Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#101) Csaba_20_ válasza uborka666 (#100) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Ugyan tessék már leírni azt a jogszabályt, amely lehetőséget biztosít az Ipon számára, hogy olyan kikötést tegyen, amivel égés esetén automatikusan mentesül a jótállási kötelezettsége alól!

(#102) tlac válasza uborka666 (#100) üzenetére


tlac
nagyúr

PTK 248.§ (1)
Aki a szerződés hibátlan teljesítéséért szerződés vagy jogszabály alapján jótállásra köteles, ennek időtartama alatt a felelősség alól csak akkor mentesül, ha bizonyítja, hogy a hiba oka a teljesítés után keletkezett. A jótállás a jogosultnak a törvényből eredő jogait nem érinti.

Tehát a boltnak kellene bizonyíttatni Független Akkreditált Laboratóriummal, hogy a hiba oka a nem rendeltetésszerű használat.

az alaplapoddal pedig a gigabyte-hoz fordultak egybol harcolni

Örülök neki, hogy bővíted a történetet, de kérdés, honnan tud általam nem közölt részletekről? (sőt, ilyenről én sem tudok)

Te folyamatosan fikazod oket, hogy milyen gonoszak.

Csak a tapasztalataimat írom le, nem "fikázok".

Ha jol tudom nem lehet reklamozni, szerintem nem is tettem.

Búrkoltan igen.

(#103) lúzer válasza dragonfx (#90) üzenetére


lúzer
veterán

A ready csak elsőre tűnik jónak szerintem.
Legalábbis annál a terméknél amit néztem.

(bár tény, hogy más terméknél van szuper ár)

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#104) perempe


perempe
addikt

Én rendeltem tőlük, és nagyon rendesek voltak. Volt egy-két kérdésem/extra kérésem (email), és azokat is teljesítették.

Vidékről megéri tőlük rendelni, mivel jóval olcsóbbak a pesti kiskerárak.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#105) feka007


feka007
nagyúr

Rendeltem tőlük egy lapot vmikor június végén, de sajnos gyári hibás volt. Idáig oké, vissza lett küldve, bár nem három napon belül, hanem kb. 5, de bármiféleképp két héten belül cserélik az árut szabályzatuk szerint (ez van az oldalukon). Na most ez megtörtént 1 hónap alatt. De sajnos a cserélt lapot meg a futár törte szét, úgyhogy szívtam vele mégegyszer három hetet.
Konklúzió: többet én ott nem vásárlok

(#106) tlac válasza feka007 (#105) üzenetére


tlac
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#107) Ariadne válasza feka007 (#105) üzenetére


Ariadne
őstag

tlac jól írta, 8 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted, és 30 napon belül kötelesek a teljes vételárat visszatéríteni. Ha erről a lehetőségről nem tájékoztattak, akkor 3 hónapod van az elállásra. Ennek az a lényege, hogy mivel nem ott az üzletben veszed, ezért nincs lehetőséged helyben megnézni, kibontani, megvizsgálni, ezért biztosítja a jog ezt a lehetőséget. Ha hibás, akkor a postázás költségét is meg kell(ene) téríteniük, ha hibátlan, akkor viszont a postaköltség az ára annak, hogy meggondolod magad.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#108) lesaux válasza Ariadne (#107) üzenetére


lesaux
veterán

Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a faszmagyar nyugodtan rendelhet interneten milliós fotómasinákat meg objektíveket, és mondjuk 7 napig ingyen használhatja őket?

(#109) Ariadne válasza lesaux (#108) üzenetére


Ariadne
őstag

Miért a negatív oldaláról közelíted meg, nem értem, miért fáj ez neked? De így is fogalmazhatunk, ha ragaszkodsz hozzá, bár helyesebb lenne a hmmm "faszeurópai" kifejezés, ha már ilyen finoman fejezted ki magad... ;)

mod: 17/1999. korm. rendelet

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#110) tlac válasza Ariadne (#107) üzenetére


tlac
nagyúr

igen először ezt írtam, de utána nem voltam benne biztos, mert eszembe jutott, hogy ez lehet inkább működő cuccokra vonatkozik

Ha erről a lehetőségről nem tájékoztattak, akkor 3 hónapod van az elállásra.

viszont kint van a weblapon vmi ilyesmi

lesaux:
nem egészen, vannak kivételek
pdf

na, ketten is linkeltünk :)

[ Szerkesztve ]

(#111) Ariadne válasza tlac (#110) üzenetére


Ariadne
őstag

Mindenfélére vonatkozik, ami nincs a kivételek között, dologra és szolgáltatásra egyaránt. :)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#112) lesaux válasza Ariadne (#109) üzenetére


lesaux
veterán

A faszmagyart csak azért írtam, mert egyrészt a baráti körömben bevett (höhö! :D) kifejezés, másrészt te kiből nézed ki, hogy ingyenes kölcsönzőnek használja a webshopot? Egy angolból, egy franciából vagy egy magyarból?
Amúgy 8 munkanapot ír a pdf, bár én is 8 napot tudtam. A munkanapnak nincs is értelme.

(#113) Ariadne válasza lesaux (#112) üzenetére


Ariadne
őstag

Munkanap, persze, emlékezetből rosszul írtam. Olyan szempontból 8 :), hogy elvétve találsz olyan kereskedőt, ahol megemlítik ezt az elállási elhetőséget, ezért 3 hónap a dolog legtöbbször. Poén, hogy az Ipon épp kivétel, ott szerepel a honlapon a kormányrendelet, bár elég sajátosan értelmezik, pl. " Nem rendeltetésszerű használat, mely esetben az áru újbóli értékesítésre nem kerülhet", na ezek a szösszenetek semmisek, mintha ott se lennének.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#114) tlac válasza Ariadne (#113) üzenetére


tlac
nagyúr

akkor lehet mégsem jó a link, mert azt hiszem ez 8 napra módusult

(#115) Ariadne válasza tlac (#114) üzenetére


Ariadne
őstag

Jó a link, munkanap, mindig is az volt.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#116) tlac


tlac
nagyúr

egy részlet a "garanciális" intézésükből...

(#117) edipqe válasza Jégkokó (#50) üzenetére


edipqe
senior tag

háááááááááááttt most akarok ott memót venni aminek 10 év garija van szval igen nagy a vsz-ge, hogy majd még találkozok velük :))
majd meglássuk milyen hely.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#118) tlac


tlac
nagyúr

linkelek egy nem saját tapasztalot is:
link1
link2
link3

(#119) Chaser válasza Jégkokó (#50) üzenetére


Chaser
titán

Ebben azért ne legyél biztos:) Igaz, hogy a régi a hsz-ed amire most írok, de vannak még rendes boltok..akiknek nem az számít, hogy 1 ügyfél csak 1x hagyjon ott pénzt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#120) Remington


Remington
őstag

én egy éve vettem a tápomat az ipontól, másnap hívtak egyeztetni, harmadnap pedig jött is a futár.
persze azt nem tudom milyen a garanciális ügyintézésük de én elégedett vagyok velük

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#121) watti


watti
újonc

Üdv mindenkinek

A boltban tényleg kifogástalan a hozzáállás bármit rendeltem másnap megvolt.
Valaki írta, hogy a konfigösszeálitásra nem számolnak fel díjat ez nem igaz.
Karácsony előtt rendeltem két konfigot monitorral bruttó399000ft ért és
3600ft-ot konfigonként keményen felszámoltak. (A webes ár a kedvezmény ezt az infot kaptam az összeszerelési díjat, nem tudják elengedni)
Egyébként pénteken rendeltem 16.00kor Hétfőn este kész volt, kedden reggel átvettem.
(szombat vasárnap zárva vannak)
Ami tetszett mindent dobozzal, tartozékkal együtt adták át.
A gépek tökéletesen működnek.
Garanciális problémám még nem volt.
Összességében érdemes náluk vásárolni, tartják a határidőket és ami a webbáruházban
megtalálható az rendelhető csak ajánlani tudom mindenkinek.

watti

(#122) tlac válasza watti (#121) üzenetére


tlac
nagyúr

csak emiatt regisztráltál, hogy a boltot dicsérd?

(#123) watti


watti
újonc

Csak emiatt regisztráltál, hogy a boltot dicsérd?

Én a saját tapasztalatomat írtam le és ezért regisztráltam.
És félreértések elkerülése végett nem vagyok a boltban tulajdonos, nem a munkahelyem,
Nem dolgozik ott családtagom stb., tehát úgy gondolom, nem vagyok elfogult.
Én csak vásárolok náluk.
Én ott vásárolok ahol számomra a legkedvezőbb.

watti

(#124) DewiL


DewiL
senior tag

igaz már vagy egyéve történt de azért leítom a pozitív tapasztalatot
haveromnak vettem ott egy komplett gépet az alkatrészeket elvittem neki vidékre a srác össze pakolta a cuccot majd jött a telefon hogy "bazz füstöl a táp" nah hát néztünk nagyokat mert egy Thermaltake táp volt tehát nem a gagyi kategória kis nyomozás után kiderült h a táp hátulján van egy kapcsoló 230/115V :) nah az el volt állítva ezért durrant el a táp. haver felhívta a boltot elmodta hogy most vette a tápot és elfüstölt lebeszélték hogy legyen helyette egy Bluestorm2 és azt leküldik futárral és a tönkre ment tápot pedig viszi vissza nahát másnap délelőtt már csngetett is a futár az új cuccal. szerintem ez azért dicérendő ráadásul a haverom bp-től 180km-re lakik

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#125) horvathkrisz válasza watti (#123) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Azért az kicsit fura hogy most (jelen pillanatban az adatlapodon) mindössze 2 hozzászólás van, 121,123. Szóval szerintem elég kicsi az esélye annak hogy Te elfogulatlan lennél, miért pont itt van a legelső 2 hsz-ed és miért pont az ipont dícséred?

Egyébként le fogom szarni hogy most mit mondasz, de ÉN NEM HISZEK NEKED!!!

[ Szerkesztve ]

(#126) Ariadne válasza horvathkrisz (#125) üzenetére


Ariadne
őstag

No meg granciális problémája még nem volt. Pedig onnantól válik el a búza az ocsútól, hogy irodalmian fejezzem ki magam... :)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#127) Petya25


Petya25
addikt

Már egy csomó mindent vásároltam az IPON-ban és soha nem volt probléma belőle.
Pedig gariztatni is kellett már nem egy cuccot (ez nem a bolt hibája, inkább a szar gyártóké). A garit korrekten intézik, még ha néha kicsit hosszadalmas is.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#128) Kephamos


Kephamos
addikt

Én a notimat rendeltem onnan. Időre megjött, semmi probléma nem volt, mondjuk nem is kellet garival foglakozni. Remélem nem is kell soha.

(#129) Zsoc@m válasza Kephamos (#128) üzenetére


Zsoc@m
csendes tag

Sokszor vásároltam náluk, több teljes konfigot is, abszolút korrektek, és a legolcsóbbak.
Kicsit lassú a rendelés érvényesítése-fizetés-árukiadás, de megéri.
Garanciás ügyem is volt, és cseréltek gond nélkül, igaz határozattabb fellépés kellett hozzá!

zSoc

(#130) Tirithon


Tirithon
csendes tag

Na én már sok helyen leszidtam őket, mert nagyon felidegesítettek, most itt is megteszem:
Vettem egy jó drága egeret náluk, illetve karácsonyra kaptam és náluk lett vásárolva. Kiderült, hogy nekem teljesen kényelmetlen az egér. Gondoltam visszaviszem és levárásolom az árát, megtettem már ezt sok másik boltban, főleg a karácsonyi dolgokkal szoktak rugalmasak lenni. Itt egy egyszerű választ kaptam: NEM.
Közben gond volt egy RAM-mal is, amit náluk vettem, nem egészen kompatibilis az alaplappal (amit szintén náluk vettem). Kérdeztem, menniy idő alatt cserélik - azt mondja, két hét a bevizsgálás. Feltételezem ki sem cserélték volna utána, mivel a RAM alapvetően nem hibás, csak a RAM és az alapalap együtt nem jó. Ehhez képest az Aqua-ban (Moszkva tér) vettem egy RAM-ot a laptopomba, nem volt jó, el sem indult vele - másnap visszavittem és szó nélkül visszaadták az árát, nem is kérdeztek semmit, nem volt bevizsgálás, elég volt mondanom, hogy nem jó és már adta is a kezembe a pénzemet és mondta, hogy délután lesz másfajta is, ha érdekel.

Én többet itt nem vásárolok, csak olyasmit, amit nem lehet máshol kapni. Az a párszáz vagy párezer forint nem éri meg, hogy ha garanciális problémám van, akkor megszívassanak, végül pedig esetleg hoppon maradjak a kezemben egy drága és használhatatlan alkatrésszel.

Ja, arról ne is beszéljünk, hogy a kiszolgálás lassú és bunkó. Minden adat bent van a gépben, ennek ellenélre vagy negyed óra volt, mire odaadta, amit rendeltem. Ráadásul kiszolgálás közben a srác felvette a telefont és elkezdett beszélni mással. Amikor meguntam és elkezdtem én összepakolni a cuccot az asztalon, hogy gyorsabban haladjunk, akkor meg csúnyán nézett, pedig csak segíteni akartam neki.

(#131) m4rc!


m4rc!
őstag

Sziasztok!

Még csütörtökön vettem az iPon-ban egy VX550-es Corsair tápot, de vissza akarom, vinni, mert nagyon hangos és cicereg/zizeg, sztek be tudom cserélni egy másmilyenre?
Elvileg kötelességük interneten renfelt árut 8 napon belül cserélni...

We are analog players in a digital world

(#132) lúzer válasza m4rc! (#131) üzenetére


lúzer
veterán

ne hagyd magad, lehet hogy nyamnyognak de nem tudnak mit csinálni
majd írd meg a hozzáállásukat

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#133) tlac válasza m4rc! (#131) üzenetére


tlac
nagyúr

17/1999. (II. 5.) Korm. rendelet a távollevők között kötött szerződésekről
4. § (1) A fogyasztó a szerződéstől nyolc munkanapon belül indokolás nélkül elállhat.

ezt nézd át

de inkább gyere át a kérdéseddel ide, ott több hozzáértő fordul meg

(#134) Tirithon válasza m4rc! (#131) üzenetére


Tirithon
csendes tag

Én úgy tudom, csak gyári csomgalosában kell visszavenniük bármit - tehát gyakorlatilag akkor, ha nem is bontottad ki... Úgyhogy én is kíváncsi vagyok, hogy ezek a barmok legalább ezt visszaveszik-e neked.

(#135) tlac válasza Tirithon (#130) üzenetére


tlac
nagyúr

Gondoltam visszaviszem és levárásolom az árát, megtettem már ezt sok másik boltban, főleg a karácsonyi dolgokkal szoktak rugalmasak lenni.

ezt csak akkor lehetett volna, ha ha házhozszállítással vetted a géped

Közben gond volt egy RAM-mal is, amit náluk vettem, nem egészen kompatibilis az alaplappal (amit szintén náluk vettem). Kérdeztem, menniy idő alatt cserélik - azt mondja, két hét a bevizsgálás. Feltételezem ki sem cserélték volna utána, mivel a RAM alapvetően nem hibás, csak a RAM és az alapalap együtt nem jó.

ha egy konfigot vettél/kaptál és ők rakták össze, akkor ez nem szép dolog...

ebből a részletből viszont nem derül ki, hogy mi lett a megoldás

Én úgy tudom, csak gyári csomgalosában kell visszavenniük bármit - tehát gyakorlatilag akkor, ha nem is bontottad ki... Úgyhogy én is kíváncsi vagyok, hogy ezek a barmok legalább ezt visszaveszik-e neked.

ha ki se bontja hogyan nézné/próbálná meg?
tehát nyílván nem kizáró dolog az eredeti csomagolás, viszont hiánytalan legyen

[ Szerkesztve ]

(#136) m4rc!


m4rc!
őstag

Ennyit az iponról, én ott többet az életben nem vásárolok.. :(((

We are analog players in a digital world

(#137) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Hát rohadt mocsok szemét egy banda ez az ipon az biztos! :W

Milyen marha érdekes, páran itt dícsérgetik a topikban, de korrekt GARANCIÁLIS ügyintézésről szó sincs egyik hozzászólásban sem, csakhogy milyen marha jófejek meg milyen nagyon olcsó, meg tök aranyosak, pedig ez igazából a kutyát nem érdekli, mellesleg valahol sántít a dolog, mert ezeknek enyhén elfogultság szaga van...

Ezekután én is be fogom rakni az aláírásomba és ha valaki megkérdezi priviben hogy miért, majd belinkelem neki ezt a topikot, illetve azt a pár hozzászólást, amiben leírjátok hogy milyen aljas módon bántak el a vásárlókkal, az ócska magyar törvényeket szemét módon kihasználva.

Mindenesetre remélem ezáltal nagyobb bevételtől esnek el minthogy kicserélték volna pár szerencsétlenül járt embernek az eladott szarjukat!!!

[ Szerkesztve ]

(#138) Tirithon válasza tlac (#135) üzenetére


Tirithon
csendes tag

A levásárlással arra céloztam, hogy ezt már több boltban megtettem, azaz ha rugalamsak, akkor náluk is lehet - nem azzal van gondom, hogy jogilag hogy van, hanem emberileg. Hiszen ők utána másnak el tudják adni, alig volt használva akkor még, vagy kirakják a kirakatba max, hiszen oda is kell valami. Sőt, volt olyan bolt is, ahol rossz videokártyát rendeltek nekem, nem azt amit én kértem, de az új rendelés érkezéséig odaadták azt, hogy addig se legyen nemkem gondom belőle! Na ők hogyan tudták ezt megtenni kedvességből?

Nem konfigot vettem, csak minden alkatrészt egyszerre náluk és én raktam össze. Itt megint nem a két héttel van bajom, hanem azzal, hogy lehet ezt máshogy is csinálni, ahogy teszik is máshol. És mint írtam, ha megnézik és szerintük jó a ram, akkor nem veszik vissza és én mit kezdek egy nálam nem kompataibilis rammal?
Hogy mi lett a megoldás? Vadásztam egy csomó eldugott angol fórumot és az egyiken azt találtam, hogy valami G-Skill márkájú ram ugyanezt produkálta és a hozzáértők megtudták, hogy az alaplap automatikus beállításaival túl magas annak a ramnak a feszültsége. Tehát kézire kellett állítaniuk és visszavenni a feszültséget. Próba szerencse, én is megcsináltam ezt és azóta nem fagy állítólag (ugye nem az enyém a gép, tehát nem saját tapasztalat).

Hát pont ez az, hogy láttam leírva más boltnál, hogy csak akkor veszik vissza, ha nincs kibontva. Tehát én is azt kérdem, hogy akkor hogy nézi meg???

[ Szerkesztve ]

(#139) tlac válasza Tirithon (#138) üzenetére


tlac
nagyúr

nem azzal van gondom, hogy jogilag hogy van, hanem emberileg

nekem már az is elég lenne, ha jogilag törekednének, hogy rendben legyenek, (elfogadható megoldást adjanak a garos problémámra) többet nem kívánok tőlük

Hát pont ez az, hogy láttam leírva más boltnál, hogy csak akkor veszik vissza, ha nincs kibontva. Tehát én is azt kérdem, hogy akkor hogy nézi meg???

ipon-nál hogy van ez, a 8 munkanapos dolog?

(#140) Ariadne válasza Tirithon (#138) üzenetére


Ariadne
őstag

Ilyen, hogy levásárlás jogilag nem létezik nálunk, vagyis nem követelheted tőlük, de ők sem tehetik kötelezővé neked. Persze ettől még, ha mind2 fél úgy akarja, meg lehet állapodni szerződésmódosításban, tehát hogy x cucc helyett ugyanolyan árú y cuccot kapsz, vagy két feleakkora árú z-t. :D

Ha hibás dolgot viszel vissza, kérhetik, hogy vidd a csomagolásban lévő többi tartozékot és cuccot is. De ha a 8 munkanapos elállásra gondolsz, ott tévesen gondolják, hogy nem bonthatod ki, természetesen ki lehet bontani, hiszen így tudod csak megnézni, milyen a termék.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#141) tlac válasza Ariadne (#140) üzenetére


tlac
nagyúr

meg a csomagolást is...
belekötöttek abba, hogy ez a külső fehér doboz nem volt meg, csak a belső barna doboz és abba volt belepakolva minden cucc, természetesen ettől még a lap azonosítható volt

[ Szerkesztve ]

(#142) gaborbol válasza tlac (#141) üzenetére


gaborbol
őstag

OMG! :Y
Pécsett a Tpcompba vettem egy routert 5 év garral, úgy 2-3 évvel ezelőtt ami kb.
3 hónapja beszart sajna. Beraktam egy zacsiba, de nem találtam se számlát se gar. levelet, de azért bevittem a boltba, hátha...Gyári szám bepötyög, igen-igen ez nálunk garanciális kb 2 hét lesz, cserélték is egy bontatlanra szó nélkül....Lehet ezt így is...

Azért a topicot nézve akad pár 1-2 hozzászólásos újonc, aki eszméletlen elégedett... :DDD

(#143) horvathkrisz válasza gaborbol (#142) üzenetére


horvathkrisz
addikt

nade szögezzük le ezekkel az újoncokkal kapcsolatban hogy nekik azért nem volt garis problémájuk, csak felettéb érdekes módon mindent rendben találtak. ;)

(#144) Ariadne válasza horvathkrisz (#143) üzenetére


Ariadne
őstag

Most miért, vannak üzletek, ahol már az eladáskor is alapban bunkók, nem csak ha panasszal mész. :DDD

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#145) tlac válasza Ariadne (#144) üzenetére


tlac
nagyúr

de az sokkal jobb, akkor biztos nem is lesz garis problémád :D

(#146) GReddy válasza tlac (#141) üzenetére


GReddy
tag

ON.
Nem védek senkit, de tény: A kiskertől a nagyker az eredeti csomagolásban kéri a cuccokat garban, mert abban küldi vissza a gyárba. Elméletileg. Persze, nem, mert csempészett, adócsalt cuccot árul a nagyker is, úgyhogy amit nem muszály nem vesz vissza mert tisztán bebukja az árát. Hiszen nem tudja visszavinni. Nincs vámárunyilatkozat. Nincs semmi.. De ez már egy másik tragédia..

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#147) tlac válasza GReddy (#146) üzenetére


tlac
nagyúr

szerintem a gyártó nem kéri az eredeti csomagolást, csak annyit kér, hogy rendesen be legyen csomagolva, szállítható legyen

(#148) GReddy válasza tlac (#147) üzenetére


GReddy
tag

Tényleg kéri. Más: Itt is A Válasz: Magyarországon 72 óra cseregarancia VAN. Az Iponnak is kötelező. Aki nem kapja meg, az a fogyasztóvédelemmel simán bezárathatja a boltot. (De jó, hogy nem az enyém ez az Ipon!) Egyébként nem értem a púposkodást, a nagyker SZÓ NÉLKÜL visszaveszi 72 órán belül. Újracsomagolják, és mehet ki másnak.. (Nyilván ha nem hibás, bár volt már erre is példa)

De egy kurva jó példa:

Nagyker, Gorun. Rendeltem egy Chieftec LBX-02-BBB-Long házat, táp nélkül. A ház gyári dobozban jött. A gyári dobozt kibontva láttuk (komplett konfig lett volna) hogy a ház teteje össze vissza van görbülve, horpadva. Rajta FESZESEN a gyári fólia. Azaz, a fólia a horpadás keletkezése UTÁN került rá a házra. Gyári hiba.. visszavittem, gyári csomagolásban, szó nélkül kicserélték. Próbálták volna nem.. :D

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#149) lúzer válasza GReddy (#146) üzenetére


lúzer
veterán

Csak árul legálisan is valamennyit?
Ha 10% a legális, és 10% a visszavitt, még épp betakarja
(legfeljebb 100% a selejtmutató) ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#150) tlac válasza GReddy (#148) üzenetére


tlac
nagyúr

erre adhatnál vmi linket, hogy melyik gyártó kéri az eredeti csomagolást

nem nekem van problémám a 3 munkanappal

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.