Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#7651) h1mpi válasza ACE- (#7650) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vga esetében pl. ha meghal most egy 250K ért vett Titan, akkor abból most picit jobbat lehet venni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#7652) ACE- válasza h1mpi (#7651) üzenetére


ACE-
addikt

Látom nem sikerült értelmezni amit írtam, próbáld meg újra, mert én pont az ellenkezőjéről beszélek. Feltehetően a Titan, ha meghal, nem a pénzt fogják visszaadni, hanem előkerítenek a föld alól is egy másikat, vagy felajánlanak egy hasonló sebességű kártyát, még mielőtt visszaadnák a pénzt. Fordítva (úgy gondolják) legalábbis a belső ember véleménye alapján, hogy ha drágább most a termék, mint amennyibe megvételkor került, akkor jóváírják az összeget, és fizess rá valamennyit, hogy egy ugyanolyan cuccod legyen...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7653) tlac válasza h1mpi (#7651) üzenetére


tlac
nagyúr

a titan pont rossz példa, ha nekem meghalna, én ugyanolyat kérnék vagy black-et
hiába játékokhoz van már gyorsabb, dupla pontosságú számításokhoz nincs jobb nvidia

[ Szerkesztve ]

(#7654) Chal válasza ACE- (#7652) üzenetére


Chal
addikt

Szerintem nem így értette, bár félreérthetően fogalmazott. A "nincs készleten" alatt azt kell érteni gondolom, hogy a beszállítónál sincs, ez persze meg fog az Iponnál is jelenni, hiszen látni fogod, hogy nem lehet már rendelni. Szóval ahogy új vásárlóként sem tudnád megvenni a terméket, úgy jóváírás esetén sem kérheted.

Az, hogy az Iponnak van e saját raktárkészlete vagy nincs, szerintem teljesen mindegy (persze nyilvánvaló hogy nincs), ha levette a honlapjáról a terméket, akkor az onnéttól nincs, nem vásárolható, és csereként sem kérhető. Ha ez nem így lenne, akkor nagy szarban lennénk, mert nem lenne egyetlen szamtech bolt sem az országban (nem lenne olyan hülye aki ezt vállalná), és rendelhetnénk ebayről a cuccokat.

(#7655) HUN]Repa válasza ACE- (#7648) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

"Nem iPon, ..." - erről a kérdésről általánosságban írtam, a többiről inkább iPon szemszögéből.

A helyzet az, hogy ha a beszállító tud, adni szokott cserét, mert általában az az érdeke, még valamennyivel nagyobb ár esetén is, mivel az eladott mennyiség is fontos neki. Ha nincs cseretermék a beszállítónál, az érdekesebb eset.

Egyébként nem a horribilis áremelkedések jellemzők a piacra. Amúgy, ha az üzletnek van készletet abból a típusból, már más lehet a helyzet. Abba azonban ritkán gondolnak bele a panaszkodók, hogy ha mindenkinek cserélik, bebukják a különbözeti összeget, esetleg tönkremegy bele az üzlet, az kinek is volt jó tulajdonképpen? A többi, a boltban vásárolt terméket hogy fogja garanciázni, ha kell majd?
Amúgy a boltos ugyanúgy nem tehetett az árvízről, mint a vásárló... Persze keringtek mindenféle pletykák, hogy pénzt visszaadja, közben a cserét meg eladja, csak az nem tűnt fel senkinek, hogy a nagyon drága HDD a kutyának nem kellett, emlékszem volt, aki az új gépébe inkább PATA HDDt hozott beszerelni...

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#7656) ACE- válasza HUN]Repa (#7655) üzenetére


ACE-
addikt

Kicsit olyan mintha mellé beszélnél.

"- Végül még egy dologra térjünk ki, mert leendő jogász kommentelő nem vette számításba azt az esetet amikor a termék jóváírásra kerül, de nincs készleten. Ebben az esetben álláspontunk szerint az üzlet nem kötelezhető a termék magasabb áron történő beszerezésére."

Még egyszer kérdezném, mit jelent hogy nincs készleten? És miért gondolod hogy ne lenne kötelezhető, ha egyszer van belőle...

Mellesleg engem nem érdekel hogy a bolt hogy oldja meg. Ha tönkremegy, tönkremegy, lesz helyette 3 másik...
És nem horribilis áremelkedésről volt szó. Semmiféle áremelkedést nem vagyok hajlandó kifizetni csak azért, mert hibásan teljesített az eladó... és ehhez nem kell jogásznak lenni, hogy belásd, nem is kötelezhet erre senki, az Ipont viszont igen, ha be tudja szerezni az árut, akkor ki kell cserélnie ráfizetés nélkül.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7657) bul07 válasza ACE- (#7656) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak adalék

Nekem pont akkor ment tönkre a HDD-m mikkor már megvolt a pukk

Én 10500Ft-ért vettem a 1TB-ost és még ráadásul azt a típust már nem is lehetett kapni sőt a Samsung HDD-se, de küldtek csere darabot egy Seagate 1TB ST1000DM005 ami akkor 18-19e Ft körül mozgott

Én csak saját tapasztalatból tudok írni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7658) Chal válasza ACE- (#7656) üzenetére


Chal
addikt

"Még egyszer kérdezném, mit jelent hogy nincs készleten?"

Azt, hogy a honlapjukon nem rendelheted, levették, inaktív, stb..

"Mellesleg engem nem érdekel hogy a bolt hogy oldja meg. Ha tönkremegy, tönkremegy, lesz helyette 3 másik..."

Aha, persze. Szerinted csupán a véletlen műve az is, hogy manapság már csak "proxy" kiskerek vannak szinte a számtechben? Van minden raktáron. Másnapra. Miután megvettük neked a nagykerben, és rátettünk 300Ft hasznot (50.000-es termékre).

Nincs ezzel akkora baj, ez van, az igény szülte, meg a piac, ezt kell szeretni, miattunk van így. De teljesen fantaszta elvárásokkal csak még tovább fog romlani ez a helyzet, és tényleg az lesz, hogy rendelheted majd az ebayrol a vasat, és nem annak fogsz örülni, hogy kicserélik ha hibás, hanem annak, ha megtaláltad EU-n belül, és legalább vámot nem kell fizetned.

[ Szerkesztve ]

(#7659) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Sziasztok!

Rendeltem innen egy VGA-t, most szerdán jött meg a PickPack pontba, tegnap sikerült össze raknom a gépet windows rendben felment. Viszont D-SUB csatlakozóján ha játék vagy program megy akkor csíkozza a képet.
HDMI vel nincs ilyen probléma. Ki lett próbálva több HDMI kábellel illetve DSUB kábellel valamint 2 tévével és 1 monitorral.
Toboza jótállása csomagolása az ajándékba kapott 36.000ft os kupon valamint joy pad is bontatlan állapotban van. Kipróbáltuk a gépet egy másik kártyával, azzal nem produkál semmi hibát.
Ha jól tudom akkor hétfőn még benne leszek a 3 napban, mikor vissza vihetem a terméket.
A kérdésem hogy ilyenkor kapok egy másik kártyát? Vagy csere kártyát? Esetleg vissza kapom a kártya értékét?
Nem szeretnék az ünnepekre Kártya nélkül maradni, mivel ez lett volna a karácsonyi ajándék az egyik családtagunknak.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#7660) Mentior


Mentior
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget.

Vásároltam pár éve az iponnál 1 LG E2441V-BN típusú monitort aminek a panelja felmondta a szolgálatot a garanciális ügyintézési időn belül. Garisan elszállította az lg-n keresztül az albacomp akik kiállítottak egy csereigazolást.

Beadtam az igazolást az Iponhoz akik közölték h értesítenek mailben amint van fejlemény.
Egy hét múlva rákérdeztem, hogy mi a helyzet..erre felejánlottak egy LG 24MP55VQ-P nevű terméket "cserébe". Kivertem a balhét h ha nem tudják cserélni akkor pénz vissza mert a jogszabályok stb...

Erre azt mondták ok akkor még várjunk a beszállítóra. Tegnap írtak egy mailt miszerint:

"A termék garanciális ügyintézése befejeződött, az üzletünkben
átvehető, illetve GaranciaFutár szolgáltatás esetén 2 napon belül
küldjük Önnek.

Termék neve: LG E2441V-BN

Garanciális ügyintézés új helye: 1134 Budapest Tüzér u. 13.

Udvozlettel,
iPon Computer Kft.
rma@iPon.hu"

A mai nap hozta a futár a csomagot, szolidan jelezve, hogy siet aláírtam átvettem és fogadott egy levél, hogy aa garanciális rendezés során egy lg 24MP55VQ-P típusú monitort adnak.

Mi tudok még tenni? Fogyasztóvédelem? Vagy merre hogy?

Írtam nekik, hogy nem oké a buli...de azért jó lenne még 1 kis info.

Üdv: Mentior

(#7661) Thunderzolee

Üdv!

Az Aquáról nem találtam topicot (ami aktív lenne), rendeltem pár napja (szerdán délben) termékeket tőlük, akkor a készletinformáció még azt mutatta, h a termékből az összes boltjukban van.

A visszaigazoló automatikus emailen kívül még nem kaptam tőlük mást.
A gond az, h előreutalással fizetném, de még az előreutalós levél sem jött meg (spamek között sincs). Írtam nekik tegnap délben, azt válaszolták, h tegnap este meg fog jönni az előreutalós levél, amint megkapják a pénzt hétfőn, postázzák, és kedden megkapom a csomagot.

Sajnos nem jött meg mégsem tegnap este sem az előreutalós email. :(((

Most mi a fenét csináljak?
Ha nincs valami nekik készleten, miért nem azt válaszolták? Illetve ha így van, miért van a weboldalukon rossz információ a készletek mennyiségéről?
Eleve úgy számoltam, h péntekig meg kell kapjam a cuccot, és akkor el tudok utazni már hétvégén, erre most várhatom a csomagot.

Ipontól már többször rendeltem, nem volt ilyen gondom sosem, most viszont egy bizonyos típusú monitort csak az Aquánál lehetett kapni, ezért oda is regeltem, és onnét rendeltem meg.

Vagy ez minden karácsonykor így van, h utolsó nap fogják kiszállítani? :F
Ennyire sz×rnak az ügyfelekre az Aquánál? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7662) bul07 válasza Mentior (#7660) üzenetére


bul07
nagyúr

Ahogy nézem a te monitorodat 2012.10-hótol nem lehet kapni az ipon-nál, ugyan olyat küldeni nem fognak

Ezáltal felajánlottak egy másik típust, ezt vagy elfogadod vagy nem
Bár ahogy nézem amit küldtek IPS panellal van szerelve
Kérdez rá itt hogy hogy viszonyul egymáshoz a kettő

Szóba jöhet még a összeg levásárlásra vagy, vissza is kérheted a számládra

Jól tetted hogy írtál nekik

Amúgy megjegyezném azért mert felajánlottak egy csere terméket mert már nem lehet kapni a kifutott terméket nem kellet volna balhézni, hanem higgadtan udvariasan közölni hogy azt a terméket nem fogadod el mert mondjuk nem tetszik a formája és kérnéd a ár visszatérítést

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7663) Mentior válasza bul07 (#7662) üzenetére


Mentior
csendes tag

Azért balhéztam mert a felajánlott monitor 20k-val olcsóbb mint az ami tönkre ment. De akkor gondolom ne kezdjem el használni a kiküldött monitort?

(#7664) bul07 válasza Mentior (#7663) üzenetére


bul07
nagyúr

Méret és tudás alapján ez a mai megfelelője, én is régen 60e Ft-ért vettem 22" monitort

Amúgy mikor vetted te ezt a monitort , mert 2011.09-hóba már 53e Ft ért adták , 3gar tehát 2014.9-hó lejár

Míg nem válaszolnak ne
De tényleg kérdez rá hogy ez a monitor hogy viszonyul a régihez

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7665) ACE- válasza Mentior (#7663) üzenetére


ACE-
addikt

Ha kaptál egy csereigazolást az LG szervíztől, akkor magad választhatod ki, hogy ugyanolyan termékre cseréled, vagy visszakéred az árát. Szerintem ilyenkor nincs a boltnak választási lehetősége. Mivel lehet, hogy csalódtál a termékben, és nem akarsz ugyanolyat, hiszen annyira tönkrement, hogy már nem is javítható. Ebben az esetben még csak cserélni sem tudják ugyanolyanra, mert már nem szerezhető be, de nehogy már Ők döntsék el, hogy milyen monitort vegyél helyette...
Szépen udvariasan írsz nekik egy e-mailt, hogy valami tévedés történt, mert másik monitort küldtek, amit Te nem kértél, és kérd a vételár visszautalását.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7666) ACE- válasza bul07 (#7664) üzenetére


ACE-
addikt

Szerintem ne kérdezzen rá, kérje vissza az árát és vegyen olyat amilyet akar.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7667) 04ahgy válasza Kabel15 (#7659) üzenetére


04ahgy
nagyúr

D-Sub-on az új VGA-k vízszintesen mindig csíkoznak többé vagy kevésbé, ez halvány, vízszintes, és fekete, sötét háttérnél van. Cserével sem lesz jobb, ez az analóg jelátvitel sajátossága, 30 évnél is öregebb technológia. Használd digitális kimeneten, vagy élj együtt a jelenséggel.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#7668) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Hi!
Elálláskor a szállítás díját is visszakapnám? Vagyis visszaellene?

Bazinga!

(#7669) ACE- válasza bluyoo (#7668) üzenetére


ACE-
addikt

Nem, elállás esetén csak a vételárat kell visszaadniuk.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7670) bluyoo válasza ACE- (#7669) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi a választ! Akkor benéztem a jogszabályt. :B
Rám jár a rúd mostanában. Egy hónap alatt annyi terméket vittem/küldtem vissza mint 10év alatt sem.
Rendelek egy bézs tokot (a képeken is a bézs látszik), majd kiderül hogy csak a belseje olyan színű (amit a készülék kitakar), a többi meg valami ócska szövet, szóval még az anyaga sem ugyan az ....
Ehhez jön még az én figyelmetlenségem is, SD kártyát microSD helyett! Gyári hibás edény, ... :o

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#7671) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Nem tudjátok, ma (szombaton) meddig van nyitva a bót?
Véletlenül hibásan adtam meg egy rendelést, szeretném visszamondani.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#7672) 04ahgy válasza Bélaaaa (#7671) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ki se nyitott: [link].

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#7673) Bélaaaa válasza 04ahgy (#7672) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Én ezt látom csak itt: "További napokon a mindenkori nyitva tartás szerint."
Illetve nem látom a mindenkori nyitva tartást. :B

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#7674) 04ahgy válasza Bélaaaa (#7673) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hétköznap: 10.00 - 20.00, vagy hétköznap: 10.00 - 18.00, ma nem hétköznap van.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#7675) Bélaaaa válasza 04ahgy (#7674) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Akkó' szombat-vasárnap mindig zárva vannak. Értem, köszi!

Írtam mailt a lemondásról, majd reagálnak rá hétfőn...

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#7676) h1mpi válasza Bélaaaa (#7675) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hétvégén is nézi vlaki a maileket. Én vasárnap szoktam emailezni velük :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#7677) Jester01 válasza ACE- (#7669) üzenetére


Jester01
veterán

Ez már nem igaz, a 45/2014. (II. 26.) Korm. rendelet alapján az elállás határideje 14 nap és a szállítási költséget is vissza kell téríteni, kivéve:

Ha a fogyasztó kifejezetten a legkevésbé költséges szokásos fuvarozási módtól eltérő fuvarozási módot választ, a vállalkozás nem köteles visszatéríteni az ebből eredő többletköltségeket.

A termék visszajuttatása viszont a vevő feladata és költsége.

Jester

(#7678) SSJPeter válasza bluyoo (#7670) üzenetére


SSJPeter
őstag

Köszi a választ! Akkor benéztem a jogszabályt.

Nem nézted be, ahogy eggyel felettem is írták, az pontosan úgy van.

Let’s go Brandon!

(#7679) ACE- válasza Jester01 (#7677) üzenetére


ACE-
addikt

Jogos! Én néztem el.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7680) bluyoo válasza SSJPeter (#7678) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi a helyesbítést! Közben kaptam egy privátot is ez ügyben.
De sajnos több terméket rendeltem, és ebből "csak" kettőtől szeretnék elállni.
Így marad a posta kifizetése. Esetemben másodjára is :o mivel csereterméket kérek.

Bazinga!

(#7681) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Nálatok sem engedi a pick-Pack pontot? Vagyis nincs a listában. Tegnap benne volt.

Szerk: Most már van. :( Lehet valami hiba volt.

Az elállásnál a pick-pack pontos kiszállítást is vissza kell adniuk nem?

[ Szerkesztve ]

(#7682) Bélaaaa válasza torma1981 (#7681) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Azt nem. Sőt, a garanciafutár sem játszik.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#7683) torma1981 válasza Bélaaaa (#7682) üzenetére


torma1981
veterán

Pedig a törvényben a kiszállítás díjat is vissza kell adni nem? Vagy az csak házhoz szállításnál megy?

(#7684) Killer01 válasza Bélaaaa (#7682) üzenetére


Killer01
őstag

Garifutár független a pikpaktól....

(#7685) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Iponnal kapcsolatban kérnék segítséget! Lenne egy Corsair GS700 , Rev 1. tápom amin elég hangos lett a ventilátor. A garancia még 2015.06.05-g szól az Iponba. Bővebben itt. Azt nem szeretném ha az Iponba beletákolnának, mert félő lenne hogy elviszi az egész gépeme ha netán valamit rosszul csinálnak meg benne.

[ Szerkesztve ]

(#7686) Chal válasza BullKoxa (#7685) üzenetére


Chal
addikt

Az Iponba biztosan nem tákolnak bele, mert ők csak kereskedők (meg gépösszerakók, de nem alkatrészszerviz).

(#7687) BullKoxa válasza Chal (#7686) üzenetére


BullKoxa
őstag

Hát videokártyákon is szoktak tákolni!! Hűtőt cserélnek, Ventilátort cserélnek rajta. És ezt többen is írták, több VGA-s topikban otthon voltam. Tehát ezek kész tények. Remélem kapok választ az Iponos illetőtől akár Pü-ben is jöhet!

(#7688) bluyoo válasza BullKoxa (#7687) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szerintem ezeket a gyártók saját, szerződött szervize végzi, nem maga az iPon.
PWM-es ventilátort nem sűrűn szoktak tápba tenni.
Táp ventilátor csere.

Bazinga!

(#7689) Chal válasza BullKoxa (#7687) üzenetére


Chal
addikt

De azt nem az Ipon csinálja. Ezzel az erővel a futárról is gondolhatnád, hogy ő szerelgeti a dolgokat, hiszen ő is hozza ki, meg neki is adod vissza ha gariztatni kell :) (már ha nem személyesen intézed).

[ Szerkesztve ]

(#7690) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Rendeltem egy merevlemezt az iPontól szombaton, véletlenül hibás adatokkal (rossz PPP cím). Tudom, figyelmetlen voltam.
Rendelés után azonnal írtam nekik, hogy töröljék. Majd jeleztem még, ha tudják a PPP-t módosítani, maradhat a rendelés. Másnap (vasárnap) jött is a válasz, hogy törölték.
Ez után az email után megrendeltem jó adatokkal a merevlemezt (melyet már fel is adtak Pick Pack Pontra tegnap). Erről jött is email/sms. Eddig rendben is a dolog.

Tegnap kaptam egy másik email-t is tőlük, hogy
"Rendelését tudjuk módosítani de leghamarabb csak a két ünnep között lesz átvehető."

Na bumm! :W

Azonnal írtam nekik:
"Tegnap kaptam Önöktől egy levelet, melyben jelezték, hogy törölték a rendelésem (#12345). Ennek megfelelően megadtam egy új, már jó adatokat tartalmazó rendelést Önök felé! Közben kaptam ma egy másik levelet is, melyben jelezték, hogy sikerült módosítani az időközben törölt rendelést. Kérem, ne módosítsák, maradjon törölve (#12345). Azért jelzem Önök felé, mert nem szeretnék két terméket kapni.
Köszönettel:
Bélaaaa"

Jött is azonnal a válasz:
"Tisztelt Bélaaaa!
#12345. számú rendelése törölt állapotú.
Tisztelettel,
iPon"

Megnyugodtam. Ma egész nem nem voltam gépközelben.
Erre most jön 17:42-kor egy email/sms, hogy
"A mai napon 1 db csomagot (#12345) átadtuk a PickPack futárnak" <-- ez bizony a törölt rendelés. :W

Írtam ismét nekik 17:55-kor:
"Tisztelt iPon! Most kaptam email-t és SMS-t Önöktől, hogy a törölt rendelésem feladták Pick Pack Pontra! Kérem, ha lehet fordítsák vissza, ne küldjék, mert nem tudom átvenni!
Köszönettel:
Bélaaaa"

Erre még nem jött válasz.

Mi ilyenkor a teendő? Itt lesz a PPP-on két rendelés (1 lemondott + 1 jó). Az egyiket át tudom venni, a másikat nem.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#7691) h1mpi válasza Bélaaaa (#7690) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem veszed át a rosszat és kész...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#7692) Bélaaaa válasza h1mpi (#7691) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ennyi az egész?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#7693) h1mpi válasza Bélaaaa (#7692) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze, TE szóltál..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#7694) Sqveeze


Sqveeze
tag

Sziasztok,

Szerintetek, hogy lehetne úgy rendelni az iponról, hogy valaki másnak menjen a csomag? Ki fizetném előre kártyával meg minden, csak meglepetés lenne, és most még mire ide vidékre leér a cucc meg innen átmegy oda is. Ünnepek alatt posta se úgy van stb. Ha átírnám az adataim az övére ideiglenesen, meg odaírnám megjegyzésbe, hogy ez meg az van akkor megcsinálják, vagy elutasítják, hogy így nem lehet? Egyéb ötlet?

GeTreKt!.hu - Magyar Teamspeak Közösség

(#7695) h1mpi válasza Sqveeze (#7694) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Simán lehet, Őket nem érdekli. :K Nem kell litániát írni csak az adatokat add meg helyesen hova menjen.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#7696) SSJPeter válasza BullKoxa (#7685) üzenetére


SSJPeter
őstag

A Ptk. alapján először kijavítást kérhetsz, úgyhogy bizony jó esély van rá, hogy "bele fognak tákolni", ha...ismétlem, ha elfogadják, hogy ez egyáltalán garanciális probléma...amire még csak tippelni sem mernék, de szerencsére nem is kért meg rá senki...

Let’s go Brandon!

(#7697) BullKoxa válasza SSJPeter (#7696) üzenetére


BullKoxa
őstag

Ha tákolás lesz akkor befejeztem a vásárlást náluk! pedig már vagy 500.000-t hagytam ott, mert volt hogy ismerősnek is én vetem cuccot onnan. Meg most úgy néz ki veszek egy Dell monitort, de akkor máshonnan fogom venni ha beletákolnak a tápba, és ha rosszul csinálnak valamit meg a tápban egyből a Corsair-hoz fogok fordulni és megírom nekik honnan van a tápom, és mit csináltak vele. Mert a venti dologról a Corsair is tud,nem az enyém az első ilyen típusú ( GS Serial ) táp aminek baja van a lentijével !! Most úgy megy a gép, hogy a táp nincsen a házban ( mert holnap jön a futár érte ), és a ház szűrőjét rátettem a ventihez ahonnan a levegőt szívja, a por miatt, és TV mellett is zavar a hangja.

[ Szerkesztve ]

(#7698) fricz19 válasza BullKoxa (#7697) üzenetére


fricz19
őstag

Mi az a "tákolás"?

Egyébként már leírták, de leírom én is:
ipon nem javít (és miért lenne a javítás=tákolás?)
Disztribútor/gyártó csinálja ahogy a többi kiskernél is.

Egyébként egy ilyen esetet 99.99% -ban javítani fogják.
Ha kiküldöd a corsairhez ők is javítani fogják.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#7699) SSJPeter válasza BullKoxa (#7697) üzenetére


SSJPeter
őstag

Javítás helyett kérhetsz persze cserét is, de ha akarják akkor "aránytalan többletköltségre" való hivatkozással elutasíthatják a csere igényedet, de ha ilyen jó vásárlójuk vagy, hátha engednek a kérésednek és "úriember módjára" kicserélik egy újra.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#7700) BullKoxa válasza SSJPeter (#7699) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszi a választ ! Remélem ez lesz amit írtál, akkor ráfizetek egy jobbra mert ilyet már nem gyártanak. Sajnálom hogy itthon nem olyan a garanciáztatás mint nyugaton !

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.