Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#851) szumo válasza 04ahgy (#850) üzenetére


szumo
senior tag

Ha nem a sajátomat kell garanciáztatni, még türelmesebb tudok lenni, mint a saját cuccaimnál. Mert akkor nem rohangálok kölcsön alkatrészekért. :DD
Azért remélem lesz bennük valami kihívás, pl nagyon olcsón, vagy nagyon sok pénzből kell kihozni, vagy valami célspecifikus gépet kell összerakni.

ESD de rég is hallottam róla. Valahol otthon, a műszerész cuccaim közt még biztos megvan a csuklópánt, és a mazzag hozzá. A papucsot meg tavaly dobtam ki, mert annyira szétment. De utáltam anno minden reggel egy fémlapra állni, hogy a papucsom még jó-e. Ettől függetlenül, nagyon szerettem azt a munkahelyemet.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#852) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Hi all .megjött a cucc ma reggel.. még nem tettem össze de a monitort(T200) kipróbáltam hogy millyen a régi konfiggal.. Most is az új monitorral nyomom..bejön a winfos(most csak fekete háttér van simán) azt közép tájon egy kis piros pont pisláklól... LOL pixel hiba... Amikor rendeltem a cuccot a közleménybe beirtam hogy ellenörizzék le a monitort hogy pixel hibás e... Ekkora lámák már nem lehetnek bazzeg :W középen a pixel hiba vak is látja :((( ..gari futár...

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#853) #35685120 válasza sid.:Rc211v (#852) üzenetére


#35685120
törölt tag

Kollegámnak én rendeltem cuccot, 2 napja elérhetetlenek telefonon (előtte nem nagyon hivogattam), de nem tudom milyen számon tudom őket elérni, kb. 100 hívtam őket, emilt is írtam senki sehol... Ez így nem tetszik pedig amúgy nincs velük gond, de ez b+ ...

(#854) 04ahgy válasza sid.:Rc211v (#852) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Egy: a T200 az HD-s monitor, már a gyárban is válogatott panelből rakják össze. Erről a szaktopikjában tájékozódhatsz. Tehát alapból gyárilag már átmegy egy szűrésen.

Kettő: szerinted hogy szállítják, légpárnán? Szállításkor nem rázkódik véletlenül? A pixelhiba szerinted utólag nem tud kijönni?

Három: senior tag létedre kissé agresszív, tájékozatlan vagy, és, hmmm... Enyhén szólva faragatlan a stílusod. A helyesírásod (a központozás teljes mértékben) pedig rettenetes!

Négy: mit izgulsz? Van rá a 3 napos pixelgari, nem? És ha BENQ-t vettél volna, és azt kéred, hogy teszteljék le? Akkor is így ugrálnál egy pixelhiba miatt?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#855) adalbert1 válasza 04ahgy (#854) üzenetére


adalbert1
veterán

Mondjuk annyiból bosszantó lehet, ha vidéki a kolléga és ezzel plusz szállítás/utazgatás szakad a nyakába...
Mondjuk ott a garanciafutár, de végső soron az is plusz macera.

Ilyen helyzetből én jól jártam mikor a monitorom náluk vettem... Személyesen vettem át, ott a helyszínen ki is próbáltuk.

(#856) sid.:Rc211v válasza 04ahgy (#854) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

1: Ez a T200 nem HD monitort de mind1 max a T200HD az..
2. és ? az még nem zárja ki azt h meg e nézték
3. téged ne érdekeljen h milyen volt a stilusom zavar nem olvasd
4. jah van rá..aztán vagy cserélik vagy nem.. meg 1-2 hét mire jön a másik

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#857) szumo válasza adalbert1 (#855) üzenetére


szumo
senior tag

Az a poén, amikor az ember megnézi az árlistát, és rendel (teljesen mindegy, hogy-hogy veszi át), elfogadja azt, hogy a termék hibás is lehet.
A különbség csak annyi, hogy máshol azért mert esetleg van raktárkészlet 5-10 ezer Forinttal is többet elkérnek adott termékeknél. S manapság egyre ritkább az az üzlet, ahol megfelelő raktárkészletet tartanak, mindenki 1-2 napon belülre mondja a beszerzést.

Abban egyet értek veled, hogy bosszantó, sőt iszonyú kellemetlen a dolog (és akkor nagyon cizellált voltam), de ugyanannyi eséllyel kapsz más boltban is hibás terméket sőt lehet, hogy ott még hosszabbra nyúlik a csere (mert pont kifogytak).

Szóval mérlegelni kell! Több pénz, vagy esetleges macera (ha egy gépen megspórolhatsz 20-30e Forintot, nem gondolkodol el rajta?).

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#858) adalbert1 válasza szumo (#857) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, van jópár olyan bolt amiről beszélsz elég ha csak visszagondolok az egyik hdd beszerző körutamra. Aq*a-ban 4 félét kérdeztem végig, egyik sem volt. Ali*n szintúgy...
Azóta egyikben sem vásárolok, köszönjék maguknak.

Sajnos a pénz viszont tényleg nagy úr sokszor...

(#859) danih


danih
addikt

Na hali, megyek az iponba gariztatni kiváncsi vagyok hogy fog menni...
Történet: vettem egy AMD 5400-as X2 Black Edition procit, ami kiderült sima 5400-as...
Remélem nem átverés csak a pultos hibázott...

(#860) Szten Márs válasza danih (#859) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Erre mi is kiváncsiak leszünk.

(#861) Dudu67


Dudu67
tag

Sziasztok!

Hétfőn adtam le gariba egy MSI 4850-et (referenciahűtéses), az ügyintéző srác tök kedves, normális volt letesztelte ő is ott előttem, szó nélkül bevette gariaba (memóriahiba), majd közölte, hogy 1-1,5 hét múlva esedékes. Mikor mondtam neki, hogy esetleg
lehetne-e egy nem ref.hűtéses kártyát kapni helyette ha cserélik, azt mondta, jelzi a disztribútornak, lát rá esélyt.

Hát kíváncsi leszek.

Volt már velük garanciális ügyem 1 - 2 alkalommal, akkor nem volt semmi gond.

[ Szerkesztve ]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#862) lúzer válasza danih (#859) üzenetére


lúzer
veterán

és a doboza?
az black edition volt?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#863) danih válasza lúzer (#862) üzenetére


danih
addikt

Namost ez az, ezért nem jöttem rá a dologra rögtön, hogy én az AMD dobozos termékekre úgy emlékszem, hogy fehér alapon fent és lent zöld sávok. Én egy fekete-zöld dobozt kaptam, le is tudtam a dolgot- mintha ilyet láttam volna az interneten is egy BE reviewben.
Nem is kapcsoltam hogy nem BE procit kaptam (el sem tudtam képzelni hogy nem azt adtak IPON-ban amit kértem), nem is volt időm vele foglalkozni, csak most.
Aztán jöttek az árulkodó jelek (persze azon kívül hogy nincs 14 felett választható multiplier), amire kedves fórumtársak hívták fel a figyelmet:
- Dobozában nincs cooler (enyémben refhűtő volt)
- Új design-ja van az AMD box prociknak (olyan amit én kaptam) - a BE doboz teljesen fekete
- WOF-ra végződik a szériaszám (enyém BOX-os)
- A számlán kívül sehol sem szerepel a "Black Edition" felirat :)
Valószínűleg az eladó srác új volt és ő sem tudott különbséget tenni a dobozok között első ránézésre.
nem baj, van ilyen, nem vagyok mérges, az ipon egy jó társaság biztos megállapodunk. Ha lesz időm visszaviszem még a héten.

(#864) zsolt1129 válasza Dudu67 (#861) üzenetére


zsolt1129
addikt

Szerintem nem variálnak,ki fogják cserélni. De sok sikert hogy kapjál helyette egy újat :)

[ Szerkesztve ]

(#865) Dudu67 válasza zsolt1129 (#864) üzenetére


Dudu67
tag

Szerintem is cserélik, mert a hiba egyértelmű, arra leszek kíváncsi, hogy a hőcsöves hűtésűre tudjuk-e cserélni (bár ez nem rajtuk múlik, hanem a disztribútoron, ahogy elmondta a srác).

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#866) 04ahgy válasza danih (#863) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ha volt hűtője, és zöld dobozú, és szorzólockos, akkor az valóban nem BE. Ha a számlán BE van, a garilevélen pedig egyeznek a gyári számok, akkor az árut kiadó hölgy / úr hibázott, vagy már eleve ők is ilyet kaptak a nagykertől BE címszó alatt, és ott sem tűnt fel senkinek. Fordult már elő velem is ilyen. De ez esetben gyanítom, hogy szó nélkül kicserélik.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#867) danih válasza Dudu67 (#865) üzenetére


danih
addikt

Ezt sajnos nem értem, hogy érted hogy "hőcsöves hűtésűre tudjuk-e cserélni"?

(#868) sgergi válasza danih (#867) üzenetére


sgergi
veterán

A 4850-es vidkariról van szó.

(#869) danih válasza sgergi (#868) üzenetére


danih
addikt

LOL :) Megyek kávéért.

(#870) Lucif-R


Lucif-R
senior tag

http://ipon.hu/site/garancia.php <--- üres oldal... most akko nincs garancia? :U :P ( vagy csak nekem rossz az oldal ? )

szerk.:

Nagy kérdés az amúgy hogyha veszek egy monitort náluk amire nincs pixel gari, de webshopban veszem akkor 8npaon belül elállhatok a vásárlástól, mondván nem kell és kérek egy másik monitort vagy akkor egy másik típust kell kérni? Vagy van e ilyen megkötés? Vagy ilyenkor ha másikat kérek ugyanabból a tipusból akkor fogják és elküldik ugyanazt még1x? :U

Fontos lenne a válasz, esetleg valami iponostól mert MA kell megrendelnem... és ha ez igy nemmegy akkor kénytelen leszek Ed***tálból rendelni ( sajnos a két bolt nem ugyanazt a talp típusos modelt árulja, panel ua csak az iponos magaságállítós elviekben bár a monitor honlapján ezt a monitort HUN földön nem jelölik elérhetőnek, mig az Ed***tál meg a nem magasságállítósat árulja, pixel hibátlanság a talp magasság előtt )

Előre is köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#871) danih válasza Lucif-R (#870) üzenetére


danih
addikt

Úgy tudom hogy ha interneten rendeled házhozszállítással akkor 8 napon belül elálhatsz és akkor money back without question...

(#872) Lucif-R válasza danih (#871) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Az oké abban tisztába vagyok csak a visszafuárt kell kifizetni az meg 2,5k nem nagy téma egy 100k-s monitor esetében. A probléma az hogy nincs rá pixel gari, de ha pixeles és én hibamenteset akarok venni ha már fizetek érte... akkor ha viszsaküldöm hogy köszi elállok tőle, ált le is lehet vásárolni... és akkor megveszem még1x ugyan azt a típust... akkor kiküldik még1x ugyanazt vagy szerválnak másikat ami nem pixel hibás ( mert azért csak megkérdezik miért nem köll ). :U

(#873) zsolt1129 válasza Lucif-R (#872) üzenetére


zsolt1129
addikt

Igen,de én úgy tudom hogy monitorra nem vonatkozik az elállási jog.de nem vedd készpénznek,lehet rosszul tudom. Ennek utána is nézek.

(#874) Dudu67 válasza Lucif-R (#872) üzenetére


Dudu67
tag

Küldj egy privit HUN]Repa-nak, ő Iponos(legalábbi a korábbi hozzászólásai alapján), a privit hamarabb észreveszi esetleg, mert mostanában nem volt bejelentkezve, csak éjfél körül.

SZERK:A priviről meg kap emilkét :)

[ Szerkesztve ]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#875) Lucif-R válasza Dudu67 (#874) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Igen azt néztem hogy E1-t és T1-t hsaznált az újabb hozzászólásiban de előtte meg nem... szal nem tudtam kiokoskodni igazán hogy mi köze van igy Ipon-hoz. Irok neki egy PÜ-t, illetve már gondolkodtam rajta.

(#876) Dudu67 válasza Lucif-R (#875) üzenetére


Dudu67
tag

"E1-t és T1-t hsaznált" Ez nekem már magas, nem vagyok egy zseni,csak egy átlagos user. Felhomályosítanál? Esetleg priviben, ha van kedved, hogy ne offoljuk szét a totyikot

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#877) tlac válasza zsolt1129 (#873) üzenetére


tlac
nagyúr

vonatkozik, rosszul tudod

(#878) Lucif-R válasza Dudu67 (#876) üzenetére


Lucif-R
senior tag

E1 - egyesszám elsőszemély ( én az ipon ) | T1 - többesszám elsőszemély ( mi az ipon )

(#879) Dudu67 válasza Lucif-R (#878) üzenetére


Dudu67
tag

Ha nehezen is, de felfogtam. köszönöm a felvilágosítást.:C :R

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#880) leonaprofi


leonaprofi
tag

Sziasztok!Az ipon-nál szeretnék venni egy gépet,de tudna valaki segíteni abban,hogy mennyiért raknák össze?

(#881) tlac válasza leonaprofi (#880) üzenetére


tlac
nagyúr

a gépösszerakónál 1800-at írnak

(#882) zsolt1129 válasza tlac (#877) üzenetére


zsolt1129
addikt

Akkor köszi hogy kijavitottál :R

(#883) Produkció


Produkció
senior tag

na most csalódtam 1 nagyot az iponban, elmennek a jóédes *****ba oda, nagynehezen összeállítok 100kból egy kis gépet bátyámnak, még a végén feltornáztam 111500ra hogy játszani is tudjon rajta(ebbe benne van az 1800ft gépösszerakás meg a 2400 házhozszállítás)...Összesen fizetendő:
- Nettó: 92.876 Ft
- Bruttó: 111.451 Ft
ezt írták levélbe is, erre most kaptam egy olyat hogy utánvéttel hozza a gls futárszolgálat ami még 4ezer pluszba....menjetek már a p@csaba oda....most mire fel az a +4ezer ft?.....asszem ez volt az utolsó rendelésem, lehet még ezt is visszamondom amikor kihozzák, pedig már kb 3-400k-t ott hagytam az iponba igaz személyesen vásároltam de ha 2400at írtok ki a futárra akkor hogy lesz abból 6400ft?...gratulálok. :U

mod: mellesleg 1-2 munkanapot írtok, szerdán rendeltem meg, és hétfőn kapom meg...szintén grat :U

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#884) HUN]Repa válasza Produkció (#883) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szia ! Ha még nem vetted át honnan tudod az utánvét összeget , amúgy meg ha tévedés történik akkor a számlán egyértelmű nyoma van így a többletköltséget természetesen visszautalják számodra ! A szállításhoz még csak annyit ,hogy előfordult már kereskedelembe ,hogy nem a megrendelt termék érkezett meg a boltba vagy éppen kifogyott az általad kért típus ,így lehet az összeszerelésnél mondjuk problémákba ütközik , vagy a tesztelésnél derült ki valami , és azt cserélik , de ha megsértette valami az igazságérzetedet akkor szíves elnézésedet kérjük !

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#885) fekeandras


fekeandras
őstag

Én az ipon-tól tervezem gyakorlatilag majdnem komplett gép vételét (vga és táp kivételével).Az feltűnt, hogy a dobozos procira csak 1év garancia van az általános 3év helyett.Ez hogy lehet?Elméletben a tálcásra kötelező 1évet adni nem a dobozosra.De lehet, hogy én tudom rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#886) adalbert1


adalbert1
veterán

Kövezzetek meg, de ismét vásároltam az Iponban. Persze csak 1 pendriveot és egy keyboardot, remélhetőleg nem lesz velük garanciális probléma. :DDD

(#887) tlac válasza fekeandras (#885) üzenetére


tlac
nagyúr

igen, normális esetben 3 év járna a dobozosra, vedd meg máshol

(#888) fekeandras válasza tlac (#887) üzenetére


fekeandras
őstag

Akkor inkább maradok a Hardverker.hu-nál.Igaz drágább valamivel de végtelenül korrektek minden szempontból.És a régi vackaimat is beszámoltathatom ha akarom... :U

(#889) Produkció válasza HUN]Repa (#884) üzenetére


Produkció
senior tag

semmi ilyesmiről szó sincs....mailbe megkaptam amiket rendeltem amennyiért rendeltem...111500ft kb....ez tartalmazza már a szállítást is ami 2400ft meg az összerakást is ami 1800ft....aztán rá pár percre jött még egy mail hogy átadták a futárszolgálatnak ami majd kihozza....összeg 115XXX ft....hát qrva jó mondhatom....vagy tüntessétek fel ezt a +4ezret vagy írok 1 levelet a fogyasztósoknak mert elegem van már az ilyen átb@szásokból...ennyi.
ez jött akkor amikor megrendeltem:
Tisztelt Vásárló,

2008.10.09 00:02 -kor az alábbi termékeket rendelte meg a(z) '44386' rendelési számon:

1 darab ASUS M3A78 (ö1)
- Nettó ár: 12.720 Ft

1 darab AMD Athlon 64 X2 5200+ AM2 BOX (ö1)
- Nettó ár: 11.300 Ft

1 darab CSX 2048MB DDR2 800Mhz (ö1)
- Nettó ár: 5.010 Ft

1 darab MSI RX3850-T2D256E-OC/DDR3 PCIE (ö1)
- Nettó ár: 12.720 Ft

1 darab SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2 (ö1)
- Nettó ár: 7.250 Ft

1 darab LG GSA-H22N Fekete (ö1)
- Nettó ár: 3.490 Ft

1 darab LOGITECH Internet 350 Fekete (ö1)
- Nettó ár: 2.330 Ft

1 darab LOGITECH RX1000 (ö1)
- Nettó ár: 3.160 Ft

1 darab EUROCASE ML5493B 400W (ö1)
- Nettó ár: 6.270 Ft

1 darab BENQ G2010WA (ö1)
- Nettó ár: 25.126 Ft

1 darab iPon Proton Konfiguráció (összerakott) összeépítése (ö1)
- Nettó ár: 1.500 Ft

Házhozszállítás: 2.000 Ft

Összesen fizetendő:
- Nettó: 92.876 Ft
- Bruttó: 111.451 Ft

Megrendelését köszönjük, kollégánk az Ön által megadott módon a rendelést követő munkanapon értesíti Önt. Amennyiben rendelésével kapcsolatban kérdése van, legkönnyebben a Rendelési Számra hivatkozva teheti meg.A termékeket a rendelést követő másnap adjuk át a futároknak, innentől maximum két napon belül kiszállítják Önhöz.

Tisztelettel,
iPon Computer Kft.
1143 Budapest, Francia út 40/b.
Tel.: 06-1-4502111
E-mail: info@iPon.hu

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#890) Produkció válasza Produkció (#889) üzenetére


Produkció
senior tag

ez jött ma 19órakor:
Tisztelt Vásárló,

Köszönjük a rendelését, a mai napon átadtuk a futárnak, akik hamarosan kiszállítják Önhöz.

Tisztelettel,
iPon Computer Kft.
1143 Budapest, Francia út 40/b.
Tel.: 06-1-4502111
E-mail: info@iPon.hu

aztán ez jött rá 15percre:

Tisztelt címzett!

Ezúton szeretnénk értesíteni, hogy a mai nap folyamán elkészítettük csomagját a rendelése szerint.
A csomagszáma: 00013414366 (Számítástechnikai Alkatrész), az utánvét értéke: 115640 HUF. A csomagot a GLS futárszolgálat fogja kézbesíteni a következő munkanap folyamán.

Tisztelettel:

iPon Computer Kft.

mod: erre varjál gombot...nem tudom hogy visszamondjam-e vagy sem, lehet az lesz belőle mert azért 6k-ért kiszállítani valamit sztem kicsit pofátlanság, 1-2kból körbejárok 2-3boltot és még olcsóbban is megkapom mint ha mindent itt veszek....

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#891) tlac válasza fekeandras (#888) üzenetére


tlac
nagyúr

én is ott szoktam mostanában, ott van rendesen garancia a procikra
tényleg kicsit drágább, viszont néha meg olcsóbb, gondolom amiatt, mert ők készletből dolgoznak, és így lassabban változik az ár (most éppen emelkedik mindenhol...)

Produkció:

mod: erre varjál gombot...nem tudom hogy visszamondjam-e vagy sem

elhiszem, hogy ideges vagy, de ez hangnem jót nem eredményez

[ Szerkesztve ]

(#892) Produkció válasza tlac (#891) üzenetére


Produkció
senior tag

tudom, de akkor is, nem engem kellene majd letiltani meg figyelmeztetni az érkező moderátornak hanem az ilyen boltot kitiltani a ph-ról....nem az a kemény 4ezer ft a lényeg, hanem az átb@szás idegesítő, és akkor majd hallgathatom a rizsa mellébeszédet megint ahogy megjön a hunrépa ph-ra....már lassan úgy vagyok vele hogy inkább megrendelem a cégnél ahol dolgozok, kb 90k-ból ott megúszom az egészet, csak sajnos ellenőrzés lesz pár napon belül így nem akarok most ott kavarni. ezért gondoltam az iponra ahol már amúgy is 2-3százezret ott hagytam 2év alatt és pár hete hónapja még itt védtem hogy jajj az iponba de rendesek meg csak jó tapasztalataim vannak, hát látom engem is utolértek rendesen :U ....106k-s gépből nem fogok 115,5-set csinálni azért hogy összerakják 1 óra alatt és kihozzák bp alá 20km-rre.....+4et megért +9et nem :(

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#893) tlac válasza Produkció (#892) üzenetére


tlac
nagyúr

Semmilyen figyelmeztetésed nem lesz, amiatt írtam, mert talán HUN]Repa egész elfogadhatóan közelíti meg az ilyen ügyeket. Az egyik régebbi gariztatásom az iponban kb. 2,5 hónapig tartott (a kimenete is elég vegyes lett), aki intézte, na azzal nem igazán bírtam szót érteni, nagyon "felkészült" volt, mindenre tudott vmi hülye magyarázatot adni, hogy miért nem lépünk már előre és hogy csak szívességet tesznek nekem azzal, hogy foglalkoznak a garis cuccaimmal...

Egyébként meg inkább te szereld össze, ha értesz hozzá, olcsóbb, meg a szállítása is biztonságosabb (régebben linkeltem is ide a garis topikból egy elrettentő példát).

(#894) Produkció válasza tlac (#893) üzenetére


Produkció
senior tag

érteni értek hozzá, de unok már gépeket összeszerelni....azért nem cseréltem le múltkor az e8400-mat q9450re(+15k-ba került volna) mert nem volt kedvem leszedni ezt a batár hűtőt meg visszarakni....nemhogy még egy gépet fullra megint, úgy voltam vele hogy 1800ért rakják össze és kész, 2400ért kiszállítják....hát kb annyi a benzin ha bemegyek 2-3 boltba pesten...de a 2400 ne legyen már 6400 mert az dühítő, nem fogom átvenni 115k-ért az tuti....akkor inkább rászánok 4-5órát és bemegyek pár boltba meg összerakom, még olcsóbban is jövök ki és a maradékon meg kap még 2gb ramot ;]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#895) Produkció


Produkció
senior tag

úgy néz ki meglesz oldva a dolog Repával egyeztettem, szal nem rontom a bolt hírét :R :))

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#896) jasszer válasza Produkció (#892) üzenetére


jasszer
senior tag

Te... gondolkozz mielőtt vagdalkozol. Az egy dolog, hogy meglátásod szerint az IPON egy alja cég (szerintem nem az), az is egy dolog hogy gondod akadt velük (csak az nem vét hibát aki nem dolgozik), de legalább ne azon az emberen próbáld leverni, aki segíteni próbál és vszeg az üzletmenethez (ebből adódóan a webshop rossz kalkulációjához) sok köze nincsen.

MOD: Most hozta fel az utolsó hsz-t a böngésző (pedig nem friss poszt), részben visszavonom. :B

[ Szerkesztve ]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#897) Produkció válasza jasszer (#896) üzenetére


Produkció
senior tag

sztem meg az egészet vond vissza, mivel nem ismered a történet egészét
üdv :R

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#898) szumo válasza Produkció (#897) üzenetére


szumo
senior tag

Elolvasgattam amit írtál.
Hát sajnálom, hogy csalódtál, de vedd azt is figyelembe, hogy most volt az a bizonyos forint romlás, és lehet, hogy belefutottál, nem kicsit, de nagyon.
Tudom, hogy nem teljesen tartozik a témához, de egy kicsit még is.
Mivel nem minden ember vásárol kézpénzért, mint ahogy te vagy én. Sokan hitelből nyomják az új eszközök megvásárlását. Ezért is vagyunk az egy millió hitelből vásárolt plazmaTV országa. (Na de mindegy) Szóval nem tudom, hogy mennyire figyelsz a hírekre, vagy hogy van-e rá időd, de több bank az euro és svájci frank alapú hiteleit szünetelteti.
Ezt is vedd figyelembe. Ez sajnos kihat egyes cégek áraira is, ami ugrásszerű növekedést eredményezhet.

Több topicban írták, hogy olyan mérvű az emelkedése az áraknak, hogy néhány hónapig inkább felfüggesztik a vásárlási kedvüket. (Egy 31e HUF-os proci most kb 40e HUF)

Amúgy engem is zavarna, ha ilyesmi történne, de ezért is megyek el minden alkalommal személyesen a vásárolt dolgokért. Rászánom az időmet, meg szeretem a személyes kapcsolattartást. Nekem ez a kiszállítósdi nem jön be.

A gépösszeszerelést meg azért csinálom én, mert:
1. Szeretem csinálni.
2. Ha én rakom össze, tudom, hogy csak magamat hibáztathatom (nem mintha nem bíznék a srácok munkájában).
3. Szeretem élvezni azt a kb 1-1,5 percet amikor kész a gép, és élvezhetem a munka gyümölcsét.

De azért kíváncsi vagyok, hogy az ügy hogy végződik. remélem te leírod, mert az AMD BE-ös srác azóta se írta le, mi lett a történetének a vége.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#899) ThuG4LifE válasza szumo (#898) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

csak annyit fűznék hozzá ehhez a forint romláshoz, hogy ha van egy webshop és ott valamit te megveszel, akkor azért annyit fizetsz, amennyiért ott megrendelted, később nem lehet ezt az árat módosítani

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#900) S e t h


S e t h
nagyúr

Mennyiben megszokott dolog az , hogy egy órán át hívom őket a garanciás telószámon és végig foglalt?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.