnál, ha az alaplapod egy hétig élne, majd állítólagosan megcsinálják, de 1 hét múlva ugyanaz a hibája lesz? 15 napot nincs nálad, 1 hetet van, 15 napot nincs, 1 hetet van. Ez teljesen jó, nem? Ezért fizettél, ugye?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7365) bul07 válasza ACE- (#7364) üzenetére


bul07
nagyúr

Dehogy jó , de ami el tud romlani az elfog

De nem lehet elvárni egy boltól hogy második meghibásodás után önköltségén cseréljék a lapot , akkor nem sokáig lenne a piacon, majd ha nagyker/gyártó cseréli, bár simán lehet nekik írni egy jó modorú levelet hogy ha egy mód van rá akkor cserét vagy levásárlást preferálná inkább

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7366) Doblós válasza bul07 (#7361) üzenetére


Doblós
aktív tag

Igazad van,rákérdeztem,sajnos akárhányszor javíthatják,maximum akkor cserélik ki,ha javíthatatlan.
Nagyon bizonygatták,hogy ezek remek alaplapok,nem szokott ilyen gond lenni velük,nem hordják őket vissza.Biztosan jó,ha működik.
Lehet,hogy egy hibás szériát kaptam,nem tudom.
Mondjuk én cserét kértem,kiváncsi leszek,mi lesz belőle.
Másik lapot sajnos most nem engedhetek meg magamnak,komplett gépet vettem náluk,most kimerült a persely :(

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#7367) h1mpi válasza Doblós (#7366) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szomorú, hogy így jártál... Mert a lapot nem is lehet pótolni, még egy vga-t esetleg igp-vel addig helyettesíthetsz.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#7368) StSanya válasza Doblós (#7366) üzenetére


StSanya
őstag

"sajnos akárhányszor javíthatják,maximum akkor cserélik ki,ha javíthatatlan."

Ez így, ebben a formában nem igaz.

"Hányszor lehet javítani egy terméket?

A jogszabályok nem határozzák meg, hogy hányszor kell elfogadni a fogyasztónak, hogy javítják a terméket, mielőtt kicserélnék, vagy azt, hogy hány csere után lehet kérni a vételár visszatérítését. A bírói gyakorlat szerint a kicserélés iránti igényt általában nem alapozza meg az első sikertelen javítás, az elállás jogával pedig csak végső esetben lehet élni. Nem hivatkozhat érdekmúlásra a fogyasztó, ha a hiba kijavítható, és a kötelezett vállalja is a kijavítást megfelelő határidőre. A jelentős költséget igénylő és rövid idő alatt ki nem javítható hiba viszont általában megalapozza a jogosult elállási jogát."

[link]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#7369) Doblós válasza StSanya (#7368) üzenetére


Doblós
aktív tag

Köszönöm a tanácsodat,de én csak azt mondom,amit nekem is mondtak bent,hogy a forgalmazó akárhányszor javíthatja/javíttathatja.
Én személy szerint ragaszkodnék a cseréhez,mert ahhoz nincsen kedvem,hogy 3 hétig ott van,egy hétig meg használhatom.
Azt is kérdeztem,hogy esetleg arra van-e lehetőség,hogy kicseréljük egy másik gyártó termékére,akár ráfizetéssel is,de azt a választ kaptam,hogy ilyenre utoljára a '80-as években volt lehetőség.Lehet,hogy a csereigényemmel a forgalmazóhoz kellene fordulnom,de csak egy helyet találtam,Újpesten.Voltam is náluk,de mint kiderült,ők csak gigabájt :D telefonokat és laptopokat szervizelnek,cserélnek,forgalmaznak.
TÉvedés ne essék,nem
iponékkal van most bajom,hanem magával a forgalmazóval,hogy másodjára is ugyanazzal a hibával kerül javításra,és inkább javítgatják,mókolgatják.

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#7370) smiti válasza smiti (#7272) üzenetére


smiti
addikt

Most már tudom a választ pontosan.
A hibás termék leadását követően pontosan 2 hét alatt kicserélésre került. Szerintem ez teljesen korrekt ! :R

(#7371) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Define Mini házam van, amelyet az iPonnál vettem, még garanciális.

az a problémám, hogy a ház elejében található két ventillátor-beépítőkeret amelyek egyben ventillátor szitaként is funkcionálnak, elromlottak (illetve csak az egyik, a másik pedig határon táncol).

A meghibásodás pedig annyi, hogy a szita kinyúlt, bedudorodott és néha már beér a ventibe (szintén Fractal Designe venti) amely ettől daráló hangot ad ki, amely számomra nem illik bele a csöndes ház koncepciójába.

Itt van kép is: Katt

ezeket a dolgokat jeleztem az iPonnak, de ők azt akarják, hogy az egész házat vigyem és akkor majd a beszállítóval kitalálják, hogy mi legyen. Ezt kicsit nonszensznek tartom, a házban van a konfigom, amit nem akarok nélkülözni, másrészt van vagy 10Kg.

Van valakinek tapasztalata, hogy mit tudok tenni?
Verjem az asztalt az iPonnál, vagy mit csináljak?

Előre is köszi a válaszokat!
J.

Itt az iPon válasza:
A komplett házra szükség van az ügyintézésnél. Sajnos beszámításra nincs lehetőség, mivel a ház tartozéka a ventilátor külön ára nincs neki. Amennyiben visszajuttatja a komplett házat tartozékaival továbbítjuk a beszállító felé aki javíthatja vagy cserélheti a hibás ventilátort.

[ Szerkesztve ]

(#7372) tlac válasza joysefke (#7371) üzenetére


tlac
nagyúr

ha nem akarod gariztatni, akkor kiszeded a szövetet, és pl. ebayről rendelsz fémből lévő szűrőt

(#7373) ACE- válasza joysefke (#7371) üzenetére


ACE-
addikt

Semmit nem tudsz tenni elvileg, illetve van egy ilyen is:
"A módosítás folytán a Korm. rendelet kiegészült azzal a rendelkezéssel, hogy a javítószolgálatnál közvetlenül érvényesített kijavítás iránti igény esetén a javítószolgálatot (is) terheli az a kötelezettség, hogy a rögzített bekötésű, illetve a 10 kg-nál súlyosabb, vagy tömegközlekedési eszközön kézi csomagként nem szállítható terméket – a járművek kivételével – az üzemeltetés helyén kell megjavítani. Ha pedig a javítás az üzemeltetés helyén nem végezhető el, a le- és felszerelésről, valamint az el- és visszaszállításról a javítószolgálatnak is gondoskodnia kell."

Ha ebbe beleillik, akkor kérd az Ipon-t, hogy jöjjön a termékért és szállítsa el maga...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7374) ACE- válasza tlac (#7372) üzenetére


ACE-
addikt

Ránézésre ami most benne van, az is fém...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7375) HUN]Repa válasza joysefke (#7371) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

A komplett "üres" házra van szükség az ügyintézésre amit vásárolt az ügyfél. A ház tartozékaival a beleszerelt alaplap, vga, táp...stb nélkül.

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#7376) bul07 válasza ACE- (#7373) üzenetére


bul07
nagyúr

Garancia futár jön és elszállítja
Ház meg 9,5Kg

Többi amit írtam tárgytalan HUN]Repa válaszolt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7377) joysefke válasza bul07 (#7376) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Csomagolással meg tartozékokkal megvan az a 10Kg.

Tehát akkor jól értelmezem, hogy a gépház marad helyben és ide kéne jönni az iPonnak szervizelni?

Ha igen akkor ez talán elég alkualap lehet ahhoz, hogy vegyék a fáradtságot és írjanak a gyártónak, küldjön már két vacak beépítókeretet...

(#7378) Jester01 válasza joysefke (#7377) üzenetére


Jester01
veterán

A szállításról kell gondoskodniuk nem helyben kell javítani. Az meg garanciafutár miatt gondolom úgyis mindegy.

Jester

(#7379) tlac válasza ACE- (#7374) üzenetére


tlac
nagyúr

hmm, csak a kis képeket néztem meg, igazad lehet

viszont akkor meg csak kijjebb kell nyomkodni, hogy ne érjen bele a ventibe és kész

[ Szerkesztve ]

(#7380) joysefke válasza Jester01 (#7378) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ez a garanciafutár ez alapból jár vagy nekem +pénzt kellett (volna) akkoriban fizetnem érte?
mert én tuti nem kértem semmilyen garanciafutárt.

Másrészt meg én nem a bajotokat akarom meggyűjteni, hanem azt szeretném, ha a forgalmazón kersztül vagy akár saját magatok kérjetek nekem a Fractal-tól két ilyen venti-beépítőkeretet és akkor mindenki boldog, nem kell futározni egy 10Kg-os házat ide-ode, illetve egy törzsvásárlótok elégedett marad...

J.

[ Szerkesztve ]

(#7381) joysefke válasza Jester01 (#7378) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

(dupla)

[ Szerkesztve ]

(#7382) bul07 válasza joysefke (#7380) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha futárral vagy Pick Pack Pont-ra kérted akkor alapból jár a garancia futár
Megrendeled jön és elviszi a hibás terméket (és minden hibás terméknek külön kell igényelni )

Gyártó szerint 9.5KG gondolom a dobozás is ez van

Csak akkor garanciáztatják ha kompletten az egész terméket visszaküldöd
Egyszerűen a nagyker gyártó nem foglalkozik vele ha nem a komplett házat kapja vissza

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7383) boogie84 válasza Doblós (#7360) üzenetére


boogie84
veterán

A törvény előírását a gyakorlatba átültetve lényegében az a sorrend állítható fel, hogy amennyiben a javítás egyáltalán lehetséges, akkor ezt kell előnyben részesíteni, mert ez általában lényegesen olcsóbb a cserénél. Felmerül a kérdés, hogy hány javítást kell a fogyasztónak eltűrni? Erre vonatkozóan a jogszabály nem intézkedik, ezért a következőt szoktuk javasolni a hozzánk forduló panaszosoknak: Ha a forgalmazó felajánlja a termék javítását, azt az első meghibásodás alkalmával el kell fogadni, mert ennél több nem kényszeríthető ki. A második meghibásodás után célszerű elfogadni a javítást, hiszen előfordulhat, hogy bár első alkalommal nem volt sikeres a javítás, másodszor sikerülhet. A harmadik meghibásodást követően azonban további javítást már nem kell elfogadni, mert valószínűtlen, hogy kétszeri sikertelen javítás után a harmadik sikeres legyen. Ilyenkor a termék cseréjét javasolt kezdeményezni.

Hasonló eljárás javasolt a cserenél is. Az első felajánlott cserét még el kell fogadni, ha azonban a kicserélt készülék is meghibásodik, nem érdemes tovább kísérletezni, mert nagy az esélye annak, hogy szériahibával van dolgunk. Ilyenkor célszerű elállni a szerződéstől, tehát visszakövetelni a vételárat.

Előfordul, hogy a forgalmazó felajánlja – esetenként egyenesen előírja – a hibás termék vételárának levásárlását. Mi a helyzet ilyenkor? A jogszabály nem teszi lehetővé a forgalmazó számára, hogy ilyen feltételt támasszon. Ezt tehát a fogyasztó nem köteles elfogadni. Ha azonban az érdekével ez nem ellentétes, abban senki sem fogja megakadályozni, hogy ilyen értelemben megegyezzen a forgalmazóval. A vételár levásárlási lehetőséget mindenképpen célszerű megfontolnia a fogyasztónak, mert ha kitart a vételár visszaigénylése mellett, ezt esetleg csak eljárás keretében követelheti vissza, és arra sincs garancia, hogy az erre vonatkozó ajánlásnak a forgalmazó eleget tesz.

Jótállás és szavatosság

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7384) bul07 válasza boogie84 (#7383) üzenetére


bul07
nagyúr

ipon esetén érdemes elfogadni a levásárlást mert RMA-s vásárlás esetén nincs futár díj , és nem is muszály adott termékkategóriából vásárolni , mondjuk ha egy 2000Ft-os hangszóró garanciáztatása után nyugotan lehet mondjuk SSD-t venni RMA-val és ugyan úgy nincs futár díj

Mondjuk azt nem tudom hogy meddig kell felhasználni, pár hónap akkár több

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7385) boogie84 válasza bul07 (#7384) üzenetére


boogie84
veterán

Hivatalosan levásárlás nincs. Nem vagy köteles náluk "maradni".
Ennek ellenére én anno levásároltam! Azóta semmi gondom. Akkor volt egy kis negatívum, de azóta semmi gond.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7386) bul07 válasza boogie84 (#7385) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze nem kötelező nem is írják sehol

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7387) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok nemtudtok valami oldalt vagy nicns most vmi netes akcio ahol lehet szerezni ipon ajándék utalvány kódot ? :F

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7388) bul07 válasza dvd_R+ (#7387) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt a PH-n van nyereményjáték

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7389) dvd_R+ válasza bul07 (#7388) üzenetére


dvd_R+
őstag

komolyan ? tudsz adni 1 linket?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7390) 04ahgy válasza dvd_R+ (#7389) üzenetére


04ahgy
nagyúr

[QNAP-PROHARDVER! nyereményjáték].

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#7391) fricz19 válasza dvd_R+ (#7387) üzenetére


fricz19
őstag

[link]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#7392) tronnyeg


tronnyeg
csendes tag

Sziasztok!

Még sose rendeltem komplett gépet interneten, viszont most rá fogom szánni magam és Iponon szeretnék összedobni egy konfigot. Érdemes velük összeszereltetni? Aki rendelt már így, leírhatná a tapasztalatait. Összeszerelés minősége, stb... Gondolom garancia is egyszerűbb, ha nem én rakom össze otthon.

Köszönöm a segítséget!

"the cake is a lie..."

(#7393) h1mpi válasza tronnyeg (#7392) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha nincs más választásod rendeled egybe és rakasd össze. A gari könnyebb lesz az biztos, de azért nem ugyanaz a szint, mintha te rendeznéd el a kábeleket.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#7394) tronnyeg válasza h1mpi (#7393) üzenetére


tronnyeg
csendes tag

Igazából eddig a processzor és a processzor hűtő felszerelését, valamit az alaplap beszerelését nem csináltam még. Nem mintha a neten fellelhető videók alapján olyan nagyon nehéz művelet lenne. Pont az igényes kábel vezetés miatt agyalok azon, hogy inkább én rakjam e össze.

"the cake is a lie..."

(#7395) h1mpi válasza tronnyeg (#7394) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Rakasd össze és majd átkábelezed, az a biztos. A proci berakásnál is le lehet hajlítani a foglalat lábakat.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#7396) tlac válasza tronnyeg (#7394) üzenetére


tlac
nagyúr

nem olyan nehéz összerakni, de el lehet követni nagy hülyeségeket, ha nincs gyakorlatod benne

(#7397) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Tud valaki segíteni?

Hogyan tudom a teljes megrendelést lemondani, ami hibásan ment el? Nem engedte a szállítási, számlázási címet sem módosítani, és nem alkalmazta MSI lapra és VGA-ra járó kedvezményt sem! :W

(#7398) h1mpi válasza smiti (#7397) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Írj egy válasz levelet a visszaigazolásra, hogy szeretnéd lemondani és rövid időn belül válaszolnak, hogy törölték a rendelésed. Nem szöszölnek semmit. Nekem is volt már, hogy töröltettem, mert meggondoltam magam és nem volt semmi gond.

Nekem a kedvencem, hogy, ha a Tüzér utcába rendelsz, nincs kp-s fizetési lehetőség, hanem mindig külön e-mailt kell írni.. Jeleztem párszor, de mintha a falnak beszélnék :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#7399) bul07 válasza smiti (#7397) üzenetére


bul07
nagyúr

Írj emailt és törlik
info@iPon.hu

Vagy írd le a hibákat és módosítják a rendelést

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7400) Out válasza h1mpi (#7398) üzenetére


Out
addikt

Direkt nincs ott lehetőség kp fizetésre, csak ha jelzed megjegyzésben, emiatt felesleges e-mailt írogatni :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.