Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#558) tomej


tomej
aktív tag

No én eddig 3× vásároltam tőlük. először 2 éve, akkor semmi gondom nem volt. 2. alkalom kb. 2 hónapja, akkor többek közt egy galaxy 8800GT is volt a cuccok között, ami nagyon szépen megy mint alap kártya, de nagyobb terhelésnél, mint 3Dmark06 vagy Crysis, egyszerűen kb 1-2 perc után kifagy az egész, ventillátor fordulatszámát nem állítja, mindig alapon teker, miközben 100%-fordulatot jelez. 3 konfigban is próbáltam, múlt hét péntek vissza gariba. kedden hívnak, hogy 3 napig folyamatosan ment, semmi probléma. (megjegyzem a 3 nap elég szűken fér bele az időbe) A lényeg: Mikor gariba visszavittem hozzájuk, akkor láttam egy táblát, hogy a vevő csak bontatlan árút vegyen át. Az eladó kihozott 3 vagy 4 bontott kártyát, mire az enyémet előhozta, ami szintén bontott volt. a kártya csatlakozók felőli hátulja feketére van festve, így otthon nagyon szépen látszott a csavar helye, mivel már 'becsavarták' vmi konfigba...(az én bilincses, a kártyákat nem kell csavarral rögzíteni!) Ergó egy használt kártyát adtak el nekem. Most megyek fel érte szombaton. Állítólag a disztribútor kiállít egy igazolást mi szerint a kártya OK. A garis ügyintéző egyébként még odabökte, hogy volt már aki a kermis méregdrága vizsgálatot megcsináltatta és belebukott. Ötlet?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.