Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#6151) fricz19 válasza ACE- (#6150) üzenetére


fricz19
őstag

Attól függ h azok milyen áron dolgoznak

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6152) bluyoo válasza ACE- (#6150) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"hogy valahol bizonyos vásárlási összeg felett díjmentes a szállítás." Annyit megtanultam az eddigi életem folyamán hogy ingyen semmi sincs! Talán a levegő, már ha nem dobozos. :DDD Ugyan úgy kifizeted csak a termékek árában ...... Kb. mint az ingyen hitel! :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#6153) Tarill


Tarill
őstag

sziasztok! nem tudja valaki hogy gèphàzat üresen ipon küld-e pickpack pontra? a mérete miatt kèrdezem (corsair 300r)

(#6154) fricz19 válasza Tarill (#6153) üzenetére


fricz19
őstag

Pick Pack Pont átvétel max 20kg és 50x50x50cm-ig

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6155) Tarill válasza fricz19 (#6154) üzenetére


Tarill
őstag

ezt tudom, de most egy gèphàz dobozostól ki tudja mennyi pontosan? hàtha valaki màr rendelt...

(#6156) smiti válasza Tarill (#6155) üzenetére


smiti
addikt

Simán kiküldik. Nekem a következő házak jöttek pick-packra.FD Arc Midi, Arc Mini,Carbide 500R, CM Haf 912, CM Storm Sniper és mindez az iPON-ból.

(#6157) Tarill válasza smiti (#6156) üzenetére


Tarill
őstag

akkor ok :D köszi!

(#6158) Dictator^


Dictator^
veterán

Megújult az ipon weboldala, viszont nem találom, hogy szűkítsem az árakat ár szerint, azaz abba az intervallumba akarok terméket keresni..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#6159) smiti válasza Dictator^ (#6158) üzenetére


smiti
addikt

Szerintem is egy nagy k@k@ lett, már bocsánat. Az előző sokkal jobban bejött. :(((

(#6160) Dictator^ válasza smiti (#6159) üzenetére


Dictator^
veterán

Nekem is jobban tetszett az előző.. a termék listázása is a nemgyerebe kategória (hiába lehet állítani).

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#6161) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Hú, gyerekek... Letörném a kezét, aki ezt az új felületet megrendelte az iPonnál és még pénzt is adott érte.

Nem értem, miért kell elcseszni, ami eddig jó volt? Legalább lehetne választani, visszatérni a régi skinre...

:W :W :W

Azoktól a lila színektől hánynom kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#6162) Neoteric válasza Bélaaaa (#6161) üzenetére


Neoteric
addikt

+1, kezdetben király volt, átlátható, tiszta. Aztán pár hónapja (lehet már éve?) elk*rták, de nem gondoltam h még azt is sikerül majd überelni. De hát nincs lehetetlen, sikerült nekik. :D

Ja meg elcseszték az ár szerinti rendezést is. Meg van cserélve, a csökkenő a növekvő és a növekvő a csökkenő.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#6163) Sonja válasza Dictator^ (#6158) üzenetére


Sonja
veterán

Fent rögtön előjön a szűrő, és ott van az ár csúszka is.

Nekem viszont bejön az új felület.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6164) parkr válasza Dictator^ (#6158) üzenetére


parkr
őstag

a kereső mellett kell lenyitni a szűrőt.
ez is egy olyan dolog, amit szinte "soha senki" nem használ, ezért el kellett dugni... :o

(#6161) Bélaaaa sajnos mostanában az ilyen design a menő
eddig volt valami stílusa, most már olyan mint a többi 100 "modern" webshop

szerk.: elkéstem

[ Szerkesztve ]

(#6165) Dictator^ válasza parkr (#6164) üzenetére


Dictator^
veterán

Ebben a percben találtam meg, most akartam leírni, hogy hol van!
Azért köszi!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#6166) tlac válasza Sonja (#6163) üzenetére


tlac
nagyúr

baszki, sose találtam volna meg magamtól
aztán mondom benézik ide, hátha van valami infó és szerencsém volt

(#6167) Bélaaaa válasza parkr (#6164) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Akinek ez "menő", az meg is érdemli. :W

Én többek között design-al (is) foglalkozom, de komolyan mondom Nektek undorító lett ez a kinézet.

Hiába sírunk itt, biztosan nem lesz változás. Nem véletlenül adott ki az iPon akárhányszázezer Ft-ot ezért a kinézetért. Azért a fejlesztő(kkel) elbeszélgetnék, hogy mi a szép kinézet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#6168) bul07


bul07
nagyúr

Na ez kész horror
Miért kell ezt csinálni
Hova lett a polc tartalma eddig olyan szépen megvolt jobb oldalon, felesleges katintások nélkül szem előtt volt
Arról nem is beszélve hogy telefonon Opera böngészővel torz az egész
Hova lett a menü fentről

Remélem ezért nem adtak ki pénzt

Már az előző újítás se tetszet mikkor a bal oldali menüt összezsufolták , telefonról szenvedés az egész

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6169) Bélaaaa válasza bul07 (#6168) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Gondolod, ezt valaki ingyen csinálta? :B

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#6170) PhoenixK válasza Bélaaaa (#6169) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ez nyilvánvalóan egy első verzió, lesz még módosítva.
Egyébként mindenhol minden váltáskor megy a sírás pár hónapig. Aztán a következő váltásnál meg ezt követeli vissza mindenki...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#6171) bul07 válasza Bélaaaa (#6169) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát remélem hogy nem fizettek neki
20000-os ajándékutalványt talán még csak csak adtam volna neki de nem többet

Lehet megszokom de akkor is , szerintem ezzel visszafele léptek használhatóság terén

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6172) Neoteric válasza PhoenixK (#6170) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem "sírnánk" sztem ha nem lenne egyre sz*rabb. Igazából csak azt nem értem minek kell hazavágni, ami egyszer jó volt, ráadásul úgy h még (feltételezem) fizetnek is érte.

PSN: ne0teric_sAN

(#6173) Jester01


Jester01
veterán

Gondoltam megnézem mire ez a nagy felháborodás.
Még csak a kezdőoldalig jutottam de pl. a képekre rakott színes hátteres szöveg már rögtön kiverte a biztosítékot :Y

Jester

(#6174) bul07 válasza Jester01 (#6173) üzenetére


bul07
nagyúr

Én erre a színes szöveg a képre dolgot a telefon böngészőjére fogtam hogy hibás , de most megnéztem pc-n is hát förtelmes egy valami
És amúgy egy terméknél miért van két Kosárba gomb
Arról nem is beszélve hogy az értékelések meg mindegy egybe folyik mert mindnek egyszínű a háttere

Jobb oldalt fixen ott van az akciós ajánlat , bal oldalon meg semmi, olyan érzésem van mintha nem középen lenne az egész és húzódok jobbra hogy ne bántsa a szememet

Nem jó ez így remélem mihamarabb csiszolnak rajta

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6175) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Úgy látszik nem csak én vagyok "maradi"! :DDD Szerintem is jobb volt az előző oldaluk ....
Bár az is igaz hogy majdnem mindent meg lehet szokni. :)

Bazinga!

(#6176) Bélaaaa válasza bluyoo (#6175) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Persze, ehetünk moslékot is minden nap, ahhoz is hozzá lehet szokni.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#6177) Lauda


Lauda
félisten

Ekkora retek szart, mint az uj webshop nem mostanaban lattam. Ennel meg az itteni elso apro is jobb volt. :DDD Valaki hozzaerto magyarazza el legyen szives, hogy amit regen szepen vegig lehetett szurni, azt most hogy?

Pl

merevlemez - wd - kulso- 2tb :W

(#6178) fricz19 válasza Lauda (#6177) üzenetére


fricz19
őstag

Rámész egy termékre majd megjelenik egy szűrő menüpont a kereső mellett.
Ott a szűrön belül lesz olyan h összetett szűrő

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6179) Lauda válasza fricz19 (#6178) üzenetére


Lauda
félisten

Megvan, koszonom! Egyszerubb nem lett az hot ziher. :DDD

D@ve89 :R :)

Fejlodni kell, ez az elet rendje, de az ilyen fejlodeseket nem nagyon ertem. Az ipon webshopja nagyon rendben volt, nem egeszen ertem miert kell atvarialni az egeszet, mert ezzel nem hinnem, hogy valoban fejlodtek volna, elobbre. ;)

Egyebkent szerintem az ez elotti (ha jol emlekszem volt a legsiralyabb).

[ Szerkesztve ]

(#6180) D@ve89 válasza Lauda (#6179) üzenetére


D@ve89
tag

Egyszerűbb nem lett, de szerintem bonyolultabb sem. :)

Szerk.: szerintem annyiban mindenképpen jobb ez a felépítés, hogy eddig bizonyos termékcsoportoknál irdatlan hosszú szűrőlista jelent meg a baloldali menüben. Ha keresgéltél köztük, görgetni kellett mindenképpen, meg nem is láttad feltétlen egyben az összes szűrőfeltételt. Most ezt megoldották, az oldal tetejére került és látod, miket választottál ki, görgetés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#6181) Lauda válasza D@ve89 (#6180) üzenetére


Lauda
félisten

Ertelek, de a szurok azok kinyithatoak voltak, ha nem nyitottad ki, nem vagott egybol orrba. :D

Pl a vinyoknal a marka es a kulso-belso volt csak nyitva, a tobbit lenyithattad, ha akartad. ;)

D@ve89 :R

[ Szerkesztve ]

(#6182) D@ve89 válasza Lauda (#6181) üzenetére


D@ve89
tag

Igen, nyithatóak voltak, de ha bezártad őket, akkor nem láttad, mit választottál, ha kinyitottad, akkor meg egy jó hosszú baloldali menüt kaptál cserébe.

A lényeg, hogy még ha furcsa is ez most, összességében praktikusabb szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#6183) bluyoo válasza Bélaaaa (#6176) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:DDD Azért ez a honlap szerintem még mindig sokkal jobb mint egy két konkurensé ....

Bazinga!

(#6184) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Na bevittem iponhoz a gépet. Megnézték valami progival hogy mi küldi a hibajelet az alaplapnak. Tényleg a táptól jött a jel. Kapcsolgatták ezzel a táppal és pár indulás múlva nekik se akart indulni. Beleraktak egy másikat azzal jó volt. 2 napig volt ott a gép, azt mondták addig kapcsolgatták ki-be hogy előjön-e a hiba. Nem jött elő úgyhogy hívtak hogy mehetek. Ma haza is hoztam, én is párszor kikapcsoltam de eddig nem hibázott. Nem akarom elkiabálni a dolgot csak gondoltam megosztom veletek.

[ Szerkesztve ]

(#6185) ACE- válasza Nxn908xxx (#6184) üzenetére


ACE-
addikt

Akkor most ez táphiba volt? Ugyanolyan tápot raktak bele csak egy másikat és azzal lett jó?

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6186) Nxn908xxx válasza ACE- (#6185) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Igen. Valószínűleg valami zárlat volt a tápban ami küldött hibajelet. De most úgy tűnik hogy jó. Volt BIOS frissítés is.

(#6187) bul07 válasza Nxn908xxx (#6186) üzenetére


bul07
nagyúr

És cserélték a tápot?

Lehet foganatja volt az itteni kritikának mert mintha változtattak volna a kinézeten

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6188) Steve1207


Steve1207
veterán

Látom nem csak belőlem váltott ki ilyen érzelmeket az új design :D Az átláthatóságot nem firtatom, felesleges, viszont azt észrevettétek, hogy mennyire visszaesett a hozzászólások száma minden cikknél? Máskor tolongtak, most meg semmi... bár majd megszokjuk, meg csiszolnak rajta idővel, de szerintem ez nem tett jót a látogatottságnak.

.

(#6189) Nxn908xxx válasza bul07 (#6187) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Persze, egy szó nélkül.

(#6190) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Inaktív termékre már nem lehet rákeresni? Vagy csak én vagyok vak?

Bazinga!

(#6191) fricz19 válasza bluyoo (#6190) üzenetére


fricz19
őstag

Beírod a keresőbe amit akarsz, vársz egy kicsit és az alulról előjövő menüből bepipálod az inaktív termékeket.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6192) bluyoo válasza fricz19 (#6191) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi!
Nálam van hogy nem jön elő a menü ... pl. ha simán beillesztek valamit a keresőmezőbe csak egy karakter törlése után ugrik fel ez a menürész (ezért is nem találtam) viszont utána akár mit beírok/beszúrok már gond nélkül megjelenik. Gépelve nincs ez a "gond".

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#6193) Lauda válasza bul07 (#6187) üzenetére


Lauda
félisten

Sokkal jobb most es alapbol lejon a szuro is. :C

(#6194) parkr válasza Lauda (#6193) üzenetére


parkr
őstag

úgy tűnik vették a lapot :K

(#6195) ACE- válasza parkr (#6194) üzenetére


ACE-
addikt

Nálam még nem jó. Beírom keresőbe pl. hogy GTX770 és utána a megjelenő ablakban nem tudok szűrni, csak végignézni a találatokat...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6196) Lauda válasza ACE- (#6195) üzenetére


Lauda
félisten

Ott vegulis mit szeretnel meg szurni? Ha ugy hozod le, hogy videokartya-nvidia, akkor lejon a szuro, ha ott kivalasztod a gtx770-et, akkor el is tunik.

Mondjuk a szuro is meger egy miset. Ha leszukited nvidiara, a chipsetnel siman ott van a radeon. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6197) ACE- válasza Lauda (#6196) üzenetére


ACE-
addikt

pl, ha azokat a GTX770-eket szeretném látni, amik 100ezer alatt vannak... vagy csak az ASUS-okat, stb.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6198) Lauda válasza ACE- (#6197) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor csak ugy tudod, hogy vga-nvidia es ugy szurod. :F

(#6199) Because


Because
őstag

az új design kinek jön be?! :( na mind1 majd megszokjuk...

(#6200) Lauda: köszi már megtaláltam :) ezért is szerkesztettem a hozzászólást. mondjuk a napokban az a szűrő még nem volt ott szerintem, legalább is nem ilyen formában

[ Szerkesztve ]

(#6200) Lauda válasza Because (#6199) üzenetére


Lauda
félisten

Sz gep komponens, processzor, intel, a szuroben foglalat 1150.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.