Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#6851) ACE- válasza la_cc (#6850) üzenetére


ACE-
addikt

Igen, jogszabályoknak megfelelően kénytelenek.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6852) la_cc válasza ACE- (#6851) üzenetére


la_cc
addikt

:C

Köszönöm a segítséged!

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6853) parkr


parkr
őstag

szerintetek érdemes egy 2000 Ft-os egérért garanciafutárt hívni? van esély hogy kicserélik? :D

(#6854) ACE- válasza parkr (#6853) üzenetére


ACE-
addikt

Ha valóban rossz, miért ne lenne érdemes?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6855) parkr válasza ACE- (#6854) üzenetére


parkr
őstag

Csak a filléres mivolta miatt vagyok bizonytalan.
Amíg oda lesz addig úgyis kell valami akkor már mindegy veszek olyat amit huzamosab ideig használok.

Még meglátom, lehet veszek is, meg javíttatom/cseréltetem is.

(#6856) zsoltyyy válasza parkr (#6855) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Megjavíttatod, veszel egy jobbat, aztán amikor visszakapod, eladod. :DDD
Ha szerencséd van kicserélik, és bontatlanul tudod eladni.

(#6857) la_cc válasza la_cc (#6852) üzenetére


la_cc
addikt

Holnap megyek be a központi ipon-ba, e-mail-ben mondták, hogy visszaveszik... Beszámolok, hogy sikerül-e kicseréltetnem a cuccot. :(

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6858) bul07 válasza parkr (#6855) üzenetére


bul07
nagyúr

Én 1500Ft-os hangszóróra kértem garanciafutárt, az árát meg a számlámra :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6859) parkr válasza bul07 (#6858) üzenetére


parkr
őstag

Ha a héten nem is , de a jövő héten akkor megpróbálom. Kösz mindenki! :)

(#6860) Balazs_


Balazs_
aktív tag

iPonnál hogyhogy nincsen AMD Gaming Evolved kupon az AMD kártyákhoz? Nem az volt, hogy az egész országban él az akció?

Más: én csak iPonból rendelek, mindig segítőkészek voltak, volt, hogy villámsújtott (nem viccelek...) alaplapomat ki tudták garanciáztatni.

(#6861) Jani_007


Jani_007
csendes tag

Tisztelt HUN]Repa!

Írtam privát üzenetet, légy szíves nézd meg, és válaszoljál.
Köszönöm!

(#6862) =HG= válasza Jani_007 (#6861) üzenetére


=HG=
addikt

Ha nem akar nem válaszol...Mit erölködsz?

(#6863) Zola01


Zola01
tag

Hali!

Kicsit megkésve ugyan, de beszámolok az élményeimről az iponnal kapcsolatban.

Elég nagy összegű volt a rendelésem, egy komplett gépre való alkatrész + monitor. Meg is jött rendesen minden.
Egyetlen hiba volt, hogy a tápra 2 év garit adtak.(az igaz, hogy a shopban is ennyi volt). De én vásárlás előtt rákérdeztem, és írták is, hogy 5 év van rá, így nyugodt szívvel rendeltem. Emailen beszéltem velük és másnap már küldték is a javított garijegyet.
Sajnos a monitort vissza kellett küldenem zavaró bevilágítás miatt, de ez nem az iponon múlt.

Remélem nem kell semmit sem gariztatni, mert a szállítási költségbe belerokkanok :)

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#6864) bul07 válasza Zola01 (#6863) üzenetére


bul07
nagyúr

Garanciánál ott a garancia futár szolgáltatás ingyen hozzák viszik , persze ha futárral vagy Pick Pack Pontos átvétellel vetted

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6865) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Nem lehetne visszaállítani a régi oldalt? De komolyan... Ez egy szemét, és nem csak hogy jobb lenne, egyre rosszabb. Jelenleg rendelni se tudok, csak ha developer tool-al eltakarítom azt a valamit (kép lent) a megrendelés gombról... A gond nem átmeneti, már a minap is így volt. Ez egy szégyen. Eddig nem durrogtam, az egy dolog, hogy, hogy néz ki, az egy másik, hogy mobilon használhatatlan mióta megújult, de most már még asztalin sem működik... Nevetséges, hogy az ország talán egyik legnagyobb webshop-ja ezt megengedi magának, annak ellenére, hogy folyamatos a kritika a megújulás óta. Nem akarok én a bolt zsebében turkálni, de gondolom nem egy két rendeléstől estek el, mert nem lehet rendesen használni az oldalt. :D Na mindegy ... csak úgy leírtam, hátha érdekel valakit. :D

A csodálatos megoldás:

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#6866) fricz19 válasza DNReNTi (#6865) üzenetére


fricz19
őstag

Oliverda-t idézve:

1. Egyetértek.
2. Pontosan.
3. Bizony!
4. Ugyanígy látom.
5. Ahogy mondod.
6. Szerintem is.
7. Igazad van.
8. Így van.
9. Pontosan ezt gondolom én is.
10. Osztom a véleményedet.
11. Egy véleményen vagyunk.
12. Ugyanezt akartam írni.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6867) bul07


bul07
nagyúr

Na újra tesztelni fogom az ipon garanciás ügyintézését
Egy hónapja vásárol egér görgője nem reagál , így megy majd garanciáztatni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6868) bul07


bul07
nagyúr

ipon-nál kezdődőt egy játék VB meccsekre kell tippelni , elég jó nyereményekkel
Ha jól sejtem napi sorsolás is lesz

Én nem állhatom a focit egy meccset se fogok megnézni , de hátha sikerül nyerni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6869) ABee


ABee
tag

Ezúton szeretnék küldeni egy hatalmas pirospontot az iPon szervízcsapatának. Külön köszönet HUN]Repa-nak a kedves tájékoztatásért és ügyintézésért.

(#6870) ACE- válasza ABee (#6869) üzenetére


ACE-
addikt

Mi történt?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6871) lafaty80 válasza bul07 (#6868) üzenetére


lafaty80
őstag

Én már nyertem is ott első nap :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#6872) bul07 válasza lafaty80 (#6871) üzenetére


bul07
nagyúr

Na szép :DDD
Azért gratula :DDD

Én úgyse fogok nyerni nincs akkora szerencsém , a fődíjakra sincs esélyem mert ki nem állhatom a focit és tippelgetek össze vissza , van vagy 9pontom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6873) giornalista


giornalista
senior tag

sziasztok!

az én rövidke tapasztalatom: vettem egy billentyűzetet, A4Tech G800, talán 4000 forint körül volt. személyesen vettem át, hazavittem, kipróbáltam, és akkor derült ki számomra, hogy nem a szokványos magyar kiosztás van rajta, hanem valami - nincs rá jobb szó - elmebeteg.
gyors levelezés után másnap visszavittem, néhány héttel később pedig elutalták a vételárat. korrekt ügyintézés volt, ezúton is köszönöm.

egyébként régóta vásárolok már náluk, a gépösszerakással nem voltam anno megelégedve (ferdén beszerelt HDD...), de az áraik szerintem nagyon jók, és a termékek minőségével még egyszer sem volt gondom.

(#6875) Jani_007


Jani_007
csendes tag

HUN]Repa Pü ment !

(#6876) DNReNTi válasza Jani_007 (#6875) üzenetére


DNReNTi
őstag

Itt biztos hamarabb észreveszi mint az értesítőt, igazad van. :D :C

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#6877) lafaty80 válasza bul07 (#6872) üzenetére


lafaty80
őstag

Majd ha meg is érkezett, akkor fogok örülni :DDD

Egyszer voltam egy pesti nagyker szülinapos buliján, és a végén volt tombola. A fődíj egy szuper robogó volt, a műsorvezetőnő így konferálta fel:
- És most tegyék fel azok a kezüket, akiknek a keresztneve X (Voltunk ekkor kb. 10-en)
- Jó és most hagyják fel, akiknek a vezetékneve H betűvel kezdődik (Ekkor már csak 5-an maradtunk, én fejben itt már csapattam balcsiparton az új verdával vidékiként :DDD )
- Vidékről jöttek (már csak 2-en voltunk)
...
- És most azok akiknek a születési éve xxxx..... és itt buktam el :O

Ezek után nem esett annyira jól a vacsora :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#6878) bul07 válasza lafaty80 (#6877) üzenetére


bul07
nagyúr

Hú hát ez a történet nagyon úgy hangzik hogy előre megvolt a nyertes

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6879) lafaty80 válasza bul07 (#6878) üzenetére


lafaty80
őstag

lehet :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#6880) tlac


tlac
nagyúr

Ez a garancifutáros űrlap ultra gáz.
Egyrészt a termék adatai alatt lévő mezőket utólag nem lehet szerkeszteni, mert ha belekattintok, rögtön kitörli a már beírt adatokat...
Másrészt a futárnak a dátumot sem lehet megadni, nem szerkeszthető a mező.
Ez nálatok is ilyen?
Most szerkesszem át a DOM elemet webfejlesztővel???
Chrome-ban meg Firefox-ban is egyforma szr...

[ Szerkesztve ]

(#6881) tlac válasza tlac (#6880) üzenetére


tlac
nagyúr

"Most szerkesszem át a DOM elemet webfejlesztővel???"

nem találtam jobb megoldást, és a trükk legalább bejött
igazán felhasználóbarát oldal...

(#6882) bul07 válasza tlac (#6881) üzenetére


bul07
nagyúr

Az semmi
A futár úgyse akkor jön amikorra te kérted
Holnap átadják a futár cégnek a megbízást és valószínű hogy kedden nálad lesz a futár hogy vinné a cuccot , erre azért készülj fel

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6883) tlac válasza bul07 (#6882) üzenetére


tlac
nagyúr

igen, múltkor is pont így jártam
pedig, akkor még be lehetett állítani a dátumot rendesen

egyébként emailben az a dátum jött, amit behackeltem
(alapból meg a holnapi nap volt beállítva)

az oldalon viszont ez van, azért elvárnám, hogy így is működjön

A futár a választott munkanapon fogja felkeresni Önt a megadott címen 9-17 óra között (a pontos időpontot a futárszolgálat határozza meg, így azon pontosítani illetve változtatni sajnos nincs lehetőségünk).
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6884) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
Szeretnénk iponról gépet rendelni online hitellel, de valami nem nagyon akar működni.
Akármekkora önrészt írok be a hitelkalkulátorba, a havi törlesztő (12hó) 14393Ft. Ez ugye így nem az igazi, mert ha nagyobb összeget írok be, akkor csökkennie kellene a havi törlesztőnek. Másnál is van ilyen gond?
Mert így ugye ki az aki nagyobb önrészt vállal, ha utána ugyan annyi ideig, ugyan annyit kell fizetnie, mintha nem vállalt volna önrészt. Pénzkidobás
Válaszokat előre is köszönöm!

#KeepFightingMichael

(#6885) dienesoft válasza Jani_007 (#6861) üzenetére


dienesoft
csendes tag

Sziasztok!

Nyilván másoknak eltérő lehet a tapasztalata, engem viszont szivat az Ipon a hosszu gariztatási idővel. 1 hónapja és 1 hete van bent a videokártyám a szervízben, de még mindig nem kaptam értesítést. Érdemes írni nekik, vagy igazából teljesen felesleges? Kicsit hosszúnak érzem a procedúrát :/.

Köszi a választ!

(#6886) h1mpi válasza dienesoft (#6885) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Érdemes. Nekem 16 munkanap alatt fizették vissza a pénzt, mert irogattam nekik.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6887) dienesoft válasza h1mpi (#6886) üzenetére


dienesoft
csendes tag

Rendben, írtam nekik. Már a harmadik héten is küldtem egy kedvesebb levelet, jött is a gépies ctrl+c ctrl+v üzenet. Most egy kicsit kevésbé lett kedves az üzenetem. Inkább vittem volna el egy szakszervízbe ehelyett a huzavona helyett...

(#6888) Jani_007 válasza dienesoft (#6887) üzenetére


Jani_007
csendes tag

Szerintem is érdemes az rma@ipon.hu címre írni, általában 1.- 2. órán belül szoktak válaszolni igaz nekem is már több mint 15 munkanapja tart az ügyintézés, de már kaptam pozitív válaszlevelet..

[ Szerkesztve ]

(#6889) guftabi96 válasza dienesoft (#6887) üzenetére


guftabi96
addikt

hát igen, ezek a ''kontrolcé-kontrolvé'' levelek nekem is ismerősek...
Most ATX-től rendeltem gépet, ott is adódtak problémák a rendelés során, de szó szerint 5 percen belül válaszoltak mind a 3 levelemre, és a rajtuk kívül álló problémának pedig utánanéztek, és segítettek (áruhitellel vásároltunk és ott volt egy kis probléma). Eddig elég pozitív véleményem van róluk, remélem az is marad. De azért azt meg kell említeni, hogy az ipon árai azért jobbak (ugyan ez a konfig iponnál kb 5 ezerrel lett volna kevesebb), de mivel részletre vásároltunk, így az a 5k elég jól elosztódik.
A másik meg az iponnak a weboldala. Hát az valami katasztrófa. A régi sokkal jobb volt. Tavaly amikor az én gépemet rendeltük, akkor még tök jó volt, mobilon/tableten is jól működött, de ez az új valami katasztrófa (számomra).

#KeepFightingMichael

(#6890) Bélaaaa válasza guftabi96 (#6889) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Az emberek 90%-ának nem tetszik az új weblap, de "hál' Istennek" az iPon (tulajdonos(ok)) nagyívben ezt lesz@rják.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#6891) fricz19 válasza Bélaaaa (#6890) üzenetére


fricz19
őstag

Ez a 90% honnan jött?
Egyébként volt fb szavazás, ha jól emlékszem a szavazok 60%-nak tetszett az új arculat.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6892) DNReNTi válasza fricz19 (#6891) üzenetére


DNReNTi
őstag

Az arculaton szerintem még túl tudná magát tenni mindenki, de az csak egy dolog hogy néz ki... :)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#6893) h1mpi válasza DNReNTi (#6892) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ugyanez a véleményem. Telóról használhatatlan az oldal :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6894) fricz19 válasza DNReNTi (#6892) üzenetére


fricz19
őstag

Nekem nem kell bemutatni...
Régi jobb volt, én csak a 90%-ba kötöttem bele.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6895) bul07 válasza fricz19 (#6891) üzenetére


bul07
nagyúr

Az fb :F (fb nem mérvadó, minden hülye gyerek szavazhat), sokan nem használják a fb és attól rengeteget látogatják az ipon oldalát
Én se használom a fb és még ipon játékai miatt se csináltam profilt, nem látom értelmét

Amúgy az hogy tetszik nem jelenti azt hogy használható is , PC-n még csak csak használható, de mobil eszközökről használhatatlanul rossz
Felső menüsor nem látszik kicsúszik nagyításnál , keresés szinte lehetetlen, és még lehetne sorolni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6896) 04ahgy válasza fricz19 (#6894) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem is jobban tetszett a régi. Használhatóbb is, meg átláthatóbb is volt. Az új színvilág meg még túl pasztell is, ugyanaz a "baleset", mint az új Hardveraprónál. Az utóbbit azonban már orvosolták.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#6897) h1mpi válasza 04ahgy (#6896) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a HA is mobilos nézetbe jön be mindig :/

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#6898) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Piros pont az iPonnak ismét. :R
Két alaplapot szervizeltek elég gyorsan (5-6 munkanap alatt).
Az egyiket ma be is építettük, tökéletes. A másik gondolom szintén rendben.
Szípmunka.

Már csak az oldallal kéne kezdeni valamit. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#6899) dienesoft


dienesoft
csendes tag

Tök frankó. Írták, hogy segítenek, utánanéznek, hogy mi van a videokártyával. Ez volt 2 napja, igazából olyan, mintha nem is írtam volna nekik. 37 nap után már azért kellett volna jönnie...fantasztikus :((

[ Szerkesztve ]

(#6900) bul07


bul07
nagyúr

Szerintetek a román ipon oldalról lehet hozzánk rendelni?
(nem hiszem bár rendeltem én már Szlovák(Bratislava-ból) web áruházból rendes számlával)

Olyan 7-13%-al olcsóbb a román oldal.

Vagy ha rendelek a szomszéd román címére valamit azt én magyar oldalon tudom garanciáztatni?(ne

KINGSTON 240GB V300
383 RON (27,959Ft)
29.487 Ft

Én holnap járok két hétnél egy egér garanciáztatásánál(13-án küldtek emailt hogy megkezdték), majd talán jövőhét végén rákérdezek :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.